pretblusu līdzekļi, ja ir vairāki suņi

Grooming and Feeding of Dogs

Re: pretblusu līdzekļi, ja ir vairāki suņi

Postby Dylan » 07 Jan 2014, 15:28

ash wrote:bet kasīties var arī citu iemeslu pēc. barība nav nessen mainīta?


Barība ir nomainīta uz Joseru Emotion Kids, bet suns sāka kasīties jau tad, kad ēda Specific. Domāju, ka drīzāk kaut kas blusveidīgs, jo mani arī vienu dienu sakoda, bet pēc ģenerāltīrīšanas neesmu vairs neko manījusi.


Creme de la Creme wrote:Iedot Tavegilu (es savējiem dodu 1/4 tableti) vai Suprastinu. Tas noņems niezi. Koduma vietas var pasmērēt ar kādu spec.ziedi (pamēģināju Cevaderm Gel, ļoti labi noņem niezi).


Diemžēl, koduma vietas nevaru atrast, tikko izgāju cauri kažokam blusas arī neredzu. Mēģināšu iedot tavegil. Nezināju, ka kodumi tik ilgi var kasīties, bet man jau tas suns ir šausmīgi novārdzis tārpu dēļ. Tagad galvenais dabūt prom tās blusas, lai var turpināt attārpošanas garo ceļu..

Sakiet, lūdzu, vai var būt tā, ka viņam viena auss ir nošļukusi tāpēc, ka viņam tārpi? Respektīvi - viņam nav spēka vairs vienu ausi turēt augšā spicu?
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: pretblusu līdzekļi, ja ir vairāki suņi

Postby ievish » 07 Jan 2014, 15:33

Dylan wrote:
Sakiet, lūdzu, vai var būt tā, ka viņam viena auss ir nošļukusi tāpēc, ka viņam tārpi? Respektīvi - viņam nav spēka vairs vienu ausi turēt augšā spicu?


Nedomāju, ka auss ir saistīta ar spēku. Ausu stāvēšana ir saistīta ar skrimšļu izturību. Viens iemesls - sunim tā ausis ir izveidojušās, jo jauktenīšiem jau grūti pateikt, kādi vecāki un kā tiem ausis stāvējušas. Ausis var nošļukt arī zobu mainīšanās laikā. Ļoti tipiski vācu aitu suņiem tas ir novērojams. Manējai šķirnei - vipetiem, nav stāvas ausis, bet ausīm jāstāv nolocītām noteiktā formā, pēc standarta. Kad viņam mainījās zobi, ausis mainīja savu novietojumu gandrīz katru dienu. Tā kā tas ir normāli, ka zobu maiņas laikā ausis mainās. Kad suns būs izaudzis, tad arī ausis pieņems savu galējo stāvokli. Kādreiz vācu aitu sunim, kas mums bija ģimenē manā bērnībā, ausis nestāvēja, jo viņš uzauga kopā ar kaķēnu un tas spēlējoties ausis tajā laikā, kad tās ir vārīgas - zobu maiņa, atdauzīja ar ķepām. Tā kā suns nebija ar papīriem un netika vests uz izstādēm, tad, protams, tas mūs īpaši neuztrauca.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: pretblusu līdzekļi, ja ir vairāki suņi

Postby Dylan » 07 Jan 2014, 15:45

ievish skaidrs, paldies! Jo sunim vakar viena auss kļuva pavisam ļengana un viņš pavisam nošņurcis/bedīgs tagad izskatās, lai arī vakar dodoties vakara pastaigā auss atkal pati sacēlās, tāpēc domāju, ka viņš kļuvis nedaudz priecīgāks atkal.

Bet vispār jau tiesa, viņam tās ausis mainās kā barometri, atkarībā kāds laiks. Bet šitik ļengana auss vēl nebija bijusi. Parasti viņam abas ausis ir augšā un galiņi saskrulējušies uz aizmuguri. Tad viena auss bija iztaisnojusies pavisam spica un tagad tā auss, kas bija spica ir noļukusi uz priekšu. Gan jau atkal pacelsies, protams, mīlēšu arī ar ļenganām ausīm : ) Bet tomēr pierasts, ka abas ausis stāv. Ir gan bijušas pāris dienas, kad abas ir noļukušas uz priekšu un tad viņa ģīmītis pēc Džeka Rasela izskatās.
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Re: pretblusu līdzekļi, ja ir vairāki suņi

Postby ievish » 07 Jan 2014, 15:57

Dylan, izklausās tiešām pēc zobu maiņas, tā kā nav ko lieki satraukties ;)
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: pretblusu līdzekļi, ja ir vairāki suņi

Postby Retrīvers » 07 Jul 2016, 01:34

Kādi ir labākie pretblusu līdzekļi šobrīd?
Esmu mēģinājusi visādus sprejus, gan arī kaklasiksnas. Arī to dārgo pelēko kaklasiksnu.. Kas bija pret ērcem un blusām. Arī māju ar neostamazānu izmazgāju.
Kopš pārvācos no Rīgas uz Cēsīm un suņi dzīvojas pa āru dienā un pa iekšu naktī, tāpat arī kaķis, vēl neesmu tikusi vaļā no blusām.. :sajucis:
Rīgā šitādu problēmu vispār nebija, nosprejoju visu un blusu nebija..
Suņiem gara, bieza spalva, daudz peldas, daudz vārtas. Visu laiku spēlējas, ēd viens otru, laiza.
User avatar
Retrīvers
Junior
Junior
 
Posts: 756
Joined: 19 Sep 2011, 15:32
Location: Cēsis

Re: pretblusu līdzekļi, ja ir vairāki suņi

Postby Alpina » 07 Jul 2016, 10:57

Retrīvers wrote:Kādi ir labākie pretblusu līdzekļi šobrīd?
Esmu mēģinājusi visādus sprejus, gan arī kaklasiksnas. Arī to dārgo pelēko kaklasiksnu.. Kas bija pret ērcem un blusām. Arī māju ar neostamazānu izmazgāju.
Kopš pārvācos no Rīgas uz Cēsīm un suņi dzīvojas pa āru dienā un pa iekšu naktī, tāpat arī kaķis, vēl neesmu tikusi vaļā no blusām.. :sajucis:
Rīgā šitādu problēmu vispār nebija, nosprejoju visu un blusu nebija..
Suņiem gara, bieza spalva, daudz peldas, daudz vārtas. Visu laiku spēlējas, ēd viens otru, laiza.


Pasen atpakaļ pārvedu mājās kaķēnu, pilnu ar blusām, ka maz neliekas :pagalvu: pašu kaķi sapilināju ar pretērču/pretblusu pilieniem un pa māju izbārstīju Neodust - pirms tam biju mazgājusi ar terpentīniem un vēl sazin ko, viss "kaķim zem astes", bet šis tiešām palīdz zvērīgi labi. Arī pret skudrām, pat lielajām :pagalvu: Neatceros jau vairs kādi tur bija drošības pasākumi pēc instrukcijas, bet atceros, ka diezgan bagādīgi nobēru un pēcāk saslaucīju - drošvien nav diez ko draudzīgs ne cilvēkiem, ne dzīvniekiem.
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: pretblusu līdzekļi, ja ir vairāki suņi

Postby ego » 07 Jul 2016, 18:50

O jā... man arī bija viena traka vasara ( man likās, ka no tiem mošķiem vaļā netikšu). Tiku gan, suņus es nopūtu ar Fypryst, bet galvenais atklājums bija līdzeklis grīdai- MEN FOR SAN Insecticide Floor Cleaner.
ego
Puppy
Puppy
 
Posts: 185
Images: 18
Joined: 21 Aug 2011, 16:59

Re: pretblusu līdzekļi, ja ir vairāki suņi

Postby lailamasa » 07 Jul 2016, 22:13

Man gan vēl nav nekādas pieredzes, bet es pēc blusu siksniņas izmēģināšanas, kas nedeva nekādus rezultātus, ļāvos pierunāties uz iekšā dzeramo tableti, maksāja gan 8 EUR un strādā it kā mēnesi (gan blusām, gan ērcēm) , aptiekā gan apgalvoja, ka iedarbība ir pat ilgāka, nekā ražotājs norāda. Vakar iedevu, kasīšanās tiešām mitējās, bet šodien tomēr ik pa laikam kaut ko ķersta, nu redzēs, kā būs vēlāk.
Image
User avatar
lailamasa
Puppy
Puppy
 
Posts: 145
Images: 43
Joined: 27 Jun 2016, 08:45
Location: Limbaži

Re: pretblusu līdzekļi, ja ir vairāki suņi

Postby Retrīvers » 08 Jul 2016, 15:28

Kur šitos var iegādāties:
MEN FOR SAN Insecticide Floor Cleaner & Neodust ? :)
User avatar
Retrīvers
Junior
Junior
 
Posts: 756
Joined: 19 Sep 2011, 15:32
Location: Cēsis

Re: pretblusu līdzekļi, ja ir vairāki suņi

Postby Alpina » 08 Jul 2016, 17:49

lailamasa wrote:Man gan vēl nav nekādas pieredzes, bet es pēc blusu siksniņas izmēģināšanas, kas nedeva nekādus rezultātus, ļāvos pierunāties uz iekšā dzeramo tableti, maksāja gan 8 EUR un strādā it kā mēnesi (gan blusām, gan ērcēm) , aptiekā gan apgalvoja, ka iedarbība ir pat ilgāka, nekā ražotājs norāda. Vakar iedevu, kasīšanās tiešām mitējās, bet šodien tomēr ik pa laikam kaut ko ķersta, nu redzēs, kā būs vēlāk.


Pacieties, viņām iedarbība nesākas uzreiz. Pavasarī vienam no saviem patestēju, jo ērces jau bija, bet pie veta sezona vēl nebija sākusies - foresto siksnas nebija. Pret ērcēm līdzēja labi. Par blusām nezinu, saistībā ar suņiem neesmu ar to saskārusies.
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: pretblusu līdzekļi, ja ir vairāki suņi

Postby ego » 08 Jul 2016, 20:05

MEN FOR SAN bija iespējams pasūtīt internetā, pierīgā ir nopērkams veikalā " ZOO centrs' .
ego
Puppy
Puppy
 
Posts: 185
Images: 18
Joined: 21 Aug 2011, 16:59

Re: pretblusu līdzekļi, ja ir vairāki suņi

Postby lailamasa » 08 Jul 2016, 20:30

Alpina wrote:
lailamasa wrote:Man gan vēl nav nekādas pieredzes, bet es pēc blusu siksniņas izmēģināšanas, kas nedeva nekādus rezultātus, ļāvos pierunāties uz iekšā dzeramo tableti, maksāja gan 8 EUR un strādā it kā mēnesi (gan blusām, gan ērcēm) , aptiekā gan apgalvoja, ka iedarbība ir pat ilgāka, nekā ražotājs norāda. Vakar iedevu, kasīšanās tiešām mitējās, bet šodien tomēr ik pa laikam kaut ko ķersta, nu redzēs, kā būs vēlāk.


Pacieties, viņām iedarbība nesākas uzreiz. Pavasarī vienam no saviem patestēju, jo ērces jau bija, bet pie veta sezona vēl nebija sākusies - foresto siksnas nebija. Pret ērcēm līdzēja labi. Par blusām nezinu, saistībā ar suņiem neesmu ar to saskārusies.


Tā izskatās arī ir, jo šodien jau vairs nekasās un neko neķersta, tagad tik jāvēro, cik ilgi darbosies.
Image
User avatar
lailamasa
Puppy
Puppy
 
Posts: 145
Images: 43
Joined: 27 Jun 2016, 08:45
Location: Limbaži

Re: pretblusu līdzekļi, ja ir vairāki suņi

Postby Alpina » 08 Jul 2016, 21:25

lailamasa wrote:Tā izskatās arī ir, jo šodien jau vairs nekasās un neko neķersta, tagad tik jāvēro, cik ilgi darbosies.


Vēl kas - tikai ar suņa apstrādi nebūs līdzēts, paralēli vajag arī nopietni māju iztīrīt, jo viņas visādās dēļu šķirbās utt vietās vairojas.
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: pretblusu līdzekļi, ja ir vairāki suņi

Postby lailamasa » 08 Jul 2016, 22:05

Vēl kas - tikai ar suņa apstrādi nebūs līdzēts, paralēli vajag arī nopietni māju iztīrīt, jo viņas visādās dēļu šķirbās utt vietās vairojas.[/quote]

Par to jau iedomājos, abi guļamie jau izmazgāti, mums ir divas vietas, pirmā un otrā stāvā, rīt plānos tīrīt māju.
Image
User avatar
lailamasa
Puppy
Puppy
 
Posts: 145
Images: 43
Joined: 27 Jun 2016, 08:45
Location: Limbaži

Previous

Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron