Franču buldogs / French Bulldog

Dog Breeds

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby Varbūt » 08 Aug 2017, 15:26

Neaizmirstiet arī, ka frančukam ir ciešs sakodiens, bet "reti skaisti zobi" - viņš nav nekāds nopietnais aizstāvis, vai ir vajadzīgs, lai kāds viņu sper ar kājām, ja gadās nejauši izpausties aizstāvēšanā.
Varbūt
Baby
Baby
 
Posts: 53
Joined: 07 Jul 2017, 08:09

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby Māra » 08 Aug 2017, 15:30

Man jau šķiet, ka neuzņem jebkuru suni aizsardzības apmācībā, bet tur tikai āāārkārtīgi stabilas psihes suņi. Lielākoties tomēr - dienesta šķirnes.
Te rakstīts, ka pirms tam suni testē, vai derīgs aizsardzības apmācībai.
http://sunuskola.lv/?page_id=302

Un ja suni pirms tam nepārbauda, ieteiktu uz tādu apmācību neiet, lai neparauj kaut ko nevajadzīgu sunim vaļā, un nesāk uzbrukt vienkārši tapat vien cilvēkiem (kas noteikti arī ir iemesls, kāpēc neņem visus suņus pēc kārtas).
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby Bonny Rain » 08 Aug 2017, 15:40

ok, pierunājāt 8-) Orientēšos uz sava mīļuma audzināšanu.
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby Māra » 08 Aug 2017, 15:49

Bonny Rain wrote:ok, pierunājāt 8-) Orientēšos uz sava mīļuma audzināšanu.

Nu aiziet notestēt jau var, paskatīties, ko profiņi saka :) Tā arī vairāk par savu suni uzzināt. Galvenais kritiski visu izvērtēt.
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby Bonny Rain » 17 Aug 2017, 08:32

Prikols iz dzīves:
ejam mēs ar mūsu mazo francūzieti pa vientuļu ielu. Skatamies, ielas galā palielāks suns ar saimnieci iet. Ierauga mūs un apstājas pie kādas sētas. Pienākam tuvāk, saimniece saka: "A ja dumala uz vas avčarka... (es domāju, ka jums VAS)" :jautri: Nu ausis stāvas un krāsas atbilstošas 8-) Tikai nu tas izmērs nu tāds mazāks patrāpījies ;)
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby Spigana » 17 Aug 2017, 09:30

:kanepe: :kanepe: :kanepe:
Nu francīti ar VASu sajaukt jau ir liela māksla.
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby miegarūķis » 27 Aug 2017, 11:26

Sakiet, lūdzu, cik aptuveni maksā Franču buldogs pie laba audzētāja? (Piemēram Mila Ferubko u.tml) ?
miegarūķis
Baby
Baby
 
Posts: 2
Joined: 06 Apr 2017, 14:08

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby Bonny Rain » 16 Oct 2017, 09:21

Vakar bijām pie Alfas Rīgā. Pie manis, garām ejot, griezās viens vīrietis ar jautājumu, vai mans francūzis arī lien pie visiem draudzēties. Viņam arī esot, un tas tā tupa lien klāt visiem. Man tik skumīgi palika, ka paša suni var tā noraksturot. :asaras:
Toties man ir pats labākais, foršākais, mīļākais sunītis uz pasaules, jo tas ir manējais. :sirsninas2: Nu patīk viņai cilvēki, it īpaši tie, kas saka: vai kāds smuks sunītis! Nu patīk viņai lielie suņubrāļi un māsas. Grib viņa ar visiem draudzēties. Bet viņa taču vēl ir maziņa.
Toties mums ir izmaiņas - kaķene mainījusi savu uzvedību. Ja līdz šim viņa visu laiku bēga un centās izvairīties no kucēntiņa. Kad nu savādāk nevarēja, tad rīkoja boksa mačus. Tad nu tagad viņa pati skrien pakaļ sīkajai un vairs tā nebēg prom. Protams, boksa mači turpinās, bet ir savādāk. Iznākumu vēl nevar paredzēt. Tagad tas var beigties arī ar to, ka sunce skrien prom. Laikam kaķene nospriedusi, ka sīkā ir pietiekami liela, lai viņai beidzot ierādītu vietu. Bet skatos, ka viņa to nedara ļauni. Kādreiz viņa arī ar mums šitā mēdza spēlēties. Un nu jau abas divas var mierīgi vienā istabā uzturēties katra savā ērtajā guļamvietiņā. Vēl jau blakus viena otrai neguļ, bet progress ir acīmredzams.
Un mums progress ir arī suņu apmācībā. Vakar bijām uz Obidience Rally treniņu. Nu manējā tur bija vienīgā tāda maziņa. Ne tikai augumā, bet arī jaunumā. Godīgi sakot, mazliet bail sametās no tiem lielajiem. Jo, pirmkārt, manējā grib pie visiem līst draudzēties. Otrkārt, suņi tur lielākoties bez pavadas. Un viens manējai gandrīz jau gribēja mesties virsū. Un cits metās citiem virsū, uz kašķi uzprasījās. Labi, ka atsaucams bija. Bet nu tik un tā nedaudz bail paliek, kad saproti to augumu un mutes plētuma atšķirību. Tas tak viens moments un ... Bet nekas, mēs mācamies sadzīvot ar citiem. Un trasi gājām bez pavadas :jiihaa: . Tiešām liels bija mans pārsteigums, ka manējā puslīdz labi izgāja visu trasi. Mums lielākā problēma ir acu kontakta neesamība blakus iešanā. Līdz ar to deguns mēdz aiziet pa zemi. Vai arī viss suns aiziet man krietni pa priekšu. Nu kā ta tu, suns būdams, redzēsi, ka saimniece apstājusies, ja atrodies korpusa tiesu priekšā saimniecei un viņas kārumi tev tik ļoti neinteresē, lai ietu aiz tiem. :kanepe: Bet mēs cīnīsimies, cīnīsimies un :paukojas: panākumi nāks. Esmu apņēmības pilna savu francūzi izaudzināt par kārtīgu, klausīgu suni. Nu tā, ka pašai prieks un citiem par priekšzīmi. :rej:
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby Pauliic » 17 Dec 2017, 18:21

iesakiet ar ko barot savus vauvīti, šobrīd Royal Canion FB adult, vai ir kādas labas alternatīvas?

liekas, ka pēdējā laikā ir uz ādas izsitumi (nekas traks) bet varbūt pie vainas arī 3 un 1,5 g vecās meitas , kas viņu lutina :D

vispār interesē vai ir LV normālas alternatīvas barībai , kur un cik

RC barība ir ļoti laba, nepurkšķina, ir omlīgs un ēd to :)
User avatar
Pauliic
Baby
Baby
 
Posts: 21
Joined: 04 Apr 2014, 20:56

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby Bonny Rain » 19 Dec 2017, 09:22

Pauliic wrote:iesakiet ar ko barot savus vauvīti, šobrīd Royal Canion FB adult, vai ir kādas labas alternatīvas?

liekas, ka pēdējā laikā ir uz ādas izsitumi (nekas traks) bet varbūt pie vainas arī 3 un 1,5 g vecās meitas , kas viņu lutina :D

vispār interesē vai ir LV normālas alternatīvas barībai , kur un cik

RC barība ir ļoti laba, nepurkšķina, ir omlīgs un ēd to :)


Nu es par RC esmu dzirdējusi ne visai glaimojošas atsauksmes. Un mēs paši arī izmēģinājām nedaudz RC, man kaut kā nepatika tas, ko ieraudzīju čupā. Kaut kāds tāds nesaturīgs bija tas klucis. Tā kā laikam mums neder.
Mēs dodam Ontario sauso un Animonda konservus. Bet, kad sunene būs jau pie pieaugušajiem pieskaitāma, tad droši vien varētu pāriet uz vienu no šitajiem: Orijen, Taste of the Wild, Acana, Arden Grange, Canidae. Jāskatās, ko varēšu dabūt tepat vietējā bodē. It kā saimniece teicās, ka iepirks pirmos divus no saraksta. Tad arī skatīsimies un mēģināsim, kurš mums der.
Bet pret tiem ādas izsitumiem jābūt īpaši uzmanīgiem. Jāmeklē cēlonis. Mums arī tagad parādījušies niezoši laukumi uz purna. Sākumā biju pārliecināta, ka kaķene saskrāpējusi un dzīstot kasās. Bet tagad sāku saprast, ka laikam tomēr tas nebūs tas īstais cēlonis. Droši vien mums vainīgais būs siers.
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby BlackElizabeth » 19 Dec 2017, 23:43

Paziņas suni, kad viņam bija ādas izsitumi, brīdi baroja ar "Amber" konserviem. Ļoti garšoja un viss izzuda.
Suns – mans personīgais veselības treneris.
www.blackelizabeth.lv
BlackElizabeth
Puppy
Puppy
 
Posts: 320
Joined: 24 Jul 2010, 14:36
Location: Riga, Latvia

Previous

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 19 guests