Basets / Basset Hound

Dog Breeds

Re: Basets / Basset Hound

Postby Aprilia » 26 Jul 2016, 15:03

ruu

Ou, tad jums varenjautri bijis :D es jau prātoju, kur jūs visi tik prātīgi pavadiņās ļepatojat :dejo:

Bezmaz jāsaka, ka labi vien bez Kreizīša... Šim arī ir uzmācīgas idejas un uzvedība. Visiem suņiem zem astes un tik ošā, ja ļaujas, tad lien laizīties :sajucis: mums te pļaviņā suņenieki ar stāžu ieteica Kreizi pie doka šņak-šņak :ludzu: Vedīsim uz poti, apjautāšu, kā tas vispār izskatās tik cienījamam kungam :jaut:
Keep Calm And Hug Your Basset Hound
User avatar
Aprilia
Puppy
Puppy
 
Posts: 112
Images: 10
Joined: 12 May 2014, 13:30

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Basets / Basset Hound

Postby Linda B. » 27 Jul 2016, 17:24

Cik, Kreizis vecs? Ir viņiem kaut kāds posms, kad ir baigi gribošie, pēc laika pāriet. Vispār esmu suņu kastrācijas pretinieks, tam ir gana daudz nevēlamu blakņu par kurām kastrētgribošie vetārsti nemēdz brīdināt.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Basets / Basset Hound

Postby Aprilia » 28 Jul 2016, 10:21

Linda B. wrote:Cik, Kreizis vecs?


Kreizim ir divarpusi tūdaļ. Mums tie suņenieki tik noteica, ka esot pieaudzis, psihe noformeejusies un tipo tagad esot vēl ok. Kucēnu kastrācija gan esot garām.

Bet nebijām kkā aizdomājušies par šo.
Keep Calm And Hug Your Basset Hound
User avatar
Aprilia
Puppy
Puppy
 
Posts: 112
Images: 10
Joined: 12 May 2014, 13:30

Re: Basets / Basset Hound

Postby Linda B. » 28 Jul 2016, 13:50

Nu teorētiski tagad ir vairāk ok, kā darīt to kucēnam, jā. Taču amerikāņu pētījumi apgalvo, ka vienalga kādā vecumā kastrētam sunim iespējamība saslimt ar vēzi palielinās vidēji par 6.5 reizēm, biežākais kastrātu nāves cēlonis ir tieši vēzis. Es vienkārši mēģinātu sunim iestāstīt, ka tā nevar, novērstu uzmanību ar mantu, gardumu. Galu galā, vai ir vērts kastrēt savu suni tāpēc vien, ka viņš baksta svešu suņu dibenus, mājās taču jūsējos nebaksta un seksuāli neuzmācas? Manu melno kuču brālis bija tāds, nu neciešami uzmācīgs. Tagad sunim būs 5 gadi un jau labu laiku viņam nekādas intereses vairs nav. Arī kursos par to stāstija, bail samelot, bet šķiet tie bija 3 gadi pēc kuriem nepāroti suņi sāk pārgribēt.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Basets / Basset Hound

Postby ruu » 28 Jul 2016, 14:56

Linda B., tad sanāk, ka kuču un suņu veselību sterilizācija/ kastrācija ietekmē savādāk? Ja kuces var sterilizēt jebkurā vecumā, tad puikus tikai maziņus?
Handle every stressful situation like a dog. If you can't eat it or play with it, just pee on it and walk away.
User avatar
ruu
Puppy
Puppy
 
Posts: 355
Images: 0
Joined: 24 Aug 2011, 15:17

Re: Basets / Basset Hound

Postby Aprilia » 28 Jul 2016, 15:11

Mājās Kreizis lien ar mērķi virsū jaunākajai meitai. Tur biki nošauts greizi ar reakciju pret viņa uzlidojumiem- spiedz un gāžas gar zemi (meita ;) ). Protams, kā manam ko tādu- cenzējam. Abiem.

Citiem baigi reti metas dominēt, šad un tad kādam ciemiņam, kas nepratās laicīgi nokancelēt uzmācību un aizstumt Kreizi prom mierīgākā mīlā.
Keep Calm And Hug Your Basset Hound
User avatar
Aprilia
Puppy
Puppy
 
Posts: 112
Images: 10
Joined: 12 May 2014, 13:30

Re: Basets / Basset Hound

Postby Aprilia » 28 Jul 2016, 15:12

ruu

Man kā reiz stāstīja, ka puikus labāk pēc pieaudzības. T.i. pēc divi gadi.
Keep Calm And Hug Your Basset Hound
User avatar
Aprilia
Puppy
Puppy
 
Posts: 112
Images: 10
Joined: 12 May 2014, 13:30

Re: Basets / Basset Hound

Postby ruu » 28 Jul 2016, 16:02

Aprilia, vot, tur jau mans šoks, jo Votsons ar mantām, ciemiņiem vai maziem bērniem tā nav uzvedies. Nu, izņemot ar dažiem jaunsatiktiem suņu puikām, ko es uztveru par dominances izpausmi, bet, kā jau teicu - otra suņa zobu parādīšana šo lietu atrisina :jaut:
Doma par kastrēšanu man nav bijusi īpaši aktuāla šī paša iemesla dēļ, jo nav jau bijis par ko satraukties. Izklausās, ka Kreizim ir vairāk izteikts instinkts.
Handle every stressful situation like a dog. If you can't eat it or play with it, just pee on it and walk away.
User avatar
ruu
Puppy
Puppy
 
Posts: 355
Images: 0
Joined: 24 Aug 2011, 15:17

Re: Basets / Basset Hound

Postby Linda B. » 28 Jul 2016, 19:43

ruu, tu laikam nepareizi saprati. Kopumā ieteicams kastrēt ir pēc 2 gadu vecuma (abus dzimumus), kad suns ir pilnībā beidzis augt un fiziski nobriedis, jo dzimumhormoni piedalās augšanas procesu regulācijā (pāragri kastrēti suņi mēdz izaugt ar nesamērīgi garām kājām, piemēram). Taču kastrējot jebkurā vecumā paaugstinās risks vēzim, abiem dzimumiem. Ja baigi interesē varu pamēģināt vēlreiz atrast to pētījumu, viņš angliski bija.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Basets / Basset Hound

Postby Māra » 28 Jul 2016, 19:48

Linda B. wrote:Ja baigi interesē varu pamēģināt vēlreiz atrast to pētījumu, viņš angliski bija.

Man baigi interesē (es gan te ne pa tēmu ielecu :D ). Tā ka ja atrod, nudie iemet, lūgtum. ^^
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Basets / Basset Hound

Postby Linda B. » 28 Jul 2016, 22:45

Ok, pameklēšos rīt, šovakar jau slinkums :D
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Basets / Basset Hound

Postby Mjar » 29 Jul 2016, 15:01

ruuu paldies par jauku pastaigu!!! :pastaiga: Mes esam sajusma par Votsonu tik smuks mierigs kluss basets :) un tie forsi asi :sirsninas2: :pastaiga:

.... labi ka mes panemam meiteni :meitenedejo: redzesim ka bus ar tiem meitenu dienam bet pagaidam viss ok
User avatar
Mjar
Baby
Baby
 
Posts: 16
Images: 11
Joined: 08 Apr 2016, 12:44
Location: Riga/Daugavgriva

Re: Basets / Basset Hound

Postby Aprilia » 29 Jul 2016, 16:36

Mjar wrote:
.... labi ka mes panemam meiteni


Jā, es arī negaidīju, ka tik ļoti tā vīrišķība vilksies pa vējiem :D
Keep Calm And Hug Your Basset Hound
User avatar
Aprilia
Puppy
Puppy
 
Posts: 112
Images: 10
Joined: 12 May 2014, 13:30

Re: Basets / Basset Hound

Postby Aprilia » 29 Jul 2016, 16:38

No savas puses varam tik piedāvāt tusiņu mūsu suņpļavā Mārupē ;) Kreizis vairs suņus nebaidās, kā jau minēju lien otrā galējībā :D bet tur palīdz rūciņ/zobiņ/muktiņ terapija ;)
Keep Calm And Hug Your Basset Hound
User avatar
Aprilia
Puppy
Puppy
 
Posts: 112
Images: 10
Joined: 12 May 2014, 13:30

Re: Basets / Basset Hound

Postby Mjar » 29 Jul 2016, 22:02

Aprilia arprieku kadu vakaru atbrauksim uz jusu plavinu :kanepe:
User avatar
Mjar
Baby
Baby
 
Posts: 16
Images: 11
Joined: 08 Apr 2016, 12:44
Location: Riga/Daugavgriva

Re: Basets / Basset Hound

Postby ruu » 08 Aug 2016, 10:01

Pie tā, ka esot kopā ar suni, mums tiek pievērsta pastiprināta uzmanība, sen jau esmu pieradusi, un mūsu virzienā vērstus komentārus vairs neievēroju. Tomēr, ir dažas senākas un jaunākas "pērles" :kanepe:

:pedinja: Iet divas, aptuveni 10 gadus vecas meitenes, un viena saka otrai: "Skaties, rekur ĪSTAIS taksis!"
:pedinja: Kundzīte labākajos gados, acīm redzamā pusšokā: "Ak, kāds sunītis.... ar ķepām..."
:pedinja: "Tas ir sēdinātais bīgls?"
:pedinja: Nu, un klasika - tie, kas mani sveicina, kad esmu kopā ar suni, bez suņa mani neatpazīst un manam sveicienam pretī velta aizdomīgu skatienu.

Handle every stressful situation like a dog. If you can't eat it or play with it, just pee on it and walk away.
User avatar
ruu
Puppy
Puppy
 
Posts: 355
Images: 0
Joined: 24 Aug 2011, 15:17

Re: Basets / Basset Hound

Postby Aprilia » 09 Aug 2016, 22:58

Nosmējos par šņukura trīsām iekš dziļmiega :D

Uz mums arī ar pirkstiem rāda, kad ar Kreizi vazājamies pa kvartālu. Top jautājums- viņš tāds veciņš? :aknee: laikam diktan sašļucis materiāls :jautri:
Keep Calm And Hug Your Basset Hound
User avatar
Aprilia
Puppy
Puppy
 
Posts: 112
Images: 10
Joined: 12 May 2014, 13:30

Re: Basets / Basset Hound

Postby Mjar » 10 Aug 2016, 20:39

mums gan pedejais jautrums bija par izteicenu no skolniekie "skaties skaties zombi suns ar sarkanam acim " :velnins:

:lasu: nevaru nekur atrast, bet mums pateica ka pirms izstades musu meitenei vajag aiziet pie friziera
kads saskaras ar basset frizuru??? :sajucis:
User avatar
Mjar
Baby
Baby
 
Posts: 16
Images: 11
Joined: 08 Apr 2016, 12:44
Location: Riga/Daugavgriva

Re: Basets / Basset Hound

Postby Aprilia » 11 Aug 2016, 08:36

Es tik zinu smago basetmanikīru :D tobiš pedikīru :sajucis:
Keep Calm And Hug Your Basset Hound
User avatar
Aprilia
Puppy
Puppy
 
Posts: 112
Images: 10
Joined: 12 May 2014, 13:30

Re: Basets / Basset Hound

Postby ruu » 11 Aug 2016, 08:50

Aprilia wrote: Uz mums arī ar pirkstiem rāda, kad ar Kreizi vazājamies pa kvartālu. Top jautājums- viņš tāds veciņš? :aknee: laikam diktan sašļucis materiāls :jautri:

mhm, vulgaris teorija - ja krunkains, tātad vecs :D

Mjar, kas Tev to teica? Neko vairāk par Aprilia minēto nagu apgriešanu + vannošanu, lai suns tīrs un smaržīgs, nevaru iedomāties... Kad un kur jums izstāde?
Handle every stressful situation like a dog. If you can't eat it or play with it, just pee on it and walk away.
User avatar
ruu
Puppy
Puppy
 
Posts: 355
Images: 0
Joined: 24 Aug 2011, 15:17

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests