Kunkstēšana

Dogs Teaching

Kunkstēšana

Postby Gugo » 14 Sep 2016, 15:14

Sveiki!
Mums ir Amerikāņu Staffordšīras terjers un katru reizi kad ejam pastaigā pie siksnas viņš visu laiku kunkst! Bet kad siksna ir nost tad suns nekunkst.. Siksnas ir mainītas vissdažādākās bet nekas nav mainijies.. Sunim ir 1 gadiņš. Varbūt kāds ir saskāries ar ko tādu? Un ieteiks mums kā rīkoties?! Image
Gugo
Baby
Baby
 
Posts: 2
Joined: 14 Sep 2016, 15:08

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Kunkstēšana

Postby karalislauva » 14 Sep 2016, 16:22

Varbūt viņš vienkārši ir iemācījies, ka kunkstot siksna tiek noņemta un ir izstrādājusies apzināta uzvedība? Ar siksnu bija domāta pavada, cik es saprotu. Ir iemaukti vai kakla siksna? Iespējams, iemaukti būtu ērtāki. Kakla siksna nav par ciešu? Ieteiktu pāris pastaigas iziet ignorējot šo kunkstēšanu, lai paskatītos, vai nākamās reizes tas atkārtojas. Pieredze konkrēti ar šādu uzvedību man gan nav bijusi.
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Re: Kunkstēšana

Postby Gugo » 14 Sep 2016, 16:37

karalislauva wrote:Varbūt viņš vienkārši ir iemācījies, ka kunkstot siksna tiek noņemta un ir izstrādājusies apzināta uzvedība? Ar siksnu bija domāta pavada, cik es saprotu. Ir iemaukti vai kakla siksna? Iespējams, iemaukti būtu ērtāki. Kakla siksna nav par ciešu? Ieteiktu pāris pastaigas iziet ignorējot šo kunkstēšanu, lai paskatītos, vai nākamās reizes tas atkārtojas. Pieredze konkrēti ar šādu uzvedību man gan nav bijusi.



Ir kakla siksna kura savelkās. Ir bijuši arī iemaukti, bet ar tiem diemžēl tiek vilkta pavada. Līdz ar to nācās mainīt uz savelkamo kakla siksnu. Un arī ir bijusi parasta ādas kakla siksna, bet arī tas nelīdzēja. Kunskstēšana nemainās.
Gugo
Baby
Baby
 
Posts: 2
Joined: 14 Sep 2016, 15:08

Re: Kunkstēšana

Postby karalislauva » 14 Sep 2016, 21:49

Ar savelkošo pavadu/kakla siksnu nekoriģē vilkšanu. Suns velk tāpat, tikai tas viņam rada nepatīkamas sajūtas. Ieteiktu apmeklēt zinošu instruktoru.
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21


Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests