Eksperti - kritika un/vai komplimenti

LKF/FCI izstādes u.c. / Dog Shows

Re: Eksperti - kritika un/vai komplimenti

Postby Ruddge » 09 Mar 2010, 16:30

Ja par N.Sedih, tad man arī netrāpījās labais garastāvoklis pie viņas. Viņa tiesāja ļoti ātri , jo uzreiz pēc ringa brauca prom un , kad pēc kustību parādīšanas(1 apli) ņēmu rokā savu suni, lai liktu uz galda- bija nepacietīgs šņāciens "bistrei"!!! Acīmredzot uz galda bija jāuzlec ar ieskrējienu....
Ruddge
Baby
Baby
 
Posts: 29
Joined: 21 Jan 2010, 13:37

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Eksperti - kritika un/vai komplimenti

Postby maksis » 09 Mar 2010, 17:36

Nu jāsāk domāt, ka Наталья Седых ir garastāvokļa cilvēks - ļoti atšķirīgas atsauksmes, kā par dažādiem cilvēkiem. Man personīgi tās labās - uzmanīga, laipna. Par viņas vīru arī labas atsauksmes.
P.S. Ak, jā - N.S. reiz ļoti stingri un asi aizliedza dubulto hendlingu BIS ringā, ja nejaucu viņu ar kādu citu.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Eksperti - kritika un/vai komplimenti

Postby donna-tonna » 09 Mar 2010, 19:50

Man principā patika, kā Iren Naarits (audzētava "Oshanameh`s") pirms gadiem 3 notiesāja vipetus CACIBā - kobeļus principā atstāja bez sertifikātiem (augstākā atzīme bija pliks teicami), es toreiz neizstādīju savējos :nadzinji: Tā reizie laikam bija izņēmums un apliecinājums tam, ka suņus viņa redz, jo viņu iemainīja pēdējā brīdī. Citādi - ļoti draudzējas ar somiem, kas nemaz nav slikti un, ja ringā būs somi, tad... poilitiska dāma (kā jau lielāka daļa savienojums audzētājs-eksperts). :ninja: Drošvien arī apzināti zem viņas nerakstītos, bet, ja iemainītu, ringā izietu...
Life is too short to wake up in the mornings with regrets. So, love the ones who treat you right, forget the ones who don’t. Remember that everything happens for a reason. If you get a chance take it, if it changes your life, then let it.
User avatar
donna-tonna
Junior
Junior
 
Posts: 944
Joined: 19 Jan 2010, 21:48
Location: Riga / Latvia

Re: Eksperti - kritika un/vai komplimenti

Postby Demix » 09 Mar 2010, 20:36

donna-tonna
Paldies,priekštats radies :jaa:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Eksperti - kritika un/vai komplimenti

Postby Dambo » 10 Mar 2010, 08:41

Vai kādam ir nācies sastapties ar šiem kungiem DR.M.L.APIWUT KASEMSANTA vai TAN OO HOCH?
PRESTON PACIFIC OCEAN RENUAR http://follow-fb.jimdo.com/
User avatar
Dambo
Puppy
Puppy
 
Posts: 316
Images: 0
Joined: 17 Jan 2010, 20:57
Location: Ogre

Re: Eksperti - kritika un/vai komplimenti

Postby Nora » 10 Mar 2010, 10:33

Vai ir viedoklis par Kirilu Barbosovu no Krievijas?
Suns nesaprot, kad tu saki "Es tūlīt atgriezīšos". Viņš saprot, ka tu aizej.
http://clicker-nealremy.blogspot.com/
User avatar
Nora
Junior
Junior
 
Posts: 755
Joined: 14 Jan 2010, 12:49

Re: Eksperti - kritika un/vai komplimenti

Postby Bafija » 10 Mar 2010, 13:50

Kirils Barbosovs
Ļoti labs specs ziemeļniekos, jo ir/bija krievijas kamanu suņu kluba vadītājs. Anatomists, ļoti pievērš uzmanību gaitai. Ar labu gaitu un anatomiju var vinnēt praktiski visu, pat ja suns būs ļoti sliktā kondīcijā. Par sliktu uzvedību ringā (trinas, baidas, slikti rādā zobus) var dabūt V.G. ar piebildi, "ocenku snjimaju za povedenjy". Man, kā haskiju īpašniecei ļoti patika :1:
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Eksperti - kritika un/vai komplimenti

Postby OSENNIJ BRIZ » 11 Mar 2010, 17:56

Ko jums izsaka eksperts C.Stavarache(Rumānija)??
User avatar
OSENNIJ BRIZ
Puppy
Puppy
 
Posts: 396
Joined: 13 Jan 2010, 22:07

Re: Eksperti - kritika un/vai komplimenti

Postby Korland Rein » 12 Mar 2010, 19:16

Hm..esam bijuši pie C.Stavarache..bet nekadi nevaru atcerēties, kas un kā.. :jaut:
Borbosovs ir superīgs laikam jau visas šķirnēs! :jaa:
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Eksperti - kritika un/vai komplimenti

Postby tanaya » 28 Mar 2010, 13:28

Šodienas izstāde radikāli izmainīja manu priekšstatu par Beatu Petkeviču.
Visās klasēs labradoriem šodien vinnēja Somijas suņi.
CACIB izstādē tā notiek pirmo reizi.
Būtu ok, ja suņi tiešām būtu labāki, bet tā noteikti nebija.
Salīdzināšanā uz labāku kuci no 6 pirmās 5 bija no Somijas.
Viennozīmīgi un bezkaunīgi.

Noteikti nekad vairs nerakstīšos zem šīs tiesneses.
Ja nav "viss nopirkts" iepriekš, arī pārējiem neieteicu - laika un naudas tērēšana...
:lamajas: :lamajas: :lamajas:
User avatar
tanaya
Puppy
Puppy
 
Posts: 341
Joined: 19 Feb 2010, 21:52

Re: Eksperti - kritika un/vai komplimenti

Postby Unkas » 28 Mar 2010, 13:49

Tanaya, kapēc tik kritiski, ja mans suns nedabūja pirmo vietu, tad viss ir slikts ? Paskaties reāli, varbūt Somiem tomēr bija labāki suņi. :rej:
Unkas
 

Re: Eksperti - kritika un/vai komplimenti

Postby Greylove » 28 Mar 2010, 14:43

tanaya wrote:Būtu ok, ja suņi tiešām būtu labāki, bet tā noteikti nebija.

Lai vellns nešķistu tik melns, laikam jāpiebilst, ka izstādes uzvarētāji, ir nevienas vien izstādes BOB un BOO ieguvuvēji. :smarzas: Arī pārējie Somu un Igauņu suņi, kas nosnāca salīdzināšanā, ir vairāku valstu čempioni, ko gan nevarētu teikt par lielāko daļu vietējiem suņiem, lai cik mīļi mums ar nebūtu. :esmilu:
Ļoti patika plašais un izsmeļošais apraksts (no kura 95% ir salasāms. Bet tas laikam nav eksperta nopelns).
Image
http://www.beckettelf.com
Njuse un apvienotā melnā-šokolādes komanda
User avatar
Greylove
Junior
Junior
 
Posts: 624
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Riga, Čiekurkalns

Re: Eksperti - kritika un/vai komplimenti

Postby Robins » 28 Mar 2010, 14:58

hmm, tas tā kā ir mājiens, ka somu autobuss pa ceļam braucot ir sameties, un pirms ringa "nopircis" vietējo ekspertu? drosmīgs gājiens. nez kā viņiem nebija bail, ka vietējais eksperts nepainformē vietējos organizatorus un visu autobusu uz kādu gadiņu nediskvalificē no FCI ? Es vēl saprotu tos gadījumus, kad zem sava eksperta uzvar pārsvarā kādas noteiktas valsts pārstāvji vai pie kāda konkrēta eksperta uzvar konkrēts hendleris vai audzētājs, jo čomi. Neizslēdzu arī materiālu ieinteresētību dažos gadījumos, bet šitā...
User avatar
Robins
Junior
Junior
 
Posts: 765
Images: 43
Joined: 13 Jan 2010, 16:18

Re: Eksperti - kritika un/vai komplimenti

Postby Greylove » 28 Mar 2010, 15:21

Robins wrote:hmm, tas tā kā ir mājiens, ka somu autobuss pa ceļam braucot ir sameties, un pirms ringa "nopircis" vietējo ekspertu? drosmīgs gājiens. nez kā viņiem nebija bail, ka vietējais eksperts nepainformē vietējos organizatorus un visu autobusu

Nu kā, nebija bail? Viņiem taču acīmredzami ir liela pieredze šajās lietās. :tikainesaki: Kā tad savādāk viņi ir visus tos n-tos titulus savākuši, jo suņi tak reāli sū**gi. :kanepe:
Image
http://www.beckettelf.com
Njuse un apvienotā melnā-šokolādes komanda
User avatar
Greylove
Junior
Junior
 
Posts: 624
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Riga, Čiekurkalns

Re: Eksperti - kritika un/vai komplimenti

Postby tanaya » 28 Mar 2010, 15:29

Es nesaku, ka visi Somu suņu tituli bija dabūti negodīgi.
Bet mans viedoklis - konkrēts piemērs: kuce, kas šodien bija pirmā noteikti nav tādā pati kondicijā kā iepriekš, kad uzvarēja godīgi.
Viņa ir interčempione, bet tagad viņa uz šo titulu nemaz neizskatās.

Zinu, ka tas nav tikai mans viedoklis, bet es laikam esmu vinīga drosmīga, kas kārtējo reizi nepaklusē maliņā.

P.S. Un šoreiz noteikti nav vainas tām, ka mans suns nedabūja pirmo vietu - mēs to nemaz arī nebijam paredzējuši.
Bet es atbalstu netikai savu suni, bet arī pārējos, kas ir tiešām pirmās vietas vērti.
User avatar
tanaya
Puppy
Puppy
 
Posts: 341
Joined: 19 Feb 2010, 21:52

Re: Eksperti - kritika un/vai komplimenti

Postby Greylove » 28 Mar 2010, 16:31

tanaya wrote:Bet mans viedoklis - konkrēts piemērs: kuce, kas šodien bija pirmā noteikti nav tādā pati kondicijā kā iepriekš, kad uzvarēja godīgi.
Viņa ir interčempione, bet tagad viņa uz šo titulu nemaz neizskatās.

Bet eksperte uzskatīja, ka izskatās gan. Un ko tas mainītu, ja es pateiktu, ka, jā, izskatījās? Es nezinu, vai viņa bija pirmās, trešās, vai piektās vietas cienīga. Es neesmu eksperts, un vispār man šī "laušanās", par to, kuru vietu nu kuram sunim vajadzēja dabūt, šķiet absurda. Uzvarētāja, un arī pārējie ciemiņu suņi bija ļoti skaisti. ;) Par Beatas Petkevičas tiesāšanu nevaru neko sliktu teikt, teicami par to vien, ka esi atnācis, nedeva, par klibošanu atstāja bez vērtējuma, suņus tiešām ilgi un kārtīgi aprakstīja. :) Zem šīs ekspertes rakstītos atkal. Bet, ne ar Beketu. :kanepe:
Image
http://www.beckettelf.com
Njuse un apvienotā melnā-šokolādes komanda
User avatar
Greylove
Junior
Junior
 
Posts: 624
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Riga, Čiekurkalns

Re: Eksperti - kritika un/vai komplimenti

Postby Ezis » 28 Mar 2010, 20:44

Greylove wrote: Uzvarētāja, un arī pārējie ciemiņu suņi bija ļoti skaisti. ;) Par Beatas Petkevičas tiesāšanu nevaru neko sliktu teikt, teicami par to vien, ka esi atnācis, nedeva, par klibošanu atstāja bez vērtējuma, suņus tiešām ilgi un kārtīgi aprakstīja. :) Zem šīs ekspertes rakstītos atkal.

:par:
Mēs arī puiku salīdzinošā ringā ievērtējām, ka suņi ļoti smuki un tikai diemžēl tikai divi vietējie :nagi: Un meiteņu salīdzinošā ringā bija diezgan līdzīgi.
User avatar
Ezis
Puppy
Puppy
 
Posts: 382
Images: 16
Joined: 13 Jan 2010, 14:38

Re: Eksperti - kritika un/vai komplimenti

Postby rainbow » 29 Mar 2010, 13:12

tanaya wrote:Es nesaku, ka visi Somu suņu tituli bija dabūti negodīgi.
Bet mans viedoklis - konkrēts piemērs: kuce, kas šodien bija pirmā noteikti nav tādā pati kondicijā kā iepriekš, kad uzvarēja godīgi.
Viņa ir interčempione, bet tagad viņa uz šo titulu nemaz neizskatās.

Zinu, ka tas nav tikai mans viedoklis, bet es laikam esmu vinīga drosmīga, kas kārtējo reizi nepaklusē maliņā.

P.S. Un šoreiz noteikti nav vainas tām, ka mans suns nedabūja pirmo vietu - mēs to nemaz arī nebijam paredzējuši.
Bet es atbalstu netikai savu suni, bet arī pārējos, kas ir tiešām pirmās vietas vērti.


Эко тебя плющит. От зависти что ли?
User avatar
rainbow
Baby
Baby
 
Posts: 5
Joined: 14 Jan 2010, 11:40

Re: Eksperti - kritika un/vai komplimenti

Postby tanaya » 29 Mar 2010, 17:40

rainbow ???
Во-первых, меня не "плющит"
Во-вторых, у меня зависти нет.
В третьих, я за справедливость и не привыкла отмалчиваться в сторонке.
User avatar
tanaya
Puppy
Puppy
 
Posts: 341
Joined: 19 Feb 2010, 21:52

Re: Eksperti - kritika un/vai komplimenti

Postby Alexandra » 31 Mar 2010, 09:12

Korland Rein wrote:
OSENNIJ BRIZ wrote:Ko jums izsaka eksperts C.Stavarache(Rumānija)??


Hm..esam bijuši..bet nekadi nevaru atcerēties, kas un kā.. :jaut:


Возможно потому, что запоминать особо нечего :) Выставлялись под ним 28-го в шпицах, предпочтений судейства так и не поняла. На груминг и хендлинг однозначно обращает внимание, смотрит движения достаточно внимательно, но нельзя сказать, что выигрывали собаки лучше всех двигающиеся или лучше всех подготовленные, или собаки в одном типе... В общем расплывчато все как-то, хотя мне грех жаловаться, Юного победителя нам отдал.
Alexandra
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 04 Mar 2010, 20:48

PreviousNext

Return to Izstādes / citi pasākumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests

cron