Meklēju plušķīti

All About Dogs

Re: Meklēju plušķīti

Postby veejameita » 27 Apr 2017, 15:25

Kas par skaistuli!!! :)
User avatar
veejameita
Baby
Baby
 
Posts: 29
Images: 1
Joined: 02 Apr 2017, 14:05

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Meklēju plušķīti

Postby Boulevard » 27 Apr 2017, 18:23

Lūk. Tagad katram uzreiz skaidrs, kā izskatās krāsainais zīda sunītis, ap kuru visa šī ņemšanās :)
Lapu par šķirni izveidot noteikti būtu vērts, jo šķirne reta, daudziem pirmā dzirdēšana, un kaut ko gribēt jau var tikai zinot, ka tas eksistē.

NARDICUM wrote:Kudrjavcevs...Interneta pļāpa.

Iespējams, jūs kāds maldinājis attiecībā uz šī cilvēka kvalifikāciju.
Sankt-Pēterburgas Valsts veterinārmedicīnas akadēmijas veterinārās ģenētikas katedras mājas lapā patiešām lasāms, ka Vitālijs Kudrjavcevs ir bioloģijas zinātņu doktors (disertācijas tēma: «Kaitīgo mutāciju monitorings airšīras šķirnes plaša mēroga selekcijas sistēmā»), kā arī šīs katedras darbinieks (bildē 2. rindā vidū).
https://www.spbgavm.ru/akademija/kafedr ... novodstva/
User avatar
Boulevard
Puppy
Puppy
 
Posts: 275
Joined: 20 Feb 2014, 20:57

Re: Meklēju plušķīti

Postby Boulevard » 27 Apr 2017, 19:01

Arī viens praktiskas dabas jautājums par zīda sunīti - kā viņiem ar ausu kopšanu, konkrēti runājot, ar spalvu augšanu dziļi iekšā ausīs? Man kā cilvēkam, kam pieredze tikai ar gludspalvainajiem, ja nu ir viena lieta, kas dara tramīgu pūkainajos suņos, tad ņemšanās ar pinceti pa ausu dziļumiem :neparliecinats: Zinu, ka šī nodarbe pūdelim nāk komplektā, skatos youtube video, mēģinu sevi de-sensitivizēt pret procesu :kanepe: Bet diez kas nav... Zīda sunīti jau, protams, necērp, tāpēc interesanti, kas viņiem ausīs notiek :sarkstosa:
User avatar
Boulevard
Puppy
Puppy
 
Posts: 275
Joined: 20 Feb 2014, 20:57

Re: Meklēju plušķīti

Postby NARDICUM » 27 Apr 2017, 21:36

Boulevard
Zinu es, kur viņš strādā! Cits jautājums, ka viņš šad tad pats aizmirst- kur. Dīvaini, jo izglītība viņam ir no normālajām, nav nekas slēpjams.
Ausis es saviem suņiem nekā īpaši nekopju, ja izaug kāds spalvu kušķis, tad ar šķērēm nogriežu un nav nekādu problēmu. Es pilnīgi noteikti esmu par slinku, lai čakarētos ar pinceti sunim ausī :kanepe:
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Meklēju plušķīti

Postby veejameita » 27 Apr 2017, 22:41

LIELS PALDIES VISIEM PAR PADOMIEM!

Kārtīgi un nopietni izvērtējot visus par un pret dažādām "plušķīšu" šķirnēm, apzvanot vairākus audzētājus, lai painteresētos par šķirņu piemērotību mūsu ģiemenei un pārmaiņu pēc arī ieklausoties vīra viedoklī :apcelta: esam izlēmuši par labu miniatūrajam šnauceram. Nu, no plušķīša būs man ūsas :jautri:

Sapratām, ka Bišonu šķirņu suņukiem ir risks, ka tie varētu baigi pārdzīvot vienatni, kamēr mēs darbā, kā arī vīram ne visi varianti gāja pie sirds.

Vīrs parādīja bildes un video ar melnu miniatūro šnauceru. Sākumā likās - nu nē! Tur taču no plušķīša ne miņas. Likās pārāk savāda tā "fričene". Bet kārtīgi pārlasot šķirnes raksturojumus sapratām, ka šim sunītim pie mums patiks un arī man ir sajūta, ka būs īstais!

Es iepostošu, kad būsim tikuši pie jaunā drauga! :) Vēlreiz paldies visiem!
User avatar
veejameita
Baby
Baby
 
Posts: 29
Images: 1
Joined: 02 Apr 2017, 14:05

Re: Meklēju plušķīti

Postby Spigana » 27 Apr 2017, 22:48

Veejameita, ļoti jauks pavērsiens. :) Domāju, ka šnaucers tiešām jjums būs laba izvēle.
Vēl var palūkot skotu terjerus un vesthailendas baltos terjerus, papētīt to raksturus.
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Meklēju plušķīti

Postby Boulevard » 28 Apr 2017, 06:51

No skotu terjera konkrētajā situācijā patiešām vajadzētu atturēties. Burvīgi dzīvnieki, bet, nudien, vēl kašķīgāki kā Karlsona vecmāmiņa. Pat speciāli meklējot būtu grūti atrast vēl kašķīgāku šķirni :velnins:
User avatar
Boulevard
Puppy
Puppy
 
Posts: 275
Joined: 20 Feb 2014, 20:57

Re: Meklēju plušķīti

Postby NARDICUM » 28 Apr 2017, 07:12

Šnaucers ir viena no ideālajām izvēlēm! :jaa: :jaa: :jaa:
Par terjeriem man ir jāpiekrīt, ir savas rakstura iezīmes, kas ne visiem patīk!
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Meklēju plušķīti

Postby ash » 28 Apr 2017, 08:11

kāds jauks pavērsiens :) es kā bārdaiņu fane, dikti valdījos, lai nesāktu ieteikt bārdainos. bet redz, ka paši līdz tam esat nonākuši.
Šnauceri ir tiešām jauki suņi! :) un arī kā terjeri - ar interesantu raksturiņu, bet manā uztverē - vieglāki. :pukudupsis:
piekrītu par skotiem - tiešām ir kašķīgi un ne tā labākā izvēle, ja ģimenē ir mazi bērni. :velnins:
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Meklēju plušķīti

Postby Spigana » 28 Apr 2017, 08:17

Tāpēc es teicu "papētīt", nevis "jāņem" skotu terjers. :kanepe: Izskatās, ka man būs gadījies tikties ar izņēmuma gadījumiem, kas sporta vidē nav nekāds brīnums.
Bet šnaucers nudien ir burvīga izvēle, kad mana mamma, kas ir cilvēks bez suņu pieredzes un bez milzīgas vēlmes nodarboties ar suni, meklēja sev suni, biju ļoti cerējusi, ka izdosies viņu pierunāt uz šnauceru.
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Meklēju plušķīti

Postby veejameita » 28 Apr 2017, 10:41

Vai, kāds man prieks lasīt jūsu domas par mūsu izvēli. Arī man ir sajūta, ka ar šo suņuku būsim trāpījuši desmitniekā. Rīt brauksim skatīties un, iespējams, uzreiz arī ņemsim, kucēni esot gatavi jaunajām mājām! Palicis viens puika, pārējās esot meitenītes. ņemsim puiku!

šodien dēliņu aizvedu omei, lai mācītos (man sesija), bet tagad no patīkamā satraukuma tak nevaru pamācīties, galvā tik domas par kucēnu - kas jāpērk, kā būs, utt :meitenedejo:
User avatar
veejameita
Baby
Baby
 
Posts: 29
Images: 1
Joined: 02 Apr 2017, 14:05

Re: Meklēju plušķīti

Postby NARDICUM » 28 Apr 2017, 11:32

Ja nav noslēpums, no kuras audzētavas plānojat ņemt kucēnu?
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Meklēju plušķīti

Postby veejameita » 28 Apr 2017, 11:39

No audzētavas "šamtroi" :

http://www.latvian-schnauzer.lv/adds/samtroi.html

Bail pat prasīt- vai jāuzmanās??
User avatar
veejameita
Baby
Baby
 
Posts: 29
Images: 1
Joined: 02 Apr 2017, 14:05

Re: Meklēju plušķīti

Postby Alpina » 28 Apr 2017, 11:43

Kādēļ esat izvēlējušies puiku? :)
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Meklēju plušķīti

Postby veejameita » 28 Apr 2017, 11:49

Alpina wrote:Kādēļ esat izvēlējušies puiku? :)



Ilgi domājām - puiku vai meiteni. Pirmkārt jau vīrs ļoti grib tieši puiku, bet man pašai tas nav tik būtiski.
Vēl arī nobijāmies no domas, ka meitenītēm ir asiņošana (ja nemaldos 2x gadā) un jāuzmana, lai tajā laikā suņi nebāžas virsū, negribam kucēnus!

Mums mājās visi ir puikas, izņemot mani :smarzas: Arī runcis un bruņurupucis :jautri:
User avatar
veejameita
Baby
Baby
 
Posts: 29
Images: 1
Joined: 02 Apr 2017, 14:05

Re: Meklēju plušķīti

Postby Alpina » 28 Apr 2017, 11:59

veejameita wrote:
Alpina wrote:Kādēļ esat izvēlējušies puiku? :)



Ilgi domājām - puiku vai meiteni. Pirmkārt jau vīrs ļoti grib tieši puiku, bet man pašai tas nav tik būtiski.
Vēl arī nobijāmies no domas, ka meitenītēm ir asiņošana (ja nemaldos 2x gadā) un jāuzmana, lai tajā laikā suņi nebāžas virsū, negribam kucēnus!

Mums mājās visi ir puikas, izņemot mani :smarzas: Arī runcis un bruņurupucis :jautri:



Es no sava skatu punkta gan teiktu, ka meitenēm tās ir TIKAI divas reizes gadā (nu +/- atkarībā no šķirnes), bet puišiem tas ir visu cauru gadu (jā, protams, arī šis ir jāskatās no katra atsevišķa indivīda, ne visi tādi ir) :)

Man tas jautājums nebija, lai pārliecinātu par ko citu :) Manā "gaumē" ir tikai vienas sugas dzīvnieku vīriešu dzimte - zirgi. Visi citi man reāli nepatīk :kanepe: Kopš man mājās ir abu dzimumu suņi tas šo manu pārliecību tikai pastiprina :)

A par vīriem - tā bieži vien ir vīriešu solidaritāte, ka viņiem tā vajag :D
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Meklēju plušķīti

Postby Magdalena » 28 Apr 2017, 12:14

Alpina wrote:Es no sava skatu punkta gan teiktu, ka meitenēm tās ir TIKAI divas reizes gadā (nu +/- atkarībā no šķirnes), bet puišiem tas ir visu cauru gadu (jā, protams, arī šis ir jāskatās no katra atsevišķa indivīda, ne visi tādi ir) :)

Jā, puikām (bet ne visiem) tā ir nelāga problēma (trakākais - mukšana no mājām). Izkastrējām, un problēma atrisinājās.
Image

Image
User avatar
Magdalena
Baby
Baby
 
Posts: 54
Images: 2
Joined: 02 May 2016, 15:52

Re: Meklēju plušķīti

Postby Spigana » 28 Apr 2017, 12:19

Suņa dzimums tomēr ir baigais gaumes jautājums un, ja ģimenē viens grib puiku, bet otram dzimums mazsvarīgs, tad loģiskāk ņemt puiku, īpaši jau, ja tiešām ir kucēns pieejams. Man personīgi, piemēram, šobrīd šķiet, ka kuci vairs nekad dzīvē negribēšu, bet nu lab, redzēs, ko teikšu, kad beidzot mājās kobelis parādīsies. :D
Par kastrēšanu savukārt - iespējams kļūdos, bet šķiet, ka šnauceri ir no tām šķirnēm, kam kastrēšana ir ļoti nevēlama.

Veejameita, cik vecs ir pieejamais kucēns? Un vai esat domājuši par suņa nodarbināšanu? Kā ar kucēnu skolu - esat jau atraduši?
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Meklēju plušķīti

Postby veejameita » 28 Apr 2017, 12:33

Spigana wrote:Suņa dzimums tomēr ir baigais gaumes jautājums un, ja ģimenē viens grib puiku, bet otram dzimums mazsvarīgs, tad loģiskāk ņemt puiku, īpaši jau, ja tiešām ir kucēns pieejams. Man personīgi, piemēram, šobrīd šķiet, ka kuci vairs nekad dzīvē negribēšu, bet nu lab, redzēs, ko teikšu, kad beidzot mājās kobelis parādīsies. :D
Par kastrēšanu savukārt - iespējams kļūdos, bet šķiet, ka šnauceri ir no tām šķirnēm, kam kastrēšana ir ļoti nevēlama.

Veejameita, cik vecs ir pieejamais kucēns? Un vai esat domājuši par suņa nodarbināšanu? Kā ar kucēnu skolu - esat jau atraduši?



Par kastrēšanu arī vīrs ir kategorisks - ļoti negrib traumēt suni. Knapi pierunāju, ka runci gan vajag kastrēt. Viņam paziņa kastrēja suni un sunītis (nezinu šķirni) pilnībā esot mainījies, kļuvis apātisks un pilnīgi savādāks kā agrāk.

Kucēnam 30.aprīlī būs pilni 3 mēneši. Noteikti iesim suņu skolā, šobrīd izskatās, ka Saules suns Mežciemā būs vispiemērotākais variants. Vai ar reizi nedēļā pietiktu?

Par nodarbināšanu - esmu ieplānojusi socializēt, tiekoties ar draugiem, kuriem ir suņi, kā arī ar maziem bērniem, kaķiem. Man ir būtiski, lai sunītis pierod arī pie tuvāko radu mājām un viņu dzīvniekiem, jo bieži tur ciemojamies.
User avatar
veejameita
Baby
Baby
 
Posts: 29
Images: 1
Joined: 02 Apr 2017, 14:05

Re: Meklēju plušķīti

Postby Spigana » 28 Apr 2017, 13:11

veejameita wrote:Kucēnam 30.aprīlī būs pilni 3 mēneši. Noteikti iesim suņu skolā, šobrīd izskatās, ka Saules suns Mežciemā būs vispiemērotākais variants. Vai ar reizi nedēļā pietiktu?

Par nodarbināšanu - esmu ieplānojusi socializēt, tiekoties ar draugiem, kuriem ir suņi, kā arī ar maziem bērniem, kaķiem. Man ir būtiski, lai sunītis pierod arī pie tuvāko radu mājām un viņu dzīvniekiem, jo bieži tur ciemojamies.


Jā, kucēnu skolas parasti ir reizi nedēļā, man tas šķiet optimāli, ja nav plānā nodarboties ar sportu.
Socializācijas plāns ar izklausās labs, varbūt vienīgi vērts arī kādu svešāku sapazīstināt. :)
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

PreviousNext

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests