Golden Sammy

Blogs and Chats

Re: Golden Sammy

Postby Henriete » 01 May 2017, 15:56

Vakar no rīta devāmies uz Stokholmas centru, apskatīt, BEIDZOT, saziedējušos Japānas ķiršus! :samilejies:
Bildes: Manas
Superīgā Latvijas karoga krāsas siksniņa( Tebi collars)

ImageImage
ImageImage
Image
Image
Image
Image
Image
ImageImage
ImageImage
ImageImage
Image
Image
Image
Image
Image
ImageImage
Image
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Golden Sammy

Postby lauva » 01 May 2017, 16:10

:sirsninas2:
Ļoti skaistas bildes! Semijs prot pozēt :samilejies:
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Golden Sammy

Postby Henriete » 01 May 2017, 17:40

lauva, paldies !! Man arī tiešām patīk. Bieži nesanāk parādīt to skaistumu, ko acis redz. Reizēm iznāk!
Jā, Sems ir zvaigznīte!
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Golden Sammy

Postby Imagine » 02 May 2017, 20:11

Izskatās patiešām vareni! Brīnos, ka Latvijā neviens tādus nekur nav iestādījis, lai gan ilgi jau vairs nav palicis, līdz viss šeit koši saziedēs.
User avatar
Imagine
Junior
Junior
 
Posts: 582
Joined: 23 May 2013, 23:59

Re: Golden Sammy

Postby Henriete » 03 May 2017, 22:17

Imagine wrote:Izskatās patiešām vareni! Brīnos, ka Latvijā neviens tādus nekur nav iestādījis, lai gan ilgi jau vairs nav palicis, līdz viss šeit koši saziedēs.


Paldies :) Ceru, ka ar rezultātiem arī izdevās kaut ko saprast no iepriekšrakstītā.

Latvijā, cik zinu, Japānas ķirši ir Uzvaras parkā, Rīgā. Var teikt, ka tuvāk lielajam hotelim, kurš iepriekš saucās Maritim Park hotel (zinu, ka tagad ir cits nosaukums). Tajā parka pusē ir kociņi :)
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Golden Sammy

Postby Imagine » 04 May 2017, 08:27

Kā pieminēju, ka Rīgā nav, tā nākamajā dienā ziņās bija, lūk, šī bilžu kolekcija - http://www.tvnet.lv/zala_zeme/galleries ... ry_image=1 .:)

Būs jāiet lūkot.
User avatar
Imagine
Junior
Junior
 
Posts: 582
Joined: 23 May 2013, 23:59

Re: Golden Sammy

Postby Henriete » 06 May 2017, 11:56

Imagine wrote:Kā pieminēju, ka Rīgā nav, tā nākamajā dienā ziņās bija, lūk, šī bilžu kolekcija - http://www.tvnet.lv/zala_zeme/galleries ... ry_image=1 .:)

Būs jāiet lūkot.


Jā. :) Vēl var paprovēt jūlijā Limbažos (kaut kur rajonā, precīzi nepateikšu kur) lavandas lauku :)
Tikai tur ar suni cauri nevar brist, pašai lavandai. Bet cilvēki gan pa taciņām drīkst caurstaigāt ;)
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Golden Sammy

Postby Henriete » 06 May 2017, 11:58

Image

Suns sēž blakus pašam laukam :D
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Golden Sammy

Postby Henriete » 23 May 2017, 21:38

Sen neesmu te neko likusi, laikam laika trūkums ;) Pieneņu sezona ir atvērta

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Golden Sammy

Postby Henriete » 23 May 2017, 21:39

Image
Image
ImageImage
Image
Image
Image
Image
Image
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Golden Sammy

Postby Henriete » 23 May 2017, 21:39

Image
Image
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Golden Sammy

Postby Henriete » 25 May 2017, 00:27

Pienenes mūsu galā :samilejies:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Golden Sammy

Postby Henriete » 29 May 2017, 13:33

Šī nedēļas nogale man bija ļoti darbīga, pirmo reizi sasniedzu savu rekordu, 4 zeltaino grūmings vienā dienā. Ļoti smagi, bet izturējām :D Samgi tāpēc, ka jāsāk no 0, suņi , kuri reti tiek frizēti, pilnībā attaug, tas procesu ļoti sarežģij. Jāsāk ar pašiem pamatiem, beidzot ar noslīpēšanu visos sīkumos. Katrs suns man prasīja apmēram 2 stundas. Pilna darba diena , es teikšu. Un ja nav blāsteris pie rokas, tad vispār murgs. :asaras: :meitenedejo:

Par cik bija grūminga diena pirms izstādes, tad Semam nācās palikt mājās, lai nemaisītu gaisu un viena no mūsu kucēm meklējās, kas būtu arī lietu sarežģījusi. Taču piedāvāju aplūkot savas bildes, agrā rīta peldē pirms frizēšanās. :samilejies:

Šoreiz bildēs būs redzami 5 suņi no mūsu lielās komandas. Sema draugs Rino, mazmeita Ronja, meita Perla un pusmāsa Lotte, un Lottes meitiņa Keita. :samilejies:

Image
Ronja (Sema mazmeita)
Image
Image
Rīno (Sesto Anima Libera) vienīgais, kurš nav asinsradinieks mūsu kompānijā :D
Image
Sema skaistā meita Perla (Milbu Extra Choice) Milbu Snow Bank x I'm Terra Antyda Sani Together With Milbu atvase
Image
Image
Priekšplānā Lotte (Milbu Charming Claudette), kas ir Sema pusmāsa, viņiem ir viena mamma Milbu Laurella
Image
Image
Image
Un mazulīte Keita (Royal Crystal Jasmine) Milbu Charming Claudette x I'm Terra Antyda Real Shine, kas ir attālāka Sema radiniece, un tomēr
Image
Image
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Golden Sammy

Postby Henriete » 29 May 2017, 13:46

Māte un meita, Perla un Ronja. Perla ir Sema meita un Ronja mazmeita
Image
Ronja (Milbu Extra Choice x Wild Pepper En Route) Sema mazmeita
Image
Keita (Royal Crystal Jasmine) Milbu Charming Claudette x I'm Terra Antyda Real Shine
Image
Image
Lotte (Milbu Charming Claudette) Sema pusmāsa, viņiem ir viena mamma Milbu Laurella
Image
Lotte un Keita, māte ar meitu
Image
Lotte (Milbu Charming Claudette)
Image
Ronja (Sema mazmeita)
Image
Perla (Milbu Extra Choice) Sema meita :samilejies:
Image
Image
Lotte un Keita
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Ronja (Sema mazmeita)
Image
Last edited by Henriete on 29 May 2017, 13:59, edited 1 time in total.
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Golden Sammy

Postby Henriete » 29 May 2017, 13:52

Rīno(Sesto Anima Libera), Sema draugs un vienīgais, kurš nav asinsradinieks :rej:
Image
Māte ar meitu, ļoti līdzīgas. Perla un Ronja, Sema meita un mazmeita
Image
Slapjās astes :samilejies:
Image
Image
Perla (Milbu Extra Choice) Sema meitiņa
Image
Ronja un Perla, meita un mazmeita Semam
Image
Perla (Milbu Extra Choice)
Image
Keita (Royal Crystal Jasmine)
Image
Image
Rīno (Sesto Anima Libera)
Image
Keita (Royal Crystal Jasmine)
Image
Un komandiņa, bez Keitas, kura, kā jau mazs kucēns, nespēj nosēdēt mierā. :D
No kreisās: Rīno (Sema draugs), Perla (Sema meita), Ronja, Sema mazmeita un pusmāsa Lotte :samilejies: Diemžēl kompānijā trūkst, kā jau teicu, Keita, Sems pats un Sema otra meita Grieta
Image
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Golden Sammy

Postby Henriete » 29 May 2017, 13:58

Speciāli 4 bildītes Keitai (Royal Crystal Jasmine), Lottes meita. Milbu Charming Claudette x I'm Terra Antyda Real Shine

ImageImage
ImageImage

Ja jau bildes, tad arī izmantošu iespēju publicēt Royal Crystal audzētavas lapu. Pirms kāda laika esmu pabeigusi viņu, palīdzot audzētājai Sigitai.
Mazliet papildināta :)
http://royalcrystal.wixsite.com/royalcrystal
Keita ir viņas audzētavas jaunpienācēja. :samilejies:
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Golden Sammy

Postby Henriete » 29 May 2017, 14:02

Un publicēšu tad dienas galveno tēmu, grūmings.
Perla gan nebija pieteikta izstādei, bet nolēmām arī viņu safrizēt pēc ilgiem laikiem un uzņemt kādas bildes!
Perla (Milbu Extra Choice) 3 gadus jauna. Vecāki: Milbu Snow Bank x I'm Terra Antyda Sani Together With Milbu

ImageImage
Perliņai drusku jānomet masiņa, bet drīz jau būs formā
Image
Image
Image
Image
Image
Image
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Golden Sammy

Postby Henriete » 30 May 2017, 00:42

Kaut kur nogrūztas bildes bija, bet fakts ir tāds, ka tās uzņemtas 3.05. šogad :)
Tad nu lūdzu :samilejies: Ķiršu blossomi
Image
Image
Image
Image
Image
Image
ImageImage
ImageImage
ImageImage
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Golden Sammy

Postby Henriete » 30 May 2017, 00:45

Image
Image
Image
ImageImage
Image
Image
Image
Image
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Golden Sammy

Postby Henriete » 02 Jun 2017, 18:47

Es domāju, ka Zviedrijā man nekas tāds nekad nebūs jāpiedzīvo, bet izrādās es kļūdijos...

Stāsts iz šodienas, ko man pašai rakstot, vēljoprojām neticās tam.
Pirms kādas stundas izgājām izvest suni pa ierasto maršrutu, atgādināšu, ka dzīvoju te jau gandrīz gadu, un NE REIZI , neko tādu, pat tuvu, neesmu piedzīvojusi.

Esam jau gandrīz pie mājām, kādus pārsimt metrus no durvīm, un pretī nāk sieviete ar LIELU garspalvainu Vācu aitu suni. Es jau pa gabalu saprotu, ka nebūs labi, jo viņš ir milzīgs.

Mēs izvairoties, cenšamies iet ar lielu atstarpi, jo tur bija tikai viena iela, pa kuru aiziet.
Viņa apstājās un tur savu suni. Mēs ejam garām un loģiski, tas suns pēkšņi sāk raut (bet tiešām ne īpaši stipri) un ko viņa? VIENKĀRŠI atlaiž savu lielo suni vaļā, un tas skriešus,protams , metās manējam virsū, it kā pieskrēja, sāka ostīt, un pat nepagāja sekunde, ka viņš jau uzmetās Semam krāgā.
Vīrs mēģinot izvairīties ar suni, saprot, momentā, ka nav variantu un sper tam sunim pa seju, kad viņš jau bija ieķēries manā sunī. Tad viņš pēkšņi takā atraujas un ar atņirgtiem zobiem atkal mēģina uzbrukt skrienot/riņķojot vīram ap kājām, it kā ķerot Semu.
Vīrs atkal viņam sper, un es pat neriskēju grābt viņu aiz čurpa, jo viņš bija tiešām mizlīgs. Es kliedzu tai sievietei ,lai savāc savu suni. Šī tikai stāv un skatās.
Tad, kad uzbļāvu, viņa mēģināja paņemt pavadu no zemes un suni pat neatrāva nost. Tikai tad, kad bīdīju ar augumu nost to suni, viņš atkāpās. Un tad viņa it kā viņu turēja, bet stāvēja turpat, kur suns atkāpās, pat nenpiepūlējās atkāpties, lai neradītu vēlvienu tādu situāciju.
Es viņai diez gan skaļā balsī saucu - ko tas nozīmē? Tavs suns tikko uzbruka manējam.. Kādā sakārā jūs stāviet un necentāties viņu savākt?

Jūs tagad nepārlasīsieties, viņai skaidrā angļu valodā teica man, KA ESMU TRAKA.. Paga ko? Jā, tiešām, jūs nepārlasījāties. Viņa man teica tādas lietas, kuras es pat Latvijā neesmu dzirdējusi.
Pirmkārt uzsvēra, ka viņas suns neesot agresīvs un viņa atlaida pavadu, jo pavadas ESOT SASPIEDUSI VIŅAS MAZO PIRKSTIŅU ROKAI :jaut: :jaut: :jaut: . Mēs ar vīru vnks palikām mēmi. :apstulbis:
Viņa teica, ka šī esot privāta teritorija un te nedrīkstot staigāt, mēs esot vainīgi, ka viņas suns uzbruka... :huh: :huh: :huh:
Es stāvēju ar lielām acīm un mēs abi nespējām sagremot, ko tikko dzirdējām. Es paskatos apkārt un jautāju viņai - kur šeit ir zīmes, kas paredz privātu teritoriju, kāds ierobežojošs žogs vai kas cits, kas to pierāda? Viņa uz to neatbildēja un vēlreiz teica, ka es vienīgā esot šeit traka un man vajag vākties prom. :akes:
Es kanpi noturējos, lai neievilktu viņai pa ģīmi, goda vārds..
Es viņai saku - tad saucam policiju, lai varam atrast "privāto teritoriju" un atzīmēt, ka šis suns ir agresīvs un jūs nespējiet viņu kontrolēt. Uz ko vina atbildēja, ka zviedrijas likumi mums nav zināmi, acīmredzot, un viņa pati izsaukšot. Es saku - sauc. Viņa iebāž roku kabatā un turpina muldēt par to, ka mums esot jāvācās prom, ka viņas suns ir labi audzināts un mierīgs.
Es ,protams, teicu visu to pašu, ka viņa nespēj savu suni noturēt, un viņš ir agresīvs, sunim vajag uzpurni, lai nenodara citiem ļaunumu...
Es tiešām jums nespēju atstāstīt visu sīkumos, bet saruna beidzās ar to, ka viņa aizgāja prom, it kā sākumā mums sekoja, lai redzētu , kur mēs dzīvojam... :jautri: :aknee:
Vienkārši kronis, tiešām žēl, ka mums nebija līdzi telefoni, es būtu gan ierakstījusi sarunu, gan nofilmējusi viņu un viņas attieksmi, drošvien arī izsaukusi policiju.

Paldies Dievam, iztikām tikai ar izbīli, sunim viss kārtībā.. bet kaut ko tādu es nespēju iedomāties pat sapņos... :huh:

Secinājums ir viens - stupid people all around us :akes:
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests