Kucēns atsakās ēst

Grooming and Feeding of Dogs

Re: Kucēns atsakās ēst

Postby Bonny Rain » 21 Aug 2017, 10:04

Nezinu, viss var būt. Ko es varu zināt - man viņa pirmais suņa bērns.
Lai gan man ļoti patīk Reinas uzvedība sabiedrībā - nekad lieki nerej (ja vispār rej), no cilvēkiem nebaidās (pat no cilvēku pūļiem), ar svešiem suņiem labprāt grib draudzēties (it īpaši ar lielākiem augumā).
Braucām vakar tramvajā. Nekādu problēmu. Klēpī sēdēja. Biju gan sagatavojusi somu, bet bija tik karsts, ka nolēmu zvēru nemocīt. Pati jau tuvu ģībšanai tajā karstumā biju. Bet man vismaz izlikās, ka viņa panesa to karstumu labāk nekā es.
Nu, bet laikam tomēr dikti izvēlīga viņa nav - vismaz šo variantu domājams var atmest.
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Kucēns atsakās ēst

Postby Bonny Rain » 23 Aug 2017, 17:59

Vakar vakarā piedabūjām ēst, jo paši ilgi ēdām un virtuves durvis bija ciet - tātad nebija kur sprukt. Pēc minūtēm 5 tomēr piegāja pie bļodiņas un paēda. Ne visu, bet lielāko daļu.
Šorīt atkal no rīta bļodiņā ēdamais neizskatījās gana ēdams. Tā arī palika nekas neēsts. Nu neko. Sēdēja līdz vakariņām neēdusi. Bet vismaz vakariņas tagad normāli paēda.
Nu nevar taču tik mazs kucēns 1 reizi diennaktī ēst! Tūlīt tikai 5 mēneši paliks. :apstulbis:
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Kucēns atsakās ēst

Postby Bonny Rain » 24 Aug 2017, 10:12

Šis rīts sākās ar izēstu bļodiņu. :dejo:
Nu nesaprotu es. Neredzu nekādas sakarības, nekādas konsekvences. :apstulbis: Kāpēc vienu dienu ēd, citu neēd? Nemainu ne porcijas lielumu, ne barību, ne laiku. Un arī aktivitāšu daudzums ir aptuveni līdzīgs. :huh:
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Kucēns atsakās ēst

Postby Spigana » 24 Aug 2017, 10:15

Es pieņemtu, ka kucēnam vienkārši negaršo tas, ko viņam dod, un ēd tikai tad, kad citādi jau vairs nevar iztikt.
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Kucēns atsakās ēst

Postby Māra » 24 Aug 2017, 10:27

Spigana wrote:Es pieņemtu, ka kucēnam vienkārši negaršo tas, ko viņam dod, un ēd tikai tad, kad citādi jau vairs nevar iztikt.

Tā mans jaunākais arī darīja, bet manai šķirnei izvēlība ir diezgan populāra.
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Kucēns atsakās ēst

Postby Spigana » 24 Aug 2017, 10:44

Māra wrote:
Spigana wrote:Es pieņemtu, ka kucēnam vienkārši negaršo tas, ko viņam dod, un ēd tikai tad, kad citādi jau vairs nevar iztikt.

Tā mans jaunākais arī darīja, bet manai šķirnei izvēlība ir diezgan populāra.


Māra, Tev vispār ir citplanētieši, tas neskaitās. :kanepe:
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Kucēns atsakās ēst

Postby Bonny Rain » 24 Aug 2017, 13:21

Māra wrote:
Spigana wrote:Es pieņemtu, ka kucēnam vienkārši negaršo tas, ko viņam dod, un ēd tikai tad, kad citādi jau vairs nevar iztikt.

Tā mans jaunākais arī darīja, bet manai šķirnei izvēlība ir diezgan populāra.


Kad ņēmi suni, zināji par šito niansi?
Un vispār, nu kā??? KĀ??? jūs panākat, ka esat interesanti saviem suņiem. Interesantāki par visu pārējo. Es laikam esmu auksta zivs ;( . Mājās man ir ideāls suns, izpilda visas komandas pat bez kāruma, bet treniņā... Tīrās šausmas. :histerija: :lamajas: Es nemaz neesmu interesanta. Varētu kaut vai prom aiziet, mani pat nepamanītu. Nu nemāku es histēriski priecāties par to, ka sunce uz mani paskatās vai izpilda komandas. :(
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Kucēns atsakās ēst

Postby Bonny Rain » 24 Aug 2017, 13:25

Spigana wrote:Es pieņemtu, ka kucēnam vienkārši negaršo tas, ko viņam dod, un ēd tikai tad, kad citādi jau vairs nevar iztikt.


Nu nezinu. Vakar viņa pat apņēmās strādāt par savu sauso barību pēc tam, kad bija izēdusi bļodiņu. Labi pastrādājām. :labipadarits:
Var jau būt, ka mums te notiek cīņa par to, vai tad nu ēdīs to, ko piedāvāšu, vai gaidīs ko labāku. Bet es jau ar neesmu vakarējā. Uz mani tas neiedarbojas. 8-)
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Kucēns atsakās ēst

Postby Māra » 24 Aug 2017, 14:02

Bonny Rain wrote:
Māra wrote:
Spigana wrote:Es pieņemtu, ka kucēnam vienkārši negaršo tas, ko viņam dod, un ēd tikai tad, kad citādi jau vairs nevar iztikt.

Tā mans jaunākais arī darīja, bet manai šķirnei izvēlība ir diezgan populāra.

Kad ņēmi suni, zināji par šito niansi?


Jā, zināju, es daudz ko teorijā zināju par savu šķirni, bet saskaroties ar situāciju realitātē viss bija pilnīgi citadāk. Bija daudz apjukuma un izmisuma. Bet mans suns man ir iemācījis ļoti daudz pacietības un pielāgošanās spējas. :kanepe:

Bonny Rain wrote:Un vispār, nu kā??? KĀ??? jūs panākat, ka esat interesanti saviem suņiem. Interesantāki par visu pārējo. Es laikam esmu auksta zivs ;( . Mājās man ir ideāls suns, izpilda visas komandas pat bez kāruma, bet treniņā... Tīrās šausmas. :histerija: :lamajas: Es nemaz neesmu interesanta. Varētu kaut vai prom aiziet, mani pat nepamanītu. Nu nemāku es histēriski priecāties par to, ka sunce uz mani paskatās vai izpilda komandas. :(

Es laikam nevaru pastāstīt, tikai parādīt :D
Bet ja godīgi, es joprojām ar suni strādāju. Viņam tūliņ 3 gadi. Un joprojām es ne vienmēr esmu interesantāka par visu, BET - es nepadevos un ar putām uz lūpām ņēmos. Galvenais neatlaidību. Ir dažādas mantas, kas var būt sunim ļoti interesantas un piem, pieejamas tikai treniņos, pīkstošas vai čaukstošas. Ir saimnieks, kurš pēkšņi uzvedas jocīgi, lēkā, vicinās vai vēl sazin ko. Ir neparasts un interesants. Nu reāli tirinās. :D Es jau galīgi ne eksperts vai treneris, bet atceroties apmācību suņu skoā - gāja jautri. Manam visvairāk strādāja, ja bēgu, mantu vilku pa zemi vai runāju ļoti spalga balsī. Slavēju, saucu spalgi. Ēdiens bija pats pēdējais. Arī tagad apbalvojums ir manta. Bet kā jau Spīgana minēja, man ir citplanētieši. Un jāmeklē katram savi triki. Otrs suns man otrādi - ieinteresēts ēdienā, tad nu protams apbalvojums ir tieši našķis, bet tas jau cits stāsts, jo dabūjām nemācītu 2gadīgu suni.
Bet bija daudz un ilgas neizdošanās, kamēr neatlaidība uzvarēja.
Kā jums ar treneri? Pie kā ejat? Tur padoms tiek dots, ko labāk darīt? Jo tieši uz vietas, redzot apstākļus un situāciju, var vislabāk ieteikt. Es tik tiešām te tikai uz atmiņām balstītu kko pļāpāju. Noteikti nevajag to uztvert kā mācību, jo katram sunim jau kkas savs :)
Nebija tā, ka dažās nodarbībās izdevās. Bija pat brīži, kad šķita, ka nekas nenotiek un tikai pēc laika (tāda laba laika :D ) pamanīju progresu.
Bet par ko REGULĀRI norāvos no treneres - neslavēju vai neslavēju tā, ka suns pamana, ka tiek slavēts. Un nudien, esmu ļoti introverta un kautrīga, bet kad iemācījos saņemties un paspiegt BRAVO!, MALACIS!, KĀDS LAAAABS! uttt, rezultāts nāca krietni ātrāk. Nu jau arī uz ielas nebaidos spiegt to Bravo!. Jo galu galā, tas ka pāris babuļi atskatās - nu un?! Man tak pēc tam ir tā vieglā dzīve ar suni. Ne jau viņām :D
Galvenais arī būt konsekventam. Ja skoliņā, tad arī mājās un uz ielas. Suņi ātrāk iemācās, kad var kko nedarīt, nekā darīt. Slavēt KATRU izdošanos, pat smieklīgākos sīkumus. Neļaut pašam pārtraukt komandas izpildi... un tie visi pārējie miljons sīkumi, ko pati mēģinu katru dienu atcerēties. :apstulbis:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Kucēns atsakās ēst

Postby Māra » 24 Aug 2017, 14:21

Un mums ieteica pirms treniņiem nebarot. Nu, ja treniņš vakarā, tad vakariņas dot, kad atgriežas mājās. Viegli paizsalcis suns tomēr ieinteresētāks. Pēc ēšanas pārāk izvēlīgs un omulīgs.
Vēl arī, kamēr vēl centos ar tiem našķiem ņemties - manam ātri apnika. Bija līdzi vismaz 3 veidu našķi, parasti arī diezgan neveselīgi, pat kkādas cilvēkdesas ar sāli, siers uc, bet man bij poo, ka tikai strādā. :D Tas, ar ko iepazīstināja trenere un joprojām lietojam našķiem, ir šie
Image
Tiešām lieliska lieta, ko glabāt suņu atvilktnē, un skrienot pastaigās, paķert līdzi. Bet gaumes, protams dažādas, jāpamēģina. Zinu, ka DinoZoo veikalos ir, pati esmu pirkusi arī Mazo brāļu hospitalī, bet vislētāk, protams, pasūtīt netā.
Es sūtu šo jauko dažādo garšu kastīti:
http://www.zooplus.de/shop/hunde/hundesnacks/alpha_spirit/semimoist/592202

Vai arī, ļoti ilgu laiku, lietoju ceptas aknas. Sagriezu garās strēmelēs (secināju, ka man tā ērtāk, jo ja vajag, ir liels gabals, ko sunim ilgstoši žļembāt pa tiešo no rokas, bet ja vajag, ērti noplēs mazu gabaliņu). Cepu eļļā, pēc tam mazliet noskaloju, nosusināju, lai nesmērē rokas. Arī izstādēs šie našķi kotējas un apkārt stāvošie suņi visi aplīp pie kārumu somiņas. Akna rullē, īsāk sakot :kanepe: Aiz slinkuma sāku cept lielas porcijas un kastītēs saldēt un treniņu rītos izvilku kastīti atlaisties. Bet kkā ap to laiku arī sapratu, ka manta efektīvāka. Jo varbūt vnk tāds vecums pienāca, jo suņi jau arī mainās. Vienā vecumā patīk tas, citā - šitas. (Mani absolūti subjektīvie novērojumi!!!)
Bija suņi, kuriem labāk patika tītaru sirdis. Apvārītas vai apceptas (tas tikai, lai cilvēkam tas viss ērtāk un tīrāk, jēls jau protams veselīgāk un tā)

Vēl kaltējumi, nopērkami arī Depo. Daile.
Visvieglāk gāja ar plaušām. Garšo čaļiem un viegli sagriežamas, nesmērē utt.
http://www.zoocentrs.lv/dailes-kalteti-liellopu-plausas-100-g-100-dabigs-produkts?
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Kucēns atsakās ēst

Postby madja » 24 Aug 2017, 15:10

Māra wrote:Un mums ieteica pirms treniņiem nebarot. Nu, ja treniņš vakarā, tad vakariņas dot, kad atgriežas mājās. Viegli paizsalcis suns tomēr ieinteresētāks. Pēc ēšanas pārāk izvēlīgs un omulīgs.

haha, Māra Tev ir suņi, kamēr topika autorei - knēvelis. Kādas vakariņas pēc treniņa, man Berta treniņā noēd vairāk kā ēdienreizē pienāktos, un es to gaļu griežu smalkāk kā rosolam..

Man Frīda līdz sterilizācijai (2 gadu vecumā) bija jālūdzas lai ēd no bļodas, par darbu gāja labāk. Jā,bija brīžiem ribas redzamas kā kurtam, bet,ja suns ir dzīvespriecīgs un izskatās vesels,nu,lai neēd. (bet to es tagad saku, toreiz vārīju laša buljoniņus un ko tik vēl ne)
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Kucēns atsakās ēst

Postby Māra » 24 Aug 2017, 15:32

madja wrote:
Māra wrote:Un mums ieteica pirms treniņiem nebarot. Nu, ja treniņš vakarā, tad vakariņas dot, kad atgriežas mājās. Viegli paizsalcis suns tomēr ieinteresētāks. Pēc ēšanas pārāk izvēlīgs un omulīgs.

haha, Māra Tev ir suņi, kamēr topika autorei - knēvelis. Kādas vakariņas pēc treniņa, man Berta treniņā noēd vairāk kā ēdienreizē pienāktos, un es to gaļu griežu smalkāk kā rosolam..

Nu tieši tajā pašā vecumā tā arī darījām - par tām vakariņām pēc treniņa. Es jau par to, ne šo laiku. Tagad bumba apbalvojums, ne ēdiens.
Es tapēc arī uzsvēru, ka tā mums gāja, nevis ka tā norma. :) Bet zin kā, varbūt kko izdodas izvilkt no šī. Ja nu.

madja wrote:bet,ja suns ir dzīvespriecīgs un izskatās vesels,nu,lai neēd. (bet to es tagad saku, toreiz vārīju laša buljoniņus un ko tik vēl ne)

Es par to pašu!
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Kucēns atsakās ēst

Postby Bonny Rain » 24 Aug 2017, 17:21

Trenere mums forša. Viņai izdodas arī ar manējo. Bet nu viņa jau nav tāda zivs kā es. Man no sevis izspiest sajūsmu ir grūti. Mājās vēl, bet sabiedrībā... Nu ekstra intraverta. Patīk vērot no malas nevis piedalīties.
Sunei strādā tas, ka skrienu prom (izņemot gadījumus, kad viņa vispār mani neredz treniņos, jo ir pārāk aizņemta ar kaimiņu traucēšanu).
Par ēšanu zinu - pirms treniņa nebarojam, un pēc arī vairs nesanāk, jo treniņa laikā apēd vairāk kā pienāktos. Mēs pašlaik treniņos izmantojam vistu mādziņas un tītara filejas (vārītas). Pašai garšo, labprāt pati apēstu. Bet pēdējā treniņā viņai neinteresēja ne mans tītars, ne vista, pat ne treneres kotletes. Bija taču jātraucē pārējiem strādāt. Fun time. Kāds tur vēl darbs? Vajadzēja spēlēties. Nu neinteresēju es.
Eh, bet tas ir tikai treniņā. Mājās ideāls suns. Paklausīga, mazrejoša, mīlīga, aš no laimes nezin kur likties, kad es no darba pārnāku. Arī sabiedrībā super. Nekādu problēmu. Tikai tie treniņi... :apstulbis:
Kā es apskaužu tos, kuriem suņi gatavi uz visu dēļ kāruma... Veicās.
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Kucēns atsakās ēst

Postby Bonny Rain » 24 Aug 2017, 18:29

:jiihaa: Mums šodien foršā diena :aptracis: - Reina visu apēda arī vakariņās. Un pēc tam vēl arī pastrādāja par savu sauso barību. Bet par vienu šķēlīti mana cukini bija gatava izpildīt visas komandas pēc kārtas. :meitenedejo:

Bet vispār jāsaka, ka man vēl tīri neko izdodas Reinu palielīt par labu darbu. Vīram tas neizdodas vispār. Labi, ja vispār vēl kaut ko pasaka :jautri: Viņš vispār ir kaķinieks pēc dabas. Bet ar kaķiem ir tā - nu nedara kaut ko, nu nekas, tātad negrib. Es tomēr esmu suņinieks pēc būtības (kā izrādās: visu mūžu domāju, ka ne)
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Kucēns atsakās ēst

Postby Varbūt » 25 Aug 2017, 07:15

[quote="Māra"] Tas, ar ko iepazīstināja trenere un joprojām lietojam našķiem, ir šie
Image
Tiešām lieliska lieta, ko glabāt suņu atvilktnē, un skrienot pastaigās, paķert līdzi. Bet gaumes, protams dažādas, jāpamēģina. Zinu, ka DinoZoo veikalos ir, pati esmu pirkusi arī Mazo brāļu hospitalī, bet vislētāk, protams, pasūtīt netā.
Es sūtu šo jauko dažādo garšu kastīti:
http://www.zooplus.de/shop/hunde/hundesnacks/alpha_spirit/semimoist/592202

Manējiem frančukiem ļoti garšoja, bet diemžēl sāka niezēt pirkstu starpiņas, nācās atteikties, secināju, ka pavisam nevainīgs tas nav.
Varbūt
Baby
Baby
 
Posts: 53
Joined: 07 Jul 2017, 08:09

Re: Kucēns atsakās ēst

Postby Māra » 25 Aug 2017, 08:14

Varbūt wrote:Manējiem frančukiem ļoti garšoja, bet diemžēl sāka niezēt pirkstu starpiņas, nācās atteikties, secināju, ka pavisam nevainīgs tas nav.


Labu laiku atpakaļ bija Rīgā kursi, saistīti ar dabu. Katru reizi cita tēma. Reiz aizgāju uz vienu no lekcijām, tā šķiet bija par tējām, varbūt vienkārši augiem. Un lai gan esmu rīdziniece, pateicoties mammai, zinu tējas, zinu sēnes un esmu gana daudz vazāta pa mežiem un pļavām, tāpēc vairak gāju zināšanas papildināt. Un tad nu tajos kursos nonāk pie auga - gaiļbiksīte (https://lv.wikipedia.org/wiki/Gai%C4%BCbiks%C4%ABte)
Un es iekšēji gavilēju, ka re re, šo es arī zinu, bieži lasām pļavās, kaltējam.... Un lektore paziņo - INDĪGS!
Man žoklis ar skaņu atsitās pret grīdu.
Dāma skaidro - kādai personai radušies sarkani izsitumi un laikam vēl kas.
Arī vikipēdijā starp īpašībām "Lieto galvenokārt par atklepošanas līdzekli.[1] Izmanto migrēnas, podagras, reimatisma ārstēšanā, pret bezmiegu un klepu" seko "Var būt kairinošs cilvēkiem, kuri ir pret to alerģiski", jo acīmredzot, kādam tā alerģiskā rakcija ir bijusi. Vēl kādam ir pret pienu, suņu spalvām un ziedputekšņiem.
Bet tāpēc tās nav sliktas lietas.

Manam sunim bērnībā arī bija našķis, no ka iekaisa aušeles. Nu neko. Pārstāju dot, kad atklāju, kas pie vainas.
Tādēļ jaunajam saimniekam uzmanīgi jāskatās, ko dod, kāda reakcija, ja ir šaubas - ieviest vienu jaunu našķi un pavērot reakciju, nevis vairākus, lai ja rodas kāda vaina, zināms - no kā. Bet katram tomēr savs organisms un reakcijas.
Arī pret pavisam jaukām un "nevainīgām" lietām ^^
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Kucēns atsakās ēst

Postby Bonny Rain » 25 Aug 2017, 08:18

Mums šorīt atkal viss kārtībā - tukša bļoda bez problēmām.

Kā kārumi mājās tiek izmantoti tā saucamie smirdulīši (man gan šī smaka patīk :jautri: ) - kaltēts govs tesmenis. Es tā smalki sagriežu gabaliņos un aiziet. Pirms tam biju speciāli nopirkusi DinoZoo speciālos ārzemju suņu apmācāmos gardumus. Un nekā. Paka stāv gandrīz nelietota. Sākumā vēl kaut kā, bet tagad pilnīgi nekā. A man nopirkta diezgan liela paka... :akes:

Vakar beidzot laikam būšu atradusi problēmu mūsu treniņu ārprātam. Bijām izgājuši vakara pastaigā un man ienāca prātā pamēģināt tādos apstākļos patrenēt. Taisni aiz riebīgi rejošiem milzu suņiem. Tur arī atklājās problēma. Reina ir tik ļoti sakoncentrējusies uz to, kas notiek apkārt, ka neskatās uz mani. Nu un protams arī manī neklausās. Knapi piedabūju apsēsties. Bet arī tas bija ar muguru pret mani, ja jau man tik ļoti vajag. Tas pats bija arī treniņā. Kādi tur vēl kārumi. Vai nu tā ir pašaizsardzība vai piesardzība vai ... nu nezinu kas. Bet te nu kļūst skaidrs, kāpēc treniņos nesanāk. Mājās sanāk, jo tur viss labi pazīstams. Bet ārpus mājas ir pavisam cita lieta. Jāatzīmē, ka normālai pastaigai tas nemaz netraucē. Tāpēc arī līdz šim tam nepievērsu uzmanību. :akes: Nu ja, un trenēties ārpus pagalma man neienāca prātā. Savā pagalmā mums tik šausmīgi negāja. Problēma atklāta. Tagad jāsāk domāt, kā to risināt. :neparliecinats:
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Kucēns atsakās ēst

Postby Imagine » 25 Aug 2017, 16:45

Bet pēdējā treniņā viņai neinteresēja ne mans tītars, ne vista, pat ne treneres kotletes. Bija taču jātraucē pārējiem strādāt. Fun time. Kāds tur vēl darbs? Vajadzēja spēlēties. Nu neinteresēju es.


Neņem to tik ļoti pie sirds - ir suņi (piemēram, manējais), kuram bez pareizā našķa vajag arī pareizo dvēseles stāvokli, lai produktīvi strādātu. Un ir bijušas reizes, kad viņš vienkārši mani uzmet vai darbojas ar Dievu uz pusēm. Nav viegli nācies, bet laika gaitā mācos priecāties par to mazumiņu, ko sasniedzam ne pārāk labajās dienās, un darīt vairāk, kad puisim ir iekšā darīt daudz un uz 100%.

Arī man skaļā slavēšana bija jāmācās, tāpat arī, kad paņemt pauzi darbojoties un puisim sabužināt spalvas. Citādi man kā lielākajai daļai cilvēku - tikko kā kaut kas ir sanācis, gribas pastiept vēl drusciņ un vēl drusciņ, un vēl līdz sunim apnīk.

Šīs lietas iemācās laika gaitā un visa suņa mūža garumā.

Vakar beidzot laikam būšu atradusi problēmu mūsu treniņu ārprātam. Bijām izgājuši vakara pastaigā un man ienāca prātā pamēģināt tādos apstākļos patrenēt. Taisni aiz riebīgi rejošiem milzu suņiem. Tur arī atklājās problēma. Reina ir tik ļoti sakoncentrējusies uz to, kas notiek apkārt, ka neskatās uz mani. Nu un protams arī manī neklausās. Knapi piedabūju apsēsties.


Ja tavējai ir grūti grupā strādāt, tad varbūt paņem pāris individuālās nodarbības, kamēr nostiprinās gan pamatkomandas, gan arī saproti, kas liek tavam sunim iet kā pulkstenītim un kas met sprunguļus spieķos?
User avatar
Imagine
Junior
Junior
 
Posts: 582
Joined: 23 May 2013, 23:59

Re: Kucēns atsakās ēst

Postby Bonny Rain » 26 Aug 2017, 12:41

Esam laikam tīri normāli pārgājuši uz ēdināšanu 2 reizes dienā. Šodien no rīta gan sākumā pie bļodas negribēja iet, tā vietā aizgāja uz pufu pagulēt. Bet nu ar manu uzstājību tomēr pienāca pie manis un sāka ēst. Un izēda arī visu.

Imagine wrote:Neņem to tik ļoti pie sirds - ir suņi (piemēram, manējais), kuram bez pareizā našķa vajag arī pareizo dvēseles stāvokli, lai produktīvi strādātu.

Arī man skaļā slavēšana bija jāmācās, tāpat arī, kad paņemt pauzi darbojoties un puisim sabužināt spalvas. Citādi man kā lielākajai daļai cilvēku - tikko kā kaut kas ir sanācis, gribas pastiept vēl drusciņ un vēl drusciņ, un vēl līdz sunim apnīk.


Ja tavējai ir grūti grupā strādāt, tad varbūt paņem pāris individuālās nodarbības, kamēr nostiprinās gan pamatkomandas, gan arī saproti, kas liek tavam sunim iet kā pulkstenītim un kas met sprunguļus spieķos?


Varu tikai :par: Pirmdien brauksim uz treniņu, tad arī ar treneri parunāšu, kā labāk darīt.
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Kucēns atsakās ēst

Postby Bonny Rain » 01 Sep 2017, 18:29

Reina tagad ēd 2 reizes dienā - no rīta un vakarā. Gandrīz ar 12 stundu starpību starp ēdienreizēm. Un jāsaka, ka pašlaik izskatās super. 8-)
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

PreviousNext

Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests