Pixy. Suņu stāsti.

Blogs and Chats

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Sisija » 18 May 2017, 07:12

Imagine wrote:
Kopš aprīļa(kopš tečkas) viņa gandrīz visu laiku guļ un praktiski nav strādājama, BET MAN IR TIK DAUDZ PLĀNU!!!


Tev meitenei rumpis "gaidībās". Pēc diviem mēnešiem "piedzemdēs", un visam vajadzētu būt kārtībā.

Tā jau parasti notiek, bet ja šis stāvoklis turpinās 2x3 mēneši gadā, sanāk 1/2 no dzīves, un tā jau ir katastrofa sporta sunim :asaras:
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby pixy » 18 May 2017, 08:34

Atliek cerēt, ka ar katru reizi šāds "stāvoklis" nebūs izteiktāks, bet mazināsies. Habim tādas bija pirmās divas reizes, arī jau domāju vai nu par sporta karjeras beigām vai kastrāciju. Bet trešajā reizē, lai arī mazliet miegaināka, viņa jau strādāja labi un tagad pazīmes par "grūsnību" ir tik minimālas, ka dzīvot netraucē. Bet tas ir tik individuāli, ka iepriekš neko paredzēt nevar. Un, ja sporta suns var būt sporta suns tikai 7 mēnešus gadā, tā ir katastrofa...
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Sisija » 18 May 2017, 09:12

pixy wrote:Atliek cerēt, ka ar katru reizi šāds "stāvoklis" nebūs izteiktāks, bet mazināsies. Habim tādas bija pirmās divas reizes, arī jau domāju vai nu par sporta karjeras beigām vai kastrāciju. Bet trešajā reizē, lai arī mazliet miegaināka, viņa jau strādāja labi un tagad pazīmes par "grūsnību" ir tik minimālas, ka dzīvot netraucē. Bet tas ir tik individuāli, ka iepriekš neko paredzēt nevar. Un, ja sporta suns var būt sporta suns tikai 7 mēnešus gadā, tā ir katastrofa...

Laxmi tas pārgāja kaut kur pēc 3 reizes, bet Letai, diemžēl, nevis pāriet, bet tikai pastiprinās un tā ir katastrofa...
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby pixy » 18 May 2017, 09:23

Sisija wrote:Laxmi tas pārgāja kaut kur pēc 3 reizes, bet Letai, diemžēl, nevis pāriet, bet tikai pastiprinās un tā ir katastrofa...
Snorke nebija sporta suns, bet viņai bija tāpat un tā bija tāda katastrofa, ka kastrēju viņu četrarpus gadu vecumā. Un vēl 10 gadus nodzīvojām laimīgas un mierīgas :) .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Sisija » 18 May 2017, 09:29

pixy wrote:Snorke nebija sporta suns, bet viņai bija tāpat un tā bija tāda katastrofa, ka kastrēju viņu četrarpus gadu vecumā. Un vēl 10 gadus nodzīvojām laimīgas un mierīgas :) .

Tu taču zini, ka tas nav tik vienkārši... Tai "miegainībai" klāt nāk vēl citas problēmas :(
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby madja » 18 May 2017, 13:52

Sisija wrote:Tu te beidz čīkstēt :lamajas:

kur tad vēl lai es čīkstu?! :kanepe:
lai gan, ņemot vērā,ka Julika feisbukā ielika savu pirmo sacensību video, sakot,lai es beidzu stresot, jāsecina,ka es čīkstu daudz.
bet man jeibogu pēkšņi palika bail un liekas,ka es neko nejēdzu, un vēl tā 12 suņu konkurence mūsu grupā :ninja:

meklēju citu jautājumu sarakstē ar audzētāju, un šekur, gada sākumā esmu žēlojusies, kā nevaru nokausēt Bertu . nebūtu to izlasījusi, toč jau sāktu domāt,ka tas manas fantāzijas auglis,ka sardele ir aktīvs suns. roka tā vien sniedzas pēc telefona,lai pieteiktu šņik-šņak. :pilnmeness:
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Māra » 18 May 2017, 13:54

madja, un kas ir tas, kas tieši tev ir pret šņik-šņak?
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby madja » 18 May 2017, 13:55

māra tāda maza pīkstoša balstiņa aiz kreisās auss,kas saka, a mož kucēēēniņussss, ja visas veselības pārbaudes būs gerai

bet viņa strauji paliek klusāka, jo (ļoti garš apcerējums par nevienam nevajadzīgiem sporta korgijiem :D)
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Sisija » 18 May 2017, 14:56

madja wrote:bet man jeibogu pēkšņi palika bail un liekas,ka es neko nejēdzu, un vēl tā 12 suņu konkurence mūsu grupā :ninja:

Ai, nu beidz tak izlikties, visu Tu lieliski jēdz :) . Un tam, cik suņi ir jūsu grupā, nudien ir maz sakara ar to cik labi noskriesi. Kurš teica, ka pārējie ir daudz gudrāki vai pieredzējušāki? Vienkārši jānomierinās un jāskrien, tad jau viss arī izdosies :labipadarits:
P.S. Mēs te Pixy OBD nedaudz ar adžiliti "atšķaidījām" :neparliecinats:
Last edited by Sisija on 19 May 2017, 07:20, edited 1 time in total.
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Spigana » 18 May 2017, 15:15

Madja, es ceru, ka Tu pēc sacensībām sīki un smalki atskaitīsies par debiju, vēlams ar video. ;) Ja negribas OBD jaukties pa vidu, drīksr arī manā blogā. :D

Jā, un A0 grupā konkurentu daudzums nudien neko daudz nenozīmē, līmenis un pieredze pārāk atšķirīgi sportistiem savstarpēji.
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby pixy » 19 May 2017, 08:28

Atgādinu, ka man garšo BALTĀ šokolāde, vēlams ar riekstiem vai mandelēm :alinji: . Diemžēl gan nekāda konkrēta atvainošanās par adžiliti tēmu nav izteikta, bet varbūt es tāpat varu mēģināt uzskatīt, ka iekšēji te kāds jūtas kaut ko piespamojis :neparliecinats: .
Tā kā es vienā domu kaktiņā vēl aizvien prātoju, ka es vēl kaut kad skriešu adžiliti, šī tēma te ir pat ļoti iederīga. Un kur nu vēl kontekstā ar kuču problēmām... madja, kur palicis Tavs pofigisms? Tik atbildīga sportiste esi kļuvusi, satraucies gan par OB, gan adžiliti startiem, beidz sevi bojāt un tūlīt pat atgriezies pie iepriekšējā stāvokļa :lamajas: . Protams, es jau tā "labākā" padomdevēja, pati slimojoša ar pārapzinīgu zubrillas perfekcionismu, bet vismaz šajā jautājumā man galīgi negribas, ka Tu seko manam piemēram :aknee: .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Spigana » 19 May 2017, 13:37

Vispār šīs diskusijas kontekstā man šķiet interesanti tas, ka daudzi sportisti mēdz apgalvot, ka tieši kuces ir labākas sportam. Līdz šim biju iedomājusies, ka šāds viedoklis varētu būt saistīts ar to, ka kobeļi varētu izdomāt aizošņāties pie kucēm un nestrādāt šī iemesla dēļ, bet acīmredzot kucēm tomēr arī savas problēmas. Pēc manas saprašanas kucēm un kobeliem plusi un mīnusi nostājas diezgan līdzsvarā, tāpēc šķiet interesanta sportistu vēlme pēc kucēm. (Ar to protams nedomājot, ka visi sportisti grib tikai kuces, bet vairāk par tendenci.)
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby madja » 19 May 2017, 14:55

hmm, es tādu tendenci neesmu pamanījusi, to jau te mēs ar Pixy esam pieburkšķējušas par smirdīgajiem kobeļiem :D
man domāt sportisti tāpat kā visi citi dalās kucistos un kobelistos, pieņēmumu,ka kuce sportam ir labāka nudien neatminos dzirdējusi, jo pat ja nav šādas omas/galvas problēmas ar viltus grūtniecībām un hormoniem, piedalīšanās sacensībās ir apgrūtināta ( un reizumis neiespējama)

pixy wrote: Tik atbildīga sportiste esi kļuvusi
navaig ņirgāties,ja! :lamajas: līdz atbildīgam sportistam es diez,vai šajā dzīvē izaugšu, man vienkārši patīk , ja noteiktais režīms nemainās. šitāda muļļāšanās stirpi sit pa vēlmi ko darīt un dzen ar mietu dīvānā itkā nepietiktu ar to,ka man jau tā nedaudz izsmiekls no sporta suņa.

nu, un jā - es esmu dzimusi,lai satrauktos. kāpēc nedarīt to,kas tiešām padodas, ja vēl pie tam ir iemesls :velnins: rīt jau no paša rīta sola tādu karstumu,ka es nezinu,kas no tām sacenēm sanāks. var jau būt,ka agility suņiem ir vieglāk savākties, jo starts ir īsāks, obd pie šādas temperatūras būtu nāves smaka
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Spigana » 19 May 2017, 15:41

Iespējams, ka tāda tendence ir vairāk ārzemēs, garum garus foruma palagus angliski esmu lasījusi par to, ka sportam derot tikai kuces. Par Latviju patiesībā nemaz neesmu pievērsusi uzmanību, cik liela daļa ir kuces cik kobeļi.
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Sisija » 19 May 2017, 15:43

madja wrote:rīt jau no paša rīta sola tādu karstumu,ka es nezinu,kas no tām sacenēm sanāks

Visi tik ļoti satraukušies par to karstumu, ka "nenormālais" karstums tiek atcelts, vismaz uz A0 pilnīgi noteikti :kanepe:
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Sisija » 19 May 2017, 15:54

Spigana wrote:Iespējams, ka tāda tendence ir vairāk ārzemēs, garum garus foruma palagus angliski esmu lasījusi par to, ka sportam derot tikai kuces. Par Latviju patiesībā nemaz neesmu pievērsusi uzmanību, cik liela daļa ir kuces cik kobeļi.

Es vēl joprojām pieturos pie viedokļa, ka kuces sportam der labāk, arī ar visām problēmām ko reizēm rada meklēšanās,to var vienkārši atrisināt ar sterilizāciju (vienīgi ja kaut kādu iemeslu dēļ tas neder, tad gan ir problēmas :( ), bet katram savs... Es vispār "atdzīstu" tikai kuces, man pēc būtības viņas labāk patīk, tieši tāpēc, ka ir kuces :kanepe:
Treniņos ir gadījies pavērot no malas kā strādā vieni un kā otri, kuces, tā pat kā dzīvē, ja kaut kas nesanāk, mēdz domāt un piedāvāt dažādus variantus, bet kobeļi pārsvarā ir "taisni kā sētas mieti", viens variants un viss :kanepe:
Nu bet tas tik mans individuālais vērtējums :)
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Spigana » 19 May 2017, 20:51

Individuālas preferences es saprotu, loģiski, ka katram savas simpātijas. Es vairāk biju domājusi tieši par sastapto viedokli, ka sportam bezmaz der tikai kuces, bet šite laikam nav īstā vieta, kur to jautāt. :D

Un skatoties uz to, cik daudzveidīgu agility izpildījumu man piedāvā Mio, es diezgan ļoti ilgojos pēc kāda vienkāršāka un taisnāk domājoša kobeļa. :kanepe:
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Māra » 19 May 2017, 21:24

Pat saluki audzētavās pāri paliek tieši puikas un ilgāk meklē mājas, ja metiens nav no izķertajiem. Un tie nav sporta suņi. Tā ka tas laikam globāls pasākums ar tām kucēm :kanepe:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby madja » 22 May 2017, 09:21

Nāku atskaitīties.

Nobijusies sestdien biju kā diegs, jo viss likās tik sarežģīts un nesaprotams, taču sestdienas trases bija vieglas (to teica citi,ne es :D)
Berta bija vairākas dienas diezgan maz ēdusi, maz kustējusies,līdz ar to negulēja, un es pati trasi nesajaucu, tā,ka noskrējām bez kļūdām, un pēc tam abas reizes gāju slapināt Bertu dīķī , līdz ar to mans pārsteigums bija nu riktīgi pamatīgs,kad izlika rezultātus un man citi teica,ka mēs esot pirmajā vietā,jo tas likās diezgan neticami.
taču,jā, pirmajā trasē bijām trešās, otrajā pirmās. papētot rezultātu tabulas,secināju (hello captain obvious!) ka ļoti daudz izšķir sekundes desmitdaļas :D
pirmajā trasē diskus dabūja 2 , otrajā - viens suns. Bez kļūdām noskrēja attiecīgi 6 un 10 suņi. Kas pavisam jocīgi padara Bertu par ašu lopu :D pirmo trasi viņa noskrēja pēc laika piektā un otru trešā, tie,kas skrēja ātrāk sakļūdījās

šis laikam saucas - gulēt mērķa virzienā ir vispareizākā stratēģija :D

Svētdien braucu ar domu,ka NU GAN es salažošu, pie kam biju gandrīz pavisam mierīga, jo pieņēmu,ka tagad būs mūsu kārta kļūdīties. tiesnesis esot pateicis,ka svētdien viņš gribot redzēt vairāk kā komanda sadarbojas, trases bija krietni sarežģītākas, bet tāpat tikai 1 diskvals no 7 suņiem un viena kļūda, un atkal pirmajā trasē 3.vieta, otrajā - pirmās. Būtu arī pirmajā bijušas ātrākās, bet Bertas hendleris trases vidū pazaudējās virzienos :kanepe: taču par laimi Berta nav borders un nepaspēja aizskriet ne tur,kamēr es domāju, quo vadis.

mazs, slapš krupīc
Image
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Māra » 22 May 2017, 12:11

Wīīīīī, milzu apsveikumi! :alinji:
Kur pārejās bildes, kur pjedestālbildes?? Ceru, ka uz jūsu nākamajām sacensībām jau tiksim paskatīties. Izklausās, ka Bertai šitā lieta publiski darīties patīk.
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests