Bianco un Tea. JRT.

Blogs and Chats

Re: Bianco un Tea. JRT.

Postby Imagine » 08 Feb 2017, 21:38

Džeka raselu terjeru asspalvainā variācija arī mani ļoti uzrunā - liekas tādi ļoti simpātiski, un tavs viesis tajā skaitā!

Fotogrāfijas ļoti smukas padevušās. Jautājums - kā Bianko ar acīm ļoti saulainā/karstā laikā vasarā? Nepigmentētā āda neapdeg? Varbūt kaut ko lietojat, lai tā nenotiktu, vai arī nav nepieciešamības. Mans baltsejainais pintiķis vasarā dažkārt staigā ar sarkanām "brillītēm", tāpēc interese, kā ir citiem balto suņu saimniekiem.
User avatar
Imagine
Junior
Junior
 
Posts: 582
Joined: 23 May 2013, 23:59

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Bianco un Tea. JRT.

Postby aaairam » 08 Feb 2017, 22:06

Imagine wrote:Džeka raselu terjeru asspalvainā variācija arī mani ļoti uzrunā - liekas tādi ļoti simpātiski, un tavs viesis tajā skaitā!

Fotogrāfijas ļoti smukas padevušās. Jautājums - kā Bianko ar acīm ļoti saulainā/karstā laikā vasarā? Nepigmentētā āda neapdeg? Varbūt kaut ko lietojat, lai tā nenotiktu, vai arī nav nepieciešamības. Mans baltsejainais pintiķis vasarā dažkārt staigā ar sarkanām "brillītēm", tāpēc interese, kā ir citiem balto suņu saimniekiem.



Mans viesis gan ļoti noaudzis, bet nu simpātisks tāpat. Šobrīd, ja nekas nemainīsies ,( par ko es turu īkšķus , cieši jo cieši) ir plānā rudenī vest mājās broken kucīti. :)

Paldies mīļš, grūti noķert kādu labu kadru, jo mazie teroristi tik kustīgi, plus nemāku darboties ar jauno objektīvu. :D

Hmm, ar acīm mēs neko nedaram, neesmu arī novērojusi "brillītes" vasarā, kaut gan vasaru pavadam pie jūras, kur būtu viegli viņas noķert. :D
Image

Image
aaairam
Puppy
Puppy
 
Posts: 111
Images: 44
Joined: 25 Nov 2014, 23:42

Re: Bianco un Tea. JRT.

Postby Spigana » 09 Feb 2017, 01:04

aairam traki skaistas bildes! Īpaši tā melnbaltā. :samilejies: Un apsveicu ar kucēnplāniem! Vai esat jau izdomājuši ko konkrētu? Kucēnskola ar noskatīta?
Un par agility liels prieks - raselu pulciņš iekš agility aug. :) Es tieši nesen domāju par to, ka manas un Mio attiecības bez agility būtu ļoti, ļoti citādas un es esmu bezgala pateicīga, ka atklāju šo pasākumu, daudz laba mums tas ir devis.

Imagine, Mio neesmu novērojusi problēmas ar sauli par spīti plānam kažokam un diezgan jutīgai ādai, bet Smaidiņš tomēr ir īpašs pilsonis.
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Bianco un Tea. JRT.

Postby Henriete » 09 Feb 2017, 13:46

aaairam, ļoti foršas bildes :) Lai izdodās adžilitī trenniņš!
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Bianco un Tea. JRT.

Postby aaairam » 09 Feb 2017, 14:00

Spigana wrote:aairam traki skaistas bildes! Īpaši tā melnbaltā. :samilejies: Un apsveicu ar kucēnplāniem! Vai esat jau izdomājuši ko konkrētu? Kucēnskola ar noskatīta?
Un par agility liels prieks - raselu pulciņš iekš agility aug. :) Es tieši nesen domāju par to, ka manas un Mio attiecības bez agility būtu ļoti, ļoti citādas un es esmu bezgala pateicīga, ka atklāju šo pasākumu, daudz laba mums tas ir devis.


Esmu skatījusies uz Gang Staff , bet man no viņiem patīk tieši gludie raseli, brokeni nē. Krievijā esmu manījusi pievilcīgus brokenus, bet no turienes atkal nezinu kā atgādātu.
Šo raselu ļoti, ļoti uzmanīgi izvēlēsimies, jo ir lieli plāni ar šo suni. Gribu iet uz IPO. Ar Teti arī sākām IPO pamatus, bet viņa neder aizsardzības daļai.

Par to kucēnskolu arī ir dilemma, gribu sākumu ielikt pati, bet skoliņā forši, ka ir citi suņi un sanāk vismaz nedaudz suni jau socializēt.
Image

Image
aaairam
Puppy
Puppy
 
Posts: 111
Images: 44
Joined: 25 Nov 2014, 23:42

Re: Bianco un Tea. JRT.

Postby aaairam » 09 Feb 2017, 14:03

Henriete wrote:aaairam, ļoti foršas bildes :) Lai izdodās adžilitī trenniņš!


Mīļš paldies! :)

Kā Sems jūtās? Lasīju par neforšo atgadījumu. :/
Image

Image
aaairam
Puppy
Puppy
 
Posts: 111
Images: 44
Joined: 25 Nov 2014, 23:42

Re: Bianco un Tea. JRT.

Postby Spigana » 09 Feb 2017, 14:11

aaairam, kāpēc sākumus pati? Nav vieglāk, ja kāds no malas palūko un pastāsta, kāpēc lietas neiet?
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Bianco un Tea. JRT.

Postby aaairam » 09 Feb 2017, 19:28

Spigana wrote:aaairam, kāpēc sākumus pati? Nav vieglāk, ja kāds no malas palūko un pastāsta, kāpēc lietas neiet?


Es nezinu, esmu kaut kā iedomājusies, ka ar to pirmo posmiņu tikšu pati galā, protams, ja manīšu , ka neiet kā vēlētos , griezīšos pie trenera.
Image

Image
aaairam
Puppy
Puppy
 
Posts: 111
Images: 44
Joined: 25 Nov 2014, 23:42

Re: Bianco un Tea. JRT.

Postby Henriete » 10 Feb 2017, 12:08

aaairam wrote:Mīļš paldies! :)

Kā Sems jūtās? Lasīju par neforšo atgadījumu. :/


paldies, jūtamies labi. Vēl priekšā ir process, kā viss izies, ataugs utt, bet pagaidām jūtas ļoti labi ;)
It kā nekas nebūtu bijis.
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Bianco un Tea. JRT.

Postby aaairam » 11 Feb 2017, 16:19

Image

Image

Image

Image

Šodien bija jānododas pasūtīto siksniņu sūšanai, bet tā vietā aizvedu suņus uz karjerām. Prioritātes... :jautri:
Image

Image
aaairam
Puppy
Puppy
 
Posts: 111
Images: 44
Joined: 25 Nov 2014, 23:42

Re: Bianco un Tea. JRT.

Postby aaairam » 12 Feb 2017, 16:54

Nesen bildēs redzēju, ka Mio bija ļoti jauka martingale kakla siksna un man iepatikās. Iepatikās tik ļoti, ka šodien Bianco arī tika pie martingale siksniņas. :)

Image
Image

Image
aaairam
Puppy
Puppy
 
Posts: 111
Images: 44
Joined: 25 Nov 2014, 23:42

Re: Bianco un Tea. JRT.

Postby aaairam » 16 Feb 2017, 10:59

Vakar bijām pastaigā ar Spīgana un Mio.
Vai nu Teai vēl hormoni trako pēc viltus grūtniecības, vai vienkārši bija greizsirdīga par citas meitenes klātbūtni, bet viņa nebija par Mio klātbūtni baigajā sajūsmā. Tā nu viņai lielāko pastaigas daļu nācās pavadīt pie pavadas.
Bianco, savukārt, Mio ļoti simpatizēja, bet tas nebija abpusēji. :P

Neskatoties uz visu, es ļoti priecājos par Spīganas un Mio satikšanu. :dejosuns:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image


FOTO: Spīgana
Image

Image
aaairam
Puppy
Puppy
 
Posts: 111
Images: 44
Joined: 25 Nov 2014, 23:42

Re: Bianco un Tea. JRT.

Postby Imagine » 16 Feb 2017, 21:00

Superīgi foto ar raseliņiem lidojumā. :)
User avatar
Imagine
Junior
Junior
 
Posts: 582
Joined: 23 May 2013, 23:59

Re: Bianco un Tea. JRT.

Postby aaairam » 16 Feb 2017, 21:33

Imagine wrote:Superīgi foto ar raseliņiem lidojumā. :)


Par to paldies Spigana :)

Vispār man jau ir neliela kolekcija ar lecošajām bildēm. :D

Image

Image

Image

Image

Image
Image

Image
aaairam
Puppy
Puppy
 
Posts: 111
Images: 44
Joined: 25 Nov 2014, 23:42

Re: Bianco un Tea. JRT.

Postby aaairam » 28 Mar 2017, 14:27

Kādu laiciņu šeit neesmu šeit rakstījusi. Mūsmājās, neskaitot to,ka Bianco 22. Martā kļuva par gadu vecāks :dzimene: , viss pa vecam.

Image

Adžilitī atkal nākas atlikt, jo esam pārvākšanās procesā un nekam īsti šobrīd nav laika.


Image

Image

Image

Image
Image

Image
aaairam
Puppy
Puppy
 
Posts: 111
Images: 44
Joined: 25 Nov 2014, 23:42

Re: Bianco un Tea. JRT.

Postby Spigana » 28 Mar 2017, 16:27

Par agility žēl, bet uhh, kas par skaistām bildēm! Īpaši Teas cēlais skatiens otrajā bildē. :) Un sapriecājos par to, kā Tea mēgina apskaut Bianco - tas ir speciāli mācīts triks vai pašu iniciatīva?
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Bianco un Tea. JRT.

Postby aaairam » 28 Mar 2017, 16:44

Spigana wrote:Par agility žēl, bet uhh, kas par skaistām bildēm! Īpaši Teas cēlais skatiens otrajā bildē. :) Un sapriecājos par to, kā Tea mēgina apskaut Bianco - tas ir speciāli mācīts triks vai pašu iniciatīva?


Mīļš paldies!
Tas saucās "ko tik bumbiņas dēļ neizdarīsi" :jautri: Knipsējām Bianco, man rokās bija bumbiņa, Tea ielīda kadrā un sāka rādīt visu ko māk. Vispār tagad tā skatoties, varētu arī pieslīpēt līdz galam, lai tāds foršs apskāviens sanāktu.
Image

Image
aaairam
Puppy
Puppy
 
Posts: 111
Images: 44
Joined: 25 Nov 2014, 23:42

Re: Bianco un Tea. JRT.

Postby Henriete » 28 Mar 2017, 19:53

Lieliskas bildes, suņi tiešām izceļas, un tās siksniņas :samilejies:
Tā turpini :)
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Bianco un Tea. JRT.

Postby aaairam » 29 Apr 2017, 16:27

Henriete wrote:Lieliskas bildes, suņi tiešām izceļas, un tās siksniņas :samilejies:
Tā turpini :)


Mīļš, mīļš paldies!!
Image

Image
aaairam
Puppy
Puppy
 
Posts: 111
Images: 44
Joined: 25 Nov 2014, 23:42

Re: Bianco un Tea. JRT.

Postby aaairam » 29 Apr 2017, 16:34

Pārvākšanās nav forša, bet nu mēs to esam pieveikuši, tagad esam Rīdzinieki. :jautri:

Tad nu tā... gribu dzirdēt kāda zinošāka viedokli. Šodien facebook grupā atradu Raselu kucīti, kura iekrita sirdī un viss, sajūta, ka tieši viņu mēs meklējām. Uzrakstīju sievietei, kura tirgo. Pedigrijs no tēva labs, no mammas- so,so. beeeeet, te nu sākas interesantākā daļa... tēvam un viņa līnijai ir veselības pārbaudes, mammai nav.
Kā ir, cik slikti tas ir? :sajucis: nu, saprotu ,ka nav labi, bet gribu dzirdēt kāda viedokli par šito, jo kucīte tiešām nenormāli iepatikusies.
Image

Image
aaairam
Puppy
Puppy
 
Posts: 111
Images: 44
Joined: 25 Nov 2014, 23:42

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests