Sapņu suns Fēlikss

Blogs and Chats

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Felix_PS » 10 Oct 2016, 19:43

Linda B. wrote:Šausmas! Es laikam no pārdzīvojuma saietu ķīselī! Turās!


Nu tālu nav. Man sestdien ķermenis kapitulēja no stresa. Sāpēja viss ķermenis - kauli, locītavas, muskuļi, vietām tā ka teju pieskarties nevar. Drebēju superkarstā vannā vakarā un svētdien gulēju pie katras izdevības tā, ka palikt nomodā likās varoņdarbs. Tagad lieku modinātāju uz diviem naktī, lai pārbaudītu vai Fēlis nav neko sadīrājis un skumji atceros iepriekšējās brīvdienas, kad svētdienas rītā no gultas izrāpos vienos.
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Henriete » 11 Oct 2016, 14:25

Izklausās traki! Izturību tev un sunim!
Lai tiešām pietiek spēks Tev ar viņu izturēt visu šo un ātrāk nonākt pie sadzīšanas.
Stress, negulētas naktis un briesmīgi skati. Kā Jums ar ārā iešanu, izpaliek, vai ne?

Varbūt labāk atstāt klīnikā, tur viņš varbūt nejutīsies tik drosmīgs,plēšot šuves, un viņu vislaik vaktēs. :(
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Felix_PS » 11 Oct 2016, 15:36

Atstāšana klīnikā ir absolūti neeksistējošs variants, viņš bez manis ir agresīvs pret visiem. Jau pēc kastrācijas bija problēmas tur viņu ārā vedot, tad tagad pat negribu domāt. Es tomēr viņu vislabāk pazīstu un varam kaut ko sarunāt, kad esmu blakus.
Ārā ejam, ar to viss kārtībā - ja izdodas pamodināt. :kanepe: Parasti ar paiku pie deguna izdodas.
Man šķiet, ka viņš tās šuves rāva dēļ iekaisuma tajā bumbuļmaisā, kopš vakar tas atnāca vaļā, viņš ir krietni mierīgāks. Skats briesmīgs, bet smaka norimst un suns apmierinātāks.
Pēc darbiņa laižam pie veta. Redzēsim, ko teiks.
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Felix_PS » 11 Oct 2016, 21:58

Tikko atgriezāmies mājās no veta pēc teju 2 h garas operācijas amputēt bumbuļmaisu. Tagad viņš tur izskatas kā meitenīte. Viņā bija ieperinājusies infekcija, pilns ar nekrotiskiem audiem. Vetārste pavadīja milzu laiku griežot, kasot, tīrot, piededzinot, šujot, liekot drenāžu utt. Tagad viss ir Fēliksa un labo domu rokās, vai viņam izdosies izķepuroties un uzveikt infekciju. Organisms pēc četrām narkozēm un visa pa vidu ir pilnīgi novājināts. Bet mēs ceram uz to labāko. Čučam abi koridorā un sildamies zem sedziņām, gaidu kad mazais modīsies. Man lūzt sirds dzirdot viņu smilkstam un visu pārdzīvojumu nu jau ir daudz par daudz.
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby pixy » 12 Oct 2016, 08:55

Domājam, lai viss labi un sūtam ar saulesstariem domas jums. Svarīgi ir viņam dabūt iekšā šķidrumu, lai visu skalo laukā. Ar čurāšanu pēc visa šitā ir kārtībā? Cīnaties, krīzei ir jātiek pāri un tad tik uz augšu :estevisamilosu: .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Felix_PS » 12 Oct 2016, 12:02

Trakā mošanās no narkozes ar pamatīgu koncertu ir aiz muguras. Jau operācijas laikā viņš kādu pēdējo pusstundu taurēja pilnā kaklā, vetārste teica, ka sapņo kaut ko sliktu, jo nav tik dziļi aizmidzis vairs. Ņemot vērā visu, kas aiz muguras, neriskēja vairs viņam dot vairāk narkozi bez absolūtas nepieciešamības. Tā mēs notusējām līdz pusdiviem naktī, kad bērns bija pačurājis, paēdis, padzēris un dabūjis zāles. Tālāk gan sekoja Sedalin un abi devāmies pie miera (gulta nekad dzīvē nebija šķitusi tik vilinoša), lai arī es tik un tā bieži modos un skatījos kā viņš jūtas.
Tagad viņš ir paēdis, padzēris 2x, pačurājis, dabūjis zāles un snauduļo. Centīsimies pāris h, kamēr man pusdienu pārtraukums, iztikt bez Sedalin. Visumā viņš izskatas priecīgāks nekā visu paigaišo nedēļu, luncina astīti sadzirdot manu balsi un pat pusizrubijies rūc, ja kāds bez manis nāk istabā. Apetīte ir zvērīga un, kamēr viņš nav galīgi sazāļots, cenšos ar mazām porcijām viņu mazliet uzpildīt.
Paldies visiem par labām domām, gan jau tajās ir spēks!
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Felix_PS » 12 Oct 2016, 12:05

Kamēr es asistēju galvgalā (kādam tak jāčeko vai elpo, nu un pašai jāelpo nevis jāizrubas no asiņainiem skatiem), tikmēr draudzene asistēja vetārstei un viņas palīdzei Image

Fēlis mājās lēnām mostoties
Image
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Henriete » 12 Oct 2016, 12:38

Prieks dzirdēt, ka ir uzlabojumi! Turu īkšķus, lai izdodās un Fēlikss ātrāk uz ķepām! :)
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby ash » 12 Oct 2016, 13:06

ak šausmas! kur tik daudz sarežģijumu vienam suncim!
turieties un veseļojieties! kaut nu ātrāk tiktu uz pekām. :ludzu:
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby karalislauva » 13 Oct 2016, 12:03

Aiiiii! Varu tikai iedomāties, cik gan grūti tev redzēt draugu šādā stāvoklī! Turaties un lai melnais pūkulācis tiek atpakaļ uz ķepām! Un mums taču vēl jāsatiekas ar Yuki!! Turam īkšķus un ķepas! :estevisamilosu: :pukudupsis:
Last edited by karalislauva on 14 Oct 2016, 11:35, edited 1 time in total.
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Felix_PS » 13 Oct 2016, 12:36

Man šodien ir pieurkšķētas, salaizītas un pažļambātas ausis. Tā visa tik sasodīti pietrūka.
Fēlis ir badā, lielā badā. Ēdam maz bet bieži, lai puikam ir spēki. Šodien jau staigāja savā lepnajā hofavartu solī. Turam īkšķus, lai visas šausmas ir aiz muguras un turpmāk dodamies tikai tuvāk laimīgam un veselam Fē. :estevisamilosu:
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Felix_PS » 16 Oct 2016, 16:59

Mazais mellais jūtas daudz labāk un vakar beidzot vetārste teica, ka nu viņa sāk ticēt ka izdosies. Fēlis ir cīnītājs, rēta uzvedas labi, rādās, ka infekcija atkāpjas un tagad tikai turam īkšķus, lai tā arī viss turpinas.

Sveicieni mūsu laba vēlētājiem no nu jau ļoti smaidīga Fēliksa.

Image
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby pixy » 16 Oct 2016, 18:57

Prieks lasīt, tagad tik lēnām un prātīgi. Un pēc tam uz kādu skaistu kalnu sanatoriju abiem atgūt spēkus :) .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby karalislauva » 18 Oct 2016, 12:29

Felix_PS wrote:Sveicieni mūsu laba vēlētājiem no nu jau ļoti smaidīga Fēliksa.

Image

Aaaaw! Kāds smaidošs mīļuks! :samilejies:
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Imagine » 21 Oct 2016, 12:14

Piecas diena jau nav daudz, bet kā sokas mellajam? Uzvedas godīgi, ļauj brūcei sadzīt?
User avatar
Imagine
Junior
Junior
 
Posts: 582
Joined: 23 May 2013, 23:59

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Felix_PS » 21 Oct 2016, 12:23

Melnais jūtas lieliski un dziedē brūci. Dikti rijīgs un dzīvelīgs, jau pāris dienas bez Sedalin. Šodien bija dikti sataisījies nākt man līdzi uz stalli no rīta un dikti apvainojies izskatījās, kad es šo plānu strikti nokancelēju. :kanepe:
Nākošās nedēļas sākumā brauksim pie veta un skatīsimies vai ņems šuves ārā. Viss lēnām dzīst, šur tur vēl mazliet sulo un viena vietiņa pa vidu man tā līdz galam nepatīk, bet visā visumā mazais cīnītājs rādās savas nedienas pieveicis. :-)
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Imagine » 22 Oct 2016, 20:25

Prieks dzirdēt, un lai progress turpinās!
User avatar
Imagine
Junior
Junior
 
Posts: 582
Joined: 23 May 2013, 23:59

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Henriete » 26 Oct 2016, 14:47

Tiešām priecājos arī es, malacis Fēlikss! Uz atveseļošanos tagad!
Turēsim ķepas un īkšķus! :aptracis:
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Felix_PS » 26 Oct 2016, 22:48

Gribēju jau nākt un stāstīt, ka mums viss forši, bet...
Pirmdien tikām vaļā no šuvēm, vetārsts pateica ka negrib mūs vairs redzēt un mēs devāmies mājup. Vien mazs coķis ko sadziedēt un viss.
Vakar skatījos, ka āda zonā ap brukas operācijas rētu (perfekti aizaugušu, šuves izņemtas pirms nedēļas) likās mazliet sapampusi. Bet nu neko, nebija sasārtis, viss izskatījās ok. Šovakar atbrauca draugs, Fēlis sparīgi sasveicinājās un... Uz grīdas sāk pilēt kaut kas ar asiņu piejaukumu. Sākumā nodomāju, ka līdz galam nesadzijusī vieta amputācijas vietā sasulojusi, bet tad paskatījot tālāk. Ap brukas rētu viss ir sasārtis, āda sakairināta, mazliet sapampis un vaļā caurumiņš ap 2 mm diametrā. Sapūtu zāles, saģērbu atkal trako kreklā ar tūtu un skatīsimies kā būs rīt...
Man par to suni vairs nav komentāru, vieni piedzīvojumi nav beigušies un nākošie jau klāt...
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Henriete » 27 Oct 2016, 18:14

Jau sapriecājāmies un atkal?! Ak vai! Tiešām tur vajag dzelzs nervus... Jāpārvācās uz VET klīniku un pastaigāties vispār iet bez maz vai nevar. Draudzēties ar kādu arī nē :(
Skumji, tiešām turieties, cerība uz labākiem laikiem arvien ir! Lai izdodas! :(
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests