Suņu saimnieku bezatbildība :(

All About Dogs

Re: Suņu saimnieku bezatbildība :(

Postby Māra » 23 Nov 2016, 20:27

karalislauva wrote:Mana komentāra mērķis tagad nebija apvainot kurtus un bojāt viņu slavu. Bija sakāmais par uzmanības novēršanu no tā otra suņa (lai vai tas ir kašķis VAI pārmērīga vēlme draudzēties, pusaudzim, piemēram) ar tādu vai šādu triku un, ka, MANUPRĀT, ar kurtiem un haskijiem (ash jau arī terjerus piemeta, un noteikti daudz tādu šķirņu vēl), kas, cik novērots, ir vairāk brīvdomātāji, lai momentā pakļautos komandai blakus. Jā, varbūt vārdiņš "manuprāt" aizmirsās un būtu palīdzejis uzsvērt domu.
Piemēram, tevis pašas rakstītais par basendži? Un kā tu Rūsu izvilki no attiecību skaidrošanas? Vai ar spēku un pavadu vai - balss komandu?
Šis arī bija mana komentāra mērķis un atvaino, ja nepatika. Turpmāk vispār neizteikšos par kādu suņu šķirņu grupu, it sevispķi, par kurtiem, ja jau es nemāku savu viedokli tik skaidro noformulēt, ka izveidojās šādi pārpratumi.

Nu re, viss izrādās pavisam vienkārši. Jo es sapratu, ka diskusija ir par kašķiem un par un ap tiem. Kā tēmas pamats. Un tajā pēkšņi paradās kurti. Iedomājies to no mana skatu punkta, protams, ka es došos stāstīt par sev tuvo suņu grupu. Tas taču normāli, ne?
Rūsu ar balss komandu. Viņš vispār ir lielisks suns. Ja interesē, varu privāti vai savā blogā par viņu apstāstīt. Nav viņš ne kurls, ne agresīvs.
Un nevis jāizsakās sarkasmā vai galējībās, bet diskutējam talāk, jo forumi tam ir domāti. Lai diskutetu. Un ja kāds nav saprasts, nav aizliegts izstāstīt vēlreiz, palabojot, pamainot tekstu. TIk vienkārši tas ir. Bet galējības tomēr aizvaino ->
karalislauva wrote:Bet visi viņi tomēr ir suņi, ne Dievi, vismaz man.

Vai es esmu radījusi priekšstatu, ka man mani suņi ir dievi un pārāki par citiem?
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suņu saimnieku bezatbildība :(

Postby Lafanyette » 24 Nov 2016, 13:41

Man te sakrājušās pamatīgas dusmas, tāpēc meklēju risinājumu situācijai ar kaimiņieni un viņas diviem suņiem.
Tātad, eju vakarā ar Monu staigāt vēlu, pēc vieniem naktī bieži vien, nu jā, tas ir laiks, kad var savus suņus laist vaļā no pavadas un tieši tādās pašās domās ir mana kaimiņiene ar diviem suņiem, kuri abi ieraugot mūs (nav pat skaidrs, vai tā agresija ir vērsta pret Monu vai mani), metas mums virsū ar atņirgtiem zobiem, principā es nevaru ieiet savā kāpņu telpā, jo suņi tur pat klīst. Ja vienam sunim tā ir tikai pabiedēšana, tad otrs suns mērķtiecīgi cenšas kādam iekost, man vai Monai, viņam šķiet, ka ir vienalga.
Kā ir no likumiskās puses, varu zvanīt policijai un teikt, ka klīst suņi bez pavadām vai policija nebrauks, jo ir taču pēc 23? Varbūt kādam ir kāda pieredze ar to, savādāk man jau vakaros bail iet ārā, bet mainīt savus pastaigus laikus es negribu.
Lafanyette
Baby
Baby
 
Posts: 82
Joined: 06 Mar 2015, 21:15

Re: Suņu saimnieku bezatbildība :(

Postby Māra » 24 Nov 2016, 13:44

Lafanyette wrote:Man te sakrājušās pamatīgas dusmas, tāpēc meklēju risinājumu situācijai ar kaimiņieni un viņas diviem suņiem.
Tātad, eju vakarā ar Monu staigāt vēlu, pēc vieniem naktī bieži vien, nu jā, tas ir laiks, kad var savus suņus laist vaļā no pavadas un tieši tādās pašās domās ir mana kaimiņiene ar diviem suņiem, kuri abi ieraugot mūs (nav pat skaidrs, vai tā agresija ir vērsta pret Monu vai mani), metas mums virsū ar atņirgtiem zobiem, principā es nevaru ieiet savā kāpņu telpā, jo suņi tur pat klīst. Ja vienam sunim tā ir tikai pabiedēšana, tad otrs suns mērķtiecīgi cenšas kādam iekost, man vai Monai, viņam šķiet, ka ir vienalga.
Kā ir no likumiskās puses, varu zvanīt policijai un teikt, ka klīst suņi bez pavadām vai policija nebrauks, jo ir taču pēc 23? Varbūt kādam ir kāda pieredze ar to, savādāk man jau vakaros bail iet ārā, bet mainīt savus pastaigus laikus es negribu.

Vai ar saimnieci esi runājusi? Ir vispār tur jēga? Ja viņai pieder visa pasaules taisnība, tad lieto to pašu labo piparu baloniņu. Jo pat ja suns pēc 23iem drīkst būt bez pavadas, tas attiecas tikai uz suņiem, kuri ir redzamības lokā, kontrolēti un atsaucami un tā tālāk. Likums šajā gadījumā ir tava pusē. Un iesaku nofilmēt, pirms zvani policijai. Būs ko uzrādīt, ja nu saimniece bubina kko pretī. Veiksmi!
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Suņu saimnieku bezatbildība :(

Postby karalislauva » 24 Nov 2016, 17:21

Lafanyette Vai tas, ka suns mēģina arī TEV iekost, laikā, kad atrodas bez pavadas, nav labs arguments? Mani arī interesētu šis jautājums. Arī tad, ja suns teoretiski, bez pavadas skraida atļautajos laikos.

Tas par tiem plkst. 23:00 Rīgas pašvaldības noteikums, jeb vispār Latvijā? Ja godīgi, jāsāk man arī laikus interesēties, kurās manas pilsētas vietās un/vai laikos var ar suņiem bez pavadas. Ka nesanāk uzrauties uz protokola. :D
Pie viena jau tiku sensenos laikos, kad mans 5 mēnešus vecais laikas jaukteņa kucēns, redz, bez uzpurņa bijis. Fuj, kas tas par debīlu pašvaldibas noteikumu toreiz bijis, ka apdzīvotās vietās VISIEM suņiem obligāti jābūt ar uzpurņiem. Ceru, ka gadi iet un kaut kas mainījies.
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Re: Suņu saimnieku bezatbildība :(

Postby lailamasa » 24 Nov 2016, 20:32

karalislauva

Nav mūsu suņiem jānēsā uzpurņi, ja tas nav noteikts ar tiesas atzinumu (ja nav atzīts par agresīvu), tik mūsu mazpilsētas policisti, pie mums ir dzirdēts, ka piekāsās, izmanto cilvēku nezināšanu, bet varbūt arī paši īsti nezin kā ir, bet pilnīgi droši zinu, ka nav katram sunim jābūt uzpurnī, negribu tagad meklēt likumu un pantus.
Image
User avatar
lailamasa
Puppy
Puppy
 
Posts: 145
Images: 43
Joined: 27 Jun 2016, 08:45
Location: Limbaži

Re: Suņu saimnieku bezatbildība :(

Postby karalislauva » 24 Nov 2016, 21:18

lailamasa, bet tas tā vienmēr bijis jeb tik pēdējos gados (gadus piecus, teiksim)? Tagad es obligāti ietu "kasīties", ja man kaut ko uz mana nezināšanas pamata sastādītu, bet tolaik es pusaudzis skuķis, vai maz nāca prātā neticēt likuma kalpiem.
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Re: Suņu saimnieku bezatbildība :(

Postby Māra » 24 Nov 2016, 21:22

Aha, ir kā lailamasa saka.
Pašvaldības gan it kā var ieviest savus papildus noteikumus, bet ja pareizi saprotu, tad Ministru kabineta noteiktajiem lielāks spēks, ja kkas pārklājas.
Pavadās no 7-23, bez pavadām zaļajās zonās (skatīt katra ciema noteikumus), ja suns redzams, kontrolējams, atsaucams, pavadas laikam nedrīkstēja būt garākas par 1,50cm (ha, es gribētu zināt gadījumu, kad kādam pavada būtu mērīta :D ), uzpurņi tikai tiesas ceļā par agresīviem atzītiem suņiem. Skausta augstumam nav nozīmes. Tā pat kā ir, kas saka - mans suns zemāks par 30cm, var nebūt pavadā - arī muļķības. Aiz suņiem, protams, jāvāc. Uzpurņi sabiedriskajā transportā. Vai arī suns somā/būrī. Un cik zinu, uzpurni+pavadu pieprasa arī dabas parks Piejūra. Un laikam, ja esi apzinīgs pilsonis un zini, ka tavs suns ir agresīvs bez visas tiesas, tad par to varot brīdināt apkārtējos liekot sarkanu kaklasiksnu sunim.
Bet man šķiet, ka pat suņinieki šo reti zin, par to kaklasiksnas krāsu, kur nu vēl cilvēki vulgaris uz ielas. Citās valstīs arī tas atšķiras, kaut kur citur, piemēram, bija uz pavadas jāuzsien dzeltena lentīte. Tāpēc mierīgu sirdi pagadāju vienam no saviem briesmoņiem sarkanu kaklasiksnu (bīstieties!!). (Ja arī padomās, ka bīstams, moš klāt vismaz nenāks :D )

Image
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Suņu saimnieku bezatbildība :(

Postby Alpina » 24 Nov 2016, 21:35

Pirmo reizi dzirdu par sarkanu kaklasiksnu
Bet par dzeltenu lakatiņu sunim, dzeltenu banti pie pavadas vai kādu citu labi redzamu dzeltenu pribambasu gan esmu dzirdējusi.

Zirgiem sarkana bantīte astē ir sastopama arī pie mums sacensībās
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Suņu saimnieku bezatbildība :(

Postby Māra » 24 Nov 2016, 21:39

Alpina wrote:Pirmo reizi dzirdu par sarkanu kaklasiksnu
Bet par dzeltenu lakatiņu sunim, dzeltenu banti pie pavadas vai kādu citu labi redzamu dzeltenu pribambasu gan esmu dzirdējusi.

Atradu. Izrādās - atstarojoša sarkana. Tad jau neierakstos kategorijā, hehe.


1. Noteikumi nosaka kritērijus un kārtību, kādā suni atzīst par bīstamu un nosaka turpmāko rīcību ar to, kā arī prasības bīstama suņa turēšanai un bīstama suņa reģistrācijas kārtību.

2. Valsts aģentūra "Lauksaimniecības datu centrs" (turpmāk - datu centrs):

2.3. izgatavo un bez maksas nodrošina Pārtikas un veterināro dienestu (turpmāk - dienests) ar lentēm bīstamo suņu apzīmēšanai (turpmāk — atšķirības lente). Atšķirības lente ir no atstarojoša materiāla izgatavota vismaz 20 mm plata sarkana kakla lente, uz kuras uzdrukāts suņa identitātes numurs un datu centra tālrunis (zīmju minimālais augstums - 2,5 milimetri);
Last edited by Māra on 24 Nov 2016, 21:40, edited 1 time in total.
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Suņu saimnieku bezatbildība :(

Postby lailamasa » 24 Nov 2016, 21:40

karalislauva

Ja atcerēšos rīt, tad pameklēšu to labturības likumu un pantu par uzpurni, bet tagad tiešām ir tā, ka nevajag, nezinu gan kā bija agrāk.
Image
User avatar
lailamasa
Puppy
Puppy
 
Posts: 145
Images: 43
Joined: 27 Jun 2016, 08:45
Location: Limbaži

Re: Suņu saimnieku bezatbildība :(

Postby lailamasa » 24 Nov 2016, 21:41

Māra


Šo kaut kur pa ausu galam biju lasījusi.
Image
User avatar
lailamasa
Puppy
Puppy
 
Posts: 145
Images: 43
Joined: 27 Jun 2016, 08:45
Location: Limbaži

Re: Suņu saimnieku bezatbildība :(

Postby Māra » 24 Nov 2016, 21:43

lailamasa wrote:karalislauva

Ja atcerēšos rīt, tad pameklēšu to labturības likumu un pantu par uzpurni, bet tagad tiešām ir tā, ka nevajag, nezinu gan kā bija agrāk.


Es neesmu šajā mirklī kā reiz slinka :D

12. Pilsētās un ciemos ārpus norobežotās teritorijas:
12.1. suni ved pavadā;
12.2. sunim ir uzlikts uzpurnis, ja suns ir atzīts par bīstamu saskaņā ar normatīvajiem aktiem par kritērijiem un kārtību, kādā suni atzīst par bīstamu un nosaka turpmāko rīcību ar to, kā arī par prasībām bīstama suņa turēšanai.

http://likumi.lv/doc.php?id=132534
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Suņu saimnieku bezatbildība :(

Postby Māra » 24 Nov 2016, 21:44

Un nez, kad konkrēti izmainīts par uzpurni, to nemāku atrast, bet ja tas stājās spēkā kopā ar visiem tur minētajiem noteikumiem, tad jau kopš 2006., kas nu jau var svinēt 10 gadu jubileju. ^^
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Suņu saimnieku bezatbildība :(

Postby lailamasa » 24 Nov 2016, 21:59

Māra

Nu re kāda tu čakla :)

Es jau te no dažiem esmu dzirdējusi, ka ir aizrādīts, viena no tām takša saimniece, par ko es vispār ierēcu, OK, takši ir takši, bet nu, lai tos uzskatītu par tādiem, kam vajag uzpurni ikdienā. Mums te tādi policisti, patīk paķircināt jaunas meitenes.
Image
User avatar
lailamasa
Puppy
Puppy
 
Posts: 145
Images: 43
Joined: 27 Jun 2016, 08:45
Location: Limbaži

Re: Suņu saimnieku bezatbildība :(

Postby Māra » 24 Nov 2016, 22:12

lailamasa wrote:Es jau te no dažiem esmu dzirdējusi, ka ir aizraidīts, viena no tām takša saimniece, par ko es vispār ierēcu, OK, takši ir takši, bet nu, lai tos uzskatītu par tādiem, kam vajag uzpurni ikdienā.

Man kā reiz rajonā dikti daudz takšu, visi tādi omulīgi, miermīlīgi, draudzīgi, bet kā reiz viens ir gatavs noslaktēt katru pretimnākošo suni. :kanepe: Kamēr pārītis ar vidusāzijas aitu suni iet pastaigā bez pavadas. Un tas lempis smuki lēni ļepato blakus.
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Suņu saimnieku bezatbildība :(

Postby karalislauva » 24 Nov 2016, 22:21

Māra wrote:
2.3. izgatavo un bez maksas nodrošina Pārtikas un veterināro dienestu (turpmāk - dienests) ar lentēm bīstamo suņu apzīmēšanai (turpmāk — atšķirības lente). Atšķirības lente ir no atstarojoša materiāla izgatavota vismaz 20 mm plata sarkana kakla lente, uz kuras uzdrukāts suņa identitātes numurs un datu centra tālrunis (zīmju minimālais augstums - 2,5 milimetri);[/i]


Nekad gan dzīvē nevienu suni ar tādu neesmu redzējusi. :D Bet es nedomāju, ka dzeltens lakatiņš, piemēram, samojedam nostrādātu. Būs jāpamēģina. :kanepe:

PS.
Māra wrote:
Es neesmu šajā mirklī kā reiz slinka :D

:labipadarits:

Par norobežoto teritoriju tā kā domāts savs privātmājas pagalms, jeb suņu laukumi? Ja godīgi, nemaz nezinu, vai un kur manā miestā tāds ir. It kā pilsētas sauklis - Valmiera domā un rada - nez vai par suņeniekiem ar' domā? :D

13. Pilsētās un ciemos ārpus norobežotās teritorijas suns bez pavadas var atrasties zaļajā zonā un mežā (izņemot vietējo pašvaldību noteiktās vietas, kur saskaņā ar vietējo pašvaldību saistošajiem noteikumiem tas ir aizliegts) pastaigas laikā īpašnieka vai turētāja uzraudzībā un redzeslokā tādā attālumā, kādā īpašnieks vai turētājs spēj kontrolēt dzīvnieka rīcību.
A ja nu kādam tas ir 10 metri? 20? :D
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Re: Suņu saimnieku bezatbildība :(

Postby peecis » 25 Nov 2016, 10:33

Māra wrote:Aha, ir kā lailamasa saka.
Pašvaldības gan it kā var ieviest savus papildus noteikumus, bet ja pareizi saprotu, tad Ministru kabineta noteiktajiem lielāks spēks, ja kkas pārklājas.
Pavadās no 7-23, bez pavadām zaļajās zonās (skatīt katra ciema noteikumus), ja suns redzams, kontrolējams, atsaucams, pavadas laikam nedrīkstēja būt garākas par 1,50cm (ha, es gribētu zināt gadījumu, kad kādam pavada būtu mērīta :D ), uzpurņi tikai tiesas ceļā par agresīviem atzītiem suņiem. Skausta augstumam nav nozīmes. Tā pat kā ir, kas saka - mans suns zemāks par 30cm, var nebūt pavadā - arī muļķības. Aiz suņiem, protams, jāvāc. Uzpurņi sabiedriskajā transportā. Vai arī suns somā/būrī. Un cik zinu, uzpurni+pavadu pieprasa arī dabas parks Piejūra. Un laikam, ja esi apzinīgs pilsonis un zini, ka tavs suns ir agresīvs bez visas tiesas, tad par to varot brīdināt apkārtējos liekot sarkanu kaklasiksnu sunim.
Bet man šķiet, ka pat suņinieki šo reti zin, par to kaklasiksnas krāsu, kur nu vēl cilvēki vulgaris uz ielas. Citās valstīs arī tas atšķiras, kaut kur citur, piemēram, bija uz pavadas jāuzsien dzeltena lentīte. Tāpēc mierīgu sirdi pagadāju vienam no saviem briesmoņiem sarkanu kaklasiksnu (bīstieties!!). (Ja arī padomās, ka bīstams, moš klāt vismaz nenāks :D )


Jā, tā "piejūra" ir mazliet murgs :D

Savā maršrutā tumsā ne reizi neesmu saticis nevienu cilvēku, nav arī putnu ligzdošana sākusies, utt, tāpēc līdz pavasarim atļaušos neapgrūtināt sevi un suni ar pavadas lietošanu :D
Vakar pat no 16:40 līdz 18:00 nostaigāju, viss tukšs un kluss.
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Suņu saimnieku bezatbildība :(

Postby lauva » 25 Nov 2016, 11:26

Par sarkano kakla siksnu zināms, tas man liekas ļoti labs veids,kā brīdināt pārējos, žēl tikai,ka tik maz civēku par to zin.

karalislauva Valmiera ir super draudzīga,mums nekad, nekur nav bijušas problēmas! Vienmēr ar prieku atgriežos. Uzpurni nekad neviens nav prasījis, tikai,vai mums ir maisiņi kakuļu savākšanai :kanepe: (kuri man, protams, vienmēr, ir pilnas kabatas)
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Suņu saimnieku bezatbildība :(

Postby Linda B. » 26 Nov 2016, 10:48

Man arī ir vienai sarkana kaklasiksna, vienkārši tā pat, tāpēc, ka viņa taču ir meitene, sakombinēta ar sarkanu pavadu :D Neviens vēl par bīstamu viņu nav uzskatījis tāpēc.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Suņu saimnieku bezatbildība :(

Postby karalislauva » 26 Nov 2016, 23:00

Pēc šodienas suņa uzbrukuma manējai es sāku meklēt par elektrošoku. Vai jūsu minētais variants bija domāts tas pats, ko angļu un citās valodās sauc Taser? Ja tā - Itālijā tā uzglabāšana nav atļauta ne civilajam iedzīvotājam, ne policistam.
Ja tu uzbrūc kādam ar elektrošoku (kā pašaizsardzību), tevi var iesūdzēt tiesā nevis par to, ka to pielietoji, bet par neatļauta ieroča uzglabāšanu. Bet nu... šeit jau arī nedrīksti uzbrukt zaglim, kas ielauzies tavā mājā vai grib atņemt tev somiņu uz ielas, bet ir jāsauc uzreiz policija, jo savādāk tevi (!) pēc tam tas zaglis var iesūdzēt par miesas bojājumu nodarīšanu. :D :lamajas:

Tad jau sanāk, ka pašaizsardzības nolūkā es tam otram sunim nedrīkstu ne spert, ne viņu sviest (par elektrošokiem nerunājot), PAT ja uzbrūk man, manam bērnam vai sunim, bet ir jāsauc policiju uz notikuma vietu.

Haha. Pat kaķim smiekli nāk. Kad šodien 2 REIZ aiz čupra aizlidināju to sātanisko iemiesojumu rasela izskatā (un grasījās jau 3. reizi ķerties pie rīkles, bet saimniece bija pievilkusies klāt), pateicu, ka nākošreiz vienkārši speršu un saukšu policiju, jo suņiem sab. vietās jābūt pie pavadas. Viņai pietika ētikas atvainoties. Taču, kad mans vīrietis izvilka telefonu un teica, ka tā to lietu neatstās un zvanīs policijai, viņa momentā nozuda tālēs zilajās. Tātad reāli tu ar savu policiju neko neiesāksi.

Linda B. wrote:Man arī ir vienai sarkana kaklasiksna, vienkārši tā pat, tāpēc, ka viņa taču ir meitene, sakombinēta ar sarkanu pavadu :D Neviens vēl par bīstamu viņu nav uzskatījis tāpēc.


Manai arī dēļ tā paša iemesla, ka sarkana pavada un vispār - sarkana siksna uz balta suņa smukāk izskatās. :D Bet neviens nekad nav uzskatījis manu Yuki par bīstamu, vismaz ne dēļ kaklasiksnas. :D
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

PreviousNext

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests