Īstais suns- Mona :)

Blogs and Chats

Re: Īstais suns- Mona :)

Postby Imagine » 03 Sep 2016, 19:56

Smaidiņa skolasbiedrs tā tika radināts pie brīvsoļa. Kamēr saimniece nejutās droša, ka var viņu palaist vaļā, tikmēr uz parku gāja ar 20m garu striķi, kura areālā tad arī puika skrēja un dzīvojās. Varbūt tavai arī palīdz.
User avatar
Imagine
Junior
Junior
 
Posts: 582
Joined: 23 May 2013, 23:59

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Īstais suns- Mona :)

Postby lailamasa » 04 Sep 2016, 15:58

Es sākumā darīju tieši tā kā fedelta iesaka, viņa kā reiz to man ieteica, bet vairāk tāpēc, ja uznāks bizdings, varu viegli saķert. Un joprojām pavadu atstāju klāt, ja palaižu brīvsolī ne visai drošās vietās.

Es zinu, ka pati nezinu :), kā to noorganizēt, varbūt paņemt kādu līdzi pastaigā, kas palīdz suni noķert, bet paskatīties, kas notiek, ja ļauj skriet prom, vai tiešām reāli bēg, vai tomēr kādā brīdī (pēc ilga brīža :))apstājas un meklē tevi, manējam arī uznāk baigie skrienamie, kad tiek vaļā, bet nu ik pa laikam iečeko, kur esmu, varbūt tava arī tā darītu, tik tā distance lielāka. Bet nu jā, es laikam arī baidītos savu pazaudēt.
Image
User avatar
lailamasa
Puppy
Puppy
 
Posts: 145
Images: 43
Joined: 27 Jun 2016, 08:45
Location: Limbaži

Re: Īstais suns- Mona :)

Postby Lafanyette » 04 Sep 2016, 18:00

lailamasa, savējo paņēmu, kad viņai jau bija 1.5 gadi, iepriekš dzīvojusi pie ķēdes šķūni, tāpēc viņa nekad nav zinājusi, ko nozīmē brīvība un ka bez pavadas būt ir forši. Viņa skrien prom nevis, lai aizbēgtu, bet tāpēc, ka vienkārši nobīstas no tā, ka ir brīva un tad nu viņai vairs neinteresē nekas. Esmu jau mēģinājusi laist vaļā, draugam nācās skriet pakaļ labu gabalu.
Bet būs jāpamēģina ar striķi. Tik jāatrod vieta, kur striķis nevar aizķerties vai kā savādāk.
Lafanyette
Baby
Baby
 
Posts: 82
Joined: 06 Mar 2015, 21:15

Re: Īstais suns- Mona :)

Postby lailamasa » 04 Sep 2016, 20:33

Es jau palasīju jūsu stāstu un tā arī sapratu :)
Image
User avatar
lailamasa
Puppy
Puppy
 
Posts: 145
Images: 43
Joined: 27 Jun 2016, 08:45
Location: Limbaži

Re: Īstais suns- Mona :)

Postby Lafanyette » 31 Oct 2016, 22:39

Šovakar esmu sakreņķējusies. Monai šovakar pamanīju vaļēju augoni pie anālās atveres. Rīt noteikti pie vetārsta, līdz tam jācenšas atturēties no diagnozes uzlikšanu, jo tas tikai liek stresot vairāk...
Tomēr, varbūt kādam ir kāda pieredze ar to, kas tas varētu būt? Tik tā, varbūt nav ko nemaz tik ļoti stresot, kā es to daru.
Lafanyette
Baby
Baby
 
Posts: 82
Joined: 06 Mar 2015, 21:15

Re: Īstais suns- Mona :)

Postby maksis » 01 Nov 2016, 00:02

Lafanyette wrote:Tomēr, varbūt kādam ir kāda pieredze ar to, kas tas varētu būt?

Ļoti iekaisuši anālie dziedzeri. Labā ziņa - nav mirstama vaina un var gana ātri tikt galā.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Īstais suns- Mona :)

Postby Lafanyette » 01 Nov 2016, 00:54

Paldies, maksi, nedaudz nomierināji gan!
Lafanyette
Baby
Baby
 
Posts: 82
Joined: 06 Mar 2015, 21:15

Previous

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 42 guests

cron