Linda and sausages

Blogs and Chats

Re: Linda and sausages

Postby lailamasa » 23 Sep 2016, 20:03

Ak, jā, svarīgi jaunumi! Vakar saņēmu vēstuli, ka mana Premium audzētava ir reģistrēta :aptracis: Tagad Hunter's Parade nav vairs tikai afikss, bet gan audzētava. Lepnumsssss! Kā tituls pašai sev


Apsveicu, tu to esi pelnījusi :alinji:
Image
User avatar
lailamasa
Puppy
Puppy
 
Posts: 145
Images: 43
Joined: 27 Jun 2016, 08:45
Location: Limbaži

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 30 Sep 2016, 13:19

Šodien mazie tika pie savas pirmās maltītes - jeļas, maltas vistas ar kauliem. Ēd kā traki! Tricēdami grābj pilnām mutēm :D
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby Alpina » 30 Sep 2016, 16:12

Linda B. wrote:Šodien mazie tika pie savas pirmās maltītes - jeļas, maltas vistas ar kauliem. Ēd kā traki! Tricēdami grābj pilnām mutēm :D


Tev nav video? :D
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 01 Oct 2016, 10:58

Nav. Varbūt vajag uzfilmēt. Šausmīgi šmucīgi viņi tur ēd :D
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 10 Oct 2016, 17:38

Mazajiem jau mēnesis! 4 nedēļas palika vakar, bet tā oficiāli laikam sanāk rīt. Mēģinājām stājas, bet tik agri laikam nav lemts, tad nu portetiņi un vārdi
Hunter's Parade Divinum Opus ( ja nu kāds domā par Divinum Opus nozīmi, tad tulkojumā no latīņu valodas tas ir Dieva darbs). Mājās arī Dusmis :D Meitene visus izlamā un ja tumsā kāds nāk dusmīgi rūc :kanepe:
Image
Hunter's Parade Desire Šī noteikti lauzīs manu sirdi. Es gan ceru, ka viņai ir taisnība un viņa tiešām nekur negrasās doties. Uzvedība nu uz mata tāda patī kā Mimī, viņa sevi izjūt kā daļu no mums, bet noteikti nejūtas, kā daļa no pārējā metiena. Kamēr pārējie nav sadūšojušies no virtuves līdz istabai tikt, viņa te saimnieko, kā savējā, sadod pa mizu lielajām, cik nu viņas mazā mute to ļauj un atsaucās uz "mazais rižikiņš", priecīgi skrienot pretī.
Image
Hunter's Parade Deja Vu. Vārds jau visu izsaka - jau redzēts, riktīga mammas kopija, pat rudā svītra starp acīm tāda pati, kā mammai
Image
Hunter's Parade Dambledore. Liels resns, spēju uz viņa galvas iedomāties burvja cepuri, tas arī izskaidro vārdu. Dzimis, lai ēstu, pavisam noteikti :D
Image
Hunter's Parade Da Vinci. Maiga dvēsele. Nu kā riktīgs mākslinieks, maigs, viegls un pavisam noteikti izcils. Kaut kur dziļi iekšā manī ir pārliecība, ka šim puisim nevar būt lāsumainu bērnu, tāpēc viņš varētu kļūt par "F" metiena tēvu (pārojumā ar Fēru, kas būtu viņas pēdējais metiens). Tam gan, droši vien, nāksies veikt ģenētisko testu, jo ja mana priekšnojauta ir tomēr ir kļūdīga, negribētos iegūt pus metienu ar standartā neatzītas krāsas kucēniem.
Image
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby Spigana » 10 Oct 2016, 17:53

Dikti forši palasīties, kā audzētājs dod vārdus metienam - biežāk varētu.
Tikai Dumidors (Dumbledore) mani mazliet pārsteidz, jo Dumidors ir garš un tievs. Toties saldumi gan viņam garšoja, tiesa kas tiesa. :)
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Linda and sausages

Postby lailamasa » 10 Oct 2016, 19:47

Ai, nevaru, kādi mīļumiņi, nevar uz tādiem skatīties, sagribēsies sev mājās kādu :)
Image
User avatar
lailamasa
Puppy
Puppy
 
Posts: 145
Images: 43
Joined: 27 Jun 2016, 08:45
Location: Limbaži

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 10 Oct 2016, 22:08

Dumidors (paldies, ka apgaismoji, kā viņu sauca latviešu versijā, es visas filmas skatos oriģinālvalodā un visu laiku domāju, ka viņu neviens noteikti nesauc latviski par Dambldoru :D ), manā atmiņā, ir liels un iespaidīgs vīrs. Nav jau jābūt resnam, pasarg Dies es ceru, ka neviens manu kucēnu nenobaros :D

Vārdu domāšana ir viena no manām mīļākajām daļām kucēnu audzēšanā. Var izpausties, man kopumā vienmēr ir padevusies virsrakstu domāšana un te nu es varu domāt tikai virsrakstus, nedomājot pašus stāstus.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby Spigana » 10 Oct 2016, 22:18

Es esmu tai vecumā, ka Hariju Poteru pirmoreiz lasīju latviski, attiecīgi lielākoties zinu tos latviskojumus. Tagad angliski pārlasu ar milzīgu interesi un vairākiem jaunatklājumiem šai lauciņā. :D Un es te tā domāju, ka kucēnam patiesībā ļoti labs vārds - varēs ņammāt kārumus, cik tik lien, bet būs smuks un tieviņš. :)

Savukārt spēju izdomāt virsrakstus un dot vārdus es ārprātīgi apskaužu, jo man tāda nepiemīt, bet manā darbā būtu sasodīti lietderīgi. :D
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 10 Oct 2016, 23:30

Grāmata man bija tikai viena, bet kur tie laiki, kad es to lasiju. Kaut kad vēl salīdzinoši nesen noskatījos visas filmu daļas angliski
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby Imagine » 11 Oct 2016, 20:05

Tam gan, droši vien, nāksies veikt ģenētisko testu, jo ja mana priekšnojauta ir tomēr ir kļūdīga, negribētos iegūt pus metienu ar standartā neatzītas krāsas kucēniem.


Kāda nestandarta krāsa var būt šāda pārojuma metienā? Vai arī pārojums ir bīstams, jo Fērai kaut kur senčos ir marmora gēns?
User avatar
Imagine
Junior
Junior
 
Posts: 582
Joined: 23 May 2013, 23:59

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 12 Oct 2016, 09:19

Marmora gēns nevar būt senčos, tas ir, marmors ir dominants, ja sunim viņš ir, tad suns ir marmora krāsā. Bīstams nekas tur nevar būt, es tikai riskēju iegūt melnus tīģerus, tas ir, melni ar lāsumiem, kur tīģeris redzams tikai uz lāsumiem. Standartā šādas krāsas nav (kaut tas neliedz izstādīt un noslēgt čempiona titulus un tālāk pārot šādus suņus, kombinācijā ar pareizo partneri tiek iegūti normāli tīģerkrāsas un rudi kucēni. Mokas vecmāmiņa ir melns tīģeris), pieļauju, ka izstādēs viņi tiek vienkārši uzlūkoti, kā "netīri" lāsumaini, tas ir, ar pārāk neizteiktiem lāsumiem, tādu ir gana daudz arī bez tīģerkrāsas gēna.
Šāds izskatās melns tīģeris. Un šis ir Mokas pusbrālis, starp citu, no tēva puses, pārojums bija ar rudu kuci, abiem vecākiem ir lāsumu gēns, tāpēc metienā sanāca viens šāds.
Image
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 17 Oct 2016, 22:37

Bez kucēnu audzēšanas, mēs esam aktīvi arī citādi. Starts orientēšanās sacensībās. Gandrīz paspējām laikā! Nokavējām 10 minūtes :kanepe: Toties visus 20 kontrolpunktus veiksmīgi atradām!
Image
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 23 Oct 2016, 22:38

Bēbīši!
Image

Image

Dāmas
Image

Kungi
Image

Image
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby karalislauva » 23 Oct 2016, 23:36

Ārprāts, cik takšu kuciki ir smukiņi!! :samilejies:
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Re: Linda and sausages

Postby lauva » 28 Nov 2016, 12:05

Linda, kā iet mazajām desiņām? Visi jau pa jaunajām mājām izdalīti?
Klau,es tev gribēju jautāt - kādās cenās Latvijā ir tas Carnilove? BE vienīgā vieta,kur to tirgo ir uzlikusi cenu 25 eiro par 3kg. Kas principā ir dārgāk par gaļu veikalā :huh: :jautri:
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 28 Nov 2016, 20:00

Vaaiiii, nē! Mājās tikai viens! Divas dāmas man iet uz Beļģiju, viens puisis ux Krieviju, attiecīgi, nekur vēl neceļos bez trakumsērgas potes un karantīnas pēc tam. Da Vinci vēl bez mājām, kluba prezidetnei ļoti patika, mamma tā kā izteicās, ka labprāt paņemtu, tad nu es viņu turu un skatos vai gribu atstāt "sev" vai tomēr ne. Mamma katru sestdienu Iecavā, varētu puisis tikt pie iknedēļas dresūras :D
Sīkajiem vakar palika 11 nedēļas
Divinum Opus
Image
Image
Desire
Image
Image
Dumbledore
Image
Image
Da Vinci
Image
Image

Tikko biju izstiepusi ārā, sīkajiem ļoti patīk sniegs! Skrien kā traki.

Par Carnilovi - nesen nopirku kucēniem 12kg maisu pa 50 ar kaut ko. Cik maksā pieaugušajiem nezinu, jo lielās man sauso neēd vispār nekādu.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby Alpina » 28 Nov 2016, 21:16

Linda B. wrote:
Par Carnilovi - nesen nopirku kucēniem 12kg maisu pa 50 ar kaut ko. Cik maksā pieaugušajiem nezinu, jo lielās man sauso neēd vispār nekādu.


Tā arī viņas maksā, citi veidi 50 ar centiem, citi pāris € vairāk.
Mazais iepakojums (1,5kg) 9-10€ atkarībā no veida.
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Linda and sausages

Postby lauva » 29 Nov 2016, 12:40

wow, tad tas čalis te ir normālu ceņņiku uzlicis! 25 eiro par 3 kg! wooooow....



bēbji nu tik forši :sirsninas2:
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Linda and sausages

Postby lauva » 29 Nov 2016, 12:43

p.s. Jūs vēl arvien domājat kucikus paši uz BE vest? Uz kuru galu bērni dodas?
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests

cron