Pixy. Suņu stāsti.

Blogs and Chats

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby madja » 05 Apr 2017, 12:01

Māra wrote:Par korgijiem nebija tā, ka kardigani spītīgāki? Attiecīgi populārāka ir vieglāka korgija versija? Sorī, ja putrojos.


nezinu,vai spītīgāki, bet rezervētāki pret svešiniekiem, lielāki izmērā un,kā nupat uzmetu aci, divreiz dārgaki nekā vidēji pembroki amerikā.
quorā vēl bija arī atbilde,ka kardigani ir " less cute" :pilnmeness:
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Spigana » 05 Apr 2017, 13:15

Madja, nudien interesants tops, paldies!
Mani šai topā pārsteidz zemā raselu vieta - man likās, ka viņu visā pasaulē ir melnais miljons. Bet iespējams, ka šis saistīts ar to, ka AKC ilgstoši neatzina šo šķirni.
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby pixy » 14 Apr 2017, 12:49

Visos ar sauli saistītajos svētkos vienādu temperatūru! Pērnie Jāņi gan bija baigi karsti, bet vēl iepriekšējie varētu pretendēt uz šo saukli. Šorīt pie manis -3 un pēc sešiem vēl papilno mēnesi aizklāja balta migla, kas pārvērtās sarmā. Skaisti patiesībā, šī bilde man kaut kā ļoti simboliski ar Lielo Piektdienu asociējas -
Image
Šī toties tāda spocīga, kad mierīgi var skatīties uz sauli un nekādas acis nežilbst:
Image
Un vēl šorīt dzīvības kokā aiz loga divi lauku baloži šiverēja. Vēlāk gan aizlaidās uz mežu, kur smuki dūdoja savu "pus pūr ol piedēj", bet kaut kāda doma par iespējamu ligzdas uzbūvi manā pagalmā viņu galvās dzīvo :)
Image
Vispār jau labi, ka pavasaris ir arī ar aukstumu, nav tāds "žvikt" un viss uzplaucis un uzziedējis un noziedējis. Krūmiņiem pirmais zaļuma lēnām sāk riesties un vizbuļi iekonservējušies, visu var paspēt pamanīt un apskatīt :sirsninas:
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby pixy » 16 Apr 2017, 18:22

Priecīgas visiem Lieldienas, gan Pirmās, gan Otrās! Auksts, ar ziemeļvēju un baltām bumbiņām no gaisa :D . Te brīdis, kad saule kopā ar sniegu - prātoju, vai ir arī varavīksnes iespēja pie tādas kombinācijas? Šodien neizveidojās, bet varbūt, ja sniegs ir gana spīdīgs, tajā arī var atspīdēt saule un izveidot sniega varavīksni. Šobrīd ārā mīnusi un zeme raibi balta - kā Lieldienu ola :alinji:
Image
Bilde nav neko mākslinieciska, bet manam attaisnojumam par tādas ielikšanu lai kalpo, ka tas, kas tur durvīs balti spīd ir mūsu "kapu konuss" :D .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Henriete » 16 Apr 2017, 21:12

Priecīgas Lieldienas arī Jūsmājās! :aptracis:
Domāju daudzi sev šorīt uzdeva jautājumu, pušķot eglīti vai krāsot olas? :eglite: :jautri:
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby pixy » 17 Apr 2017, 08:08

Henriete, paldies :) . Šodien jautājums vēl aktuālāks, jo ārā no rīta bija -7, viss skaisti sasalis sudrabaini mirdzošs :D . Un tomēr, tā kā kliedz dzērves, ir skaidrs, ka ir pavasars :eglite: .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Imagine » 17 Apr 2017, 10:21

Priecīgus svētkus!
Mēs, vakar braucot no Siguldas mājās, iekļuvām tieši tādā sniegputenī, kā tev fotogrāfijā notverts. Sniegpārslas virpuļoja vien. Toties pašā vakarā, pa logu ārā paskatoties - kupenas krājās un gaiss smaržoja gluži kā ziemā. Skaisti gan, bet, cerams, ka šogad pēdējo reizi. Nu jau ziemas mums bijis atliku likām. :)
User avatar
Imagine
Junior
Junior
 
Posts: 582
Joined: 23 May 2013, 23:59

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby pixy » 23 Apr 2017, 06:57

Lai arī šķirnes sadaļā vakardienas Habī rezultāti ir, ielikšu arī te, kur mūsu visu dzīvīte vairāk norisinās. OB-2, "very good", 232.punkti, 2.vieta. Tiesnesim viņa ļoti patika, man mazāk, jo ļoti nomocījos, lai nezaudētu kontaktu, bet apzinos, ka šim brīdim tāds rezultāts ir pat ļoti labs, tādēļ no visa spēka mēģinu priecāties :D . Paldies dresetajam un Elizabetei, komanda ir spēks un pendeles arī man visu laiku vajag, tai brīdī ieslēdzas pretreakcija un es vismaz pati sevi beidzu šaustīt :velnins: . Iesim tālāk, tas ir, pagaidām nekur neiesim, to pašu divnieku strādāsim un mēģināsim stutēt uz augšu :dejosuns: .
Image

Keliņa nestartēja - atkal noslimoja ar iekšām, grūti mums gāja. Tagad viss ir labi, bet viņa ir ļoti vāja un arī spēka nav tik, cik vajadzētu. Nolēmu dot iespēju atpūsties, jo šis sporta veids tomēr prasa lielu morālo spēku un koncentrāciju. Sanāca pat ļoti labi, jo līdzi viņa bija, izvilku un mazliet pastrādāju Habī motivācijas celšanai un vēl beigās palīdzējām nosēdēt izturību kucei, kas meklējas un nevarēja startēt ar saviem "klasesbiedriem". Līdz ar to sanāca tāds īss starts bez iespringuma (vairāk manējā, kā Keli...) un bļoda par padarīto. Nu jau pamazām atgriežamies parastajā treniņrežīmā un ceram, ka atkal esam uz pekām :pastaiga: .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby pixy » 26 Apr 2017, 10:11

Nekādas atsevišķas afišas vai reklāmraksta pagaidām nav, bet man gribas visus aicināt uz vienu no Dino Zoo Pasaules atklāšanas pasākumiem. 6.maijā jaunajā Dino Zoo arēnā Krasta ielā 152 plkst.12.00 notiks "Apmācība un aktīvas dzīves iespējas sunim un viņa saimniekam" - ieskats apmācības plusos un dažādos sporta veidos. Tas ir mans sens sapnis, pastāstīt kompaktā veidā (cik nu kompaktā, vismaz pāris stundas aizies...) par dažādām iespējām, ko suns var darīt kopā ar saimnieku. Ar Dino Arēnas palīdzību varu šo sapni īstenot, jo grūtākais jau ir savākt paraugdemonstrējumus, nevis runāt. Droši vien, ka to var darīt arī ar ekrānu aiz muguras, bet dzīvais izpildījums ir dzīvais. Konkrēti šajā reizē tiks pārstāvēti Obedience, OB rallijs, IPO, adžiliti, flaibols, frisbijs, triku apmācība un frīstails. Pasākumu pa brīvdienām ir ka biezs, tomēr varbūt kāds šo izlasīs un izdomās, ka gribas uzzināt par dažādām apmācības iespējām. Mazlietiņ no tā būs arī 29.aprīļa atklāšanas svētkos, bet tur akcents likts uz plašu spektru, ne tikai suņiem un apmācību vien. 6.maijs būs pilnībā veltīts tiem trakajiem, kas ar suņiem nesēž mājā un neēd čipšus, bet rosās, kustās un domā kopā :labipadarits: .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Māra » 26 Apr 2017, 10:18

:aptracis:
Būsim! Izklausās super!
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Spigana » 26 Apr 2017, 10:28

Oi, žēl, ka man 6. maijs nespīd. :(
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby pixy » 26 Apr 2017, 12:15

Re, kur Habītis un Elizabetes Ritmy atklāj Dino Pasauli :D . Habī gan neizskatās diez ko ieinteresēta, droši vien tāpēc, ka priekšnesumu vakar rādīja Keli, nevis viņa :D . Bet drīz, ceru, arī viņa tiks pie vārda :tikainesaki: .
Image
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby pixy » 26 Apr 2017, 16:41

Nevaru nepadalīties - vēl viena bildīte no Dino Zoo Pasaules atklāšanas. Keliņa rādīja blakus iešanu tādā kā priekšnesuma formā, ar mūziku fonā. Ne kā HTM (heelwork to music), kas būtu jāpieskaita suņu deju sportam, bet vienkārši mazliet dekorativizētu blakus iešanu. Tāda ļoti uzskatām ilustrācija tam, ka suņiem patīk paklausības sports, es ļoti ceru, ka pilnīgi nevienam neizskatās, ka tur suns tiek "mocīts ar sportu" :kanepe:
Image
Ja kādam gribas noskatīties šo Keli izgājienu, viena iespēja ir tas pats 6.maijs, vēl viena 29.aprīlis, kad ir lielā atklāšana visas dienas garumā un mūsu komandai ir divi izgājieni - viens ar trikiem un dejām :dejosuns: un otrs ar paklausības sportu :pastaiga: .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Imagine » 29 Apr 2017, 20:48

Ceru, ka Keli ir atguvusi spēkus!

Un par šo...

suņiem patīk paklausības sports, es ļoti ceru, ka pilnīgi nevienam neizskatās, ka tur suns tiek "mocīts ar sportu"


Es varu runāt tikai no paklausības rallija pieredzes, taču, manuprāt, kamēr pats nesāk ar to nodarboties, tikmēr nezinātājam neiestāstīsi un nav pat jēgas sākt diskutēt. Tagad, kad pati savu šuneli mācu, redzu, ka ne tikai viņam pašam patīk (kad ir pareizais dvēseles stāvoklis), bet pašai neapnīk. Gribas noiet smukāk, pareizāk, precīzāk. :)

Kā īsti ir ar jauno "DinoZoo pasauli" - tur ir plānotas regulāras suņu apmācības nodarbības?
User avatar
Imagine
Junior
Junior
 
Posts: 582
Joined: 23 May 2013, 23:59

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby pixy » 01 May 2017, 16:21

Imagine wrote:Kā īsti ir ar jauno "DinoZoo pasauli" - tur ir plānotas regulāras suņu apmācības nodarbības?
Jā, no 8.maija, kad starpsienas būs saliktas, tur notiks gan paklausības apmācība, gan hendlings, gan fitness un kucēnu socializācijas skoliņa. Šobrīd vairāki no kinologiem sniedz bezmaksas konsultācijas par apmācību un vispār dzīvi ar suņiem, veikals un frizētava jau čakli strādā, tā, ka viss iet uz priekšu un, cerams, visu iecerēto izdosies īstenot :) .

Man sāk likties, ka Keli varbūt jāsūta ganos :neparliecinats: . Kā zināms un reizēm arī bildēs redzams, mums aiz sētas ganās radiņu gotiņas. Šobrīd elektriskais gans ir novilkts gar grāvi, kas slīpi attālinās no mūsu teritorijas. Pirms pāris dienām ejam staigāt, pie vārtiņiem, kas uz ganībām iziet, pārlaižu rūpīgu aci, lai pamanītu, ja tur kāda stirna vai dzērve ganās un Keli pie pavadas jāliek momentāli, neko tādu neieraugu. Izlaižu suņus pa vārtiņiem un Keli pilnā šusē metas virsū govij :soks: . Izrādās, konkrētā govs nezināmu iemeslu dēļ atrodas elektriskā gana mūsu pusē. Keli ieraudzījusi, tā metas uz mežu, bet Keli ar apbrīnojamu profesionālu piegājienu to apdzen, pagriež atpakaļ un tādā pat ātrumā piespiež govi pārlekt ganam un atgriezties tur, kur tai jābūt. Šo darbiņu paveikusi, Keli, kā nekas nebūtu bijis, noskurinās un riksītī skrien pie manis. Stāstot jau neizklausās nekas dižs, bet skatoties tas bija tāds kaifs, cik pārdomāti un apzināti tas suns apmeta loku, tad vēlreiz pagrieza un dzenot īstajā leņķī, panāca sev vēlamo rezultātu. Dzīvesgudrība, citādi to nenosaukt. Habī? Habī skrēja līdzi, nosauksim to tā :kanepe: . Toties šis notikums viņā ir viesis cerības, ka govis varbūt var trenkāt un vakar, dodoties uz meža stigu, kuras sākums ir govju aplokā, pēkšņi ieraudzīju sev garām aizlidojot melnbaltu "borderu", kurš devās sevis iedomātajos darba uzdevumos :aknee: . Knapi izdevās atsaukt un sabrēkt, ka govis ir savā aplokā un, ja nu te ir kāds, kam tur nav jāuzturas, tad tās esam mēs, nevis viņas :velnins: .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby madja » 17 May 2017, 09:14

runājot Spīganas vārdiem - atdošu korgiju, lēti. vai desās.

vai arī uz sterilizāciju un punkts un beigas.
man tā mūmija ir apnikusi, nekad nedomātu,ka ko tādu teikšu, bet man gribas aktīvāku suni. Kopš aprīļa(kopš tečkas) viņa gandrīz visu laiku guļ un praktiski nav strādājama, BET MAN IR TIK DAUDZ PLĀNU!!! :kanepe:
kopš sestdienas tas suns vispār nebija kustināts, jo es pati nīkuļoju dīvānā, līdz ar to vakar agility treniņā izturēja līdz 43! :pilnmeness: minūtei, kad izslēdzās.

vai es jau teicu,ka mēs šajā vīkendā piedalāmies agility sacensībās? :ieraujpoda: nāciet skatīties, prognozēju kaunu un negodu pa visu ģīmi.
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Spigana » 17 May 2017, 11:19

Madja, varbūt mums jāmainās suņiem? Sportot neviena vienalga nevarēs, bet vismaz "izbaudīsi" dzīvi ar aktīvāku suni. :kanepe:
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Sisija » 17 May 2017, 13:59

madja wrote:
vai es jau teicu,ka mēs šajā vīkendā piedalāmies agility sacensībās? :ieraujpoda: nāciet skatīties, prognozēju kaunu un negodu pa visu ģīmi.

Tu te beidz čīkstēt :lamajas: Visu jūs mākat tādā līmenī lai labi noskrietu. Atliek tikai pašai visu izdarīt labi, jo suns Tev prātīgs :) . Patreiz drusku "miegains" , bet ar to kuču saimniecei ir jārēķinās, diemžēl, tā gadās :( Jācer, ka ar laiku tas mainīsies. Laxmi tā "slimība" pārgāja , bet Leta vēl joprojām pēc katras meklēšanās un arī tās laikā dzīvo kaut kādā citā dimensijā :(
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Māra » 17 May 2017, 14:04

madja wrote:man tā mūmija ir apnikusi, nekad nedomātu,ka ko tādu teikšu, bet man gribas aktīvāku suni.

RedBull? :kanepe:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Imagine » 17 May 2017, 20:08

Kopš aprīļa(kopš tečkas) viņa gandrīz visu laiku guļ un praktiski nav strādājama, BET MAN IR TIK DAUDZ PLĀNU!!!


Tev meitenei rumpis "gaidībās". Pēc diviem mēnešiem "piedzemdēs", un visam vajadzētu būt kārtībā.
User avatar
Imagine
Junior
Junior
 
Posts: 582
Joined: 23 May 2013, 23:59

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 38 guests