Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Travelling With Dogs

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby peecis » 30 Jan 2017, 10:27

Esmu diezgan daudz vadājis suni visādās mašīnās, pēc manas pieredzes tieši priekšā pie starp kājām tas vismazāk pieķēza auto.
Iepriekš man bija vecs fords, kurš pamatā tika izmantots suņa vadāšanai uz aizmugurējā sēdekļa - klāj vai neklāj segas, tāpat viss spalvās :D Tam gan bija velūra salons, no kura spalvas bija notīrīt daudz vieglāk kā no parastā auduma salona.
Darba mašīnām ir ādas sēdekļi, tur gan sēdinu uz pakaļbeņka bez jebkādas segas un pēcāk vienkārši ar birstīti vai mitru lupatiņu noslauku. Lielākā kļūda bija iesēdināt mitru suni kažoka maiņas laikā darba mašīnā ar melnu velūra salonu - tur viss no īsa pārbrauciena kļuva tik slikti, ka vienkāršāk bija "padoties" pasakot "soooore, kļūda aprēķinos, aizvediet iztīrīt" :D Toreiz gan nebija īsti citu variantu - suns bija izmucis un pieķēru rajonā klaiņojot.

Pašam šobrīd ir auto ar parastu auduma salonu - šķiet, to nekad vairs nedabūšu tīru no spalvām, bet tur gan arī suns ir izdzīvojies pa visām iespējamām vietām :D

Bagāžniekā parasti ir auduma paklāji, tos grūtāk iztīrīt, tāpēc labāku risinājumu par vešanu priekšā starp pasažiera kājām, lai neskaras pie viduskonsoles un pie durvju apšuvuma, neesmu manījis.
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Māra » 31 Jan 2017, 12:53

peecis wrote:Šorīt atbrauca taksometrs, ieraudzīja suni un pateica, ka nevedīs. Ok, tad neko. Gāju projām, soferis teica "labi, bet tad tikai bagāžniekā" (auto universāls). Atbildēju, ka vispār jau paņemot priekšā starp kājām vismazak piespalvo. Šoferis bija izbrīnīts, ka tā arī var, atveda mājās un kad ārā kāpjot no sēdekļa malas noņēmu pāris spalvas, vēl teica "ai, nevajag, tur jau nekā nav, viss kārtībā!"
Tā nu man radās jautājums - citi ved suņus taksometrā uz sēdekļa? :D


Kuru kompāniju izmantoji?
Reiz (2016ajā) apzvanīju Panda, RedCab un BalticTaxi.
Pirmie divi apdomājās pirms atbildēja un teica, ka suņus ved, ved bez maksas. Ja suns nav somā, tad līdzi sega, ko paklāt apakšā. Un kad zvana, noteikti jāpiesaka, ka suns, jo viņi tad meklējot taksistu, kurš parakstās uz uzņemšanu auto. Attiecīgi arī jārēķinoties ar ilgāku gaidīšanu uz taksi.
BalticTaxi bez mazākās minstināšanās teica, ka PROTAMS, ka ņem. Un arī kad norādīju - lielus un vairākus? Arī neminstinājās, neapjuka - teica uzreiz, JĀ. Bet arī noteikums par segu zem suņa un suņi brauc bez maksas.

Vienkāršāk nekā ar sabiedrisko, kur par suni miljons jāmaksā.

karalislauva gan nesen ar savu mega pūku izmantoja taxi pakalpojumus (Panda vai tik ne) un galā šoferītis bezkaunīgi pajautājis papildus par suni.

Par vešanu uz sēdekļa - man tas vnk liekas ne pārāk droši bez tam specsiksnām, es noteikti prasītu suņus bagāžniekā likt (universālis, protams :kanepe: ).
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby peecis » 31 Jan 2017, 13:28

es parasti sarunāju, ka mani vajadzības gadījumā atved/aizved, bet reizēm vedējam vai man plāni mainās :D
izmantoju taxify, tur it kā pabrīdināt nevar, bet ne reizi nav atteikuši.
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Henriete » 06 Feb 2017, 00:06

Es arī, kad vedu, pieteicu, ka būs suns, un, ka man vajag mašīnu ar bagāžnieku. Nekas speciāli nebija jāpiemaksā. Izmantoju Baltic Taxi. Mums par segām neko neteica un nejautāja.
Kad taksists piebrauca, tad es pati jau uzklāju segu, lai nesasmērētu suni :D Jo suns bija tīrāks kā viņa bāgāžnieks. :D
Viens no šoferiem neko daudz nerunājās, bet otrs visu ceļu novārījās par suņiem. :D
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby peecis » 27 Mar 2017, 11:08

Picērija Ansamblis Tēriņu/Robežu krustojumā - pirmās reizes viss ok, vakar saimniece teica, ka tomēr ar suņiem nedrīkstēšot - esot atvērtā virtuve un PVD par suņiem telpās varot būt pikti.

Šāda paša iemesla dēļ Cēsīs picērijā neielaida.
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Magocite » 07 Jun 2017, 18:24

Vai kāds ir braucis uz Daugavpili? Grūti atrast kādu viesnīcu, kur ļauj ar suņiem palikt.
Daži ieteica meklēt Lietuvas pusē. Ir kādam bijusi saskarsme?
Magocite
Baby
Baby
 
Posts: 17
Joined: 07 Jun 2017, 14:42

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Māra » 07 Jun 2017, 18:44

Magocite wrote:Vai kāds ir braucis uz Daugavpili? Grūti atrast kādu viesnīcu, kur ļauj ar suņiem palikt.
Daži ieteica meklēt Lietuvas pusē. Ir kādam bijusi saskarsme?

Viesnīca Latgola. Karsti tur bij, bet citādi viss bez problēmām ar 2 lieliem suņiem.
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Alpina » 07 Jun 2017, 23:43

booking.com ļauj atlasīt pets allowed - ērta gan meklēšana, gan rezervācija.
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Māra » 07 Jun 2017, 23:52

Alpina wrote:booking.com ļauj atlasīt pets allowed - ērta gan meklēšana, gan rezervācija.

:par: bukings dikti foršs, protams, BET - kas man besī, ka atlasītajām vietām (es ne konkrēti par pilsētu vai valsti), kur atļauti suņi, 99% nebūs norādīta cena par suni un vēl ir gadījies uzdurties, ka izrādās (tikai privāti aizrakstot saimniekiem), ka piem, atļauts tikai 1gb suns uz numuriņu vai kas no līdzīgas sērijas. Vai arī citas tizlas, tfu, es atvainojos - neērtas prasības. :kanepe:
Ā, piem, dažiem suns ir tikai tāds, ko var padusē pasist, bet tas gan krietni retāk.
Tādēļ esmu pasākusi uzreiz aizrakstīt epastā un noskaidrot vai TIEŠĀM drīkst un par cik tad drīkst, jo arī tās cenas reizēm saskrūvē, ka jāsirmo. Īsumā - booking labs, bet ideālā variantā jāaizraksta un vēl jānoskaidro.

P.S. Tallinā aizbraucām un viesnīciņas saimnieks domāja, ka mums tikai 1 gb suns (jo citiem abi viņi ir vienādi) un samaksu paprasīja tikai par vienu suni. To gan secinājām vēlāk, liekot kopā visu runāto, maksāto un lasīto. Tā ka var arī paveikties :D
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Spigana » 08 Jun 2017, 01:19

Māra, tas saimnieks domāja, ka viņam dubultojas vai kā? :kanepe:
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Māra » 08 Jun 2017, 08:58

Spigana wrote:Māra, tas saimnieks domāja, ka viņam dubultojas vai kā? :kanepe:

Haha, nē, mums toreiz kkā sakrita, ka es vedu vienu, vīrs otru (lai gan aukstā laikā un katru savā citas krāsas pufaikā), bet neko, vislaik saruna bija par suni vienskaitlī :D Un tas saimnieks jau arī mums no pakaļas nestaigāja. Bt nu tā ir jāprot, protams, noveikties.
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Sisija » 08 Jun 2017, 11:36

Māra wrote:
Alpina wrote:booking.com ļauj atlasīt pets allowed - ērta gan meklēšana, gan rezervācija.

:par: bukings dikti foršs, protams, BET - kas man besī, ka atlasītajām vietām (es ne konkrēti par pilsētu vai valsti), kur atļauti suņi, 99% nebūs norādīta cena par suni un vēl ir gadījies uzdurties, ka izrādās (tikai privāti aizrakstot saimniekiem), ka piem, atļauts tikai 1gb suns uz numuriņu vai kas no līdzīgas sērijas. Vai arī citas tizlas, tfu, es atvainojos - neērtas prasības. :kanepe:
Ā, piem, dažiem suns ir tikai tāds, ko var padusē pasist, bet tas gan krietni retāk.
Tādēļ esmu pasākusi uzreiz aizrakstīt epastā un noskaidrot vai TIEŠĀM drīkst un par cik tad drīkst, jo arī tās cenas reizēm saskrūvē, ka jāsirmo. Īsumā - booking labs, bet ideālā variantā jāaizraksta un vēl jānoskaidro.

Māra, varu Tev tikai piekrist. Viesnīcās ar suņiem nakšņoju ļoti bieži, kādi tik brīnumi nav piedzīvoti... Parasti gan vienmēr uzrakstu, ka ceļoju ar suņiem un, ja ir piezīme, ka maksa par suņiem var tikt pieprasīta, vienmēr arī pajautāju cik jāmaksā. Reizēm atbild, reizēm neatbild, reizēm jautā cik suņi, reizēm pajautā arī vēl kādi suņi... Bet kādā viesu mājā Lietuvā saimnieki pārsteidza ar to, ka suņiem vajadzēšot nakšņot ārā uz balkona :sajucis:. Pēdējā laikā vairākas reizes ir gadījies saņemt atbildi, ka diemžēl ar suņiem nevarēs nakšņot. Tas gan pēc tam kad uzzināja ka mūsu komplektā ir 2 malinua un pa vienam borderam, šeltijam, mudi un vācu pinčeram :kanepe:
Bet, ja nopietni, tad tas teikums "maksa par suņiem var tikt pieprasīta" reāli besī :aizsvilstas: . Tad uzrakstiet ir vai nav, un ja ir, tad cik liela ir maksa un punkts :lamajas: .
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Henriete » 09 Jun 2017, 10:25

Suņiem ļoti draudzīgas vietas ir Annas Dārzs
https://www.facebook.com/AnnasDarzs/?fref=ts

Un Koklītes LV
https://www.facebook.com/kokliteslv/?pnref=story
Ceram savās brīvdienās beidzot aizbraukt apmeklēt!
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Linda B. » 09 Jun 2017, 12:34

Ir kāds bijis Sanktpēterburgā ar suni? Ir kaut ko iespējams apskatīt un tikt kaut kur iekšā ar suni?
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby karalislauva » 09 Feb 2018, 10:54

Sveiki. Kur tagad Cēsu pusē var garšīgi paēst kopā ar suni?
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Dylan » 10 Feb 2018, 10:30

karalislauva

Vienīgā un es to patiešām domāju - vienīgā vieta, kur Cēsīs var garšīgi paēst (ar vai bez suņa) ir Jāņoga.
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby karalislauva » 10 Feb 2018, 20:05

Dylan, izlasīju par vēlu. Nu tad nākošreiz ietestēsim to.
Šoreiz bijām uz "Glendeloka", jo draugi tur bija jau iepriekš bijuši un teica, ka nebija slikti. Tik par to suni bija šaubas. Iepriekš piezvanīju, apjautājos par suni un man atbildēja - ja nebūs pilns un netraucē citus apmeklētājus, un viņiem nav iebildumi, drīkstam nākt ar suni, darbiniekiem pašiem neesot iebildumu (tāda risky atbilde - ja tur pie galda sēž viens dusmīgs tēvocītis, kam suņi riebjas, tad mums jābrauc prom ar tukšiem vēderiem? :D).
Vien pajautāja, cik liels mums tas suns - iespējams, ar vārdu "liels", "līdz galda malai" varētu arī noraustīties, jo uz mūsu "līdz celim" mirkli apdomājās.
Nebija slikti, ne labākā restorāna kvalitāte, bet ne arī bistriķis. Visai ātra apkalpošana un sunim gan pienesa ūdeni bez prasīšanas, gan par atsevišķu samaksu arī varēja dabūt vistas filejas gabalu, jo princesei no rīta nebija laika ēst - bija jāvaktē, lai es neaizbraucu bez viņas un, protams, uz pusdienas laiku jau vēderā koncerts. :D
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Alpina » 11 Feb 2018, 13:03

Mans subjektīvais viedoklis - Cēsīs vienmēr ir bijusi problēma labi un garšīgi paēst. Ir dažas “vecās” vietas un virkne “viendienīšu”, kas te parādās, te pazūd un tā uz riņķi.. ar Jāņogu arī nevaru padalīties pozitīvā pieredzē. Agrāk Province bija vieta, kur bez pārsteigumiem varēja normāli paēst. Tiesa, sen tur neesmu bijusi, iespējams tagad kkas ir mainījies. Glendeloka ir ļoti nepatstāvīga - citu reizi var paveikties ar labu apkalpošanu un virtuvi, citu reizi ieberziens, ka maz neliekas.
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Dylan » 11 Feb 2018, 23:01

Piekrītu, ka Cēsīm ir lāsts ar sabiedrisko ēdināšanu. Viss, protams, ir atkarīgs no gaumes. Province un Glendeloka ir tāda "majonēzes" rūtiņu paradīzīte. Provincē kvalitāte ir nemainīga, bet, ja gribas kaut ko citu kā divu plaukstu lieluma karbonādi, vai esi veģetārietis/vegāns/jebkas cits tur īsti nav ko meklēt.
Katrā ziņā, esot pa-pusei-Cēsiniecei, vienīgā vieta, kur nav kauns ciemiņus vest un pašai ir kur ēst un nevilties ir Jāņoga. Vienīgā vilšanās, kas tur ir bijusi ir ilgā apkalpošana, bet tam es pieveru acis, jo viņi tikai mācās. Toties ir laipni, drīkst būt suņi gan vasarā uz terases, gan ziemā iekšā un pats galvenais ir garšīgi. Otra vieta, kur parasti eju ir cafe7bar, tur gan vairāk kafija/kūciņa/liķierītis, arī suņiem un cilvēkiem draudzīgi.
Jāatzīst, ka man ar suni Cēsīs nekad nav bijusi problēma, vienīgā vieta, kur mani reiz nelaida ir Cafe Aroma, bet to es tāpat neieteiktu, jo nemaz neizskatās vilinoši vai aicinoši. Neatceros, kapēc vispār mēģināju.
Tāpat, šķiet, ka šovasar Izsalkušā Jāņa vietā Māris Jansons ("Bibliotēka No1") vērs durvis jaunai vietiņai. Nu cerams, ka būs krietni labāk, jo Jānis bija zem katras kritikas.

Viss, mana Cēsu sāpe ir izsāpēta : )
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby lauva » 12 Feb 2018, 11:49

Čau,suņinieki! Iespējams,ka nav pareizā tēma, bet tomēr pajautāšu - vai kāds ir ceļojis ar suni uz StenaLine ferry? Lasu,ka jāņem sava kabīnīte,kas ir normāli, bet tad,ka visiem suņiem obligāti visu laiku jābūt ar uzpurni; kā notiek visa nokārtošanās procedūra? Tas, tomēr, ir 26h brauciens.
Būšu priecīga par jebkuru info, nekad tik ilgi neesam suni uz ferry ņēmuši.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

PreviousNext

Return to Suņi ceļojumos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests