Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Dog Breeds

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby zanndaT » 25 Jan 2015, 22:01

Šosejas malā skraidot tumsā pamanījām suni! Izskatās pēc Latvijas dzinēja, vai kāds ļoti līdzīgs! Atrasts uz Rīga-Daugavpils šosejas netālu no Aizkraukles stacijas. Suns pašlaik ir atpūtas kompleksā Zariņi. Telefons 26397619

https://www.facebook.com/rucevica/posts ... 3009457287
Dogs dont lie
about love!

Jo vairāk es dzīvoju starp cilvēkiem, jo vairāk es iemīlu suņus!

Image
User avatar
zanndaT
Puppy
Puppy
 
Posts: 316
Images: 60
Joined: 29 Sep 2010, 08:20

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby zanndaT » 26 Jan 2015, 10:26

Suns vārdā Markuss veiksmīgi atradis savus saimniekus no Kokneses! :rej: :aptracis:
Dogs dont lie
about love!

Jo vairāk es dzīvoju starp cilvēkiem, jo vairāk es iemīlu suņus!

Image
User avatar
zanndaT
Puppy
Puppy
 
Posts: 316
Images: 60
Joined: 29 Sep 2010, 08:20

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Ligita555 » 06 Jul 2015, 18:26

Mana komanda izbauda vasaru un jūriņu :)
Image
:)
Image
:) Image
:)
Image :)
User avatar
Ligita555
Junior
Junior
 
Posts: 719
Joined: 14 Jan 2010, 21:53
Location: Zolitūde

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby dainisf » 17 Jan 2016, 01:51

Dzinēji te kautkā pazuduši, mans jau do virsū, pašlaik zelta laikmets šams, kā nekā 5 gadi2889
dainisf
Baby
Baby
 
Posts: 60
Images: 0
Joined: 12 Feb 2012, 15:00

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Ligita555 » 19 Mar 2016, 15:03

User avatar
Ligita555
Junior
Junior
 
Posts: 719
Joined: 14 Jan 2010, 21:53
Location: Zolitūde

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby cinnamon » 15 Aug 2016, 14:49

:pastaiga:
Last edited by cinnamon on 26 Aug 2016, 13:12, edited 1 time in total.
cinnamon
Baby
Baby
 
Posts: 1
Joined: 15 Aug 2016, 14:26

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby karalislauva » 15 Aug 2016, 16:13

cinnamon wrote:Tikai bažas sagādā fakts, ka ar medībām nu nekā neesam saistīti. Dzīvojam dzīvoklī, kurš atrodas blakus mežam un tepat netālu arī ezers, tā kā vieta, kur aktīvi pavadīt laiku, kā arī mūsu vēlme to darīt - ir. Vai Jūsuprāt dzīve šādos apstākļos - kā mājas mīlulim, Latvijas dzinējsnim būtu piemērota?

Kad mēs meklējām savu šķirni un apsvērām arī LDz, kas nu draugam ļoooti patika, bet šī paša iemesla dēļ - ka arī mēs ar medībām nu nekā neesam saistīti (plus, vēl dzīvojam pilsētā, taču ar ikdienas parka apmeklējumu un opciju - brīvdienas pie dabas), šķirnes entuziasti neieteica. Iespējams, labi, ka tā un savu šķirni tā arī varbūt nebūtu arī atraduši, lai gan tas Ldz vienmēr paliks mīļa šķirne pēc personīgā kontakta ar visvisforšāko Ldz kucīti Pērlīti, par spīti nepūkainībai, hehe.
Redzēs, ko te teiks, bet man jau arī šķiet, ka, ja medībās neiet, tad jau laikam neiesaka viņu. Bet nu smuks pēc suņa gan.
Veiksmi!
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby brex » 22 Aug 2016, 09:15

cinnamon

Sveiki!
Prieks, ka iepatikusies LV dzineji! Man ir bijusi divi divana LV dzineji, lidz ar to godiga atbilde-ne, nemedniekiem si nebus ista skirne! Ja vien neesat gatavi gadu iet paklausibas treninos un katru dienu suni stundas 3-4 nodarbinat lauka, laujot noskriet ap 15-20 km! Tas varbut izklausas traki, bet tads ir dzineja energijas limenis, it seviski spriganajos jaunibas gados, uz muza 2.pusi jau paliek ramaki:) Nemiet vera - kada ir dzive pie medniekiem, visu nedelas nogali nesajas pa mezu, tad lidz 3dienai gul, un tad sak gaidit medibas.

Sadzivosana ar citiem dzivniekiem - viss atkarigs no socializacijas berniba un paklausibas apmacibas limena pec tam, man dzinejs ir gulejis kopa ar kaki. Puika speja pienemt savas majas ari citus puikas, kad atveda kadu gimenes suni, citas majas ari speja pienemt tur esosos dzivniekus - kaki pie vecmammas, sunus. Protams, janem vera ari so citu sunu bitiba = seta ar brivi staigajosu kaukazieti nelaistu:D

Ludzu nemt vera, ka dzinejs ir suns ar izdomu, loti paspietiekams. To, kadus bojajumus dzivokli ir veicis Cigers, spej pienemt tikai retais - skapis, divans, izests ledusskapis, nabojatas jaunas brilles, nerunajot par tel un vadiem, un tas dazart notiek 5 min laika
Varbut laiks iestaties kada mednieku kolektiva par dzinejiem? Priecigi bus visi:)
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Ligita555 » 28 Aug 2016, 18:10

Čilles meitēns Gracia :rej:
Image
User avatar
Ligita555
Junior
Junior
 
Posts: 719
Joined: 14 Jan 2010, 21:53
Location: Zolitūde

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby dainisf » 14 Apr 2017, 01:52

Kad mēs meklējām savu šķirni un apsvērām arī LDz, kas nu draugam ļoooti patika, bet šī paša iemesla dēļ - ka arī mēs ar medībām nu nekā neesam saistīti (plus, vēl dzīvojam pilsētā, taču ar ikdienas parka apmeklējumu un opciju - brīvdienas pie dabas), šķirnes entuziasti neieteica. Iespējams, labi, ka tā un savu šķirni tā arī varbūt nebūtu arī atraduši, lai gan tas Ldz vienmēr paliks mīļa šķirne pēc personīgā kontakta ar visvisforšāko Ldz kucīti Pērlīti, par spīti nepūkainībai, hehe.
Redzēs, ko te teiks, bet man jau arī šķiet, ka, ja medībās neiet, tad jau laikam neiesaka viņu. Bet nu smuks pēc suņa gan.
Veiksmi!
Smuki viņi ir, it īpasi mazi, pieauguši tev kā nemedniekam varbūt bus brutāli, man jau ar dzivojas dzivoklī, bet medībudienas aiziet, šausmigi sargas mantu un tevi, ntās cūkas esam savākuši, ar visam vetu šušēm, mans ar bija un ir mīls sunitis, bet ar cukam kad satiekas tad...., bet nu jā Jums kā nemedniekiem LV Dzinējs ir nepairezāka sķirne ko vien var iedomāties.
dainisf
Baby
Baby
 
Posts: 60
Images: 0
Joined: 12 Feb 2012, 15:00

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby dainisf » 14 Apr 2017, 01:54

Mana doma tur pēc pēdējas rinkopad apm
dainisf
Baby
Baby
 
Posts: 60
Images: 0
Joined: 12 Feb 2012, 15:00

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby dainisf » 14 Apr 2017, 02:34

LV Dzinējam ir jabūt rētām no mežcukām, savādak tas nav suns, smagi tas nāca bet tagad ir respekts, šogad (janvārī) nomedījām situācijā, kad ar garminu piegāju un blisinājos ko tas mans Niko tur dara eglītēs, suns manis iedrošināts metās iekšā, ārā nāca abi, man virsū, suns saprata un nosvīda pa labi, es veicu divus šāvienus un tā , pie kājām nokrita, kas būtu ja ne tā tas mums palika slepeni D
dainisf
Baby
Baby
 
Posts: 60
Images: 0
Joined: 12 Feb 2012, 15:00

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby OlenkayK » 02 Feb 2018, 19:33

Labdien, sakiet, lūdzu, kur var nopirkt kucēnu latvijas dzinējs? Paldies.
OlenkayK
Baby
Baby
 
Posts: 2
Joined: 02 Feb 2018, 19:27

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby brex » 04 Mar 2018, 19:27

Interesjaies LKF, vaimednikeu kluba, vai sekojiet ss.lv
Katra zina - lai sunim butu ciltsraksti, un kristiksi skataties uz pigmentu, acu krasu utt
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby OlenkayK » 18 Mar 2018, 11:07

brex wrote:Interesjaies LKF, vaimednikeu kluba, vai sekojiet ss.lv
Katra zina - lai sunim butu ciltsraksti, un kristiksi skataties uz pigmentu, acu krasu utt


Es vēlos iegādāties kucēnu ar dokumentiem, bet pagaidām nav informācijas par latvijas dzinējs.
OlenkayK
Baby
Baby
 
Posts: 2
Joined: 02 Feb 2018, 19:27

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby karolīna » 18 Mar 2018, 16:36

Varbūt paskaties medniekiem. Lv mājaslapā
karolīna
Baby
Baby
 
Posts: 53
Images: 0
Joined: 01 Feb 2018, 15:14

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby karolīna » 18 Mar 2018, 16:39

Ligita555 wrote:Čilles meitēns Gracia :rej:
Image

Kāds skaists sunītis :) :)
Karolīna.
karolīna
Baby
Baby
 
Posts: 53
Images: 0
Joined: 01 Feb 2018, 15:14

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby slava » 07 Jan 2019, 23:13

Подскажите пожалуйста, где можно найти кобеля латвийской гончей для вязки.
slava
Baby
Baby
 
Posts: 1
Joined: 06 Jan 2019, 16:57

Previous

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 17 guests