Sāc ar sevi. Māras blogs.

Blogs and Chats

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 16 May 2017, 12:10

Alpina wrote:Vai esi droša, ka viņam busā pietiks vietas? :)

Jap.
Image
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Felix_PS » 16 May 2017, 12:23

viewtopic.php?f=181&t=5512 man ir šādos izmēros, ja Tev ar 70 cm augstumu pietiek.
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby aaairam » 16 May 2017, 12:25

Mans ir apmēram 75cm augstumā , pārējos mērus gan varētu vakarā tikai noskaidrot.
Image

Image
aaairam
Puppy
Puppy
 
Posts: 111
Images: 44
Joined: 25 Nov 2014, 23:42

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Felix_PS » 16 May 2017, 12:26

Tas 120cm x 80 cm būris ir milzīgs, bildē esošie izskatās mazāki. Es vnk tā busa izmēru cenšos iztēloties, jo man pat mājās tam milzim nebija vietas :kanepe:
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 16 May 2017, 12:27

Felix_PS wrote:http://www.suni.lv/viewtopic.php?f=181&t=5512 man ir šādos izmēros, ja Tev ar 70 cm augstumu pietiek.

Ja nu tā sanāktu, tad tev uz kursinga čempi pēc šampja pudeles (vai eklēriem vai kā nu tur) būtu jābrauc :kanepe:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 16 May 2017, 12:30

aaairam wrote:Mans ir apmēram 75cm augstumā , pārējos mērus gan varētu vakarā tikai noskaidrot.

Ļoti gaidīšu. Būris metāla? Vai plastmasas, kā Felix_PS?

Felix_PS wrote:Tas 120cm x 80 cm būris ir milzīgs, bildē esošie izskatās mazāki. Es vnk tā busa izmēru cenšos iztēloties, jo man pat mājās tam milzim nebija vietas :kanepe:

Buss tiek īrēts. Ja pareizi saprotu, tad būs tāds pats vai pat lielāks, bet jā, nu laikam 120 būtu mazliet pār strīpu, jo šie, kas bildē ir mazāki, jā. Attiecīgi tas tavs lidošanai pat varētu būt dikti kā reiz. Tajā varētu tad likt mazāko no abiem.
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Felix_PS » 16 May 2017, 12:38

Es kāreiz domāju, ka varētu ieplānot braukt palūrēt. Atgādini kurā vietā un datumos tas būs. :-)
Es vēl joprojām alkstu satikt Rūsu :samilejies:
Plastmasas būris man absolūti nevajadzīgs dzīvo Pļavniekos un ir brīvi pieejams, kad un kā vajag. :-)
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 16 May 2017, 12:46

Felix_PS wrote:Es kāreiz domāju, ka varētu ieplānot braukt palūrēt. Atgādini kurā vietā un datumos tas būs. :-)

^^ Tas būtu dikti forši!
https://www.coursing2017.com/
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 18 May 2017, 12:57

aaairam wrote:Mans ir apmēram 75cm augstumā , pārējos mērus gan varētu vakarā tikai noskaidrot.

Vai izdevās izmērīt būri?
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby aaairam » 18 May 2017, 16:02

Māra wrote:
aaairam wrote:Mans ir apmēram 75cm augstumā , pārējos mērus gan varētu vakarā tikai noskaidrot.

Vai izdevās izmērīt būri?


Tā, aptuvenie izmēri ir 98cmL x 75cmH x 62 cmW, bet tur par pāris cm var atšķirties. Gribēju internetā noskaidrot precīzus mērus, bet nevaru to būri atrast.
Mums ir vari kennel ultra
Image

Image
aaairam
Puppy
Puppy
 
Posts: 111
Images: 44
Joined: 25 Nov 2014, 23:42

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 22 May 2017, 15:33

Liels paldies visiem par būra piedāvājumiem. Tagad sagaidīšu info par busa izmēriem un vērsīšos tad pie jums, mīļie, atsaucīgie, jau konkrēti. ^^
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 22 May 2017, 15:59

7dienas kurtu randiņš ar nelāgu iznākumu

Nav ko tikai spodrināt spalvu saviem zvēriem. Ir tak iemesls, kāpēc Latvijā saluki tikai kādi 10.
Ne viņim superpuper raksturi, ne viņi atvērti visam. Tā arī šoreiz.


Ar pozitīvu domu, ka ciemojamies Ventspilī, uzprasījāmies uz pastaigu ar vipetdraugiem. Konkrēti - 3 gb.
Zināju, ka ņemšu savu pozitīvo suni. Rūsu. Aplauziens jau bija pie izkāpšanas. Minēt iemeslus var vienmēr, bet nu izkāpis no auto un atdūries pret 3 vipetiem, Rūsa saīga un kļuva rūcīgs un nedraudzīgs. Man smieklīgais un jestrais zvērs!! Pret kurtiem!! Ak jel, kas man bija par vilšanos, ko pastiprināja šī nīgruma nemazināšanās arī vēlāk. Nu labi, atceļā jau Rūsa bija pierimis, bet draudzīgs/spēlīgs tāpēc ar nebija kļuvis. Tikai pārstāja uz visiem rūkt. Laikam jau bija pateicis visu, ko domā.
Mana versija, ka viņam bija pārāk daudz - uzreiz trīs suņi priekšā, pietam esot ar garu nedēļas nogali un sauli aiz muguras, kad spēki un pacietība patērēta. Tas viņa tizlo uzvedību neattaisno, bet varbūt vismaz man izskaidro un nākamreiz (ja kāds vēl parakstīsies ar viņu tusēt) zināšu, ka pa vienam. Suņi jāpievieno pa vienam.

Tā nu redzot, ka balle tāda švaka un pārējo pamudināta, paņemu līdzi tomēr arī Kaju. Pēc daždesmit metriem, redzot Rūsas uzvedību, noriskēju un suņus samainīju. Rūsa nonāca pie pavadas bubināt un Kaju palaidu tusēt ar vipetiem. Un kā par brīnumu - nekādas rūkšanas un negantības. Visi smuki uzvedās, kopā tipināja un ostījās un baudīja meža gaisu. Pēc laika palaidu klāt arī Rūsu un visi mierīgā garā soļoja cauri mežam uz jūru, lasīja ērces.

Mirkli pēc tam, kad bijām nobrīnījušās par suņu mierīgo uzvedību, kāds no vipetiem pavilka uz spēli. Manējie noformēja neforšo komandu un lenca jautrības meklētāju. Jautrība ātri beidzās.
Ne mirklis un cits vipets atkal aicināja uz skriešanu.
Kā bija, kā nebija - Kajam ir zināms niķis savu trencamo materiālu mudināt uz ātrāku skriešanu vai skriešanu vispār ar ķeršanu dibenā. Parasti - aizvainojoši, bet bez caurumiem.
Šoreiz gadījās neveiksmīgi un plān-ādainais vipets tika pie viena cauruma vairāk dibenā. Nesmuka nesmuka cauruma.

Kajs 'dibenā kodējs' un Rūsa 'kašķīgais bābietis'. Tādi man viņi gadījās 7dienas vakarā. :akes:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 22 May 2017, 16:12

Priecīgais nedēļas nogales notikums

Es nezinu, kāpēc man tas ir tik svarīgi tuksneša sunim, kuram tas NAV asinīs. Bet es gaidīju šo dienu kā tadu picas kurjeru, pie bada esot.
Es gaidīju, kad/ka Rūsa peldēs. Reāli ielīdīs ūdenī un ar kājām neskarsies pie zemes.
Un tas NOTIKA. Šajā karstajā sestdienā. Pats labprātīgi iekāpa dīķī un peldēja. Nezinu vai maz var sagādāt man lielāku prieku. :aptracis:
Un viņš to darīja vairākkārt. Tātad nebija netīšām. Un pat no dīķa iznesa bumbiņu, ko pats tur ienesa (es neriskētu mest, jo neticu, ke peldēs pakaļ).
Tāds man saulainais prieks ar Rūsu. Peldošo saluki. Jīhāāāāāā!!!!

:aptracis: :aptracis: :aptracis:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Spigana » 22 May 2017, 16:27

Superīgi! :)
Man jau šķiet, ka peldēšana ir ļoti laba nodarbe sunim - atvēsina, izcili trenē muskuļus, labi nogurdina. Attiecīgi ļoti saprotu Tavu prieku. :)
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 22 May 2017, 16:28

Spigana wrote:Superīgi! :)
Man jau šķiet, ka peldēšana ir ļoti laba nodarbe sunim - atvēsina, izcili trenē muskuļus, labi nogurdina. Attiecīgi ļoti saprotu Tavu prieku. :)

Un attīstīs Rūsam mazo krūtažu vairāk. Cerams ^^
Tagad Mio uzdevums viņu ir pavilkt uz šādu aktivitāti vairāk! Nu tā, lai es to bumbiņu varu mest un viņš peld pakaļ :D
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby fedelta » 22 May 2017, 16:31

Māra wrote:
Spigana wrote:Superīgi! :)
Man jau šķiet, ka peldēšana ir ļoti laba nodarbe sunim - atvēsina, izcili trenē muskuļus, labi nogurdina. Attiecīgi ļoti saprotu Tavu prieku. :)

Un attīstīs Rūsam mazo krūtažu vairāk. Cerams ^^
Tagad Mio uzdevums viņu ir pavilkt uz šādu aktivitāti vairāk! Nu tā, lai es to bumbiņu varu mest un viņš peld pakaļ :D



Interesanti lasīt kādu izbrīnu un prieku sagādā suņa peldēšana, jo manējais péc kociņa ar blīkšķi iet iekšā ūdenī :kanepe: liekas tik normāli un pierasti :pukudupsis:
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 22 May 2017, 16:34

fedelta wrote:Interesanti lasīt kādu izbrīnu un prieku sagādā suņa peldēšana, jo manējais péc kociņa ar blīkšķi iet iekšā ūdenī :kanepe: liekas tik normāli un pierasti :pukudupsis:

Tas prasīja TIKAI 2,5 gadus šo sagaidīt :kanepe:
Un var jau būt, ka kaut kur zemapziņā tieši tāpēc tik ļoti priecājos, jo tas ir kaut kas Normāls. Laikam gribas atrast vairāk normālā manos nenormālajos :D
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Tuja Moroshkas » 23 May 2017, 13:54

Mana princese arī nepeld, bet es neskumstu, jo arī es ūdeni mīlu siltu, un vannā! :aptracis:
Tuja Moroshkas
Baby
Baby
 
Posts: 6
Joined: 16 Nov 2015, 12:35

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 23 May 2017, 14:03

Tuja Moroshkas wrote:Mana princese arī nepeld, bet es neskumstu, jo arī es ūdeni mīlu siltu, un vannā! :aptracis:

:kanepe:
Zinu, ka temperatūra manējam ne no svara. Arī ziemā ar ledus gabaliem nesmādē kopā mērcēties. Toties duša ir pati elle. Laikam spēks ir izvēles iespējā :D Un tev jau dāmai kažoks, ko nedrīkst bojāt ar mežoņu peldēm ^^
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 23 May 2017, 17:23

Saluki/kurti VAR!

Mazliet pašiedvesmai. Amerikas saļuks Dragon.

Image
(foto nozagts Michelle Ridenour FB profilā)

:pukudupsis:

Kamēr "tepat" Slovākijā spridzina afgāne Reina. Viņa nupat arī sākusi OB treniņus.
https://www.facebook.com/susanita.reinina/posts/10206492040380005
Te viņas YouTube kanāls interesentiem: https://www.youtube.com/channel/UCY-v_ZMbWSRX_wBiEujdjtg

:pukudupsis:

Somijā dāma Salla Kuikka ņem pie dziesmas savus abus (?) afgāņus un māca šiem OB. Agility gan arī.
Te video no procesa.
https://www.facebook.com/salla.kuikka/videos/vb.1418000811/10210806144575853/?type=3&theater
un mazliet agility
https://www.facebook.com/salla.kuikka/videos/vb.1418000811/10204239366370502/?type=3&theater
(Viņas jūtūbs te https://www.youtube.com/channel/UCzv4tPHZa2MuGFWp4PxyWYw)

:pukudupsis:

Tad vēl ir zviedriete Ninni Wahidah, kura dara OB ralliju ar savām abām saluki kucēm. Bet ar info, video un bildēm nedalās. :(
Image

:pukudupsis:

Nao Imai saļuki darbojas agility, bet kā nodod foto, tiem ir arī citi talanti.
Image

:pukudupsis:

Rūsas sarkanais brālis Tintins Zviedrijā, rādās, arī joprojām praktizē agility un dara neslikti un pat piedalās sacensībās.

Karoč, kā saka latvieši, jādara tikai ^^
:pukudupsis: :pukudupsis:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests