Sunim problēmas ar urinēšanu!

All About Dogs

Sunim problēmas ar urinēšanu!

Postby Uko25 » 18 Dec 2016, 11:12

Labrīt!
Atkal griežos pēc padoma. Tikko nopriecājos, ka viss mums kārtībā tā še tev! Leo pašlaik ir pilni 4 mēneši, mainās zobi. Viss bija labi, istabā arī vispār vairs nekārtojās, prasījās ārā, varēja paciesties. Pēkšņi ,3 dienas atpakaļ, neilgi pirms ārā ejamā laika, Leo sāk čurādams skriet uz virtuvi. Viss koridors pieriņķots ar čurām. Vakar, atkal tas pats! Tieši sataisījos bērnam uz eglīti, vīrs taisījās pie viena suni izvest, bet suns sāk čurādams skriet. Pus dzīvokli aizlaida :x ;( . Pagājušo nakt 3.00 prasījās āra, kur pačurāja un pakakāja. Nebija ne caureja nekā-normāli visu darīja. Naktī nebija cēlies ļoti sen, parasti līdz 6.00 guļ. Un šorīt 8.30, jau gribēja ārā un atkal nedaudz nenocietās un pieriņķoja koridoru(rakstu pieriņķoja, jo tieši tā tas izskatās-kā ar čurām cilpas zīmējis). Arā uzvedās kā nenormāls! Vienkārši nonstopā skrien, rauj pavadu, deguns pie zemes, ausis atpakaļ. Visu laiku kaut ko osta un meklē ko norīt. Pirmstam klausīja komandu FU un izspļāva, ja kaut ko bija paķēris. Tagad vienkārši drudžaini rij. 3 dienas mans suns ir nojūdzies! Varbūt, ir kādas idejas? Galvenais par to čurāšanu....mums kaimiņos suns, kad bija jauns, vienmēr, šitā, pieriņķoja kāpņutelpu, kas tā par lietu?

Atļāvos izlabot tēmas nosaukumu.
Creme
Uko25
Baby
Baby
 
Posts: 47
Images: 1
Joined: 13 Oct 2015, 16:00

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suns nojūdzies!

Postby Felix_PS » 18 Dec 2016, 12:40

Es noteikti aizvestu pie veta pārbaudīt vai nav urīnceļu infekcija. Mans hovis ap 4 mēnešiem nodzīvojās pāris dienas pie ūdeņiem un arī sāka slapināt un nevarēja paciesties. Tā skriešana varētu būt tikai no tā, ka viņš paniko par to, kas notiek un, ka nevar paciesties. Tikai tad, ja no veselības viedokļa viss ir ok, var meklēt problēmu citur.
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Suns nojūdzies!

Postby Henriete » 18 Dec 2016, 12:55

Piekrītu felix_PS! Ja vaina nebūs veselībā, tad jāmeklē vaina Jūsu dienas ritmā, režīmā. Suns iespējams ir stresā, par ko pat nenojaušiet.
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Suns nojūdzies!

Postby Uko25 » 18 Dec 2016, 13:01

Ar dienas režīmu noteikti viss ir kārtībā. Suns tiek vests ārā ik pēc 3-4h un līdz šim nebija nekādu problēmu.
Kā vetārsts nosaka problēmu? Veic analīzes urīnam? Kā savāc paraugu?
Uko25
Baby
Baby
 
Posts: 47
Images: 1
Joined: 13 Oct 2015, 16:00

Re: Suns nojūdzies!

Postby Linda B. » 18 Dec 2016, 13:43

Paraugu ir jāsavāc jums! Kaut kādu trauciņu apakšā, kad čurā un nest vetārstam. Varbūt arī asins analīzes paņems. Es arī slienocs domāt, ka kaut kas ar veselību, izklausās pēc nekontrolētas čurāšanas.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Suns nojūdzies!

Postby Uko25 » 18 Dec 2016, 14:38

Paldies par atbildēm!
Rīt zvanīšu dakterei. Vienīgi,es tā domāju, kāpēc tad pārējo dienas daļu suns normāli var sagaidīt pastaigu? Un ārā arī savu vienu garo čurājienu iztaisa(kā parasti) un viss. Vai pie iekaisuma nekārtotos biežāk? Un tas, kā deguns vislaik pie zemes un visu ķer un rij no zemes? Mēs ar vīru, jau bijām nosprieduši, ka sunim kautkāda pāragrā pubertāte sākusies.
Uko25
Baby
Baby
 
Posts: 47
Images: 1
Joined: 13 Oct 2015, 16:00

Re: Sunim problēmas ar urinēšanu!

Postby Linda B. » 19 Dec 2016, 15:21

Grūti pateikt. Iesākumā pārbaudīt vai ar veselību viss labi, tad var domāt tālāk.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava


Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests