Husky vs Riestumsibīrijas laika

Want to Buy a Dog

Re: Husky vs Riestumsibīrijas laika

Postby Zuks » 29 Mar 2010, 13:37

BaibaB wrote:kā mēs varam zināt, kas jums pašiem būtu labākais?
bērniem? bērniem noteikti labāks būtu kāds pūdelis, mopsis, cvergšnaucers, varbūt retrīvers, bet ne jau medību laika vai kamanu suns haskijs. vismaz es savam bērnam neņemtu ne laiku, ne haskiju, ja vien bērns nebūtu vismaz 18 gadus vecs un pats ietu medībās vai pats brauktu baikdžoringu vai jūgtu kamanās.

Retrīvers jā, bet tie maziņie vienkārši var arī neizturē't, bet tas atkarīgs no bērniem. Man puika ar seteru mīl skarbas spēles - rūkšana, plosīšana un viens uz otra nepārtraukta gulēšana. Ja mans puika uz cverga uzgultos - baidos, ka cverga vairs nebūtu.
Par savu seteru - ar katru uzvedas citādi: vīram - pavicinām ar asti, dažreiz buču iedodam;
vecākais dēls(11) - ir Ok, bet tādu baigo spēļu un arī mīlas nav;
Jaunākais puika(9) - OOOOO - kā ierauga jau uzreiz metās virsū dauzīties - iet rokas, kājas un balsis pa gaisu. Mīl ļoti, bet viņš mum sir spēļu objekts.
Mazule meita(2,5) - apietas piesardzīgi. ļauj uz sevis izgulēties(pilnīgi un galīgi u sevis ne tikai galvu uzlikt), zin, ka var ņammu atņemt, jo maziņa, bet saudzē visādā ziņā.
Es - Es esmu pati mīļakā, bet galvenā mājas kuce un ar to viss ir pateikts - mani vēro kāds man garīgias, kad var nākt bučoties, kad var tikai piespiesties un klusu stāvēt.
Seteri arī mūk - mans nekad nav pamucis - rādiuss, ko atļaujas ap mani mest ir ne mazs, bet nav mucis. Bija man am.buldogs - muka, kaut gan viņas radiuss bija 3-4 metri, bet reizes 3 aizmuka............
Ļoti dažādi tas ir.
Zuks
Junior
Junior
 
Posts: 619
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:29
Location: Salspils; Salspils novads

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Husky vs Riestumsibīrijas laika

Postby silverequs » 29 Mar 2010, 13:47

OrlandoSeaHorse wrote:Ja man dotu, es neņemtu nevienu no abiem.

es arī. Jums vajag tad kompanjonu nevis mednieku vai azartisko sprortistu.
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Husky vs Riestumsibīrijas laika

Postby navichs » 29 Mar 2010, 13:50

vuks wrote:Jums šie suņi patīk pēc izskata, vai pēc viņu temperamenta, rakstura?

Ja atbildēsiet uz šo jautājumu, tad jau vieglāk būs tālāk visu neskaidro noskaidrot.

Par huskijiem šeit ir labi aprakstīts
http://www.husky.lv/indexs.php?lang=1&d ... ntent=true

Patiik noteikti peec izskata un temperamenta, jo gribu aktiivu dziivesdraugu, kas vaara arii suudinjus, nevis kaa lelle seezh un ruuc. Un noteikti negribu agresiivu suni, lai cieminjiem nav jaabaidaas, ka sakodiis utt.
navichs
Baby
Baby
 
Posts: 6
Joined: 28 Mar 2010, 21:31

Re: Husky vs Riestumsibīrijas laika

Postby OrlandoSeaHorse » 29 Mar 2010, 14:02

Suns, kas sēž un rūc, galu galā ievārīs vislielākos un nopietnākos sūdus.

Bet ja domā, ka tev nervi vietā, paskaties uz terjeru pusi. Tie ir dažāda izmēra, bet visi aktīvi, jautri, pašiem liela galva, var saimniekam arī vidējo pirkstu parādīt. Un kā saprotu, teritorija tev ir nožogota, ja?
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Husky vs Riestumsibīrijas laika

Postby Unkas » 29 Mar 2010, 14:03

Navich, laika ir sargs un var iekost, haskis nav sargs, nav agresīvs toties atraktīvs un piemērots aktīvam cilvēkam.Ir ļoti grūti svešam ieteikt suni- suns ir jājūt un jāiemīlas šķirnē. Mani mulsina cilvēku vēlme internetā uzzināt kura šķirne ir piemērotāka. Navich kad gribēsiet iepazīties arī veiksiet aptauju puišu forumā kura meiča labāk piemērota laulības dzīvei- apaļīga vai nebēdnīga?
Unkas
 

Re: Husky vs Riestumsibīrijas laika

Postby Andrushka » 29 Mar 2010, 15:07

viewtopic.php?f=22&t=252 vai blakus tēmā ir poļu baltie skaistuļi :) Šitādi bieži negadās :starkism:
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

Re: Husky vs Riestumsibīrijas laika

Postby Demix » 29 Mar 2010, 15:52

BaibaB wrote:kā mēs varam zināt, kas jums pašiem būtu labākais?
bērniem? bērniem noteikti labāks būtu kāds pūdelis, mopsis, cvergšnaucers, varbūt retrīvers, bet ne jau medību laika vai kamanu suns haskijs. vismaz es savam bērnam neņemtu ne laiku, ne haskiju, ja vien bērns nebūtu vismaz 18 gadus vecs un pats ietu medībās vai pats brauktu baikdžoringu vai jūgtu kamanās.

Nepiekrītu,drīzāk pūdelis var ieķert mazam bērnam vairāk,kā haskijs.Haskiji,ja vien nav problēmas ar psihi,viennozīmīgi der aktīvai,sportiskai un izaicinājumus mīlošai ģimenei ar bērnu/niem,haski ļoti mīl bērnus un nekad nenodarīs pāri,viņi vnk to nedrīkst darīt,tādas nu ir šīs ir šķirnes īpatnības!!!Mani tracina tie uzskati,ka haskijs bēg,ir destruktīvs,neprognozējams,ja to apskata vienpusīgi :velnins: Jā viņš ir savdabīgs brīvdomātājs,bet viss iepriekš minētais izpaužas tikai tajā gadījumā,ja ir nepiemēroti apstākļi un audzināšana!!!Viņi ir ļoti gudri,skaisti,cēli,ar izcilām aktierdotībām,ar nesautīgu mīlestības izpausmi,ar viņiem nekad nav garlaicīgi!!!Protams,viņi nav piemēroti katram!!!Laikam jau jāskaidro pēc iespējas vairāk,bet ņemot vērā,kā cīnās bulciņu saimnieki,lai lauztu stereotipus,ar haskijiem ir līdzīgi!!!To varētu tad,ja visi audzētāji/tirgotāji izvērtētu potenciālos saimniekus,kamēr būs tādi cilvēki, kas mēģinās tikai gūt peļņu,diemžēl,laikam jāpiekrīt,ka ir jāsludina nabaga haskiju sliktā slava!!!
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Husky vs Riestumsibīrijas laika

Postby brex » 29 Mar 2010, 16:09

navichs wrote:Tauta es te prasiiju nopietnus padomus nevis spriedeleeshanu, kas man patiik vai nepatiik un vai es seezhu diivaanaa, vai skatos TV. Gribu objektiivu saliidzinaajumu un objekiivas lietas dzirdeet. Saprotu, ka ar suni ir jaastraadaa un jaanjemaas... Par to nav runa... Runa ir "piemeerotaakais".... Kas buutu labaaks beerniem... pashiem utt. Luudzu rakstiit par lietu nevis savas paardomas un sapnju fantaazijas.


Piemerots KAM?? Medibam? Teritorijas sargasanai? Kamanu vilksanai?
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Husky vs Riestumsibīrijas laika

Postby Andrushka » 29 Mar 2010, 17:13

Demix wrote:Nepiekrītu,drīzāk pūdelis var ieķert mazam bērnam vairāk,kā haskijs.


O, jā! :par:
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

Re: Husky vs Riestumsibīrijas laika

Postby navichs » 29 Mar 2010, 17:18

brex wrote:
navichs wrote:Tauta es te prasiiju nopietnus padomus nevis spriedeleeshanu, kas man patiik vai nepatiik un vai es seezhu diivaanaa, vai skatos TV. Gribu objektiivu saliidzinaajumu un objekiivas lietas dzirdeet. Saprotu, ka ar suni ir jaastraadaa un jaanjemaas... Par to nav runa... Runa ir "piemeerotaakais".... Kas buutu labaaks beerniem... pashiem utt. Luudzu rakstiit par lietu nevis savas paardomas un sapnju fantaazijas.


Piemerots KAM?? Medibam? Teritorijas sargasanai? Kamanu vilksanai?


Mediibaam pagaidaam nee.... Teritoriju apsargaat varu pats. No manis pat velns muktu. Kamanu vilkshana noteikti vareetu patikt gan pashiem, gan beerniem.... Vairaak gan piemeerots kaa labs, uzticams draugs un dziivesbiedrs. Nu tiehsaam negribu es suni, kas man buutu jaameklee pa pus pasauli apkaart. Un terjeru nevienu negribu redzeet kilometra raadiusaa no savas maajas. Pietiek man jau ar beerniibas miiluli Jahterjeru. Un es jau negribu no Jums galiigo atbildi, ko pirkt, bet dzirdeet dazhaadus viedokljus, ko kursh piedziivojis un kaada ir pieredze, kas man buutu jaadzird par shiim divaam shkjirneem. Man braaleenam ir RSlaika, kura reti tiek izmantota mediibaas, bet kaa par suni vinjsh nekad nav suudzeejies. Taa, ka uz priekshu.. Viedokji, pieredze, diskusijas :)
navichs
Baby
Baby
 
Posts: 6
Joined: 28 Mar 2010, 21:31

Re: Husky vs Riestumsibīrijas laika

Postby OrlandoSeaHorse » 29 Mar 2010, 17:28

Jagdterjers ir terjera esence, trakākais, kas var būt. Pārējie pa skalu uz priekšu pamazām paliek lielāki, mīlīgāki un prognozējamāki. Nu, bet skaidrs, ja nepatīk, tad nevajag terjeru. Kaut gan manuprāt laika ir mājai un bērniem sliktāk piemērota nekā mani īru terjeri. Tie vismaz nevienu suni nav sacaurumojuši, kas nav pats nācis kauties, kur nu vēl cilvēku, acīs tīrie enģelīši ne sunīši.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Husky vs Riestumsibīrijas laika

Postby ezhuks » 29 Mar 2010, 18:31

Zuks wrote: Ja mans puika uz cverga uzgultos - baidos, ka cverga vairs nebūtu.

Ja nezini shkjirni, tad nevajag lja lja! Nekas cvergam nenotiks, ja uzgulsies.
Bet cvergs arii nav nekaads beernu miiljotaajs. jaa, komuicee normaali, bet arii vinjsh izveelas ar ko komuniceet un cik. Mans cvergs beernus nevar ciest, kameer pats neatziist vinjus par labiem esam. Ja baaziisies virsuu - nekad nesadraudzeesies. Tikai tad, kad pati gribees.
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Re: Husky vs Riestumsibīrijas laika

Postby Unkas » 29 Mar 2010, 19:38

Ja nezini shkjirni, tad nevajag lja lja!
To pašu teiktu visiem kas gudri izsakās par Haskiem, tā ir lieliska šķirne un kolosāli suņi patiesam un mīlošam saimniekam, nevis tikai ar sevi un darbu aizņemtam darboholoķim vai švītam. :medos:
Unkas
 

Re: Husky vs Riestumsibīrijas laika

Postby murkata » 30 Mar 2010, 08:03

njā, visi domā, ka ir gudrāki par pārējo pasauli un ka visiem, ieskaitot suņus, ir jāpielāgojas.
es arī domāju, ka sākumā jāpastāsta visi mīnusi un apgrūtinājumi, kas nāk līdzi zilajām acti;ņām, pūkainai pakaļiņai, lokainajai spalviņai utt. no tā, ka cilvēki nezina ar ko saskarsies, ir atkarīga nevainīgu dvēselīšu dzīve un nākotne. tad labāk, lai cilvēks sabīstās, novērtē un tad, ar pilnu apziņu paņem suni un ir gatavs strādat.
suņiniekiem ir ne tikai savā starpā ksiati jātērzē, bet arī jāsniedz informācija jaunpienācējiem.
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: Husky vs Riestumsibīrijas laika

Postby Zuks » 30 Mar 2010, 08:27

ezhuks Nopērc boksa maisu vai gumijas veci - būs kur žulti izlikt!
Zuks
Junior
Junior
 
Posts: 619
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:29
Location: Salspils; Salspils novads

Re: Husky vs Riestumsibīrijas laika

Postby Unkas » 30 Mar 2010, 09:10

:rej: Murkata, es jau arī sabaidu pamatīgi ja ir kāds reāls pircējs, daļa atkrīt, bet tā nav tā labākā daļa. Bet tik un tā , tie ir kolosāli suņi!Un ja māksla prasa upurus, kāpēc mīlestība uz Haskīti lai būtu bez upuriem? Ar to ir jārēķinās jebkurā šķirnē, ka no ļoti daudz kā :dejosuns: vajadzēs atteikties un savu dzīvi pakārtot sava suņa ērtībām. Tas ir tikai dabiski.
Unkas
 

Re: Husky vs Riestumsibīrijas laika

Postby BaibaB » 30 Mar 2010, 09:23

Demix wrote:Nepiekrītu,drīzāk pūdelis var ieķert mazam bērnam vairāk,kā haskijs.

es pat nepieļāvu pat domu, ka suns, da jebkāds, varētu saimnieka bērnam KOST. :soks: es biju domājusi suni, kuru bērns var izvest pastaigā un puslīdz noturēt arī tad, ja kaķis pēkšņi skrien pāri ceļam vai jāsavāc suns klēpī, ja nu gadās, ka kāds suni var apdraudēt.
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Husky vs Riestumsibīrijas laika

Postby murkata » 30 Mar 2010, 10:12

Demix, nelīdzsvaroti suņi (no dabas) mēdz būt, taču tas nekādā gadījumā nav pieļaujams. pat tādas domas nedrīkst būt. mums gan Arč iesita sīkajam ar zobiem, kad pats vēl bija 4 mēn vecs. bet tikai aiz pārsteiguma - sīkais iekoda Arčijam dibenā. abi raudāja man klēpī pēc tam :asaras: :jautri:
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: Husky vs Riestumsibīrijas laika

Postby Demix » 30 Mar 2010, 13:00

murkata wrote:Demix, nelīdzsvaroti suņi (no dabas) mēdz būt, taču tas nekādā gadījumā nav pieļaujams. pat tādas domas nedrīkst būt. mums gan Arč iesita sīkajam ar zobiem, kad pats vēl bija 4 mēn vecs. bet tikai aiz pārsteiguma - sīkais iekoda Arčijam dibenā. abi raudāja man klēpī pēc tam :asaras: :jautri:

Pareizi-nav pieļaujams!!!!!Nu redzi,bet haskijs tā nekad nedarīs,es šeit domāju par šķirnes iezīmēm,haskijs nedrīkst būt agresīvs pret cilvēkiem,ne pat visminimālākajā pakāpē,pat nedrīkst rūkt,nerunājot par košanu!!!Līdz šim nezinu nevienu gadījumu,kad haskijs būtu kodis cilvēkam/bērnam!!!Par to savā starpā var kauties uz nāvi!!! :paukojas:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Husky vs Riestumsibīrijas laika

Postby ezhuks » 30 Mar 2010, 17:53

Zuks wrote:ezhuks Nopērc boksa maisu vai gumijas veci - būs kur žulti izlikt!

Varu tev noveeleet to pashu, ja jau tu atljaujies manas shkjirnes sunjus pie vaarguljiem pieskaitiit :stiligs2:
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

PreviousNext

Return to Gribu nopirkt suni

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest