Taksis / Dachshund

Dog Breeds

Re: Taksis / Dachshund

Postby Ingaciite » 01 Jul 2016, 14:34

Es, protams, atvainojos, ka atļāvos uztot šādu jautājumu. Es nekādu biznesu negribēju taisīt, man vienkārši nekad nebija zināma informācija par to ka marmoru ar marmoru nekrusto. Tagad zinu. Par to brāļu un māsu jautājumu- mēs neņemsim viņam māsu un nekrustosim, tas ir pilnīgi izslēgts. Mēs jau visu esam pārdomājuši. Pirksim viņam vīriešu kārtas draugu, jo kā jau teicu ar nekādu krustošanu netaisos nodarboties, es vienkārši kā faktu minēju ka par tādu informācciju neko nezināju. Protams, iepriekš apsvērām domu ńemt meiteni, bet kad izlasīju šo viau sapratu, ka neesmu nekam tādam gatava. Vieglāk paņemt draugu vīriešu dzimtā nekā lai, nedod Dievs, notiek tas kam nav jānotiek. Paldies ka apgaismojāt.
Linda B. wrote:Pirmkārt, cik saprotu, gribat nodarboties ar kaut kā nebūt pavairošanu pārdošanas pēc. Es šādu pavairošanu neatbalstu noteikti, tas nevienam nav vajadzīgs.
No ģenētikas viedokļa - ir tāds M lokus, kurā atrodas marmora gēns. Ir divas alēles, sunim bez marmora krāsojuma tas izskatīsies kā "mm", vienkārš marmora suns būs Mm, lielais M dominē un suns ir marmora krāsā. Tas ko jūs gribat darīt ir krustot divus Mm savā starpā, kas nozīmē, ka daļa kucēnu ko iegūsiet būs MM( dubultie marmori) un šāda kombinācija nozīmē, ka daļa kucēni mirst vēl nedzimuši un tiek dzemdē absorbēti, daļa dzimst miruši, daļa mirst īsi pēc dzemdībām, tie, kas ir dzīvi ar būt ar kroplām acīm, neesošām acīm, kroplām acu zīlītēm, kas nozīmē, ka suns slikti redz, tie var būt akli un var būt problēmas ar to, ka suņi apdeg saulē. Marmors nav vienkārši smuka krāsa!
Tik skaisti varētu būt jūsu kucēni http://www.dappledachshundpuppies.com/i ... 1-1-pn.jpg
http://www.anipaltimes.com/wp-content/u ... /Nadia.jpg

Un Dievs pasarg neviens normāli nekrusto arī pusbrāļus ar pusmāsām(vai brāļus ar māsām)! Lieciet tak mieru tai idejai! Nekas nekur obligāti nav jāpāro! Priekškam jūs vispār kaut ko pārot gribat? Izkastrējiet suni, paņemiet viņam kompanjonu, kastrējiet arī to un dzīvojat miera vējos! Kam jums tas viss? Audzēšana nav divus pirkstus apmīzt, tas ir milzīgs darbs, milzīga atbildība un milzīgs materiālais ieguldījums un arī milzīga netīrība un bardaks mājās, noplēstas tapetes, apgrauztas galdu kājas, dīvānu stūri un apēstas kurpes.
Ingaciite
Baby
Baby
 
Posts: 8
Joined: 28 Jun 2016, 12:33

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Taksis / Dachshund

Postby Ingaciite » 01 Jul 2016, 14:53

Piecreiz pārlasu jūsu komentāru un sajutos kā kaut kāda neģēle. Es te rakstīju ar domu lūgt pēc palīdzības, bet saņemu noniecinājumu. Es gribu teikt ka iepriekš mums bija doma pirkt meiteni bet bija bail ka sakrustosies. Jebkurā gadījumā nekad nebija tāda doma taisīt bizbesu. Es neesmu tā kontingenta cilvēks. Esmu ģimeniska un tā pat kā man ir vīrs, gribēju lai arì mūsu sunim ir sabiedrotais, protams, ka no sākuma domājām par pretējo dzimumu, bet tagad saprotu ka nekad neko tādu nedarītu. Tā kā gribu marmora arī otru, nāksies ņemt puiku. Nenosodiet mani.quote="Ingaciite"]Es, protams, atvainojos, ka atļāvos uztot šādu jautājumu. Es nekādu biznesu negribēju taisīt, man vienkārši nekad nebija zināma informācija par to ka marmoru ar marmoru nekrusto. Tagad zinu. Par to brāļu un māsu jautājumu- mēs neņemsim viņam māsu un nekrustosim, tas ir pilnīgi izslēgts. Mēs jau visu esam pārdomājuši. Pirksim viņam vīriešu kārtas draugu, jo kā jau teicu ar nekādu krustošanu netaisos nodarboties, es vienkārši kā faktu minēju ka par tādu informācciju neko nezināju. Protams, iepriekš apsvērām domu ńemt meiteni, bet kad izlasīju šo viau sapratu, ka neesmu nekam tādam gatava. Vieglāk paņemt draugu vīriešu dzimtā nekā lai, nedod Dievs, notiek tas kam nav jānotiek. Paldies ka apgaismojāt.
Linda B. wrote:Pirmkārt, cik saprotu, gribat nodarboties ar kaut kā nebūt pavairošanu pārdošanas pēc. Es šādu pavairošanu neatbalstu noteikti, tas nevienam nav vajadzīgs.
No ģenētikas viedokļa - ir tāds M lokus, kurā atrodas marmora gēns. Ir divas alēles, sunim bez marmora krāsojuma tas izskatīsies kā "mm", vienkārš marmora suns būs Mm, lielais M dominē un suns ir marmora krāsā. Tas ko jūs gribat darīt ir krustot divus Mm savā starpā, kas nozīmē, ka daļa kucēnu ko iegūsiet būs MM( dubultie marmori) un šāda kombinācija nozīmē, ka daļa kucēni mirst vēl nedzimuši un tiek dzemdē absorbēti, daļa dzimst miruši, daļa mirst īsi pēc dzemdībām, tie, kas ir dzīvi ar būt ar kroplām acīm, neesošām acīm, kroplām acu zīlītēm, kas nozīmē, ka suns slikti redz, tie var būt akli un var būt problēmas ar to, ka suņi apdeg saulē. Marmors nav vienkārši smuka krāsa!
Tik skaisti varētu būt jūsu kucēni http://www.dappledachshundpuppies.com/i ... 1-1-pn.jpg
http://www.anipaltimes.com/wp-content/u ... /Nadia.jpg

Un Dievs pasarg neviens normāli nekrusto arī pusbrāļus ar pusmāsām(vai brāļus ar māsām)! Lieciet tak mieru tai idejai! Nekas nekur obligāti nav jāpāro! Priekškam jūs vispār kaut ko pārot gribat? Izkastrējiet suni, paņemiet viņam kompanjonu, kastrējiet arī to un dzīvojat miera vējos! Kam jums tas viss? Audzēšana nav divus pirkstus apmīzt, tas ir milzīgs darbs, milzīga atbildība un milzīgs materiālais ieguldījums un arī milzīga netīrība un bardaks mājās, noplēstas tapetes, apgrauztas galdu kājas, dīvānu stūri un apēstas kurpes.
[/quote]
Ingaciite
Baby
Baby
 
Posts: 8
Joined: 28 Jun 2016, 12:33

Re: Taksis / Dachshund

Postby ash » 01 Jul 2016, 15:55

jūs protams varat ņemt kā otro suni arī kucīti, vienkārši ir laikus jāapdomā, ko un kā darīt, lai nerastos kucēni. ja ir iespēja - suņus uz meklēšanās laiku var nošķirt, tās būs kādas pāris nedēļas 2x gadā. Ja nav iespējams suņus nošķirt uz šo laiku, pastāv iespēja arī kastrēt/sterilizē vienu vai abus. Es droši vien izvēlētos sterilizēšanu, jo doma par veselu baru kucēnu manā mājā un uz manu atbildību mani šausmina. :kanepe:
Mēs arī plānojam ka mūsu sunim vajadzētu kompāniju – draudzenīti. Bet es domāju ka tik pat labi var kopā dzīvot arī viena dzimuma suņi, viss atkarīgs no audzināšanas un saimnieku vēlmēm – kādam labāk patīk suņi, kādam kuces.
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Taksis / Dachshund

Postby Ingaciite » 01 Jul 2016, 16:24

Tieši tāda bija arì mana doma par sabiedroto, nejau ka gribu biznesu cept augšā. Esmu pret kastrēšanām un sterilizēšanām jo vairum suņu pēc tam paliek resni un aptaukojas. Mani vienmēr slavē ka man ir ļoti skaists un sportisks taksītis. Es par to lepojos. Turklāt negribu viņam atņemt vīrišķību.

Domāju ka viņš sadzīvos labi ar jebkuru dzimumu bet es jau 7x nomērīju kamēr izdomāju ka otru ņemšu arī puiku
Ingaciite
Baby
Baby
 
Posts: 8
Joined: 28 Jun 2016, 12:33

Re: Taksis / Dachshund

Postby Elbe » 01 Jul 2016, 16:41

Labi, ka esat prātīga un neturaties pie domas, ka "sunītim jau ar' vajag prieciņu". Bet par kastrēšanu - mūsu puiks Amors ir kastrēts un savos gandrīz 13 gados ir šlanks un žiperīgs, lai gan veselības/muguras problēmu ir bijis gana, sargā savu harēmu un māju.
Bet par diviem takšu puikām - nu tas ir izaicinājums, visādi var būt. Gan laba sadzīvošana, gan lieli kašķi. Bet tas no audzināšanas atkarīgs vairāk. Gan jau zināt, kas ir taksis un kā viņš uzvedas :jaa:
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: Taksis / Dachshund

Postby Linda B. » 03 Jul 2016, 11:48

Es esmu tāda nedaudz paskarba šajos jautājumos, piedodiet. Vienkārši, to cilvēku, kas grib kaut ko ar kaut ko pārot pārošanas pēc, ir tik daudz, ka sāk zust iecietība
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Taksis / Dachshund

Postby Ingaciite » 14 Jul 2016, 11:16

Mūsu marmornieks ir dzimis 8.jūlijā, tieši pirms diviem gadiem. Kad norezervējām jauno mājas iemītnieku, viņš bija vēl puncī. Un tagad viņš ņem un piedzims 8.jūlijā. Būs mums divi brāļi ar precīzu 2 gadu starpību. Ja iepriekšējais ir melns ar pelēkiem lāsumiem, tad šijam būs brūna pamatkrāsa ar tumšiem lāsumiem. Tagad jāgaida septembris, kad varēsim viņu vest mājās. Būs mums tagad divi brāļi (pa tiešām no vienas kucītes) žēl, ka bildi neprotu ievietot ..
Linda B. wrote:Es esmu tāda nedaudz paskarba šajos jautājumos, piedodiet. Vienkārši, to cilvēku, kas grib kaut ko ar kaut ko pārot pārošanas pēc, ir tik daudz, ka sāk zust iecietība
Ingaciite
Baby
Baby
 
Posts: 8
Joined: 28 Jun 2016, 12:33

Re: Taksis / Dachshund

Postby Linda B. » 16 Jul 2016, 18:11

Bildi caur radikal.ru liek un kopē te otro linku


Mēs vakar pa nakti beidzot atkūlāmies no Maskavas. Tika saprecināti šādi te divi skaistuļi.
Excellmagic Power Point (Ričards)
Image
Filadelphia Flaer s Zelenogo Goroda (Moka)
Image

Tagad smagais gaidīšanas process un domāšana - ir vai tomēr nav :D Ceram, ka mazie tīģerīši pasaulē nāks septembra sākumā-vidū.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Taksis / Dachshund

Postby Ingaciite » 21 Jul 2016, 08:09

Kādi viņi abi ir skaisti :sirsninas:
Linda B. wrote:Bildi caur radikal.ru liek un kopē te otro linku


Mēs vakar pa nakti beidzot atkūlāmies no Maskavas. Tika saprecināti šādi te divi skaistuļi.
Excellmagic Power Point (Ričards)
Image
Filadelphia Flaer s Zelenogo Goroda (Moka)
Image

Tagad smagais gaidīšanas process un domāšana - ir vai tomēr nav :D Ceram, ka mazie tīģerīši pasaulē nāks septembra sākumā-vidū.
Ingaciite
Baby
Baby
 
Posts: 8
Joined: 28 Jun 2016, 12:33

Re: Taksis / Dachshund

Postby Ingaciite » 21 Jul 2016, 08:18

Mans Grafis (nav man tikai labāku bilžu, šī diezgan paveca)

http://s020.radikal.ru/i709/1607/7f/71ec853f30a5.jpg

Ingaciite wrote:Kādi viņi abi ir skaisti :sirsninas:
Linda B. wrote:Bildi caur radikal.ru liek un kopē te otro linku


Mēs vakar pa nakti beidzot atkūlāmies no Maskavas. Tika saprecināti šādi te divi skaistuļi.
Excellmagic Power Point (Ričards)
Image
Filadelphia Flaer s Zelenogo Goroda (Moka)
Image

Tagad smagais gaidīšanas process un domāšana - ir vai tomēr nav :D Ceram, ka mazie tīģerīši pasaulē nāks septembra sākumā-vidū.
Ingaciite
Baby
Baby
 
Posts: 8
Joined: 28 Jun 2016, 12:33

Re: Taksis / Dachshund

Postby dali2105 » 04 Aug 2016, 12:10

Sveiki ,mes ari gribam pie jums kompanijaa :sarkstosa: Man ir 3 takshi,2 meitenes un puika :sirsninas2:
Image
Image
Image
:samilejies:
User avatar
dali2105
Baby
Baby
 
Posts: 6
Joined: 14 Nov 2011, 21:21

Re: Taksis / Dachshund

Postby Creme de la Creme » 04 Aug 2016, 13:01

Laipni lūgti pulciņā! :alinji:
Šito smuko pāri no mūsu specenes atceros! :samilejies:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Taksis / Dachshund

Postby dali2105 » 04 Aug 2016, 17:35

Paldies :roze: Mums loti patika Ogres izstades :pastaiga: Organizets viss bija augstakaja limeni :pastaiga:
User avatar
dali2105
Baby
Baby
 
Posts: 6
Joined: 14 Nov 2011, 21:21

Re: Taksis / Dachshund

Postby Elbe » 25 Nov 2016, 16:50

:svece: Vakar uz citiem medību laukiem devās mūsu TAKSIS, mūsu mīļais puika un boss AMORS :svece:
Image
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: Taksis / Dachshund

Postby ingo » 25 Nov 2016, 17:35

:svece:
User avatar
ingo
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1147
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:56
Location: Medze, Liepāja

Re: Taksis / Dachshund

Postby pixy » 25 Nov 2016, 20:10

Elbe, līdzjūtība arī Tev :svece: . Atceros šodien, kā Tu vienmēr biji tā kā mazliet izbrīnījusies, ka Amors mani tik laipni sagaida un es tāpēc vienmēr jutos tā kā lepna par to, ka viņš mani ir pieņēmis par nekaitīgu. Un, protams, leģendāro "milzīgo ķepu". Lai drosmīgajam mājas sargam labas dienas aiz varavīksnes :pedinja: .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Taksis / Dachshund

Postby Creme de la Creme » 26 Nov 2016, 20:38

Vai...jaukais Amors... :svece:
Pirms pāris nedēļām zaudējām mūsu Dudiņu...tā viņi mūs pamet, ātrāk kā gribētos... ;(
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Taksis / Dachshund

Postby felichitavomraershof » 07 May 2017, 00:47

Hey Hey visiem!

Kadam varbut ir kads info par taksu kuceniem, vai gaidajamiem metieniem tuva nakotne?

Paldies
felichitavomraershof
Baby
Baby
 
Posts: 5
Joined: 07 May 2017, 00:37

Re: Taksis / Dachshund

Postby Nikolj » 07 May 2017, 14:31

Labdien!

FB: Daina Ostrovska
Nikolj
Baby
Baby
 
Posts: 79
Joined: 17 Nov 2010, 21:39

Re: Taksis / Dachshund

Postby Creme de la Creme » 08 May 2017, 11:43

Jautājums - par kāda takša kucēniem :sarkstosa:
Īsspalvainais standarts,kā jau tika minēts - Daina
Ir nesen dzimuši asspalvainā standarta takša kucēni - Nataly Kosolapova (tai pašā FB)
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests