Lūdzu sargiet savus mīluļus! (Žurku inde!)

Miscellaneous

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus! (Žurku inde!)

Postby Unkas » 13 Mar 2010, 21:30

:aptracis: Urrā, veseļojaties! :roze:
Unkas
 

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus! (Žurku inde!)

Postby Sisija » 13 Mar 2010, 21:31

Fricis malacis :estevisamilosu:
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus! (Žurku inde!)

Postby zweers » 24 Mar 2010, 15:57

[quote="paula"]Fricim ir labāk! :ludzu: Ļoti maz, bet ir. Sāk reaģēt uz skaņām, saprast, kas notiek apkārt. Šodien, kad atnācu mājās, pat iznāca mani sagaidīt, mazliet pakustināja asti :samilejies: Daktere progonzē, ka vēl vajadzēs divas sistēmas, un tad sāksies ilgs atlabšanas periods ar zālēm...

Ngribu Tewi sabaidīt, bet sakties, ka tas nav mānīgs priekšstats... mūsus mazais suņuks sākumā palika apātisks.. negribēja vairs rotaļāties ar lielo sunci, negribēja ēst, iet pastaigās ārpus sētas... bet tanī pat laikā ne smilkstēja, ne ko... domājām, ka gan jau pāries... galvenais, ka dzer :) vnk viņam tā mēdz uznākt uz vienu, divām dienām... taču pēc divām dienām sākās vemšana... ātri sazvanījām dakterīti.. uztaisīja analīzes... akūta nieru mazspēja.... nieres praktisksi saēstas...temperatūra 35.5... suncis pie sistēmām 7h... šprices, zāles... dakteri neko nesola.... pa dienas vidu palaida mājaas.. piecos bija jāatgriežas uz sistēmām... vakarā palaida mājās... atbraucām, iekārtojām slimnieciņu gultā pie radiatoriem.. pēc 2 minūtēm sākas kaut kāda krampju lēkme.. suncis raustās, putas pa muti nāk ārā.. centos purniņu saturēt, lai nepārkož mēli, bet vienalga.. kājiņas stīvas, stīvas... saliekt nevar... skats vnk drausmīgs... ceļš atpakaļ uz slimnīcu... atkal zāles... palaida mājās... līdzi iedeva šprices, ja nu pa nakti atkal gadās... lai pa ceļam uz slimnīcu iepotējam.... pa nakti viss bija kārtībā.. suncis gan joprojām tāds nekāds... braucām uz sistēmām... dakterīte teica, kā 7dien paņemsim brīvdienu no ssistēmam... padzīvosim tik vien kā ar tabletēm... tikai obligāti kaut kas jāiebaro... citādi atkal liks pie sistēmām... cik biju priecīga, ka Zweereens sāka dzert pats pienu... 7dien izvārtījām rīsu tumīti ar vistiņas fileju.. sablenderējām... bet suncis neēd... baroju ar karotīti...pēc kā sekoja vemšana un viss ārā... daktere saka- 7dien tomēr sistēmas... 7dien no rīta sākas atkal lēkme... aši iešpricēju, zvanu dakterītei un abas braucam uz slimnīcu... atkal sistēmas, zāles... daktere ļoti skeptiska... saka, ka izskatās ļoti švaki... bet nu sagaidīsim 1dienu, uztaisīs atkal asinsanalīzes.... 1dien Zweerēns sagaida mani smaidīgs, dzer pienu, grib iet pastaigāties ārpus sētas pavadiņā... pie daktera braucam jau saitītē, nevis satīti segā... dakterīitesaka, ka tomēr sistēmas jāsaliek, sadod atkal zāles... pati priecājas cik dzīvespriecīgs palicies.. pat interesējas par apkārt notiekošo... iepriekšējās dienas viņam bija vienalga... skatījās tik vienā punktā un viss. šodien ķeksēja jau katetru no ķepiņas ārā, cēla galviņu uz trokšņiem...palaida mājas un liek atzavnīt pēc stundinjām divām... būs analīžu reuzultāti zināmi... mājās suncis apguļas... un viss dzīvesprieks noplok... pienu vairs nedzer... zvanu dakterītei... analīzes sliktas... tādas pat kā piektdien... nu kā tā var būt? tik daudz zāles salaistas mazajā ķermenītī, bet uzlabojumu nekādu :asaras: sēdēju un raudāju... daktere saka, ka patiesībā šīs ir sliktākās analīzes viņas praksē... un viņa nexzin vai vispār kaut ko var darīt lietas labā... es neticu... tā nevar būt... Zweerēns šorīt bija tik laimīgs.... bet paskatos tagad gultiņā... guļ maza nelaimes čupiņa :asaras: daktere saka, varam turpināt... lai 2dien brauc uz sistēmām... bet vai tas ir to vērts? patiesībā.... būtu mans labāks finansiālais stāvoklis... domāju, mēs būtu turpinājuši... bet... šajās 4 dienās biju iztērējusi mēneša naudu.... mums pat vairs nebija naudiņas iemidzināšanai... bet... tomēr lēmām par labu tam... sarunājām ka 2dienas vakarā dakterīte atbrauks pie mums uz mājām ... suncītis tā arī man vakar klēpī aizmiga.... tagad skatos laukā pa logu un raudu... nolikām viņam svecīti.... tik ļoooti viņa pietrūkst... viņs bija mūsu pirmais ģimenes loceklis... vēl pat pirms meitiņas...tieši pēc mēneša viņam būtu palikuši 5 gadiņi...
un tas viss tikai dēļ kaut kāda gudrīša, kurš mūsu sētā iemeta indi... daktere teica, ka visticamāk žurku inde...kaimiņi visi mazō šuneli mīlēja.. nebija iemesla to darīt...bet redz... kāds gribēja varbūt pajokoties... bet mēs palikām bez sava mīluļa...bez sava Zweereena :asaras:
tāpēc, sargājiet savus mīluļus... nekad nevar zināt, kad un kas notiks.. es nekad to nebiju to gaidiijusi... mana sēta likās visdrošākā vieta maniem sunčiem... kādreiz...
zweers
Baby
Baby
 
Posts: 5
Joined: 24 Mar 2010, 15:27

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus! (Žurku inde!)

Postby OrlandoSeaHorse » 24 Mar 2010, 16:18

Līdzjutība tev, zweers!

Un kā Fricītim? Nu jau 10 dienas kopš pēdējā posta.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus! (Žurku inde!)

Postby Unkas » 24 Mar 2010, 16:26

Izsaku līdzjūtību, zweers!Cik žēl. :svece:
Unkas
 

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus! (Žurku inde!)

Postby Sinty » 24 Mar 2010, 16:32

zweers, līdzjūtība... :svece:
Ļoti, ļoti žēl...

Fricis svētdien bija suņu skoliņā - aktīvs un dzīvespriecīgs :) Bet Paula jau sīkāk pastāstīs.
User avatar
Sinty
Junior
Junior
 
Posts: 616
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:10
Location: Rīga

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus! (Žurku inde!)

Postby zweers » 24 Mar 2010, 16:39

prieks, ka Fricim viss kārtībā :estevisamilosu: mans muļķītis laikam bija pamatīgu devu saņēmis :asaras:
zweers
Baby
Baby
 
Posts: 5
Joined: 24 Mar 2010, 15:27

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus! (Žurku inde!)

Postby Demix » 24 Mar 2010, 18:34

zweers
Jūtam līdzi :svece:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus! (Žurku inde!)

Postby obrija » 24 Mar 2010, 18:38

Līdzjūtības :svece:
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus! (Žurku inde!)

Postby zweers » 24 Mar 2010, 19:24

:estevisamilosu: paldies...
zweers
Baby
Baby
 
Posts: 5
Joined: 24 Mar 2010, 15:27

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus! (Žurku inde!)

Postby paula » 24 Mar 2010, 21:50

Mūsu Fricis jau ir vesels, kā rutks-ēd, spēlējās, skraida :) Tagad tik zāļu kastīte līdz galam jāizdzer, un pēc mēneša uz analīzēm jāpiestaigā... ;)
Cilvēkam vajag suni, reizēm pat divus.
User avatar
paula
Junior
Junior
 
Posts: 574
Joined: 14 Jan 2010, 08:36

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus! (Žurku inde!)

Postby paula » 24 Mar 2010, 21:53

zweers
izsaku līdzjūtību! Mums, par laimi, nebija skartas nieres. Daktere skaidroja, ka aknas atjaunojās, bet nieres neatjaunojās-tāpēc mums dikti paveicās, ka aizrāvām pie daktera, kamēr nieres vēl nebija iesaistītas...
Cilvēkam vajag suni, reizēm pat divus.
User avatar
paula
Junior
Junior
 
Posts: 574
Joined: 14 Jan 2010, 08:36

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus! (Žurku inde!)

Postby Inese A » 25 Mar 2010, 00:58

zweers
Izsakam līdzjūtību :svece:


Varu izstāstīt savu pieredzi par žurku indi:) Pagājuši gan gadi 10 jau kopš šī gadījuma, mums bija bežšķirnes sunīte - Džīna [tagad jau bija, pagājušogad šķīāmies no viņas, meitene sasniedza 15 gadu vecumu]
Nu tātad strādāju es tolaik Rīgā, liktenīgajā dienā sēdēju darbā un nekādi nespēju rast mieru, visu laiku iekšā dīdija kaut kāds satraukums, līdz nolēmu, ka vairs nevaru un devos jau dienas vidū uz mājām. Kad ienācu dzīvoklī mani pārņēma šoks viss koridors, istaba ...... viss bija asiņainās pēdās, skrēju iekšā istabā, kur gulēja Džīna un viņai asiņoja ķepa, izsaucu vietējos Siguldas vetārstus, kas atbrauca un sašuva viņai ķepu, brūce bija 5 mm gara :soks: [viņai vispār nevajadzētu asiņot, pietiktu, ka suns viņu nolaizītu], par to viņi protams neaizdomājās kāpēc tas notiek:) Sašuva un aizbrauca:) ķepa protams vēl arvien turpināja asiņot, tad es izlēmu, ka zvanīšu mums pazīstamai vetārstei uz Tukumu, un viņa man pa telefonu pateica, ka sunim ir iebarota žurku inde:) Vienīgais ceļš ir pārliet asinis. Tā kā Rīgā vienīgajā klīnikā kur to piekrita darīt teica, ka mums pašiem vēl arī jāatved suns no kura ņemt asinis, tad mēs sataisījāmies un devāmies vēlu vakarā uz Tukumu, kur pārlējām Džīnai asinis, Ināra mums deva ļoti maz cerības, ka viņa izdzīvos:) Devāmies mājās, asiņošana bija apstājusies, tai pašā naktī pēc pāris stundām Džīna sāka asiņot atkal:( Es paņēmu darbā atvaļinājumu un sēdēju ar Džīnu mājās, viņa ne tikai asiņoja caur mazo brūcīti ķepā, bet pamazām zem ādas veidojās asins izplūdumi, plaušās skalojās asinis.........., bija pagājusi nedēļa, Džīna jau vairs neko neēda, mēs nolēmām mēģināt vēlreiz un devāmies vēlreiz uz Tukumu pārliet asinis, cerības, ka tas palīdzēs bija 1:100000, pārlējām, devāmies mājās. asiņošana atkal apstājās un tad jau es sēdēju skaitīju minūtes, stundas, dienas - kad pagāja divas diennakti un asiņošana nesākās no jauna Ināra man teica - viss, tagad Inese tu vari uzelpot tev tas izdevās, viņa DZĪVOS!!! Un tā viņa ar mums kopā pavadīja 15 gadus:)
Tā kā nekad nevajag zaudēt cerības;)
Last edited by Inese A on 25 Mar 2010, 10:08, edited 1 time in total.
http://summersweetdonatella.webs.com
Image
www.nesalsti.lv
User avatar
Inese A
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1656
Joined: 13 Jan 2010, 14:09
Location: Sigulda

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus! (Žurku inde!)

Postby OrlandoSeaHorse » 25 Mar 2010, 09:45

Tās indes jau arī ir dažādas un suņu reakcija ar katram sava... Protams, jācīnās, bet diemžēl ir gadījumi, kad izglābt neizdodas pat ja ļoti, ļoti tic un cīnās.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus! (Žurku inde!)

Postby Ieva B » 27 Mar 2010, 22:37

zweers :svece: jūtam līdzi par sunīša-ģimenes drauga zaudēšanu ;( Bēdīgi. Viena lieta ir,kad tas notiek aiz vecuma, cita,kad pāragri un kāds palīdzējis tam notikt. ;(
User avatar
Ieva B
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1023
Images: 19
Joined: 13 Jan 2010, 16:18
Location: http://shinkabeads.jimdo.com

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus! (Žurku inde!)

Postby Spindzele » 27 Mar 2010, 22:46

Līdzjūtība :svece:
Image
User avatar
Spindzele
Puppy
Puppy
 
Posts: 294
Joined: 13 Jan 2010, 12:54

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus! (Žurku inde!)

Postby ComesFlay » 29 Mar 2010, 03:11

Izsaku līdzjūtību! :svece:
User avatar
ComesFlay
Baby
Baby
 
Posts: 92
Joined: 13 Jan 2010, 19:35

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus! (Žurku inde!)

Postby OSENNIJ BRIZ » 03 Apr 2010, 14:35

Līdzjītība! :svece:
User avatar
OSENNIJ BRIZ
Puppy
Puppy
 
Posts: 396
Joined: 13 Jan 2010, 22:07

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus! (Žurku inde!)

Postby OSENNIJ BRIZ » 03 Apr 2010, 14:41

Kas attiecas uz tiem onkulīšiem un tantiņām-ļaunajiem!Man ar ir paveicies,ka visās apkārt esošajās mājās dzīvo pa tantiņai,kas necieš,ka suns noiet pa zālāju gar viņu mājām! Mani suņi nekad tur nečurā un nekakā,arī iekoptajās puķēs nelaižu,bet tik un tā nepatīk!Viena tantiņa bēra stiklus zālītē,otra solīja pa logu vārošu ūdeni liet virsū..Un tad es viņām skaļi paziņoju,ka man ir dārgi suņi,apdrošināti(1.gadā bija arī),un ja viņiem kas notiks,tantiņām tas ļoooti sitīs pa kabatu...Un iestājās pamiers!!varu arī citiem ieteikt šo metodi-strādā efektīvi!
User avatar
OSENNIJ BRIZ
Puppy
Puppy
 
Posts: 396
Joined: 13 Jan 2010, 22:07

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus! (Žurku inde!)

Postby madja » 08 Jul 2010, 10:36

jautājums, vai kāds ir saskāries ar šādu situāciju.

vakar pie mājas kāpnēm atradu peli/cirslīti, spriežot pēc visa, saindējušos, sēdēja un trīcēja, par laimi, es viņu pamanīju pirms Frīdas, kuru noteikti šāds spēļu objekts ieinteresētu. Mēs dzīvojam privātmājā uz pusēm ar pašiem stulbākajiem kaimiņiem. es tiešām savā dzīvē neesmu satikusi cilvēku, no kura justu tādu ļaunumu,kā no tās vecās raganas. pavasarī,kad tīrijām šķūņus, atradu vairākas beigtas žurkas un vienu šitādu pusdzīvu peli. runāju ar viņu meitu, ka man būs suns un, ka nevajadzētu likt indi - no blakus mājas pie mums regulāri inspicē teritoriju 4 kaķi. viņi teica - jājā, bet , kā redzu, tas nav ņemts vērā.
zvanīju vetārstam, tie man nespēja pateikt,kas notiek ar suni, kurš aizkož tādu indes upuri ( pie šķūņiem,kur tā inde varētu būt izlikta, Frīda netiek) mammas māsa, kas ir "kaķu tante", saka,ka grāmatās rakstīts,ka kaķim jāapēd vairākas saindētas peles, lai viņam kas slikts notiktu.
vai kādam ir viedoklis šajā sakarā - vai man ir pamats satraukumam? jo nestāvu jau klāt suņam vislaik,kad viņš pa pagalmu dzīvojas.
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

PreviousNext

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests

cron