Bianco un Tea. JRT.

Blogs and Chats

Re: Bianco un Tea. JRT.

Postby aaairam » 05 Dec 2016, 17:47

Image

Image

Image

Tea bauda ziemu! :pukudupsis:

Varbūt ir kāds ,kas meklē pastaigu draugus nedēļas nogalēs? Mēs labprāt iepazītos ar kādu jaunu suņa kolēği!! :jiihaa:
Image

Image
aaairam
Puppy
Puppy
 
Posts: 111
Images: 44
Joined: 25 Nov 2014, 23:42

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Bianco un Tea. JRT.

Postby Spigana » 05 Dec 2016, 18:09

Mēs ar Mio gribētu pieteikties, vienīgi mums tās nedēļas nogales tādas mēreni nebrīvas... Kā ar laikiem darbdienās?
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Bianco un Tea. JRT.

Postby aaairam » 05 Dec 2016, 18:21

Spigana wrote:Mēs ar Mio gribētu pieteikties, vienīgi mums tās nedēļas nogales tādas mēreni nebrīvas... Kā ar laikiem darbdienās?


Varētu es arī darbadienās ,bet,diemžēl, netieku ārā no Saulkrastiem. Brīvdienas vienīgās dienas,kad varu kaut kur aizbraukt...
Image

Image
aaairam
Puppy
Puppy
 
Posts: 111
Images: 44
Joined: 25 Nov 2014, 23:42

Re: Bianco un Tea. JRT.

Postby fedelta » 05 Dec 2016, 21:03

aaairam wrote:
Spigana wrote:Mēs ar Mio gribētu pieteikties, vienīgi mums tās nedēļas nogales tādas mēreni nebrīvas... Kā ar laikiem darbdienās?


Varētu es arī darbadienās ,bet,diemžēl, netieku ārā no Saulkrastiem. Brīvdienas vienīgās dienas,kad varu kaut kur aizbraukt...


Varu piedāvāt lielu suņu draugu Limbažos, tiesa šīs brīvdienas mums aizņemtas pārvākšanās dēļ, bet nākamās varam kaut ko saštukot, ja ir vēlme.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Bianco un Tea. JRT.

Postby aaairam » 06 Dec 2016, 00:45

fedelta wrote:
aaairam wrote:
Spigana wrote:Mēs ar Mio gribētu pieteikties, vienīgi mums tās nedēļas nogales tādas mēreni nebrīvas... Kā ar laikiem darbdienās?


Varētu es arī darbadienās ,bet,diemžēl, netieku ārā no Saulkrastiem. Brīvdienas vienīgās dienas,kad varu kaut kur aizbraukt...


Varu piedāvāt lielu suņu draugu Limbažos, tiesa šīs brīvdienas mums aizņemtas pārvākšanās dēļ, bet nākamās varam kaut ko saštukot, ja ir vēlme.


Super, mēs būtu ļoti priecīgi par suņu randiņu :)
Image

Image
aaairam
Puppy
Puppy
 
Posts: 111
Images: 44
Joined: 25 Nov 2014, 23:42

Re: Bianco un Tea. JRT.

Postby fedelta » 06 Dec 2016, 07:29

Nu tad sarunāts, kad nāks tuvāk, tad saskaņosim laiku un vietu :pukudupsis: ^^
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Bianco un Tea. JRT.

Postby aaairam » 06 Dec 2016, 21:53

fedelta wrote:Nu tad sarunāts, kad nāks tuvāk, tad saskaņosim laiku un vietu :pukudupsis: ^^


Super,sarunāts!!! :dejosuns:
Image

Image
aaairam
Puppy
Puppy
 
Posts: 111
Images: 44
Joined: 25 Nov 2014, 23:42

Re: Bianco un Tea. JRT.

Postby aaairam » 06 Dec 2016, 21:57

Image

Te mans draugs, kurš pirms gandrīz 3 gadiem teica man tos standarta "mums nevajag suni" tekstus. :D
Tagad viņš nevar aizbraukt uz darbu pirms nav samīļojis rosolus un pateicis 100 iemeslus kāpēc viņa dzīve ir labāka ,kad viņi ir tajā :)
Image

Image
aaairam
Puppy
Puppy
 
Posts: 111
Images: 44
Joined: 25 Nov 2014, 23:42

Re: Bianco un Tea. JRT.

Postby aaairam » 17 Dec 2016, 02:50

Image

Image

Image

Kad tavi vienīgie fotomedeļi ir suņi... :eglite:
Image

Image
aaairam
Puppy
Puppy
 
Posts: 111
Images: 44
Joined: 25 Nov 2014, 23:42

Re: Bianco un Tea. JRT.

Postby aaairam » 22 Dec 2016, 01:09

Ar cerību, ka te kāds vēl iegriežās... Varbūt kādam ir laba kinologa kontakti? Diezgan steidzami..
Image

Image
aaairam
Puppy
Puppy
 
Posts: 111
Images: 44
Joined: 25 Nov 2014, 23:42

Re: Bianco un Tea. JRT.

Postby Māra » 22 Dec 2016, 01:12

aaairam wrote:Ar cerību, ka te kāds vēl iegriežās... Varbūt kādam ir laba kinologa kontakti? Diezgan steidzami..

Vladislava Akimova 29883662
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Bianco un Tea. JRT.

Postby karalislauva » 22 Dec 2016, 02:14

aaairam wrote:Te mans draugs, kurš pirms gandrīz 3 gadiem teica man tos standarta "mums nevajag suni" tekstus. :D
Tagad viņš nevar aizbraukt uz darbu pirms nav samīļojis rosolus un pateicis 100 iemeslus kāpēc viņa dzīve ir labāka ,kad viņi ir tajā :)

Hehe, mums tas pats (es jau pielauzu viņu uz domu, ka Cilvēkam VAJAG suni). Tagad skatoties reizēm liekas, ka viņam to suni vajag vairāk kā man. :)
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Re: Bianco un Tea. JRT.

Postby aaairam » 22 Dec 2016, 13:07

Māra wrote:
aaairam wrote:Ar cerību, ka te kāds vēl iegriežās... Varbūt kādam ir laba kinologa kontakti? Diezgan steidzami..

Vladislava Akimova 29883662


Super, liels paldies!! :)
Image

Image
aaairam
Puppy
Puppy
 
Posts: 111
Images: 44
Joined: 25 Nov 2014, 23:42

Re: Bianco un Tea. JRT.

Postby aaairam » 22 Dec 2016, 13:14

karalislauva wrote:
aaairam wrote:Te mans draugs, kurš pirms gandrīz 3 gadiem teica man tos standarta "mums nevajag suni" tekstus. :D
Tagad viņš nevar aizbraukt uz darbu pirms nav samīļojis rosolus un pateicis 100 iemeslus kāpēc viņa dzīve ir labāka ,kad viņi ir tajā :)

Hehe, mums tas pats (es jau pielauzu viņu uz domu, ka Cilvēkam VAJAG suni). Tagad skatoties reizēm liekas, ka viņam to suni vajag vairāk kā man. :)


Mans draugs vienmēr ir bijis kaķu cilvēks, no suņiem viņam pat savā ziņā bija bail ( viņu bērnībā 2x suņi sakoda) , bet tad viņš iepazinās ar mani un nebija izvēles kā pierast pie suņiem :D
Tagad ,pat braucot uz veikalu ir tā, ka es saku, ka suņi paliek mājās, bet viņš ir tas, kurš bēdājas, ka viņi nebrauks līdzi :jautri:
Image

Image
aaairam
Puppy
Puppy
 
Posts: 111
Images: 44
Joined: 25 Nov 2014, 23:42

Re: Bianco un Tea. JRT.

Postby Henriete » 22 Dec 2016, 19:27

aaairam wrote:bet tad viņš iepazinās ar mani un nebija izvēles kā pierast pie suņiem :D

Smejos, kuro reizi jau dzirdu ko šādu. :meitenedejo: Mums tāpat bija, tikai vajadzēja pierast pie tā, ka suns ir vispār mājās. Bet pretenziju pret suņiem nekad nav bijis.
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Bianco un Tea. JRT.

Postby aaairam » 22 Dec 2016, 19:49

Henriete wrote:Smejos, kuro reizi jau dzirdu ko šādu. :meitenedejo: Mums tāpat bija, tikai vajadzēja pierast pie tā, ka suns ir vispār mājās. Bet pretenziju pret suņiem nekad nav bijis.


Nu, kad mēs iepazināmies, manās mājās , pavadīt savas vecumdienas pēc vecmāmiņas aiziešanas bija trakākais suns pasaulē - bulterjera un VAS krustojums, neaudzināts un vispār baigais briesmonis, bet mīlējām ļoti. Pēc tā suņa , manam draugam divi Džeka rassella teroristi liekas kā enģelīši. :meitenedejo:
Image

Image
aaairam
Puppy
Puppy
 
Posts: 111
Images: 44
Joined: 25 Nov 2014, 23:42

Re: Bianco un Tea. JRT.

Postby aaairam » 22 Dec 2016, 20:06

Image

Image

Image

Vecas bildes atradu, tāds bija mūsu briesmonītis Bonis :svece:
Image

Image
aaairam
Puppy
Puppy
 
Posts: 111
Images: 44
Joined: 25 Nov 2014, 23:42

Re: Bianco un Tea. JRT.

Postby Imagine » 22 Dec 2016, 23:36

Kāds ir stāsts par briesmonīti Boni? :)
Ar kādām problēmām saskārāties? Kā tikāt galā un sadzīvojāt?
User avatar
Imagine
Junior
Junior
 
Posts: 582
Joined: 23 May 2013, 23:59

Re: Bianco un Tea. JRT.

Postby aaairam » 23 Dec 2016, 00:30

Imagine wrote:Kāds ir stāsts par briesmonīti Boni? :)
Ar kādām problēmām saskārāties? Kā tikāt galā un sadzīvojāt?


Viņa stātsts aizsākās ar to, ka mana tēta brālis aizved savu tīrškirnes bulterjera kucīti uz laukiem,kur viņai sākās meklēšanās un priekšā bija nekastrēts tīrškirnes VAS, tā nu radās Bonis un vēl 8 tādi ķipari.Visiem mājas izdevās atrast, izņemot Boni. Tā nu beigās pierunāja manu vecmāmiņu Boni paturēt pie viņas. Viņa, vecs cilvēks būdams, protams netika ar suni galā, par pastaigām un citām lietām nemaz nerunājot, tā nu Bonis pavadija savas dienas lauku mājā, iežogotā pagalmā. Pec vecmāmiņas nāves, viņas mājai ātri vien atrada pircējus, bet Bonim tur vairs vietas nebija. Tēta brālis jau bija sarunājis Bonim pēdējo poti, taču mana mamma, kura nekad mūžā nebūtu iedomājusies dalīt savu māju ar suni, nevarēja pieļaut , ka veselu suni nopotē, ielika Boni mašīnā un devās 200 km garā ceļā un viņa jaunajām mājām.
Problēmas bija daudz un dažādas, lielākās tādas, ka viņam nepatika sveši cilvēki,suņi. Viņam nepatika, ka aiztiek, nu paglaudīt jā, bet , piemēram, ķepas viņam aiztikt nevarēja. Viņš sargāja bļodu un savu gultas vietu. Vienreiz pamanījās arī iekost manam draugam, ne tā pamatīgi, bet nu zobu pēdas rokā atstāja. Es nezinu kā, bet mani vecāki ar to visu sadzīvoja un Bonis tā pat viņiem bija labākais suns.

Lai kā, bet nu šis tiešām bija viens galīgi krejzī krustojums.
Image

Image
aaairam
Puppy
Puppy
 
Posts: 111
Images: 44
Joined: 25 Nov 2014, 23:42

Re: Bianco un Tea. JRT.

Postby ash » 23 Dec 2016, 09:35

aaairam wrote:
Image



ļoti skaists Bonis :samilejies:
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron