Sapņu suns Fēlikss

Blogs and Chats

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Felix_PS » 29 Nov 2016, 15:03

karalislauva
Es vienmēr priecāšos mākonīti paņurcīt un latviski patarkšķēt, tā kā ja gadās būt šajā galā, tad droši dod ziņu.

ash
Jā, tā kaut kā ir, ka katram sunim savas vajadzības un vēlmes. Fēlim patīk uzmanība, kompānija, patīk dauzīties un visur sekot. Viņš tur ir karalis un dikti mīlēts.

Nu tad sveicieni no Fēliksa un Vācijas ziemeļiem.
Image
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby lauva » 29 Nov 2016, 15:20

grūts lēmums, es diez vai tā varētu, bet ļoti respektēju, ja cilvēki māk salikt visu pa plauktiņiem un izlemt ne-egoistiski (esmu baigā egoiste, tāpēc droši vien tā nevarētu) un par labu otram. Ir labi apzināties,ka parūpēsies,samīļos, ļaus darīties un ņemties pa viņa modei un gribēšanai.
Lai Fēlim labi klājas!
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Felix_PS » 04 Dec 2016, 19:36

Ir pagājusi nedēļa bez mana sapņu suņa. Mājās atrodas arvien mazāk melnas spalvas, man ir tīras grīdas un segas, bet jūtos tik tukša. Tajā pašā laikā Fēliksam ir fantastiska dzīve un viņš izskatas tik ļoti laimīgs. Es zinu, ka viņš ir drošās rokās, saimniecei teju 30 gadu pieredze ar hofavartiem. Viņam tiek tik daudz rūpes un uzmanība, tiekas ar suņdraugiem, dodas skriet, staigāt un pievienojas izjādēs. Ar barošanu problēmu nav nekādu un Fēlikss esot dikti paklausīgs. Man brīžiem ir ļoti smagi, bet apziņa, ka viņam ir fantastiska dzīve padara visu daudz vieglāku.

Image

Image

Image

Image

Image
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby peecis » 05 Dec 2016, 13:58

Felix_PS wrote:....
Par to braukšanu ciemos - es domāju, ka tas būs 1reizējs pasākums, es tikai gribu redzēt viņa jaunās mājas, jo 800 km attāluma dēļ man, kā cilvēkam, kas strādā 6 dienas nedēļā, nebija iespējams turp viņu aizvest pašai. Visādi citādi es pilnīgi noteikti negribu sagādāt viņam lieku stresu un pirmos mēnešus noteikti tur nerādīšos.


vai 6 darba dienas nedēļā vispār Šveicē ir legāli?

man kā īpašam slaistam tas šķiet pamatīgi pārspīlēts...
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Felix_PS » 05 Dec 2016, 14:16

Jā, tas, ko es daru, skaitas fermeru darbs, līdz ar to darba stundas ir līdz 51 (ja pareizi atceros) nedēļā, man gan ir tikai 48 oficiāli, turklāt par strādāšanu brīvdienās nav nekādas piemaksas. Tāpat uz mani neattiecas sarkanie datumi. Jauki, ne? Mans draugs (Šveices vietējais) to sauc par vergu darbu. Un ja godīgi, es nezinu cik ilgi es vēl izturēšu sešas dienas nedēļā būt darbā sešos no rīta. :akes:
Bet man ir iespēja darīt to, kas patīk, Latvijā neeksistējošā lauciņā, kas arī citviet Eiropā vēl ir diezgan reti sastopams. Un man tik ļoti patīk Šveice. :samilejies:
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby peecis » 05 Dec 2016, 14:40

Felix_PS wrote:Jā, tas, ko es daru, skaitas fermeru darbs, līdz ar to darba stundas ir līdz 51 (ja pareizi atceros) nedēļā, man gan ir tikai 48 oficiāli, turklāt par strādāšanu brīvdienās nav nekādas piemaksas. Tāpat uz mani neattiecas sarkanie datumi. Jauki, ne? Mans draugs (Šveices vietējais) to sauc par vergu darbu. Un ja godīgi, es nezinu cik ilgi es vēl izturēšu sešas dienas nedēļā būt darbā sešos no rīta. :akes:
Bet man ir iespēja darīt to, kas patīk, Latvijā neeksistējošā lauciņā, kas arī citviet Eiropā vēl ir diezgan reti sastopams. Un man tik ļoti patīk Šveice. :samilejies:

mjā, diezgan skarbi...

Vienu vasaru sanāca apsekot laukus un mežus - shēma vienkārša - iedod kaudzi ar vietām, fiksēta samaksa par katru, nevienam nerūp kad un ar ko turp brauc, ka tik diennakts gaišais laiks, lai var safotografēt. Tad nu es tur brīžiem no saullēkta līdz saulrietam ņēmos :D No rīta pamodos, vieglas brokastis, hops uz pirmo punktu, pa dienu protams pusdienas un kāda atvēsinoša pelde, bet pēdējais punkts jau līdz ar krēslu. Vakariņas, alus pie vakariņām, doma par vēl vienu alu un paspēlēšanos ar telefonu (ziņas, forumi, soctīkli) parasti beidzās ar aizmigšanu 10 min laikā :D
BET! kaut arī tas darbs man ļoti patika, tāds režīms bija izturams 3 dienas. Ceturtajā jau sāku aizmirst instrumentus un pieļaut citas aizmāršības kļūdas, tāpēc nevienu braucienu netaisīju ilgāku par 4 dienām. Atgriežoties biroja darbā (kur gan reti pavadu vairāk kā 5 stundas) pirmās dienas bija kā ogu maize - nekož dunduri, sēdi pie datora, malko kafiju ar pienu un "maidzi klaviatūru", bet pēc 4-5 dienām birojā atkal gribējās mežā :D Tā nu visu vasaru pārmaiņus bija birojs/meži un biju apmierināts kā zilonis - citi iet pārgājienos un pat maksā par dalību tajos, es visu dienu nodzīvoju staigādams/braukādams pa mežiem/laukiem, un par to vēl samaksā :D
Mācību guvu tādu, ka lai cik ļoti patiktu darbs, visu vajag saprātīgā daudzumā.
Last edited by peecis on 05 Dec 2016, 15:15, edited 1 time in total.
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby peecis » 05 Dec 2016, 14:46

Starp citu, labāk katru rītu būt darbā 6 no rīta, kā maiņu darbs. Pie agriem rītiem vai vēliem vakariem organisms pierod, bet pie maiņu darba nē.

Jebkurā gadījumā feini, ka izdodas darīt to, kas patīk un padodas! Ne pārāk labs darbs patīkamā nozarē ir daudz tuvāk sapņu darbam, kā labs darbs nepatīkamā nozarē :)
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby lauva » 05 Dec 2016, 15:15

peecis wrote:Starp citu, labāk katru rītu būt darbā 6 no rīta, kā maiņu darbs. Pie agriem rītiem vai vēliem vakariem organisms pierod, bet pie maiņu darba nē.

Jebkurā gadījumā feini, ka izdodas darīt to, kas patīk un padodas! Ne pārāk labs darbs patīkamā nozarē ir daudz tuvāk sapņu darbam, kā labs darbs nepatīkamā nozarē :)



pierod, pierod, bet staigā pirmo gadu,kā zombijs, tas gan.

es divus gadus norāvu maiņas darbu, 6dienas nedēļā, jāsaka godīgi - never ever again, ja vien situācija dikti nespiedīs.
un peecis variants izklausās pēc medus maizes, haha. būs man jāmeklē darbs ar kaut ko līdzīgu.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby peecis » 05 Dec 2016, 15:41

lauva wrote:
peecis wrote:Starp citu, labāk katru rītu būt darbā 6 no rīta, kā maiņu darbs. Pie agriem rītiem vai vēliem vakariem organisms pierod, bet pie maiņu darba nē.

Jebkurā gadījumā feini, ka izdodas darīt to, kas patīk un padodas! Ne pārāk labs darbs patīkamā nozarē ir daudz tuvāk sapņu darbam, kā labs darbs nepatīkamā nozarē :)



pierod, pierod, bet staigā pirmo gadu,kā zombijs, tas gan.

es divus gadus norāvu maiņas darbu, 6dienas nedēļā, jāsaka godīgi - never ever again, ja vien situācija dikti nespiedīs.
un peecis variants izklausās pēc medus maizes, haha. būs man jāmeklē darbs ar kaut ko līdzīgu.

Bija ideāli labos laika apstākļos. Brīdi, kad termiņi sāk spiest un vairs nevar atļauties braukt tikai saulainās dienās, parādās arī kāda garoziņa, bet ja ir normāls ekipējums, tad nav tik traki. Bez tam darbs reizēm bija fiziski grūts un prasa normālu veselību. Kad viesojoties kāzās apdauzīju papēdi, uzreiz 3 nedēļas izkrita, nav kā biroja darbā - pēc aktīvām brīvdienām stīvs pirmdienā ielien birojā, pēcpusdienā aizej uz baseinu papeldēt, pasildīties pirtiņā, utt :D
Kā parasti tādos darbos arī ir čābīgākas sociālās garantijas, bet, staigājot pa nekoptajiem lapu koku mežiem, iespējas savainoties netrūkst, tāpēc ērti, ja ir pamatdarba vieta ar veselības apdrošināšanu un socgarantijām, kur var pēc vajadzības dabūt brīvas dienas, lai tajā laikā dzīvotos pa laukiem/mežiem :D
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby karalislauva » 05 Dec 2016, 23:37

peecis wrote:Jebkurā gadījumā feini, ka izdodas darīt to, kas patīk un padodas! Ne pārāk labs darbs patīkamā nozarē ir daudz tuvāk sapņu darbam, kā labs darbs nepatīkamā nozarē :)


:par:

lauva wrote:es divus gadus norāvu maiņas darbu, 6dienas nedēļā, jāsaka godīgi - never ever again, ja vien situācija dikti nespiedīs.

Jā, man tas pats. Ne gan 2 gadus, bet ar pusgadu pilnībā pietika, lai saprastu - nekad vairs, ja vien apstākļi nespiedīs.

Felix_PS wrote:Image

Tās acis. :sirsninas:
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Henriete » 08 Dec 2016, 11:55

Smukas bildes. Fēlikss izskatās apmierināts un tīri labi dzīvojās ;)
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Sapņu suns Fēlikss

Postby Felix_PS » 06 May 2017, 13:30

Jau labu laiku Fēlikss dzīvo Vācijā un es nevaru beigt priecāties, cik lieliskas mājas viņam izdevās atrast. Tieši tādas, kā mans sapņu suns ir pelnījis. Beidzot, beidzot iekštelpās arī ar kaķi var sadzīvot un saimniece turpina ar to strādāt ik dienu (Fēlikss kaķiem neuzbrūk, bet dzenā). Šoreiz gan atkal jālūdz jūsu atbalsta īkšķi, jo Fēliksam 18. maijā priekšā operācija celim krusteniskajām saitēm. Kas ar visu viņa vēsturi un ļoti slikto dzīšanas procesu satrauc gan mani, gan jauno saimnieci. Viņa gan sazinājās ar mūsu vietu, kas kastrēja, gan atrada ļoti labu klīniku, kas piedāvā mazāk agresīvu operāciju un tagad izstrādās plānu, kā sagatavoties operācijai un, ko pastiprināti darīt pēc tam. Visā visumā viņa Fēli dikti mīl un viņš ir 100% ğimenes loceklis un izlaidenis, kas no rītiem guļ nu vismaz līdz desmitiem. :kanepe:

Image

Image

Image

Image

Image

Savukārt es savu suņa badu paretam tieku veldzēt ar drauga tēta spāņu ielas suni Fixy, kas principā ir foršs tipiņš ar potenciālu un tik smuks manās acīs, ka tādus varētu kā šķirni audzēt, tikai viņu neviens pārlieku neaudzina, līdz ar to viņam ir kurtisks kurlums un terjeriska žvankstēšana.
Un ir jau vēl šādi tādi nākotnes plāni par mana bezsuņa statusa nomaiņu, bet pagaidām vēl nekas nav īsti skaidrs, izņemot to, ka laikam ar draugu esam novienojušies par šķirnes izvēli. Par to tad sīkāk nākotnē. :dejosuns:
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Previous

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests

cron