Help-kā, ar ko barot labradora kucēnu?

All About Dogs

Re: Help-kā, ar ko barot labradora kucēnu?

Postby Uko25 » 20 Sep 2016, 20:14

audzētāja man teica dot kādu frikadeļu zupiņu, biezpieniņu ....
Bet kā man tagad darīt? Turpināt dot šo pašu Hills, jo atkal mainīt būtu par traku, dot to probiotiķi un gaidīt kamēr vēders paliek normāls?
Uko25
Baby
Baby
 
Posts: 47
Images: 1
Joined: 13 Oct 2015, 16:00

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Help-kā, ar ko barot labradora kucēnu?

Postby Spigana » 20 Sep 2016, 21:53

Kad mana knīpa ņergāja ēdienu, es sausajai jaucu kkāt kefīru vai biezpienu. Mazliet palīdzēja. Nav obligāti momentā jāmaina barība pēc katra ieteikuma, var pamēģināt kaut ko jaunu kopā ar jau esošo sauso.
Zinu arī cilvēku, kas vēl 10 mēn vecam sunim pēc sausās iedod kefīru, biezpieniņu (saprātīgā daudzumā, protams). Suns sajūsmā.
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Help-kā, ar ko barot labradora kucēnu?

Postby Felix_PS » 20 Sep 2016, 22:39

Es noteikti nemainītu tagad vēlreiz. Nekas sīcim nenotiks pāris nedēļas ar Hills, kamēr puncis norimst. Pa šo laiku var izpētīt barību piedāvājumu, ievākt informāciju un izlemt ar ko turpināt.
Pie caurejas savam vienmēr dodu rīsus, liela laime ka viņš arī pretīgu, bezgaršīgu pļorzu stumj iekšā kā liellopa steiku. Bet varbūt sajaucot ar sauso barību vai kādu biezpienu/kefīru var iemānīt.
Un skaties, lai pēc iespējas mazāk treknuma dod, manam visi vēdera brīnumi ir bijuši no trekniem našķiem. Jā, jā, vainoju pati sevi arī pie eksplozīvās caurejas un pievemtā koridora, ko tīrīju naktī nākošās 2 h un vēl divtik ilgi smaku nost vēdinot māju.
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Help-kā, ar ko barot labradora kucēnu?

Postby Felix_PS » 21 Sep 2016, 12:21

lauva wrote:
Felix_PS wrote:Respektīvi sākt klabināt zobus pret saimnieces draugu, kad tas atļaujas zagt pārāk daudz mīļotās saimnieces uzmanību. Malacis Fēli, malacis... :pagalvu:

Pazīstama situācija...


Atvainojos, ka atkal ne pa tēmu, bet lauva - vai un kā tikāt galā ar šo problēmu? Likās jau, ka viss ir beidzies, mēnešiem nekādu brīnumu un abi varēja sēdēt Fēliksa gultā spēlējoties ar bumbiņām, bet vakar atkal tā mana skopā pudeļbirste izdomāja, ka dalīties viņam riebjas un var tak paklabināt zobus un parēkt. :jaut:
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Help-kā, ar ko barot labradora kucēnu?

Postby lauva » 21 Sep 2016, 12:41

Felix, tev pm :)
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Help-kā, ar ko barot labradora kucēnu?

Postby lauva » 21 Sep 2016, 12:44

Uko25 wrote:audzētāja man teica dot kādu frikadeļu zupiņu, biezpieniņu ....
Bet kā man tagad darīt? Turpināt dot šo pašu Hills, jo atkal mainīt būtu par traku, dot to probiotiķi un gaidīt kamēr vēders paliek normāls?

aizmirsti par zupiņām un putriņām,tas suņa vēderu nenostabilizēs.
Centies nemainīt barību,kāmēr vēdera izeja vēl nav nostabilizējusies. Rīsi galīgi nav slikts variants, ja vari sajaukt ar svaigiem produktiem, tad visam vajadzētu būt ok.
Kad mans suns bija maziņš, briesmīgi ar ēdienu ņergājās. Tad es darīju kā jau te Spīgana minēja,pievienoju kefīriņu vai biezpienu, sajaucu sauso ar olu,pierīveju kādu burkānu klāt un tad pa mazām devām izbaroju.
Visu laiku jāseko līdz,lai zinātu,ka no tārpiem esat tikuši vaļā.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Help-kā, ar ko barot labradora kucēnu?

Postby Uko25 » 21 Sep 2016, 13:21

Paldies par atbildēm! Cerēsim,ka pāries.
Uko25
Baby
Baby
 
Posts: 47
Images: 1
Joined: 13 Oct 2015, 16:00

Re: Help-kā, ar ko barot labradora kucēnu?

Postby karalislauva » 21 Sep 2016, 18:00

Felix_PS wrote: Manējais arī maziņš visu rija burtiski sekundēs. Izauga, vēl joprojām rij. :kanepe:

Tad tu saki, ka es te varu gaidīt, līdz slotas kātam lapas plauks? :kanepe:

Felix_PS
Pie caurejas savam vienmēr dodu rīsus, liela laime ka viņš arī pretīgu, bezgaršīgu pļorzu stumj iekšā kā liellopa steiku. Bet varbūt sajaucot ar sauso barību vai kādu biezpienu/kefīru var iemānīt.
Un skaties, lai pēc iespējas mazāk treknuma dod, manam visi vēdera brīnumi ir bijuši no trekniem našķiem.

Vispār, ka tu tā pasaki, tad varbūt vaina mīkstākam vēderam nebūs barībā (lai gan pašreizējā barība ar mums nav nekāds zelta gabals), bet gan treknajos našķos... Šķiet, kad kā našķi devu vāritu vistas gaļu, vēdera izeja bija stingrāka. Nē, nu nav mums līdz caurejai nekad vēl aizgājis, tfu tfu tfu. Bet tas rīsu variants tiešām jāpamēģina.
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Re: Help-kā, ar ko barot labradora kucēnu?

Postby fedelta » 21 Sep 2016, 18:07

Manam caureja ir no treknas barìbas, rīsiem un putraimiem. Bet nu, cik zinu, tad pārsvarā pie šķidra vēdera sunim, parasti citi dod rīsus.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Help-kā, ar ko barot labradora kucēnu?

Postby karalislauva » 21 Sep 2016, 20:20

fedelta
Vispār, še pat forumā topikā par labākajām barībām lasīju, ka kucēniem esot normāli kakāt vairākas reizes dienā (teiksim, 5). Mums nekad tik daudz nav bijis. Parasti ir 2x, rīts un vakars. Reti, bet gadās, ka ir 3x, gan arī, ka 1x. Un nav aizcietējumi (bija pirmajās dienās, domājams, no vides maiņas un stresainā brauciena). Kaka vai nu normāla vai uzpūteņa konsistences (atvainojos par tik detalizētu izklāstu). Tiešām nesaprotu, kur pieļauju kļūdu - barība par treknu/par daudz šķiedrvielu (ir tā RC junioru sausā visai taukaina, jā) vai kārumos.

(atļaušos iespamot linku uz tēmu, gan jau, ka Uko25 noderēs, ja nav jau pieķērusies pie lasīšanas :) )
http://www.suni.lv/viewtopic.php?f=9&t=46
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Re: Help-kā, ar ko barot labradora kucēnu?

Postby ash » 22 Sep 2016, 08:15

karalislauva, ar RC junior barojiet? mums šī barība bija no audzētājas. man likās drausmīga. kaka gan bija ok, bet drausmīgi stipri oda čuras, likās drusku taukaina spalva, ausīs brūnumi, uz vēdera pumpas pa druskai metās, kasījās. tā kā bija jāciešas adaptēšanās periods lai var mierīgi savakcinēt, kādas 2 nedēļas sanāca dot šo barību. liekas, ka lielajam sunim šitik slikta barība nekad nav bijusi. kad bija pāris dienas pēc potes es pa fikso nomainīju, pie kam pilnīgi nepareizi - kā kurjers atveda jauno barību uzreiz bez kādas radināšanas sāku dot to. man likās, ka sliktāk vienkārši nevar būt. kaku gan neesmu gājusi meklēt un izpētīt, bet kasīšanās ir mazinājusies un šķiet ka urīns ar vairs tik stipri neož. tagad kādu laiku ēdīs Acana un paralēli radināšu ēst dažādus raw produktus.
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Help-kā, ar ko barot labradora kucēnu?

Postby karalislauva » 22 Sep 2016, 13:04

ash wrote:karalislauva, ar RC junior barojiet? mums šī barība bija no audzētājas. (..) drausmīgi stipri oda čuras
(..) tagad kādu laiku ēdīs Acana un paralēli radināšu ēst dažādus raw produktus.


Jā, to pašu. Barības maiss mums tika iedots līdzi. Viņas čuras ļoti sāka ost pēc pirmajām pāris dienām pie mums, pēc kā tagad sāku aizdomāties, ka varbūt mājās ar RC nemz netika barota. Vismaz no pozitīvā skatu punkta - urīna smaka bija iemesls cītīgāk vaktēt un burtiski staigāt pakaļ kucēnam, kas beidzās ar to, ka nu jau kādas pāris nedēļas prasās ārā pati (ja es laikā neizčammājos, tad, protams, bija ezers istabas vidū - pati esmu vien vainīga :jautri: Tagad gan ciešas un pat spēlēšanās starplaikā nepasprūk, bet prasās pati).
Nekādas kasīšanās un alareģijas viņai gan nav, tfu tfu tfu. Bet, ka kažoks baigi spīdētu, neteikšu.
Arvien vairāk skatos uz to Acana (ja vien neatradīšu, kur te pārdod Carnilove). Vispār, man jau izveidots mazs sarakstiņš, kādas barības meklēt.
Es arī paralēli gribu sākt barot ar RAW, bet man bail, ka kaut ko nepārforsēju un kā sabalansēt? Kā tu dari - vienu ēdienreizi ar sauso, citu - ar RAW? Kā nosaki devu - cik dot sauso, cik gaļu? :jaut: Es vienīgi uztraucos, ka vai man šādi neizleps un ar laiku vispār atteiksies ēst sauso. Lai gan, rīma man viņa ir, jā.
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Re: Help-kā, ar ko barot labradora kucēnu?

Postby Felix_PS » 22 Sep 2016, 13:50

Mums no Acana DRAUSMĪGI smirdēja mute. Vnk tā ka tuvumā nevar pieiet. Pārvācoties uz Šveici mēģināju Wilderness (vai kkā tml.), kas ir bezgraudu barība, bet no tās Fēlim iekaisa pēdas un sāka kasīties. Vēl LV esot man ļoti patika Applaws, sunim garšoja un nekas lieki neoda.
Es vispār vienmēr spļaudos, ka DE Zooveikalā nav NEVIENAS bezgraudu barības ar labu sastāvu, ko varētu kaut pamēģināt. Būtu tik ļoti ērti, ja varētu gluži vienkārši iepirkties tur.
Par Hills - no tā viena maisa ko izēdām smirdēja gan kažoks, gan mute - vairs nekad. :sajucis:
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Help-kā, ar ko barot labradora kucēnu?

Postby lauva » 22 Sep 2016, 14:11

karalislauva kucēnam kažoks nemaz arī nespīdēs,tā tāda bēbīša pūka vien ir,,kad nomainīsies kucēna spalva tad gan cits stāsts.

Katram sunim jau savs, es ne Hills, ne RC neatzīstu, jau gadiem savu suni baroju ar Nutro jutīgiem suņiem, viss bumbās. Katram jāatrod savs.

Par to 50/50 RAW un sauso - es savam jaucu kopā. Maliet mazāku porciju ar sauso un klāt jēlo. Ja viena ēdienreize ir RAW un otra sausā, suns ļooooti ātri iemācās pasēdēt to vienu ēdienreizi uz diētas. Tagad,kad liels, tad mēs tā daram, jo viņam sausā garšo un nav nekādu iebildumu, bet kad bija maziņš - ne,ne,ne,ne.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Help-kā, ar ko barot labradora kucēnu?

Postby Linda B. » 22 Sep 2016, 14:14

Raw sabalnsēt ir pavisam vienkārši 80% gaļa, 10% kaulu, 10% orgānu, no kuriem puse ir akna (pie orgāniem neskaita sirdi, kuņģi, plaušas), bet var būt arī tikai akna. Nekāda ķīniešu abēce. Pieaugušam sunim ar normālu kondīciju dod 2,5% no paša svara. Ja gribi barot gan tā, gan tā tad atrēkini pusi no sausās normas un dod pusi no tiem 2,5% raw.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Help-kā, ar ko barot labradora kucēnu?

Postby Uko25 » 22 Sep 2016, 14:30

Sveiki!
Turpinu dot Hills + to probiotiķi+ pavisam nedaudz biezpiena ,vai smakai konserviņu. Ēd, kā uznāk, tad grauž kā lielais, tad pēkšņi viņam negaršo un kaut kas ir jāpiejauc klāt. Kaka vēl aizvien ir pamīksta, bet par šķidru caureju to nosaukt nevar, drīzāk, mc saldējums "radziņš" :jautri: . Nekādu diskomfortu, liekas, kucēns neizjūt. Vispār, baigais bandīts! Iet kā traktors, visu ķer un kož ļoti. Pirmstam mums bija takšu kucīte, kura nekad tā neuzvedās,pat kucēna vecumā nē. Taču viņa mums tika 2,5 mēnešu vecumā, ne 5 nedēļu veca kā šitais puika. Iespējams, arī tas, ka suns, nevis kuce ,spēlē savu lomu. Šis ir mazāks un vēl pagaidām muļķītis. Nevaru sagaidīt kad varēs vest pastaigās ārā, tad jau arī būs cita lieta. Smuks ir ļoti! Žēl, nemāku šeit bildīti, vai video ielikt. Melns, melns! Pat actiņas kā divas melnas podziņas.
Uko25
Baby
Baby
 
Posts: 47
Images: 1
Joined: 13 Oct 2015, 16:00

Re: Help-kā, ar ko barot labradora kucēnu?

Postby Māra » 22 Sep 2016, 14:35

Linda B. wrote: Pieaugušam sunim ar normālu kondīciju dod 2,5% no paša svara.

Attiecīgi, ja kondīcija NAV normāla, kā [khekhemm] Rūsam, tad to procentu sākumā taisa lielāku, ja?
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Help-kā, ar ko barot labradora kucēnu?

Postby karalislauva » 22 Sep 2016, 14:40

lauva wrote:karalislauva kucēnam kažoks nemaz arī nespīdēs,tā tāda bēbīša pūka vien ir,,kad nomainīsies kucēna spalva tad gan cits stāsts.

Katram sunim jau savs, es ne Hills, ne RC neatzīstu, jau gadiem savu suni baroju ar Nutro jutīgiem suņiem, viss bumbās. Katram jāatrod savs.

jo viņam sausā garšo un nav nekādu iebildumu, bet kad bija maziņš - ne,ne,ne,ne.

Viņam sausā negaršoja pirms tu sāki dalīt ar RAW, jeb vispār?

Pirms Yuki es nesapratu, kur problēma Hills, Purina, RC utt., nekad nebiju iedziļinājusies to sastāvā un, ja iepriekšējie suņi varēja ēst un kaķis vēl joprojām ēd (jo tās, kuras skaitās "veselīgas, labas", negaršo viņai - piesaka bada streiku, un tā kā viņa mums ir ņerga pēc dabas, piekāpāmies un dodam to RC, kas tik ļoti garšo).
Par kažoku, tas laikam tad pūklāčiem, jo draudzenes īsspalvainajam kucikam gan smuki spīd. :D

Linda B.
Nekāda ķīniešu abēce.

Nu, ķīniešu ābece sākumā ir viss jaunais. :D
Bet, paldies. :)
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Re: Help-kā, ar ko barot labradora kucēnu?

Postby ash » 22 Sep 2016, 15:52

varbūt kucēna spalvai nav jāmirdz, bet pilnīgi noteikti nav īsti normāli, ja kucēnu pabužinot ir sajūta ka rokas paliek viegli taukainas vai ja ir blaugznas. bet RC sakarībā spalva mani satrauca mazāk kā tas, ka urīns ļoti stipri oda, kakuči arī bija uuuhhh cik "sajūtami" :ieraujpoda: Pati barība ir izteikti"aromātiska", negribu pat iedziļināties, kas tur sastāvā varētu būt.

Māra , ja vajag uzbarot tad paņem suņa vēlamo svaru un dod 3% no tā. bet uzreiz pasaku no personīgās pieredzes - ar Aki mums šitas nenostrādāja, lai gan gaļa viņam garšo. kādu nedēļu ēda lielāku porciju, pēc tam sāka rakt zemē vai arī atstāja neapēstu. slaidā līnija tak jāsaglabā :jautri:
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Help-kā, ar ko barot labradora kucēnu?

Postby Māra » 22 Sep 2016, 16:58

ash wrote:Māra , ja vajag uzbarot tad paņem suņa vēlamo svaru un dod 3% no tā. bet uzreiz pasaku no personīgās pieredzes - ar Aki mums šitas nenostrādāja, lai gan gaļa viņam garšo. kādu nedēļu ēda lielāku porciju, pēc tam sāka rakt zemē vai arī atstāja neapēstu. slaidā līnija tak jāsaglabā :jautri:

Njā, es jau skatos, ka pat ja sākumā kkas garšo, ātri vien - vairs ne. Platinumu arī sākumā devu, cik lien. Nevienā acī :D
Bet nu jau tiešām laikam gaidu tikai kkādu pārejas posmu briedumā, kad beigsies tik trakais metabolisms.
Tagad jau moderni jaunajai paaudzei badināties, tāda mode :D
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

PreviousNext

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests