Kucēnu bildes

All About Dogs

Re: Kucēnu bildes

Postby gili » 16 Jan 2010, 16:27

Mans mazulis, 4 mēneši te mums ir :)
Image
Un te jau 5 mēneši :)
Image
gili
Baby
Baby
 
Posts: 17
Joined: 13 Jan 2010, 18:04

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Kucēnu bildes

Postby gili » 16 Jan 2010, 16:29

Uj sajuka, te 5 mēneši ;)
Image
gili
Baby
Baby
 
Posts: 17
Joined: 13 Jan 2010, 18:04

Re: Kucēnu bildes

Postby gili » 16 Jan 2010, 17:01

Bērnu gajieni, mēli rādam :) 8-)
Image
gili
Baby
Baby
 
Posts: 17
Joined: 13 Jan 2010, 18:04

Re: Kucēnu bildes

Postby silverequs » 16 Jan 2010, 17:32

Bulkas bērnība
Klēpī link
Image
Eņģelīts
Image
ļaunākais ienaidnieks ever ASTE :twisted:
Image
Guloša mīļbulka
Image
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Kucēnu bildes

Postby biinumz » 16 Jan 2010, 17:34

Noise wrote:biinumz, tie gaishie jums lemoni buus?


divkrāsainie - bīgliem salīdzinoši rets krāsojums - mums arī negaidīts pārsteigums, lai gan tagad padomājot un paskatot asinslīnijas ar svaigu aci, it kā pavisam saprotama varbūtība :) būs balts + ruds (bez melna).
divkrāsainīši iegūst īstāku tonīti ap 3.-5.dienu - viena meitiņa būs mazliet gaišāk ruda, otra šķiet bišķi košāka - teiksim viena varētu būt Lemon sherbet jeb karamele, otra vairāk uz apelsīnu :) Būs smuki un īpaši :)
www.muki.lv
biinumz
Puppy
Puppy
 
Posts: 341
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 18:59
Location: Riga

Re: Kucēnu bildes

Postby Noise » 16 Jan 2010, 17:49

biinumz wrote:
Noise wrote:biinumz, tie gaishie jums lemoni buus?


divkrāsainie - bīgliem salīdzinoši rets krāsojums - mums arī negaidīts pārsteigums, lai gan tagad padomājot un paskatot asinslīnijas ar svaigu aci, it kā pavisam saprotama varbūtība :) būs balts + ruds (bez melna).
divkrāsainīši iegūst īstāku tonīti ap 3.-5.dienu - viena meitiņa būs mazliet gaišāk ruda, otra šķiet bišķi košāka - teiksim viena varētu būt Lemon sherbet jeb karamele, otra vairāk uz apelsīnu :) Būs smuki un īpaši :)


jaa, man biiglu nepazineejai bija liels paarsteigums izstaadee pirmo reizi redzot shaadu biiglus :) bet smuki.
vai patureesiet tikai vienu beibi?
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Kucēnu bildes

Postby biinumz » 16 Jan 2010, 18:15

Noise wrote:jaa, man biiglu nepazineejai bija liels paarsteigums izstaadee pirmo reizi redzot shaadu biiglus :) bet smuki.
vai patureesiet tikai vienu beibi?


:roll: nē, nepaturēsim nevienu - mums ir divu suņu limits un abas vietas jau pilnas - Julle un BonBon pagaidām ir mūsu ietilpības augšējā robeža. kad mums būs māja... vot tad...! 8-)
www.muki.lv
biinumz
Puppy
Puppy
 
Posts: 341
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 18:59
Location: Riga

Re: Kucēnu bildes

Postby Noise » 17 Jan 2010, 13:09

biinumz wrote:
Noise wrote:jaa, man biiglu nepazineejai bija liels paarsteigums izstaadee pirmo reizi redzot shaadu biiglus :) bet smuki.
vai patureesiet tikai vienu beibi?


:roll: nē, nepaturēsim nevienu - mums ir divu suņu limits un abas vietas jau pilnas - Julle un BonBon pagaidām ir mūsu ietilpības augšējā robeža. kad mums būs māja... vot tad...! 8-)


vai tieshaam?! nu vismaz kopiipashumaa?
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Kucēnu bildes

Postby biinumz » 17 Jan 2010, 16:39

Noise wrote:
biinumz wrote:
Noise wrote:jaa, man biiglu nepazineejai bija liels paarsteigums izstaadee pirmo reizi redzot shaadu biiglus :) bet smuki.
vai patureesiet tikai vienu beibi?


:roll: nē, nepaturēsim nevienu - mums ir divu suņu limits un abas vietas jau pilnas - Julle un BonBon pagaidām ir mūsu ietilpības augšējā robeža. kad mums būs māja... vot tad...! 8-)


vai tieshaam?! nu vismaz kopiipashumaa?


nu par kopīpašumu mēs vēl domājam - lielākā mērā gan tādēļ, lai varētu ietekmēt kucīšu turpmāko likteni un viņas nenokļūst kucēnu fabrikās. no tā ļoti bail. un bīgli tagad tomēr ir jau daļēji komerciāla šķirne šādiem darboņiem - populāra.
www.muki.lv
biinumz
Puppy
Puppy
 
Posts: 341
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 18:59
Location: Riga

Re: Kucēnu bildes

Postby Noise » 17 Jan 2010, 16:45

tikai mans viedoklis un tikai neapvainojies - kaapeec juus paarojaat Julli, ja neveelaties patureet kuceenu?
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Kucēnu bildes

Postby biinumz » 17 Jan 2010, 16:58

Noise wrote:tikai mans viedoklis un tikai neapvainojies - kaapeec juus paarojaat Julli, ja neveelaties patureet kuceenu?


vai tad pāro tikai suņus, ja grib paturēt kucēnus? šito es nezināju... biju domājusi, ka drīkst arī citus aplaimot ;)
www.muki.lv
biinumz
Puppy
Puppy
 
Posts: 341
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 18:59
Location: Riga

Re: Kucēnu bildes

Postby ezhuks » 17 Jan 2010, 16:58

Es arii negrasos patureet. Un paaroju un paaroshu. Ja es patureeshu no katra metiena, tad kas man maajaas notiks? Un ja man buus divas kuces, kuras regulaari tiks paarotas un no katras patureeshu... Diivaina doma, ka paaro tikai taapeec, lai patureetu sev...
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Re: Kucēnu bildes

Postby Andrushka » 17 Jan 2010, 18:29

Noise wrote:tikai mans viedoklis un tikai neapvainojies - kaapeec juus paarojaat Julli, ja neveelaties patureet kuceenu?


Noise, kas ar Tevi? :mrgreen:
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

Re: Kucēnu bildes

Postby Robins » 17 Jan 2010, 18:35

Noise wrote:tikai mans viedoklis un tikai neapvainojies - kaapeec juus paarojaat Julli, ja neveelaties patureet kuceenu?


Nu kā - lai vestu šķirni Latvijā uz neglābjamu iznīcību. Tas taču visiem zināms (vismaz tiem, kas kašķus lasa...).
Evil plan by dr.Evil.
:twisted: :mrgreen: :twisted:
User avatar
Robins
Junior
Junior
 
Posts: 765
Images: 43
Joined: 13 Jan 2010, 16:18

Re: Kucēnu bildes

Postby Noise » 17 Jan 2010, 19:18

:roll:

atvainojos par pilniiga iesaaceeja, pilniigi muljkjiigo jautaajumu... jaa, protams, ka ir jaaieiet galeejiibaas...
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Kucēnu bildes

Postby LondLond » 17 Jan 2010, 20:54

Robinam vienk tāds stiliņš :|
User avatar
LondLond
Baby
Baby
 
Posts: 49
Joined: 13 Jan 2010, 12:52

Re: Kucēnu bildes

Postby Rotija » 17 Jan 2010, 21:08

Rotu kucēni.
Jadore pirmajas dienās mūsmājās.
Image
Image
Un Ramis:
Image
Image
Image
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Kucēnu bildes

Postby Robins » 17 Jan 2010, 22:39

Noise wrote::roll:

atvainojos par pilniiga iesaaceeja, pilniigi muljkjiigo jautaajumu... jaa, protams, ka ir jaaieiet galeejiibaas...


Noise, Es atvainojos, ja Tu manu repliku uztvēri kā uzbraucienu sev. Tas tā galīgi nebija - tā vienkārši bija atsauce uz kādu laiku atpakaļ notikušu diskusiju bīglu sadaļā un aiz tās.
Kāpēc Jullei ir bērni, ja viņai nav plāns kādu no viņiem audzināt līdz sirmam vecumam? Grūti pateikt, tas faktiski ir dažādu apstākļu un lēmumu kopsumma un nez vai šeit ir īstā vieta, lai to skaidrotu. Pie tam, Jullei tas ir pirmais metiens, viņa vēl jauna un skaista, līdz ar to, ja šie bērni izrādīsies par labākajiem no labākajiem un mums kādreiz uznāks vēlēšanās konsekvenciāli nodarboties ar bīglu šķirnes attīstību, nebūs nekādu problēmu šādu pārojumu atkārtot, un paturēt kaut vai visu metienu.
Tomēr pagaidām ticamāks izskatās scenārijs, ka mūsu mājās uz palikšanu drīzāk varētu parādīties (kaut kad) vēl viens šāds radījums:
Image
User avatar
Robins
Junior
Junior
 
Posts: 765
Images: 43
Joined: 13 Jan 2010, 16:18

Re: Kucēnu bildes

Postby Noise » 17 Jan 2010, 22:49

driikst es pastaastiishu savu viedokli?

es nekad nepaarotu (ja man buutu kuce), lai aplaimotu citus - tomeer katra gruusniiba var buut potenciaals risks kucei :roll: ja nu kas notiek greizi, tad veel ieieshana miinusos, piechuraata maaja/dziivoklis, kam bez maz vai vajag eiro remontu peec beebju doshanaas maajaas, uztraukshanaas vai meitenes netiek paarveerstas par razhoshanas mashiinaam un potenciaala kuceenu njemshana atpakalj, ja man mainaas dziivoshanas apstaaklji un tas nav iespeejams :roll:
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Kucēnu bildes

Postby Rotija » 17 Jan 2010, 22:56

Man vienmēr ir licies,ka pārojot škirnes suņus,tas ir ar domu uzlabot konkrēto šķirni vai konkrētas līnijas. :roll:
Un pārot tikai ar domu,ka kādu gribas atstāt sev,man liekas divaini un nevajadzīgi.
Turklāt,ja pāro ar domu vēlāk veidot audzētavu,ko tad iesāks ar tiem suņiem,kas atstāti sev un no vienas ciltsmātes nākuši? Vienas un tās pašas līnijas. :roll:
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

PreviousNext

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

cron