Džokera dienas un nedienas

Blogs and Chats

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby ievish » 24 Jan 2016, 15:35

Danute wrote:Bilde ar sniega karali ir burvīga. Vienmēr ienāku jaunumus izlasīt un bildes apskatīt. Paldies,ka padalies. Man atkal ar meitenēm sagribējās pa Jelgavas promenādi pastaigāties. Sens tik sens bij tas laiks....


Mums beidzot jāiztaisās uz to Jelgavas braucienu! : jaa: Iepriekšējais nepatīkami norāvās, cerams, dublis #2 būs veiksmīgāks.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 24 Jan 2016, 17:10

Jā, pirmajā reizē nepatīkamu iemeslu dēļ nesanāca, bet mēs vēl aizvien gaidām jūs abas pilnā sastāvā :estevisamilosu: :jaa:
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 02 Feb 2016, 19:56

Labs vakars ^^

Būtu ļoti pateicīga, ja veltītu nedaudz laika un izdarītu lielu lāča pakalpojumu (ar zemāk minēto nozīmi :kanepe: ) man, saistībā ar skolas ZPD un aizpildītu aptauju:

http://visidati.lv/aptauja/1155871974/
Last edited by fedelta on 02 Feb 2016, 21:21, edited 1 time in total.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby Māra » 02 Feb 2016, 20:03

" Lāča pakalpojums. Radies no I. Krilova fabulas. Izteiciens apzīmē nevajadzīgu un pat kaitniecisku darbību mērķa sasniegšanai , ko sniedz kāds no malas."
Tā ka to, es domāju, tu galīgi negribi. :D Taču aptauju aizpildīšu ar prieku! :)
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby Spigana » 02 Feb 2016, 20:17

Anketu aizpildīju un pāris komentāri no manis:
1. bija jautājumi, kur vajadzētu dot iespēju atķeksēt vairākus atbilžu variantus (piemēram, ar rokdarbiem nodarbojas gan mamma, gan vecmāmiņa)
2. rokdarbu veidi ir vairāk, nekā minēts aptaujā, kaut vai filcēšana, plastikošana, dekupāža utt., varētu dot iespēju pašam respondentam ierakstīt klāt variantus
3. kas tā par dzimumu diskrimināciju un kāpēc ar rokdarbiem nevar nodarboties vectēvi, tēti un brāļi? :D
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 02 Feb 2016, 21:20

Spigana wrote:Anketu aizpildīju un pāris komentāri no manis:
1. bija jautājumi, kur vajadzētu dot iespēju atķeksēt vairākus atbilžu variantus (piemēram, ar rokdarbiem nodarbojas gan mamma, gan vecmāmiņa)
2. rokdarbu veidi ir vairāk, nekā minēts aptaujā, kaut vai filcēšana, plastikošana, dekupāža utt., varētu dot iespēju pašam respondentam ierakstīt klāt variantus
3. kas tā par dzimumu diskrimināciju un kāpēc ar rokdarbiem nevar nodarboties vectēvi, tēti un brāļi? :D


Paldies par ieteikumiem, bet šoreiz man īsti nav teikšanas kàdus jautājumus un atbildes likt, jautājumu kārtību nosaka mans darba vadītājs, lai var veikt secinājumus par visu darbu kopumā.
Par cik darbs ietver sevī minētos 4 rokdarbu veidus, tad tos arī iekļāvu anketā.
Bet pozitīvu kritiku labprāt uzklausu.
Paldies ^^


Māra, ja skatās teiciena izcelsmi, tad jā, tas noteikti nav manis domātais mērķis. No bērnības iegājies, ka tas nozīmē lielu pakalpojumu (jo lācis tak liels :kanepe: ), tad nu ar šo nozīmi arī tas tika rakstīts
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby seila » 03 Feb 2016, 18:14

Spigana wrote:piemēram, ar rokdarbiem nodarbojas gan mamma, gan vecmāmiņa

Man precīzi tāpat, ieliku, ka mamma, bet patiesībā abas.
Spigana wrote:vectēvi, tēti un brāļi?

:D:D:D
Un jā, iemācījos pašmācības ceļā, jo visiem bija diezgan grūti saprast kā man kreilei iemācīt adīt, bet tamborēt kā sāku, tā panesās - dikti patīk un daudz maz padodās,
par peļņu... agrāk pārdevu tā ar mērķi. Tagad it kā ne, bet par velti, ja kādam uztaisu, tāpat nedodu :D
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 20 Apr 2016, 07:52

Četri gadi... Šausmas, kā laiks skrien! Bet šie četri gadi ir bijuši piepildīti neizmērojamas laimes, mīlestības, sirsnības un smieklu, ko sniedz pats labākais, ko cilvēkam ir laimējies pieradināt - suns. Džokers man nav tikai suns, viņš ir mans uzticamais draugs, mana ğimene, kuru es mīlu no visas sirds.
Paldies tev, ka esi iemācījis man tik daudz pa šo laiku! Paldies tev par jauniegūtajiem draugiem un domubiedriem! Paldies, ka iemācīji tikt pāri grūtībām un sasniegt mērķi, un pats galvenais - darīt to visu kopā, kad mēs atbalstam viens otru.
Es tevi gadīju tik ilgi, ka dienā, kad tevi dabūju, es jutos kā sapnī un zināju, ka mēs abi kopā - kaut līdz pasaules malai!
Tu ienes manā dzīvē laimi ik dienas un atgādini, ka pasaule nav tikai slikta, ka tajā pastāv neizmērojama mīlestība.
Ir tik jauki redzēt kā laime kūsā tevī ik reizi, kad pārnāku mājās, kad mani sagaida slapjas bučas un pūkaini apskāvieni, kad no rītiem mani sagaida slapjais degungals un aste, kas riņķo kā propeileris no prieka.
Mums ir gājis visādi, bet zinu vienu - kopā mēs varam paveikt visu!
Paldies tev par to, ka piepildi manu dzīvi, paldies, ka man esi!
Mīļo lāčausīt, daudz laimītes tev tavā ceturtajā jubilejā!:* lai mums kopā vēl daudzi gadi dzīvojami un daudz patīkamu un priekpilnu mirkļu!
Es tevi ļoti mīlu un esmu pateicīga Dieviņam, ka viņš ir ļāvis tev ienākt manā dzīvē! :*

Image
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby Māra » 20 Apr 2016, 10:48

Sveicieni un bučas smaidīgajam dzīvespriecīgajam zvēram, daudz veselības un prieka arī turpmāk jums abiem! :svecipusam: :dzimene:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby Alpina » 20 Apr 2016, 11:31

Daudz laimes, prieka un veselības :samilejies:
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby Henriete » 20 Apr 2016, 12:26

Sirsnīgs sveiciens Džokeram dzimšanas dienā ;) :svecipusam:
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 20 Apr 2016, 12:34

Sirsnīgs paldies ^^
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 16 Aug 2016, 14:13

Gribu izteikt savu žulti.
Ejam vakar ar abiem ğimenes suņiem staigāt pa dabas taku, pie takas sākuma pańemam suņus pie pavadām, jo viena no zìmēm nosaka, ka suņiem ir jābūt pie pavadām, tăpat kā nākošā nosaka, ka ar riteņiem braukt nedrīkst.
Nu ko, ejam tālāk. Dzirdu cilvēku klaigas, pańemam suņus tuvāk sev un paejam nostāk. Un ko es ieraugu - pretīm labā tempā brauc 6 riteņbraucēji. Kur taisnīgums? Kādēļ vienai sabiedrības daļai noteikumi ir jāievēro, bet citai ne? Ja es palaistu suńus brīvā skrējienā, man noteikti tiktu veltīti pāris skarbi vārdi, pat ja es spēju viņus savākt, bet uz pārējiem tiek pievērtas acis.

Savu sāpi esmu izteikusi, palika vieglāk ap sirdi.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 19 Sep 2016, 15:35

Tad nu tā. Laikam pēc ļoti ilgiem laikiem jāpastāsta kā mums iet :)

Esam veiksmīgi pārvākušies uz dzīvi Limbažos, un pa šiem nu jau 4 mēnešiem esam te diezgan labi iedzīvojušies.
Džokim laime lielākā - apkārt ir vienas vienīgas pļavas. Pie mājām ir tikai viens lielais ceļš, uz kuru var aiziet arī caur pļavām :)
Vasaru izbaudījām pilnībā - braucām peldēties katru vakaru, uz jūru braucām, ar riteni braucām, gājām garās pastaigās un arī paskrējām šad un tad :)
Džokim ir nedalīti liela uzmanība no bērniem - drauga brāļi un māsa- par ko viņš ir vienkārši starā. Pašiem viņiem ir gribu būt taksis. Nešpetns bez gala :D Mans esot ļoti mīļš un gudrs un nav dusmīgs un ir ļoti draudzīgs un pat nerej bez vajadzības un, kad pasaka kuš, tad arī tad riet pārstāj un prom nemūk - tā viņš tiek stādīts priekšā un lielīts visiem ciemiņiem no drauga mammas puses :kanepe: (pilnīgs medus manām ausīm :D lai gan man pašai tik spīdoši nešķiet vienmēr :D )

Tad nu arī bildes šeit no šīs vasaras

Piemājas pļavās :)

Image

Image

Skrienaaam :samilejies:
Image

Image

Image

Image

Lidojaaaaaam ^^
Image

Image

Pie Lielezera :)

Image

Image

Image


Tūjā :)

Vērojam ceļu pa mašīnas logu :dejo:
Image

Image

Draugs ar abiem saviem draugiem :D

Image

Abi mani vīrieši :samilejies: :sirsninas2:
Image

Izbaudām brīvību :sirsninas2:
Image

Vispār, salīdzinot ar citām vasarām, bilžu nav diedzko daudz, un es neskumstu, jo tas nozīmē tikai vienu - vasara bija izdevusies lieliski un nebija laika, kad daudz fotogrāfēt, bija jāizbauda mirkļi :estevisamilosu: :dejo: :jiihaa:
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby lailamasa » 19 Sep 2016, 16:53

Mēs arī tās pļavas iecienījuši, tur Rufusam nu jau tiek tas prieks skriet bez pavadas un tā kā lauki jau nopļauti, nav jābaidās, ka pazaudēsies :)
Image
User avatar
lailamasa
Puppy
Puppy
 
Posts: 145
Images: 43
Joined: 27 Jun 2016, 08:45
Location: Limbaži

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 19 Sep 2016, 17:39

lailamasa wrote:Mēs arī tās pļavas iecienījuši, tur Rufusam nu jau tiek tas prieks skriet bez pavadas un tā kā lauki jau nopļauti, nav jābaidās, ka pazaudēsies :)


Mums iecienītas visas pļavas :)
Citreiz caur Silaines ceļu aizejam lidz pat otriem laukiem cauri visām pļavām un tur vēl foršs zemes ceļš i un apkārt vieni vienīgi tīrumi). Vienīgi jauzmanās tur talak no vienas mājas pie ceptuves (no otras puses ejot uz ceptuvi, sanāk ejot taisni uz priekšu pa asfalteto celu garām pirmajai mājai labajā pusē, aiz cūkupupu lauka), jo tur ir lieli melni suńupuikas un mums ar tāda veida suńiem ir īpašas attiecības.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby lailamasa » 20 Sep 2016, 06:08

Nu jūs foršā vietā dzīvojat, mēs kamēr vakara pastaigās tiekam garām visiem kaimiņu suņiem, to mums te daudz un ar visiem jāpasveicinās (ar cietiem rejot, ar citiem saostoties), tikmēr jau puse pastaigas laika ir garām, tā nu mums jau zināms maršruts, izbrienam vienu strēķiti brikšņu un tad pļavas, Rufus jau man ar degunu staigā, tā kā mums tā vis lēnām un pamatīgi :). Brīvdienās, tad aizkātojam tālāk, bet vairāk tomēr ejam pa pilsētu, jo mums ir jāmācās uzvesties pilsētā.
Image
User avatar
lailamasa
Puppy
Puppy
 
Posts: 145
Images: 43
Joined: 27 Jun 2016, 08:45
Location: Limbaži

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 21 Jul 2017, 12:30

Sveiki visiem :)

Gandrīz jau gads riņķi kopš pēdējā ieraksta un atkal dzīvē jaunas pārmaiņas - esam veiksmīgi atgriezušies mājās Jelgavā :jaa:
Esam tikuši pie pirmās nopietnās un riebīgās kaites mūsu kopdzīves laikā - slapjā dermatīta-un es pie kāda sirmāka mata ieraugot to, kas atradās zem kažoka. Riebīga padarīšana, nevienam nenovēlu to. Tad nu mums mājās ir pa pusei sfinksa suns, un saimniece, kas cer, ka plikāks viņš nebūs jāpataisa. Jo, lai gan ir vasara, man viņa kažociņš tīri labi patīk standarta izmērā un biezumā.
(tā notiek, kad atstāj uz laiciņu pieskatīt suni tētim, kam patīk vest sunīti peldēt visur kur atrodams ūdens).
Pa to laiku, kamēr suns padzīvojās pie tēta, bet mēs pakojām mantas un menedžējām pārvākšanos, sapratu, ka nesaprotu kā es pirms tam spēju dzīvot bez suņa. Tā nedēļa likās tā, it kā man būtu atņemta kāda ķermeņa daļa. Vakaros ģērbos vest suni laukā un tad sapratu, ka nav jau ko vest :jautri:
Bet šobrīd viss ir atpakaļ vecajās sliedēs un esam visi kopā un audzējam kažoku.
Vienīgi, dzīvojot laukos un paņemot nedēļu brīvu no klausīšanas, klopes uz ausīm bija diezgan lielas, tagad cenšos atgādināt, ka suns parkā ir tikai suns, kas nāk un iet un kam nav pakaļ jāiet. Tagad tik jāatrod kāds jauns pastaigu draugs, jaunajā vietā, kas mūs negribēs apēst un būs ar mieru mazliet nodzīt manu lāci, jo pašai vairs tas tik labi nesanāk šobrīd.

Tāds nu mums izvērties vēl viens gads dzīves. Pārmaiņas nāk par labu un man ir prieks, ka Džokis neiebilst par mūsu trakajām idejām un pārmaiņām, jo šķiet varen apmierināts ar jaunajiem apstākļiem un ja vēl ļautu iet guļamistabā un vēl čučēt gultā, būtu vispār ideāli :kanepe:

''Jasmīna ziedos, tikai tu un es :roze: "
Image

''Mazs, mīļš un nevainīgs :samilejies: ''
Image

''Atdod manu kāju! :grr: ''
Image

''Kad neviens nespēlējās, bet mantiņu žēl atlaist''
Image

''Es visu redzu... :ninja: ''
Image
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby Spigana » 22 Jul 2017, 22:32

Kas ir slapjais dermatīts un vai tāds bīstams arī īsspalvainiem suņiem? Manējā peld katru dienu, nožāvēties pati neprot, bet gūglēt man bail, izmetīs vēl bildes. :D
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby Imagine » 22 Jul 2017, 22:56

Vari "google" paskatīties atslēgas vārdus "hot spots"/"acute moist dermatitis". Visbiežāk ir suņiem ar pavilnu un garspalvainajiem, vienkāršota shēma, kā notiek - sunim kažoks samirkst (peldas/lietus/mitrs, silts laiks), kārtīgi neizžūst, āda un pavilna paliek mitra, laba vide baktērijām, savairojas, suns vēl pakasās un visai īsā laikā veidojas dermatīts, kurš, ja laikus nepamana un neārstē, strauji iet plašumā un ir ļoti sāpīgs.

Citreiz tādi pleķi parādās suņiem pie blusu/barības alerģijas. Reiz redzēju gadījumu, kur sunim mitrais dermatīts bija izveidojies zem ļoti cieši uzliktas brezenta kaklasiksnas - šajā gadījumā cēlonis bija ne tikai slapjais kažoks, bet arī mehāniskā berze.

Mio visdrīzāk nedraud, jo pavilnas nav.
User avatar
Imagine
Junior
Junior
 
Posts: 582
Joined: 23 May 2013, 23:59

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 32 guests