Mužīgais jautājums - labākā barība

Grooming and Feeding of Dogs

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Linda B. » 16 Apr 2016, 08:37

Žēl, ka tas Carni Love ir parādījies tagad, kad man viņu nevajag. Kādas viņam cenas Dino Zoo?

Kucēnus baroju tāpat kā pieaugušos, 3% no paredzamā pieauguša suņa svara + pa ļoti retam pagaršot sauso, jo es nezinu ar ko baros jaunie saimnieki, lai kucēni vispār zin, ka tāda ēšanas opcija arī pastāv. Grūsna mamma uz raw man patreiz ir pirmā, ceru, ka es neesmu savārījusi baigos podus, bet ideja ir nedot aknas pirmās 5 nedēļas, lai nav par daudz A vitamīna, jo tam ir saistība ar vilka rīklēm. Un 2 nedēļas pirms dzemdībām samazina kaulu daudzumu līdz minimumam, lai izvarītos no problēmām dzemdību laikā, organismam šajā laikā kalcijs ir jāņem no rezervēm, nevis no asinsrites. Pēc 5. nedēļas katru nedēļu palielina barības daudzumu par 25%, šobrīd viņa man 250 gramu vietā apēd 500g. Nu un laktācijas laikā, kā parasti, tikai neierobežotos daudzumos + kalcijs.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby beebee » 22 Apr 2016, 14:20

Carne Love Dino Zoo lielās pakas bija 51 un 52.50 EUR, atšķirības garšiņās. Kucēniem bija mazliet dārgāka.
beebee
Baby
Baby
 
Posts: 42
Images: 4
Joined: 18 Mar 2013, 12:49

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby ringla » 20 Sep 2016, 18:37

Uztaisījām tomēr alergēnu testu. Varbūt kāds var ieteikt sauso barību, kas nesatur minētās sastāvdaļas:
vista, soja, kukurūza, rīsi, mieži, kartupeļi, tomāti, burkāni?

Papildus - vai Latvijā var nopirkt ZiwiPeak vai Canidae?
ringla
Baby
Baby
 
Posts: 5
Joined: 12 Apr 2016, 13:55

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Linda B. » 20 Sep 2016, 19:22

Paskatieties uz Carnilove
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby ringla » 20 Sep 2016, 19:30

Carnilove ir ļoti labs sastāvs, diemžēl sastāvā ir arī neliels daudzums vistas un burkāni :(
ringla
Baby
Baby
 
Posts: 5
Joined: 12 Apr 2016, 13:55

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Linda B. » 20 Sep 2016, 19:52

Vai tad visās formulās ir vista? Un kā ar Acana, Orijen, Applaws? Pa manam gan jūsu gadījumā vienkāršāk un lētāk būtu suni barot pašiem dabīgi, ja ir tik daudz alerģiju un nepanesamību
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby karalislauva » 21 Sep 2016, 18:03

Acanā, ja pareizi atceros, arī bija burkāni. Vismaz kucēnu barībās.
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby karalislauva » 21 Sep 2016, 18:14

beebee wrote:Carne Love Dino Zoo lielās pakas bija 51 un 52.50 EUR, atšķirības garšiņās. Kucēniem bija mazliet dārgāka.

Kāda svara pakas? Vienkārši gribu salīdzināt ar cenu pie mums. Uz kādu cenu/kg vispār ideālajā variantā vajadzētu skatīties sauso? Pašlaik baroju ar RC, audzētājs un vets ieteica. Izmēģināju arī citas, bet pluss mīnuss man viņas puslīdzvienādas likās. Gribu ko citu, taču vēl joprojām apjūku klāstā un sastāvā (arī daudz maz zinot kam kā vajadzētu būt un kam nebūt - jo esmu palasījusies šo diskusiju), bet diemžel tik daudzām barībām viss ir kā nevajag būt. Skatījos uz Acana, bet tur (vismaz kuciku barībām) burkāni sastāvā un baltiem suņiem karotīns iekrāsojot kažoku. Vēl variants ir Eukanuba. To Carnilove neesmu veikalos manījusi.
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Linda B. » 22 Sep 2016, 22:04

Carnilove ir interneta veikalos noteikti.Iemet google, izmetīs kaut ko. Un skaidri zinu, ka ir Origo Dino Zoo, dažos nav. Vēl ir parādījusies jauna paika Bubeck, par to gan zinu tikai to, ka izskatās kā kurināmās granulas un neož vispār pēc kaut kā ēdama, un ka 2 no maniem 4 negribēa pat to paraudziņu pagaršot :D
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby karalislauva » 22 Sep 2016, 22:33

Origo Dino Zoo varbūt, ka arī ir, bet neesmu redzējusi pagaidām nevienā no abiem šejienes (esmu Milānā) ķēžu zooveikaliem. Interneta veikalos viss kas noteikti ir, bet negribas maksāt par piegādi par mazo paku . Netā sūtīšu, kad jau būsim izlēmuši, lielajai pakai.
Nezinu konkrēti vai tā bija Bubeck, bet esmu manījusi kaut ko līdzīgu. Nobrīnījos, ka izskatās pēc trušu barības granulām. :D

PS. Meklējot netā info par Carnilove latviski, re ko atradu! :D http://www.sapforums.lv/index.php?t=101939 Linda B. ?
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby ruu » 23 Sep 2016, 11:52

Handle every stressful situation like a dog. If you can't eat it or play with it, just pee on it and walk away.
User avatar
ruu
Puppy
Puppy
 
Posts: 355
Images: 0
Joined: 24 Aug 2011, 15:17

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Linda B. » 23 Sep 2016, 13:26

Vai tu re kā es tos gandrīzx 2 gadus atpakaļ spirinājos pret šo ideju :D Bet vispār, jā, iemesls kāpēc es uz raw pārgāju bija tieši tas - nekad nav tā, ko vajag! Nekad! Sūtīju Acanu no izplatītājiem un viņiem nekad nav! Veikalos nav! Izbaro kucēnu metienu uz viena un secini, ka maiss tukš, bet viņiem jauna nav un nav vairs pat ar ko pāriet uz ko citu. Pāris mēnešus pēc tās diskusijas es pasūtīju 2 veselus jērus un sāku izglītoties, pēc kā arī nonācu pie secinājuma, ka vispār jau šitā ir labāk :D Toreiz tiešām gandrīz pasūtīju to Carni Love pa taisno no ražotāja visam gadam, gribēju pat izplatīt.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Linda B. » 23 Sep 2016, 13:43

Vēl, starp citu, ir kaut kāds N&D no Farmina, arī bezgraudu. Viņiem tagad iet kaut kāds konkurss, aizpildi testu un var laimēt tur kaut ko.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby karalislauva » 23 Sep 2016, 14:12

Ruu, man to linku never vaļā.
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby MartaK » 20 Oct 2016, 08:49

Sveiki! Vai kāds ēd un var padalīties ar atsukmēm par Ardena Grange? Kucēnam 3 mēneši,pašlaik ēd Hills, bet ar laiku gribu mainīt uz ko citu.
ImageDogs are my favorite people
Image
User avatar
MartaK
Puppy
Puppy
 
Posts: 116
Images: 0
Joined: 05 Oct 2015, 12:11
Location: Salaspils

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby lorsons » 20 Oct 2016, 13:18

ringla wrote:Uztaisījām tomēr alergēnu testu. Varbūt kāds var ieteikt sauso barību, kas nesatur minētās sastāvdaļas:
vista, soja, kukurūza, rīsi, mieži, kartupeļi, tomāti, burkāni?

Papildus - vai Latvijā var nopirkt ZiwiPeak vai Canidae?


Sveiki,
Mūsu sunim alerģijas pārgāja, kad sākām lietot Bubeck sauso barību. Pat neņēmām no dārgā gala, lietojam gan nr.87, gan nr.50
Nesatur ne vistu, ne kukurūzu, ne soju.
lorsons
Baby
Baby
 
Posts: 2
Joined: 20 Oct 2016, 12:55

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby lorsons » 20 Oct 2016, 13:24

Linda B. wrote:Carnilove ir interneta veikalos noteikti.Iemet google, izmetīs kaut ko. Un skaidri zinu, ka ir Origo Dino Zoo, dažos nav. Vēl ir parādījusies jauna paika Bubeck, par to gan zinu tikai to, ka izskatās kā kurināmās granulas un neož vispār pēc kaut kā ēdama, un ka 2 no maniem 4 negribēa pat to paraudziņu pagaršot :D


Iespējams, ka Bubeck barības izskats neuzrunā, bet mums tā palīdzēja atbrīvoties no kasīšanās (alerģijas).
Ja, palasa par Bubeck ir rakstīts, ka barību neapsmidzina ar garšas pastiprinātājiem un taukvielām, tāpēc arī tāds izskats domāju:)
lorsons
Baby
Baby
 
Posts: 2
Joined: 20 Oct 2016, 12:55

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Alpina » 20 Oct 2016, 14:36

ruu wrote:Carni Love Latvijā ir nopērkams te: http://primapets.lv/index.php?route=product/category&path=196_198_126


Kad šis bija vienīgais variants Lv, tad sūtīju no viņiem, bet tagad pērku tikai DinoZoo - lētāk gan pati barība, gan atkrīt sūtīšas izmaksas. +Pēdējos mēnešus mazajiem iepakojumiem ir 1+1 akcija, tā sanāk vēl lētāk :)
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby DoraBella » 20 Nov 2016, 12:44

Sveiki! Varbūt kāds zin vai Latvijā iespējams iegādāties Gandorf sunu baribu? :rej:
DoraBella
Baby
Baby
 
Posts: 10
Images: 6
Joined: 31 Mar 2016, 21:33

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby corso » 26 Dec 2016, 11:53

Vācu aitu (VAS) 3 mēnešus vecs kucēns neapēd savam vecumam atbilstošu barības daudzumu, vispār ļoti slikti ēd Maxi Baby Nr.1 (happydog) Image

Tas ir tikai minējums ka nepatīk barība, kādas ir atsauksmes par happydog un kādu barību iesakāt lietot? Kādas atsauksmes par Carnilov https://www.carnilove.cz/en/dogs un kura marka būtu tieši piemērotākā, būtībā esmu atvērts ieteikumiem.

Liels paldies
corso
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 20 Nov 2016, 18:16

PreviousNext

Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron