Linda and sausages

Blogs and Chats

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 29 Nov 2016, 19:38

Mums uz Erezee jābrauc. Pagaidām tā doma ir, ka vedam paši, tad jau manīs.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 31 Dec 2016, 13:58

Laiks arī šeit padalīties ar pēdējā laika piedzīvojumiem, lai pēc gada varu atvērt un nodomāt - šausmas!
Tātad 24. vakarā ievēroju, ka Da Vinci (turpmāk tiks saukts par Oto) vēderā ir kas pavisam jancīgs. Iepriekš biju devusi daļu no vistas muguriņas, sanāk tā kā pusi gūžas un pirmā doma - tā, norijis veselu, viss iesprūdis, sasprūdis, ārsti mani tagad lamās un skalos, ka es suņus ar kauliem baroju. Mēģināju izraisīt vemšanu - nesekmīgi. Un labi, ka tā! Dies viņu zin, kas būtu noticis, ja viņš to tiešām sāktu vemt ārā. Tā kā doma par to, ka tas ir tikai kauls, tad nu cerēju, ka agrāk vai vēlāk tas taču tiks pārstrādāts, kauls taču tikai. Taču nākošajā dienā tas tur vēl stāv, aiznākošajā arī. Savelku paralēles ar to, ka man ir pazudusi viena no pavadām, man ir kucēns ar kaut ko mistiski cietu kuņģa rajonā. Vai tik tā pavada nav tajā kucēnā... 26. veiksmīgi izdevās sazvanīt Frančeska vet dakterus, kuri man sākotnēji pat neticēja, ka tur kaut kas ir, jo kucēns jūtās labi, ēd, dauzās, it kā taču arī kakā (beigās gan izrādijās, ka laikam jau tomēr kāds nelietis kakājis 2x), vēders esot normāls un tur nekā neesot. Līdz tomēr tika saprasts, ko es tur visu laiku čamdu un uztaisot rentgenu gūts apstiprinājums - tiešām apēsta pavada! Rentgenā gan redzēja tikai kniedi ar kuru savieno pavadas galus. Dakteris prātīgs, griezt uzreiz negribēja, varbūt tomēr izkakā, neviens taču nedomāja, ka viņš ir apēdis to visu! 28. atkārtots rentgens, secinājums, ka tā kniede nekur nav pavirzijusies un - operācija! Izraudāju, protams, visas acis čilenē pie savas kafijas krūzes, nemitīgi vainojot sevi, ka es taču varēju likt tās pavadas citur, tad tā varbūt nebūtu noticis. Parasti lieku tās koirdorā uz lielās saldētavas, kāds tur vēl uzsviež kādu jaku un sīkajiem ir mode to jaku raut lejā un uz tās gulēt, būs norauta līdzi arī pavada. Nu mūžam nebūtu ienācis prātā, ka var aprīt pavadu!
Operāciju pārcieta labi, ātri atmodās un šis ir tas, ko no viņa izvilka! KĀ to ir iespējams norīt - mistērija, kā viņš to visu ir sevī iestampājis un kāpēc. Un kā ar šo vēderā viņš vēl spēja justies labi 5 dienu garumā. Laikam jau takši ir un paliek cīnītāji.
Image
Jūtās puika pārsteidzoši labi, es pat teiktu, ka viņš vispār nav pamanijis, ka ir sašūts.
Image


Tādi, lūk, mums pīrādziņi! Dievs nedod vēlreiz šādu pieredzi, bet viss labs, kas labi beidzas!
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby Imagine » 02 Jan 2017, 17:42

Malacis, ka izķepurojies!

Man reiz audzināšanā bija iedots paliels vilka jaukteņa kucēns, kurš pēc piecu dienu ciemošanās kādā rītā atvēma sagrauztu ādas kaklasiksnu ar visām kniedēm. Tā kā pie manis tādu viņš apēst nevarēja, aizdomas krita uz īstajām mājām. Un arī - nekādu citādu pazīmju, ka vēderā ir kaut kas tāds, kam tur nevajadzētu būt, nebija. Ēda, dzēra, skrēja un priecājās.
User avatar
Imagine
Junior
Junior
 
Posts: 582
Joined: 23 May 2013, 23:59

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 07 Jan 2017, 14:28

Atrādāmies. Mazajiem tūlīt jau 4 mēnešu jubileja!
Dumidors
Image
Image
Desire
Image
Image
Divinum Opus
Image
Image

Un mūsu "keepers" Da Vinci
Image
Image


Begu galā, abas meitenes ir brīvas, jo nolēmu atteikt beļģietei. Tik daudz nelabas lietas sāka par viņu man stāstīt no visām pusēm, ka nolēmu savas meitenes tādam cilvēkam nedot. Īsumā - suņi tur ir bizness, nesen tikusi iekārtota audzētava - iegādāti vairāk krātiņi, tie kas tur bijuši nav redzējuši nevienu suni senioru, kas rada jautājumu, kur paliek suņi pēc reproduktīvā vecuma beigām, plus tas, ka kluba prezidentes kucēnu beigās nogrūdusi citam cilvēkam un vispār, mēdzot vienkārši kaut kur atdot apnikušus suņus. Man ir svarīgi uzticēties cilvēkam, kuram atdodu savu kucēnu un šeit man ticības nav noteikti, tāpēc meitenes meklēs mājas, kur viņas būs pirmāmkārtām mīlules.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby Henriete » 08 Jan 2017, 20:41

Tādi smuki tīģerīši. Cik esmu ievērojusi, diez gan reti tādi parādās, nav tik populāri?
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 09 Jan 2017, 16:38

Paldies! Tīģerīši kļūst ar vien populārāki. Vēl gadus 3 atpakaļ es Latvijā biju vienīģā tīģerkrāsas takša saimniece, tad ieveda vēl vienu meiteni, šī gada sākumā piedzima metiens ar tīģerīšiem, 2 puiši palika Latvijā, tagad mans metiens, viena meitene Latvijā, puisis Latvijā, kur paliks vēl brīvā meitene vēl nav zināms. Katrā ziņā, tīģerīšu skaits pieaug un drīz vairs nebūs nekāds retums. Bet kopumā, protams, ievērojami retāki par klasiskajiem rudajiem un melnajiem. Tas pats jau ir ar marmoriem.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby Henriete » 09 Jan 2017, 21:37

LindaB, nu ja man būtu taksis, tad drošvien tāds :) patīk kaut kas tāds ārpus kārtas, neirastais.
Skaisti, novēlu lai skaits tikai aug!
Kā ar to popularizāciju? Izdodās kaut kur pagozīties, atskaitot izstādes?
Jums jau forši, savs Takšu portāls, vajag vēl tādu saietiņu uztaisīt
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 10 Jan 2017, 20:28

Takšu portālā jau nekas nenotiek, nomiris var teikt, kur nu runāt par kādiem salidojumiem, manuprāt.
Ncenšos baigi popularizēties, kam vajag. Tiklīdz kaut kas kļūst populārs, tas tiek sabojāts. Ir labi kā ir. Taksis jau nav nekāda nezināmā šķirne
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 08 Sep 2017, 22:15

Sen nekas nav rakstīts. Mums viss joprojām labi.
D metiens veikmsīgi aizdevies uz mājām. Rezumē šobrīd tāds, ka Deja Vu ir atradusi mājas Latvijā, Da Vinci un Desire ir palikuši audzētavā, Divinum Opus laimīgi dzīvo Londonā, bet Dumbledors ar savu vectēvu Maskavā. Nu jau pēc 2 dienām D metienam apaļa gada jubileja!
Hunter's Parade Da Vinci, uz bildes 10 mēneši
Image

Hunter's Parade Divinum Opus 7 mēnešu vecumā
Image

Hunter's Parade Dumbledore 8 mēnešu vecumā
Image

Hunter's Parade Desire 10 mēnešu vecumā
Image

Hunter's Parade Deja Vu
Image
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 08 Sep 2017, 22:19

Un šoruden, ja viss izdosies, pasaulē būtu jānāk mūsu "E" metienam, Mimī pirmajiem bērniem.
Puisis no Maskavas, Lander ot Mariny Kuranovoy
Image
Un Mimī (Athena Hunter's Parade)
Image
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 08 Sep 2017, 22:31

Nu un bildes vienkārši tāpēc, ka man ir foršākie takši ciemā :D
Augusta beigās pie mums bija ciemos Fantas dēls no B metiena (no kreisās Big Bang "Bigis" un Fanta)
Image

Un mana visskaistākā Reda
Image

Mimī
Image

Moka
Image

Fanta
Image

Fēra
Image

Image

Image
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby Imagine » 15 Sep 2017, 20:06

Kā ir mājās ar sešiem suņiem dzīvot - nav lietas pārāk grūti organizējamas? Savā starpā labi sadzīvo, nekas nav jādala?
User avatar
Imagine
Junior
Junior
 
Posts: 582
Joined: 23 May 2013, 23:59

Re: Linda and sausages

Postby fedelta » 15 Sep 2017, 21:06

Imagine wrote:Kā ir mājās ar sešiem suņiem dzīvot - nav lietas pārāk grūti organizējamas? Savā starpā labi sadzīvo, nekas nav jādala?


Man likās, ka Lindai ir 5 suńi :neparliecinats:
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Linda and sausages

Postby Imagine » 15 Sep 2017, 22:22

Da Vinci un Desire ir palikuši audzētavā


Ar puiku sanāk seši vai arī Da Vinci dzīvo kaut kur citur?
User avatar
Imagine
Junior
Junior
 
Posts: 582
Joined: 23 May 2013, 23:59

Re: Linda and sausages

Postby Elbe » 16 Sep 2017, 08:11

Skaisti! Uz bimbu parāva ;( atceroties mūsu Taksi Amoru. Tās izdarības!!!!!
Interesanti, vai bariņā blēņas kļūst intensīvākas, vai notušējas? Kā ar uzmanības sadalīšanu - viņi tak mīl paņemt saimnieku pilnībā. :)
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: Linda and sausages

Postby fedelta » 16 Sep 2017, 16:49

Imagine wrote:
Da Vinci un Desire ir palikuši audzētavā


Ar puiku sanāk seši vai arī Da Vinci dzīvo kaut kur citur?


Cik zinu Lindai tikai meitenes - Fanta, Fēra, Moka, Mimī un par pedejas meitenes vardu neesmu parliecinata, bet man liekas ka Reda
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 17 Sep 2017, 13:33

Puisis dzīvo pie manas mammas un ciemojas pie mums katru sestdienu. Nekāda haosa nav. Haoss ir kad ir kucēni. Visu māju plēš kopā :kanepe:

Par blēņām. Man kārtīgi visi izņemot Redu. Lielās neko vairs neblēņojas, sīkā mēdz šo to nospert un sagrauzt
Ar uzmanību ir tā, ka virsū gāžas visas un uzreiz. Bez žēlastības, spiež nost un nolaiza slapju
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby Imagine » 18 Sep 2017, 16:21

Ar uzmanību ir tā, ka virsū gāžas visas un uzreiz. Bez žēlastības, spiež nost un nolaiza slapju.


Izklausās bezgala mīļi. :)
User avatar
Imagine
Junior
Junior
 
Posts: 582
Joined: 23 May 2013, 23:59

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 17 Nov 2017, 19:56

Še ku reku mēs, visā savā godībā!
Da Vinci
Image
Image
Reda
Image
Image
Moka
Image
Image
Fanta
Image
Fēra
Image
Mimī
Image

Un mana sešotne :samilejies:
Image
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 26 Dec 2017, 14:08

R. I. P. Fanta Fellini 22.08.11- 25.12.17.

Negaidīti un pāragri bojā gājusi mana pirmā, īstā taksene... :svece: :svece: :svece:
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests