eldberg blog

Blogs and Chats

Re: eldberg blog

Postby eldberg » 22 May 2017, 08:25

Pirmie mači šosezon frisbijā aizvadīti...
Gāja ok :)

Wunjo nebija jo meklējās.

Ūre diezgan nolohojās... izmetu viņai ar pietiekamu handikapu, bet nebija vēlme pēc pilna apjoma viņai. Sandra teica ka šorīt Ūre bija sagurusi pēc mačiem. Iespējams ka ar negaidīto Speedrun uzvaru (pārējie diez cik precīzi nesameta) Ūre no mačiem atvadīsies. Uz LV CH varētu vēl atgriezties. Redzēs, mājās trenēsies, bet redzēs.

Berkāns - pa smuko nostrādāja Speedrun (pirmā disciplīna viņam vispār) un nocēla pat medāli :D Progresā varēja iet labāk, jo vienu šķīvi neatneca un vienu nenoķēra... bet nu bija ok. Open klasē pirmo raudnu nostrādāja uz rolliem super, bet otrajā izbijās no fotogrāfa (sorry par manu murkšķēšanu), kas nosēdās pašā laukuma galā. Dabūjām 1 punktu... ar;i dabūja medali. Bullseye - diezgan nolohojās, jo negribēja ķert. Sāka labi, pēc tam...
Kopumā ok, bet protams varēja labāk :)

Jete un Wunjo šogad (Ūre arī Progresā) startēs ārpus konkurences, līdz ar to citiem ir daudz labākas iespējas, ceru ka izmantosiet! :alinji:

Pirmie mači bez Anša... ir Berkāns, jādomā par viņa attīstību. Nav viegli, ka nav vairs viss ko vēlējies...
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: eldberg blog

Postby eldberg » 22 May 2017, 09:55

Atsauksme par Nodrea banku. Pieredze ar Nordea banku.

ZB vienreiz... uzlikšu uz papīra...
Esam Nordea bankā hipotekārā kredīta ņēmēji. Nu jau 11 gadus maksājam kredītu (no 20). Neesam nokavējušoi nevienu maksājumu.
Pirmsākumos 2006.gada paņēmām kredītu mājiņai Plakanciemā... 43m2... iedeva pietiekami lielu summu... uzpūstā tirgus stāvokļa laikā.
Pēcāk mēs nomainījām māju un pārlikām hipotēku uz to... māja 4x lielāka, zeme 20x lielāka. Kā liekas kas notika, pareizi - pacēla procentu likimi gandrīz 2x :)
Par to ka esam labi klienti :) Ja paliktu vecā ķīla, tad nekas nemainās, iedod ko labāku... pareizi - pats vainīgs.
Savulaik nomainījās mums 5 gadu laikā 6 personīgie klientu konsultani (varu kļūdīties par +/-1). Kas par stabilitāti.
Nav spējīgi uztaisīt maksājumu sistēmu, kas automātiski paņem kredīta summu no viena konta uz citu (kredītam redz vajag savu kontu). Tai pat laikā spēj nocelt precīzu summu, ja fiskētas summas pārvedums (kas ir jātur 2x dienas iepriekš un lielāks par kredītu) nav noticis. Tagad kad manuāli samaksāju kredītu, auto maksājumu nevar atcelt.
Way to go Nordea! Way to go!
update: ja gribot lai kredīts skaitās no algas konta... jātaisa līguma grozījumi - 30 EUR :)

Ģirts Eldmanis, ja lasiet... par informācijas pareizību atbildu!
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: eldberg blog

Postby eldberg » 25 May 2017, 08:40

Maksimālistu konkursa filmēšanās ar Baibu Sipenieci Gavari beigusies (vakar jau).
Iedod cilvēkiem karti un pareizi atbrauc tikai tas kas brauc ar taksi :D
Grimmētāja nomaldījās pa 5km, Filmētāji nokavēja 30 min :)

Baiba pamētāja diskus, piefilmējām kadrus, atbildēju uz jautājumiem... un lieta darīta. Vismaz būs video ko noskatās pāris tūkstoši par frisbiju. Arī labi.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: eldberg blog

Postby Henriete » 25 May 2017, 11:01

Gaidam sižetu :) Malači
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: eldberg blog

Postby eldberg » 03 Jun 2017, 21:01

šodien bija otrā intervija Maksimālistiem.
diemžēl Wunjo nez ko no sevis iedomājās un nestrādāja, no Berkāna var to vēl saprast, jauns viņš. Bet Wunjo...
Mājās iet kā traki, citur... pašvaki. Safilmēt jau safilmējām, bet ne tā kā es to gribētu...
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: eldberg blog

Postby Elbe » 04 Jun 2017, 08:54

Kur un kad varēs sižetu redzēt?
Par banku: pārkreditējies uz citu banku. Mums ir Swedbank un esam ļoooti apmierināti.
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: eldberg blog

Postby eldberg » 04 Jun 2017, 10:24

Par banku - pat ja tev ir laba kredītvēsture, pāriešana uz citu banku finansiāli diez vai atmaksājas (vismaz ne 3-4 gadus atpakaļ). Bet jāpaskata iespējas.
Par sižetiem - tikko kā būs izlikti publiski, es te ielikšu linkus ;)
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: eldberg blog

Postby Elbe » 04 Jun 2017, 15:12

Mēs pārkreditējāmies no AB LB uz SWB pirms 10 gadiem un kopš tā laika ar visu krīzi procenti nav auguši. Pie tam, par to pašu maksājumu saņēmām lielāku kredītu un varējām vēl māju nosiltināt. Un tagad taču piedāvā dažādas iespējas - vajag painteresēties.
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: eldberg blog

Postby eldberg » 05 Jun 2017, 11:15

User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: eldberg blog

Postby eldberg » 05 Jun 2017, 14:25

User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: eldberg blog

Postby Imagine » 05 Jun 2017, 20:45

Mājās iet kā traki, citur... pašvaki. Safilmēt jau safilmējām, bet ne tā kā es to gribētu...


No ciemiņiem samulsa?

Bet vispār video ļoti jauks. Apsveicu ar uzvaru "Maksimālistos"! :)

Intereses pēc - kā suņu frisbija šķīvīši atšķiras viens no otra?
User avatar
Imagine
Junior
Junior
 
Posts: 582
Joined: 23 May 2013, 23:59

Re: eldberg blog

Postby eldberg » 06 Jun 2017, 09:55

No ciemiņiem samulsa?

Wunjo ieslēdza savu nesocializāciju/stulbumu un Berkāns pavilkās līdzi

Bet vispār video ļoti jauks. Apsveicu ar uzvaru "Maksimālistos"! :)

šis ir viens no... būs vēl otrs. Bet paldies visiem par balsojumu!

Intereses pēc - kā suņu frisbija šķīvīši atšķiras viens no otra?

1) Ir suņu un ne suņu diski! SUņu diski ir TIKAI tādi, kurus paņem, pārloca uz pusi, un tie atgūst formu. Ja to nevar izdarīt, tas NAV suņu disks
2) Suņu diski iedalās pēc izmēra: no kucēnu lieluma 12cm diametrā līdz standarta izmēram 23,5cm (un svars arī līdz ~150gr). (piem KONG disks nav disks, bet rotaļlieta)
3) Izturīgie (durable) un sacensību standarta (competition standard). Vieni ir mazāk sakožļājami, otri ir... maigi sakot neizturīgi :)
Tas tā pa lielam... mājas apstākļiem iesaku Hero SuperHero diskus.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: eldberg blog

Postby Māra » 06 Jun 2017, 11:18

eldberg wrote:(piem KONG disks nav disks, bet rotaļlieta)

Bet ar tām rotaļlietām taču var sākt vispār pamēģināt un sunim ierādīt, ne?
Un vai šī ir ideja pareizi, kā sākt? https://www.youtube.com/watch?v=AIFOZsn-bFE
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: eldberg blog

Postby eldberg » 06 Jun 2017, 11:45

Māra wrote:
eldberg wrote:(piem KONG disks nav disks, bet rotaļlieta)

Bet ar tām rotaļlietām taču var sākt vispār pamēģināt un sunim ierādīt, ne?

--- Kong es pieminēju tāpēc ka viņiem ir disks, bet tas nav mešanai bet tikai ripināšanai... vai arī EXTRA large suņiem. Smags tas ir par daudz.

Un vai šī ir ideja pareizi, kā sākt?

Jā, to var darīt ar jebkuru sunim piemērotu disku. Es gan papildus lieku klāt rollus, lai būtu sunim interese.
+ tā iegrābšanās diskā no suņa puses... labāk ir izmantot mānekli (dvieli, striķi kā agility)... diski tomēr maksā :)
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: eldberg blog

Postby eldberg » 15 Jun 2017, 08:07

Kaut kas man prasīja, lai uzrakstu izvērtējumu kā gāja ar Maksimālistiem.
Pirmkārt es par to konkursu neko nezināju. Līdz saņēmu februārī uzaicinājumu balsot par paziņu projektu (arī ar suņiem saistītu). Viņi uzvarēja.
Gribēju tā kā pieteikties uz martu tad jau, bet... kaut kā atlikās un beigās tikai uz aprīli pieteicu.
Ar ko es rēķinājos, kad sākās balsošana bija, ka suņinieki atbalstīs vismaz daži. Beigās atsaucība bija lielāka kā cerēju. Tā nu sanāca ka arī paziņa startēja kolektīvu konkurā, kuri dažreiz par suņiem nobalsoja. Balsu vākšana - diezgan monotoma spamošana (vēlreiz visiem sorry). Ja nerakstīja PM, balsis nāca maz. "Arzemnieki tikai no viena konta bija pierunājami balsot + jāizskaidro kā jābalso. Ja es nebūtu bijis bezdarbnieks aprīlī, diez vai būtu uzvarējuši, jo laiks tika ieguldīts diezgan. Vai 1000 EUR bija tā vērti? Laikam. Šķīvji pietiks ilgam laikam un tiešām palīdzēs mums ar dēlu izkopt mešanas tehniku augstākajā līmenī.
Pienākumi pret konkursu diezgan formāli. Beigu beigās bija 2x filmēšanas ne viena. Pēc disku iegādes jāiesniedz tikai rēķins ar ko esmu apmaksājis diskus. Saistības nav lielas.
Vēlreiz vai bija vērts? Ja ir 2-3h dienā laika vismaz lai ar to nodarbotos tad ir. + reāli ir jāizvērtē pēc 4-5 dienām savas izredzes uzvarēt. Ja balsis nenāk, viņas maģiski nesāks nākt. Tad vienkāršāk ir mest mieru.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: eldberg blog

Postby eldberg » 15 Jun 2017, 14:43

Piedalīšos disku golfa turnīrā. Jā, golfs ar diskiem. Ne bedrēs met, bet iekārtos "grozos".
Mērķi? Zemāki kā suņiem :D Nepalikt pēdējam un nenopelnīt soda punktus.
Esmu mājās tikai nedaudz patrenējies... diski ir citādāki... will see :)
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: eldberg blog

Postby eldberg » 19 Jun 2017, 10:32

Pabiju disku golfā. Kā zināju - paliku priekšpēdējais :D
Atkārtoju, ka Ultimate, Disku golfs un Suņu frisbijs - 3 dažādas pasaules... kopīgs ir tikai tas ka visur disks, bet diski ir PILNĪGI CITĀDI.
Vispār - labs pasākums, kopā trasē pavadīju gandrīz 5h, plus vēl pusdienlaiks... 18000 soļus nogāju (tā pulkstenis teica).
Laba vide metienu dažādošanai + pasākumos var ar labi audzinātiem suņiem kopā ierasties. Berkāns man visu trasi nostaigāja līdzi.
www.ldgf.lv
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: eldberg blog

Postby eldberg » 24 Jun 2017, 20:44

Jāņi. Saņemu info, ka mana suņa bilde parādījusies rakstā par sakostiem bērniem... forši. Atveru linku - tiešām, mans suns!
Super... Bilde legāli pieder LETA, izmantotājs neko nav pārkāpis, ja neskaita kontekstu. Bilde tika iegūta kādos frisbija mačos, noķerts kadrs kur suns smuki rāda zobus...
Neko, izzvanījos - bezjēdzīgi, ir taču Jāņi. Uzrakstīju epastu ar elektronisko parakstu, dodot laiku līdz nākamās dienas 12:00 lai bildi izņem. Beigās atradu kontaktu ar mobilo telefonu "lapas pavēlniecei" (tā arī rakstīts). Piezvanīju, informēju par situāciju, pateicu ka saruna ierakstīta (tā arī ir).
Pēc dažām minūtēm bilde nomainīta. Godīgi sakot līdz rītdienai reakciju negaidīju. (varbūt vienkārši pieklājīgi, varbūt palīdzēja sms kurā atgādināju ka viņi man ~15 gadus atpakaļ jau ir maksājuši kompensāciju (nopietni - bet izdevniecība, ne mājas lapa - smieklīgākais - viņus pārstāvēja mana autortiesību pasniedzēja, kad mācījos juristos)
Aizrakstīju arī LETAi bet diez vai tos tas skars...

Anyway - visas vēstules bija pieklājīgas. Ja paši ar ko tādu saskarieties - rīkojieties! Līgo :alinji:
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: eldberg blog

Postby eldberg » 24 Jun 2017, 21:43

Apsveicu: http://www.bbc.com/news/world-us-canada-40392401 - pat šķirnes suns var uzvarēt? :D
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: eldberg blog

Postby eldberg » 09 Jul 2017, 10:56

eldberg wrote:Pasūtīju sev un bērnam tagad parastu rokaspulksteni (lai var frisbijam taimeri uzlikt)... redzēs :)

Bērnam pulkstenis ok. Notrieks sezonu divas un būs ok.
Man viens atnāca ar nedegošiem 3x led pikseļiem (pakas atvēršanu kā jau teicu filmēju). Pārdevējs piedāvāja nomainīt. pateicu ka gribu citu, iedevu vēl dažas kapeikas un paņēmu "krutāku". Milzeni kā izrādījās. Pirmais jau ar strādā... ne īpaši traucē ka tie 3 pikseļi no 100 nedeg.

Aizsargstikliņus un vāciņus un telefona baterijas nevērtēju - visi maksā ~3-5 EUR un atbilst cenai... Tā pat lētās austiņas. Strādā savu laiku un viss :)

Paņēmu arī austiņas un jaunus aizsargstiklus. Austiņas labākas kā Rimi pa 5 EUR... (ali pa 2 EUR)


Pasūtīju arī 24cm tenisa bumbu suņiem. Vēl ceļā.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests