Barības pasūtīšana

Grooming and Feeding of Dogs

Re: Barības pasūtīšana

Postby madja » 19 Dec 2016, 11:50

Sisija ko Tu dod kaķim?
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Barības pasūtīšana

Postby Sisija » 20 Dec 2016, 11:51

madja wrote:Sisija ko Tu dod kaķim?

Kattovit konservus jūtīgiem kaķiem. No jebkā cita viņa vemj :histerija: . Mocījāmies abas ar Daigu gandrīz gadu, lai saprastu kāds tam cēlonis, tā arī neko nenoskaidrojām... :asaras:
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Barības pasūtīšana

Postby Alpina » 01 Feb 2017, 10:15

Tuvākajās dienās sūtīšu no zooplus.de - ja kādam ir interese, var pievienoties. Pēc tam saņemšana Liepājā vai ar omniva starpniecību pārējā Latvijā ;)

Kā arī, ja kādu interesē, varam dalīt Alpha Spirit lielo paku dubultiepakojumu - salīdzinājumam zooplusā 45 "monodozes" maksā lētāk kā pie mums 27. Ja kādu interesē, bet ne tik lielā daudzumā, gan jau arī to kaut kā varam atrisināt :) Šo ērti arī apmācībai izmantot - mazi gabaliņi, nelielos iepakojumos :)
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Barības pasūtīšana

Postby LindaAndA » 03 Feb 2017, 10:57

Ja nu kāds grib sūtīt no zooplus.de- Rīga (centrs) vai Ķekava, var pievienoties man, sūtu regulāri aptuveni reizi mēnesi visai savai saimei. Cenas tādas kā zooplus.de, neko plusā neņemu, tikai jāsatiek mani pašam :)
Par pieredzi- kopš man 3 suņi, un gana ēdelīgi, meklēju iespējas lielos maisus iegadāt lētāk un ērtāk, šis veikals izkonkurēja ar cenām un piedāvajumu. Protams, ja steigšus vajag- kādu maisu nopērku arī Dinozoo, bet ja plānoju uz priekšu- var ietaupīt un dabūt dāvaniņas un pieved klāt dpd kurjers.
Parasti sūtu lielos maisus suniem, kaķiem barību un smiltis (piem. Royal Canin ar visu akciju mūsu veikalos ir dārgaks kā tur), zivju eļļa suņiem ļoti laba.
Esmu apmierināta, ka pieved klāt par zemāku summu.
Droši pievienojaties :) pm

P.S. Esmu nozaudējusi savu username paroli, tādēļ sāku ar jaunu, bet ja nu kāds atminas- esmu LindaS ;)
LindaAndA
Baby
Baby
 
Posts: 4
Joined: 03 Feb 2017, 10:49
Location: Rīga

Re: Barības pasūtīšana

Postby ringla » 01 Mar 2017, 20:42

Varu tikai pievienoties par zooplus.de - ātra piegāde un samērā laba izvēle.
Man cits jautājums - vai kāds ir mēģinājis sūtīt no www.zoofast.lv - izskatās pēc poļu noliktavas, kas sūta pēc priekšapmaksas. Man konkrēti interesē Canidae barība, ko LV neatrodu, kā nopirkt.
ringla
Baby
Baby
 
Posts: 5
Joined: 12 Apr 2016, 13:55

Re: Barības pasūtīšana

Postby ingucel » 08 Mar 2017, 11:27

Gribēju pasūtīt barību no Zooplus.de, bet nesanaca. Ievadīju prasītos datus no kartes(kartes nr., kartes īpašnieka vārdu uzvardu, derīguma datumu un tos trīs ciparus, kas kartes aizmugurē), nospiedu "turpināt" un radās, ka kaut kāda kļūda. Ko es daru nepareizi?
ingucel
Puppy
Puppy
 
Posts: 148
Images: 0
Joined: 31 Jan 2012, 16:01

Re: Barības pasūtīšana

Postby SantaP » 08 Mar 2017, 13:23

ingucel, tā var būt, ja neesi karti savā internetbankā piereģistrējusi pirkumu veikšanai internetā. Ja to neizdara, tad saprotamu iemeslu dēļ ar karti internetā iepirkties nevar, tas ir domāts pašu drošībai.
SantaP
Baby
Baby
 
Posts: 16
Joined: 30 Jan 2017, 12:46

Re: Barības pasūtīšana

Postby SantaP » 08 Mar 2017, 13:31

ringla wrote:Varu tikai pievienoties par zooplus.de - ātra piegāde un samērā laba izvēle.
Man cits jautājums - vai kāds ir mēģinājis sūtīt no http://www.zoofast.lv - izskatās pēc poļu noliktavas, kas sūta pēc priekšapmaksas. Man konkrēti interesē Canidae barība, ko LV neatrodu, kā nopirkt.


No zoofast dažreiz pasūtu kaķu barību un suņu apmācības aksesuārus. Līdz šim piegāde un serviss ir bijuši normāli. Pasūtījumiem virs 35 EUR piegāde uz Latviju ir bez maksas. Visu pieved pie mājām, sūtījumam var izsekot līdzi internetā. Lielā noliktava ir Polijā. Vienīgi jārēķinās, ka sūtījumu piegādās apmēram nedēļas laikā.
SantaP
Baby
Baby
 
Posts: 16
Joined: 30 Jan 2017, 12:46

Re: Barības pasūtīšana

Postby ingucel » 08 Mar 2017, 14:56

SantaP wrote:ingucel, tā var būt, ja neesi karti savā internetbankā piereģistrējusi pirkumu veikšanai internetā. Ja to neizdara, tad saprotamu iemeslu dēļ ar karti internetā iepirkties nevar, tas ir domāts pašu drošībai.

SantaP, paldies! Nez kā pati par to neiedomājos. Noteikti tas arī būs tas iemesls!
ingucel
Puppy
Puppy
 
Posts: 148
Images: 0
Joined: 31 Jan 2012, 16:01

Re: Barības pasūtīšana

Postby rīs » 15 Apr 2017, 15:41

Ko labu sūtat no zooplus.de? Izņemot ierasto sauso barību. Varbūt kaut ko labu neesmu ievērojusi. Pagaidām sūtīju Kong mantiņas sauso barību.
rīs
Baby
Baby
 
Posts: 14
Joined: 15 Mar 2017, 12:57

Re: Barības pasūtīšana

Postby Madarabe » 23 Apr 2017, 10:42

rīs wrote:Ko labu sūtat no zooplus.de? Izņemot ierasto sauso barību. Varbūt kaut ko labu neesmu ievērojusi. Pagaidām sūtīju Kong mantiņas sauso barību.


Sūtīt var visu, tikai jarēķinās, ka piegāde ir ilgāka un ka nepieciešamības gadījumā preces atgriešana būs piņķerīga, tādēļ dārgas mantas labāk nesūtīt
Madarabe
Baby
Baby
 
Posts: 7
Joined: 16 Nov 2016, 17:21

Re: Barības pasūtīšana

Postby lorenzo » 23 Apr 2017, 20:45

Bet vai piegādes laiks ir paredzams?
lorenzo
 

Re: Barības pasūtīšana

Postby Sisija » 24 Apr 2017, 07:23

lorenzo wrote:Bet vai piegādes laiks ir paredzams?

Jā 3-5 darba dienas. Ja pasūta pirmdien-otrdien, tad ceturtdien, vēlākais piektdien saņemsiet, ja pa vidu negadās kādas svētku brīvdienas. Vēl piegādes ātrums var būt atkarīgs no tā kāds ir sortiments kuru pasūtīsiet. Man ir bijis tā, ka viens pasūtījums sastāv no divām-trim pakām. Tās, kurās ir tikai pa vienam 15 kg sausās barības maisam, "atnāk" jau trešajā dienā, bet tā, kurā daudz dažādu sīkumu, par dienu aizkavējas.
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Barības pasūtīšana

Postby Madarabe » 01 May 2017, 17:11

Ja kādam interesē, tad interneta veikalā www.milkyzoo.lv šobrīd ar kodu "MYZ-WLCM" var dabūt papildu 3 - 5 EUR atlaidi pasūtījumiem virs 30 EUR.

Atlaide darbojas reģistrētiem lietotājiem.
Madarabe
Baby
Baby
 
Posts: 7
Joined: 16 Nov 2016, 17:21

Re: Barības pasūtīšana

Postby Essaule » 14 Sep 2017, 13:52

Es sūtu no Zoofast.lv Vislabākā cenas/servisa/kvalitātes attiecība :)
Essaule
Baby
Baby
 
Posts: 2
Joined: 14 Sep 2017, 10:48

Re: Barības pasūtīšana

Postby Alpina » 19 Jan 2018, 13:38

Zooplus DE versija ir noņēmusi bezmaksas piegādi uz LV. RU variantam no 69€ ir bezmaksas piegāde uz LV, bet tur kaut kā zūd pārliecība vai prece atkal nebūs poļu ražojuma :apstulbis: Cenas arī daļai preču atšķiras.
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Barības pasūtīšana

Postby Māra » 19 Jan 2018, 13:51

Alpina wrote:Zooplus DE versija ir noņēmusi bezmaksas piegādi uz LV. RU variantam no 69€ ir bezmaksas piegāde uz LV, bet tur kaut kā zūd pārliecība vai prece atkal nebūs poļu ražojuma :apstulbis: Cenas arī daļai preču atšķiras.

No Anglijas.
http://www.zooplus.com/content/shippingcosts
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Barības pasūtīšana

Postby Labmeitene » 22 Jan 2018, 11:59

Alpina wrote:Zooplus DE versija ir noņēmusi bezmaksas piegādi uz LV. RU variantam no 69€ ir bezmaksas piegāde uz LV, bet tur kaut kā zūd pārliecība vai prece atkal nebūs poļu ražojuma :apstulbis: Cenas arī daļai preču atšķiras.


Diemžēl arī iepriekš mani pasūtījumi no zooplus.de man nāca no viņu Polijas noliktavas ;(
Šodien intereses pēc pasūtīju no zoochik-eu (kur dažām precēm cenas izrādījās pat zemākas, bet ļoti daudz kā nav), redzēs, no kurienes atnāks paciņa. :apstulbis:
Labmeitene
Baby
Baby
 
Posts: 4
Joined: 22 Jan 2018, 11:53

Re: Barības pasūtīšana

Postby Alpina » 22 Jan 2018, 12:49

Labmeitene wrote:Diemžēl arī iepriekš mani pasūtījumi no zooplus.de man nāca no viņu Polijas noliktavas ;(
Šodien intereses pēc pasūtīju no zoochik-eu (kur dažām precēm cenas izrādījās pat zemākas, bet ļoti daudz kā nav), redzēs, no kurienes atnāks paciņa. :apstulbis:


Man arī ir bijuši pasūtījumi, kur daļa nāk no PL, daļa no DE. Tieši ar interesei gaidījām, kas tad būs ražotājs, bet tai paikai bija DE. Es arī tagad gaidu no RU versijas pasūtījumu. No tā, ko man vajadzēja viena prece bija tādā pašā cenā, pārējais diemžēl dārgāks (nedaudz, bet tomēr). Akcijas arī atšķiras, meklēju alternatīvas.
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Barības pasūtīšana

Postby Alpina » 23 Jan 2018, 11:37

Mana paka nāk no PL
Nezinu, kā tas strādās ilgtermiņā, bet reāli uz šo manu pasūtījumu viņi diezgan ļoti zaudēja
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

PreviousNext

Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests