Josera rotaļlieta

Miscellaneous

Josera rotaļlieta

Postby ego » 11 Jun 2017, 12:41

Labdien!

Lieta tāda, ka manas mājas suņiem ļoti patīk Josera rotaļlieta- dzeltenais sunītis. Gribu papildināt šo mantiņu skaitu, taču neatrodu, kur Latvijā to var nopirkt (kādreiz šai firmai bija arī komplektiņi kucēniem un kaķēniem, bet es neatceros mājas lapas adresi). Varbūt kāds var palīdzēt ar padomu? Paldies.
ego
Puppy
Puppy
 
Posts: 185
Images: 18
Joined: 21 Aug 2011, 16:59

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Josera rotaļlieta

Postby Henriete » 12 Jun 2017, 11:08

ego wrote:Labdien!

Lieta tāda, ka manas mājas suņiem ļoti patīk Josera rotaļlieta- dzeltenais sunītis. Gribu papildināt šo mantiņu skaitu, taču neatrodu, kur Latvijā to var nopirkt (kādreiz šai firmai bija arī komplektiņi kucēniem un kaķēniem, bet es neatceros mājas lapas adresi). Varbūt kāds var palīdzēt ar padomu? Paldies.


Nopirkt, diez vai. Parasti šādus sunīšus dala izstādēs un citos saistītos suņu pasākumos kā balvas, ja sponsors ir Josera.
Man tieši bija viens lieks, žēl, ka ātrāk nezināju, būtu atdevusi ;)
Varbūt der sazināties ar barības pārstāvjiem LV, varbūt varēsiet ko dabūt.
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Josera rotaļlieta

Postby suncero » 13 Jun 2017, 10:29

Henriete wrote:
ego wrote:Labdien!

Lieta tāda, ka manas mājas suņiem ļoti patīk Josera rotaļlieta- dzeltenais sunītis. Gribu papildināt šo mantiņu skaitu, taču neatrodu, kur Latvijā to var nopirkt (kādreiz šai firmai bija arī komplektiņi kucēniem un kaķēniem, bet es neatceros mājas lapas adresi). Varbūt kāds var palīdzēt ar padomu? Paldies.


Nopirkt, diez vai. Parasti šādus sunīšus dala izstādēs un citos saistītos suņu pasākumos kā balvas, ja sponsors ir Josera.
Man tieši bija viens lieks, žēl, ka ātrāk nezināju, būtu atdevusi ;)
Varbūt der sazināties ar barības pārstāvjiem LV, varbūt varēsiet ko dabūt.


Joserai tās lietas ir super. Sadarbības partneriem sūta rotaļlietas , nažus (Rievotie - izcili griež) , ķemmītes un par šokolādes. Pasutīt gan nemācēšu teikt kur.
suncero
 

Re: Josera rotaļlieta

Postby elijessi » 13 Jun 2017, 13:47

Iegādāties var SIA Bertas nams veterinārajā aptiekā. Ventspils iela 50, Rīga
Info:
http://www.bertasnams.lv/lv/veterinara-aptieka
User avatar
elijessi
Puppy
Puppy
 
Posts: 195
Joined: 18 Sep 2010, 19:41


Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests