Savelkošās kakla siksnas(kā cilpa,bez asumiem).

Dogs Teaching

Savelkošās kakla siksnas(kā cilpa,bez asumiem).

Postby Uko25 » 26 Jan 2017, 15:06

Labdien! Gribu lūgt info par tā saucamajām savelkošajām kakla siksnām. Vai tās tiešām palīdz savaldīt suni pie pavadas? Un kā tādas vispār lieto, suns nevar nožņaugties, vai izmaukties ārā? Varbūt ir kāds video, bet nezinu kā šīs siksnas sauc krievu,vai angļu valodā.
Uko25
Baby
Baby
 
Posts: 47
Images: 1
Joined: 13 Oct 2015, 16:00

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Savelkošās kakla siksnas(kā cilpa,bez asumiem).

Postby Spigana » 26 Jan 2017, 17:46

Siksna pati par sevi nevienu savaldīt nevarēs un suns nepārtrauks raut pavadu tikai tāpēc, ka siksna velkas ap kaklu.
Man ir martingale tipa siksna un ir sajūta, ka ar šo ir drusku vieglāk Mio mācīt neraut pavadu, jo viņa ātrāk saprot starpību starp brīvu un savilktu kakla siksnu, bet nekāds brīnumlīdzeklis tas nav un viņa pavadu velk joprojām, ja sapriecājas par došanos kaut kur.
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Savelkošās kakla siksnas(kā cilpa,bez asumiem).

Postby Spigana » 26 Jan 2017, 17:49

Te ir kakla siksnu uzskaitījums, varētu palīdzēt turpmākos meklējumos. http://dogs.about.com/od/toyssupplies/t ... atives.htm

P.S. - vismaz man bija sajūta, ka sunim, kas pavadu velk, draudzīgāka būs platāka siksna, nevis šaurās.
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Savelkošās kakla siksnas(kā cilpa,bez asumiem).

Postby fedelta » 26 Jan 2017, 18:03

Pret vilkšanu tad jau labāk purna siksnu. Es to ķediti izmantoju tā, lai nesavelkas, iekabinu arii vienaa posmaa, jo tad kaklasiksna brīva ir un smuki izskatās
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Savelkošās kakla siksnas(kā cilpa,bez asumiem).

Postby Uko25 » 26 Jan 2017, 19:47

Paldies par info! Tiešām noderēja. Mūsu kļūda bija tā,ka sunim nopirkām flexi pavadu.Taksim derēja ideāli,bet puslabradoram par švaku. Ja sāk raut,nevaru savākt. Un šodien,patālu no mājām, pavada vienkārši pārtrūka,kaut paredzēta lielajiem suņiem. Knapi izdomāju kā tikt atpakaļ, jo suns tik labi vēl neklausa un panest es vairs viņu nevaru. Palasīju rakstu,pirksim kārtīgu brezenta, garo pavadu.
Uko25
Baby
Baby
 
Posts: 47
Images: 1
Joined: 13 Oct 2015, 16:00

Re: Savelkošās kakla siksnas(kā cilpa,bez asumiem).

Postby peecis » 27 Jan 2017, 11:49

dienā, kad suns bija izdomājis nestrādāt, man skolā tādu iedeva pamēģināt - efekts bija ļoti labs, jau no ķēdes nožvadzēšanas suns saprata "mājienu" :D
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Savelkošās kakla siksnas(kā cilpa,bez asumiem).

Postby Zeva2 » 27 Jan 2017, 19:51

Ja pareizi lieto tad efekts ir ,Bet ir jāmāk lietot tā lai suns saprot starpību ,Bet principā pret raušanu palīdz suņu skola ,bet te var apskatīties to principu https://www.youtube.com/watch?v=QUr-j_k9tiM
Zeva2
Baby
Baby
 
Posts: 99
Images: 1
Joined: 25 Feb 2011, 10:59

Re: Savelkošās kakla siksnas(kā cilpa,bez asumiem).

Postby Madarabe » 09 Feb 2017, 11:30

kakla siksna varbūt palīdzēs, bet tikai ar to neizmācīsi suni. Kā jau rakstīja vislabāk, protams, uz suņu skoliņu, bet variet mēģināt arī paši pamācīt - https://www.milkyzoo.lv/sunu-dzive/suns-velk-pavadu/
Madarabe
Baby
Baby
 
Posts: 7
Joined: 16 Nov 2016, 17:21


Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests