Sāc ar sevi. Māras blogs.

Blogs and Chats

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Imagine » 03 Sep 2017, 19:15

Skaista toņu gamma fotogrāfijām - Rūsam ideāla maskēšanās vieta. Skatos arī, ka jauneklis vairs nav tik kaulains un ir uzaudzējis miesu. Sācis nobriest? :)
User avatar
Imagine
Junior
Junior
 
Posts: 582
Joined: 23 May 2013, 23:59

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 04 Sep 2017, 14:41

Imagine wrote:Skatos arī, ka jauneklis vairs nav tik kaulains un ir uzaudzējis miesu. Sācis nobriest? :)

Āāāāāāāāāāā!!! Patiešām patiešām patiešām!!!!!
Kopš izmēra sasniegšanas, bet ne svara, cīši vēroju Rūsu un kā sašķiet, ka kādu ribu mazāk redz, metos uz svariem ar šamo. Tāpat arī sācis briest jau kādu laiku (izteiktāk kopš 2 gadu vvecuma sasniegšanas) un tad krūtis bik paplešas, tad kāds muskulis vairāk pieaug. Un atkal uz svariem. Bet līdz šim - tas svars kā turējās pie +/- 21kg tā turējās. Un biju jau atmetusi jebkādas cerības uz masas pieaugumu, pat ja izskatās, ka tas notiek. Bet tevis iedvesmota vakar vakarā pirms (!) ēšanas nosvēru čali.
Es gandrīz pa gaisu priekā aizlecu.

24 kg !!!

:aptracis: :aptracis: :aptracis:

Tādēļ varu atbildēt - jā, Rūsa šoreiz tiešām kko uzaudzējis uz sevis. Ne 3 gadi nepagāja :kanepe:
:pedinja:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Imagine » 04 Sep 2017, 15:07

Manuprāt, tu esi viena no tūkstoša, kurai tāds prieks ir par to, ka svars pieaug. Visi citi vainīgi taisnojas, kad pamana klāt nākušos kilogramus - vai tie būtu dzīvnieki vai paši. :D

Vēl ilgāk laikam briest tikai cilvēki - kā padsmit gados sāk, tā līdz mūža galam.
User avatar
Imagine
Junior
Junior
 
Posts: 582
Joined: 23 May 2013, 23:59

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 18 Sep 2017, 14:25

Saluki brīvdienas

Abi mani zvēri tika vaļā no manis uz nedēļas nogali un aizbrauca atpūsties svaigā gaisā.
Atgriezās tādi, it kā būtu vilkuši kravas ratus un daudz svīduši.

Pirmkārt jau - smirdēja :kanepe:
Saluki pēc būtības pēc suņa neož. Nav pavilna, esot arī specifiskāks tas viņu spalvojums (kkāds nealerģiskais, sīkāk pētījusi neesmu) un ja man pēc, piemēram, laikas vai vidusāzieša bužināšanas prasās nomazgāt rokas, tad ne pēc saluki. Cilvēki, kuriem suņu nav, gan saka, ka mani ož pēc suņiem. Es gan domāju, ka neož, viņi vienkārši... Nav pavisam bez sava aromāta. Bet gan jau atkarīgs arī, ar ko salīdzina.
Bet nu jā, vakar vakarā puikas atgriežas un bužinot jūtu, ka OŽ. Pēc suņa. Nu bāc! :D Kur tas redzēts (saosts)?! Tā nu sagaidīšu bik sausāku laiku ārā un bāzīšu savus dušā. Jo nu Fui :smarzas:

Otrkārt - beigti. :gul:
Ienāca, atkrita un nekustējās līdz pat rītam. Pat uz gultu vakarā man nesekoja. Un arī, pirmo reizi pa gadsimtu, atteicās iet ārā. Protams, ka ir bijis, ka vakarā jau atslābuši, vairāk jāmudina uz iziešanu ārā, tad šoreiz viņi atteicās pat izkāpt no dīvāna un saldi čučoši sagaidīja rīta pastaigu bez problēmām.
Par apetīti gan neviens no abiem nesūdzējās :kanepe:

:pukudupsis: :pukudupsis:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 18 Sep 2017, 14:31

Piezīme par salauzto saluki

Vērojot un štukojot, runājot ar citiem suņikiem un darbojoties ar Rūsu, nonācu pie tāda kā kopsauceja, kādēļ ar viņu ir vieglāk strādāt, nekā ar citiem saluki un kādēļ ir manāms arī kāds rezultāts paklausībā (salīdzinoši savā sķirnē).

Jo viņš ir bailīgs. Cik sapratu, ka bailīgie suņi vairumā gadījumu tomēr cenšas turēties pie sava drošā cilvēka un ar to sadarboties, mazās pašapziņas dēļ. Tādi pīrādziņi.
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby fedelta » 18 Sep 2017, 17:25

Man mans suns arī nesmird, citiem loti smird :D katram ir sava smaka, pat tie, kas nesmirdot. Man visu, iznemot sava suņa, smaka ir jūtama, lai cik ļoti nesmirdīgs būtu :kanepe:
Es domaju, ka vienkarši pie sava ir pierasts.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 18 Sep 2017, 17:35

fedelta wrote:Man mans suns arī nesmird, citiem loti smird :D katram ir sava smaka, pat tie, kas nesmirdot. Man visu, iznemot sava suņa, smaka ir jūtama, lai cik ļoti nesmirdīgs būtu :kanepe:
Es domaju, ka vienkarši pie sava ir pierasts.

No šķirnes aprakstiem: "Salukis are a clean, low-shedding breed with no doggy odor" vai "Saluki is quiet and elegant indoors and does not smell", "Strange as it may seem, they have no doggy odour", "having only one coat to help cope with the desert heat, they lack the oily undercoat which creates the usual 'doggy odour'", "Odour free"...
Nez tikai, ko viņi ar to clean domāja... :kanepe:
Protams, ka pie sava suņa konkrētā aromāta pierod vairāk. Bet vēl neesmu satikusi arī citus saluki, kas ostu "pēc suņa" :D
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 20 Sep 2017, 16:15

Filmas ar suņiem

Ja tā nav Badijs spēlē /sporta veids/ tipa filma, tad ja tur ir suns, tad man vienmēr gribas noskatīties, lai redzētu, kā tiek paspilgtināta vieta un laiks ar konkrētu šķirni (multfilmā "Brave" Skotu briežu suņi vai seriāls "Viktorija" ar Kavaliera Kinga Čārlza spanielu) vai vienkārši veidota burvīga kombinācija ar cilvēks+suns (multfilma "Secret life of pets"). Pēdējā arī ļoti interesanti šķita minēt šķirnes... :D
Tā nu es, kā multfilmu kvēls fans, sapriecājos ieraugot šo treileri ar Xolo šķirnes suni, jo darbība notiek Meksikā. Burvīgs suns un Pixar jau prot zīmēt man tīkamus tēlus ^^

Image


https://www.youtube.com/watch?v=5sSMRg1X1vg

Bet par suņiem filmās vēl interesantākas ir aizkulises "behind the scenes". Jo īpaši interesanti man šķiet filmas, kurās ir VILKI. Tad nu meklēšu arī tapšanas video, bet lūk treileris ar brīnišķīgiem čehiem (?) jeb vilkiem ^^ filmai Alpha.

Image


https://www.youtube.com/watch?v=uIxnTi4GmCo

Varbūt kāds vēl zin filmu vai animācijas filmu, kas plānojas iznākt uz ekrāniem un tur ir kāds fifīgs suns? Varbūt kāda redzēta, ko īpaši gribas uzsvērt? :pukudupsis:

(No pavecākām filmām te ir jauks tops, kurā nez kādēļ iztrūkst vispinkšķamākā filma "Hachi: A Dog's Tale" - http://screenrant.com/best-dog-movies/)

:pedinja: :pedinja: :pedinja:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Spigana » 20 Sep 2017, 17:44

Gan jau Tu šo zini, bet 2008. gada "Bolt" man šķita simpātiska. http://m.imdb.com/title/tt0397892/ Ceļojumā draugi šo uzlika savam bērnam, bet tas beidzās ar to, ka es sēdēju un pavērtu muti skatījos.

"Secret life of pets" arī esmu redzējusi, bet galīgi nebiju sajūsmā - c'mon viņi tur uztaisījuši bailīgu raselu! :kanepe:

Bet vispār suņu filmas man reti patīk, pārāk jau to autoriem gribas piedēvēt suņiem īpašības, kas tiem nepiemīt.
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 20 Sep 2017, 18:15

Spigana wrote:Gan jau Tu šo zini, bet 2008. gada "Bolt" man šķita simpātiska. http://m.imdb.com/title/tt0397892/ Ceļojumā draugi šo uzlika savam bērnam, bet tas beidzās ar to, ka es sēdēju un pavērtu muti skatījos.

"Secret life of pets" arī esmu redzējusi, bet galīgi nebiju sajūsmā - c'mon viņi tur uztaisījuši bailīgu raselu! :kanepe:

Bet vispār suņu filmas man reti patīk, pārāk jau to autoriem gribas piedēvēt suņiem īpašības, kas tiem nepiemīt.


"Bolt" bija foršs, jā. ^^ Mani galīgi nevar laist bērnu ballītēs/saietos, kur uzliek multeni, jo es no pieaugušajiem ātri atslēdzos :kanepe:
"Secret life of pets" vairāk bija vilšanās pēc TIK āsamīga treilera, tik plāna filma, bet kopumā man ļoti patika. Pamatā jau visādas nianses, esmu sīkumu cilvēks.
Un tieši par niansēm - tas laikam ir tas, kas man patīk suņu Filmās. Nu, štukot, KĀ viņi dabūja gatavu šo, ko prasīje te un kā darīja tur.... Nu tā. Neaismirstot par datorgrafikas iespējām.
Skaidrs jau, ka loti cilvēciskoti, piemēram, "A Dog's Purpose". Jo filmu skatījos un šķita jauka, lai gan pasaka vairāk, tad grāmatu nespēju izlasīt tālāk par 15 lapām, jo pārāk traki pārspīlētas šķiet suņa "domas" un nav reāli savelkams ar to, kā tiek skaidrota suņa uzvedība dažādās situācijās reālajā dzīvē. :D

No manas puses klasiski, piemēram, ir piedēvēt īpašību "smaidīgs" izteiksmei, kad suns patiesībā ir stresā. Galīgi ačgārni, bet pie bildēm pierakstot šķiet mīlīgi. :P Gan jau tāpat ar filmām, visi zin, ka tā nav, bet šķiet mīlīgi. Tāpat kā zin, ka elfi nav, bet daudziem taču ļoti patīk pasapņot... :medos:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 20 Sep 2017, 18:19

Es to te atstāšu

Fantastisks piemērs saļukam, kāds tas kļūst pēc kastrēšanas.

Image

Bilde no Michelle Ridenour profila. Šis 5gadīgais jaunietis, starp citu, meklē mājas. Mīl lielus un mazus suņus, uzaudzis ar papagaiļiem. Mīlīgs, īsāk sakot. (Un atrodas Amerikā :kanepe: )

:pedinja:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Felix_PS » 20 Sep 2017, 22:09

Homeward Bound bija mana mīļfilma uzaugot. No multenēm Fox and Hound :samilejies:
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Spigana » 22 Sep 2017, 11:50

Nākamgad parādīsies jauna Vesa Andersona filma par suņiem:



Nevarētu teikt, ka mani šis treilerītis uzrunā, bet var gadīties, ka filma tomēr laba.
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 27 Sep 2017, 10:15

Spigana wrote:Nākamgad parādīsies jauna Vesa Andersona filma par suņiem

BEIDZOT noskatījos treileri. Izskatās pat negaidīti ļoti āsam! Lieku sarakstā, paldies. ^^
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 27 Sep 2017, 10:37

Skrienošo sunīšu spams

No tumsas cauri saullēktam līdz pat saulei, kas kož acīs. Un daudz priecīgi suņi. Jo īpaši divi...

Image

Image

Ko notiek?
Image

Klasiska astu bilde.
Image

Rūsa pilnā godībā ar savu jauniegūto svaru :kanepe:
Image

Kurti medī mazo sunīti. Lai apēstu, protams.
Image

Jūras gaiss ietekmē frizūru.
Image

Vārnas ir super spēļu biedri skrienošiem suņiem. Pavisam nopietni.
Image

Image

Saldais pārītis.
Image

Tikmēr mums aiz muguras aust saule.
Image

Image

We all have that one friend...
Image

Priecīgs Rūķis.
Image

No jūras izskalojas suņi. Viens aiz otra.
Image

Un atkal ieskalojas atpakaļ :D
Image

Jēzuliņi - skrien pa ūdens virsu.
Image

Image

Image

Medīt.
Image

Suņu dancis, riekstu dancis...
Image

Marta.
Image

Image

Image

Blonda Londa.
Image

"Skūtais afgānis"
Image

Image

Rūsa demonstrē kakājošā ķengura pōzu.
Image

Dejotāji.
Image

Image

Nika pirms ziemas veica garderobes tīrīšanu un netīšām izmeta ziemas kažoku.
Image

Image

Image

Image

Image

Rotaļa.
Image

Divi lidotāji.
Image

Image

Tādi jūras pīrādziņi.
:pedinja:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 27 Sep 2017, 12:07

Rūsa un agility

Rūsa kļuvis ātrāks treniņos, kas ir forši, jo tas nozīmē, ka ir pārliecinātāks par to, kas jādara un ko es rādu.
Ātrums un apķērība tagad jāaudzē arī man, jo biju jau pieradusi pie lēnākās versijas, kur visam ir laiks - i izdomāt, i aizskriet, i apgriezties un arī samainīties. Tagad jau izaicinošāk tas viss.
Tad vēl arī domāju, ka jāmet pagaidām šūpoļu mācīšana malā, jo suns pēc tam izslēdzas un viss pēc tam ir kaķim zem astes, jo suns ir savā pasaulē. Labāk strādāt ar esošo, saglabāt priecīgu darbīgu suni un tālāk jau skatīs.
Galu galā, visupirms jāiemācās skaisti nostartēt kādās sacensībās bez zoomijiem. Nākamo reizi mēģināsim angārā, kas cerams palīdzēs Rūsam.

Ar paklausību esam mazliet iesērējuši, jo Rūsam vairs ēdiens galīgi neinteresē, viņš vispār tāds pajocīgs ar to ēdienu. Viņaprāt, ja viņam to piedāvā, tad kkas nav ritīgi un labāk aiziet pagulēt stūrī, lai nesanāk kādas nepatikšanas.
Tādēļ sākšu risināt to ar mantas palīdzību, kas savu vērtību pagaidām tikai audzē, nevis zaudē. Kad būs kkas par ko atskaitīties, to noteikti darīšu.


Kajs

Tikmēr Kajs jau labu laiku netiek vaļā no klepus un ir slimnieks mājsēdis.
Taču viņa ķepa ir sadzijusi, vismaz kaut kas labs.

Un vēl arī - viņa divām māsām kucēni. Kur tas laiks skrien. :sajucis:
Māsai Qadirai Kanādā jau sadzimuši kucēni ar smūtiju Kareem.
Lūk: https://saluki.breedarchive.com/animal/testmating?dam_uuid=0143bedb-f39e-403b-b4dd-a5d5e0a43a26&sire_uuid=a77dbb2c-e276-4fad-a50e-c3ca9cec46f0

(Foto: Debby Dillman)

Image

Image

Piedzima 6 kucēni - 2 kuces, 4 suņi. 4 no tiem - mammas (un Rūsas, un Kaja) krāsā - Fawn. Nez tik vēl, kuri būs garspalvainie un kuri - īsspalvainie kā tētis.

Image

Toties māsa Qasira, kas palika pie audzetājas Zviedrijā, savus bēbjus vēl gaida. Tiem jāierodas oktobrī.
Tētis ievests no Krievijas.
https://saluki.breedarchive.com/animal/testmating?dam_uuid=712b44fc-2600-40e3-b446-352ebe86e668&sire_uuid=891a8880-6349-4974-88d0-2ea52e1943ba

(Foto: Marita Aaras)

Image
Jābūt varen grizlīgam metienam.

:pukudupsis: :pukudupsis: :pukudupsis: :pukudupsis: :pukudupsis: :pukudupsis: :pukudupsis: :pukudupsis: :pukudupsis:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Spigana » 27 Sep 2017, 12:47

Oi, parasti jau kobeļi ir redzami lielāki, bet tas kobelis blakus Qasirai izskatās pēc milža. :kanepe:
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 27 Sep 2017, 16:29

Spigana wrote:Oi, parasti jau kobeļi ir redzami lielāki, bet tas kobelis blakus Qasirai izskatās pēc milža. :kanepe:

Gribēji mazu kuci, dabūsi vēl mazāku :kanepe: (jo šie abi grizli ir normali savam izmēram, klasika, mūsdienās tā pārcentušies ar kucēm, ka esmu redzējusi bildēs, ka BOS un BOB pārī izstādē kuce lielāka pat par kobeli. Fui!
Tad nu lūk, Al Nafiseh Darras un Red Hawk's 'S' metiena kuce. Darras ir Rūsas izmēra vai pat 1cm īsāks.
Maza kuce ir maza.
:kanepe:

Image

:pukudupsis:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Imagine » 29 Sep 2017, 10:37

Vienmēr prieks uz skaistu saļuku bildēm paskatīties. Un tie bērneļi - raibi kā pupas. :)
Kādi tie "S" metiena bērni izskatās? Mammai tik interesants kažoka krāsojums (kuru, starp citu, es esmu redzējusi tieši tādā pašā kombinācijā gan citu šķirņu, gan bezšķirņu - personīgi pazīstams pilsonis - suņiem).

Viņaprāt, ja viņam to piedāvā, tad kkas nav ritīgi un labāk aiziet pagulēt stūrī, lai nesanāk kādas nepatikšanas.


Smaidiņš reizēm izspēlē līdzīgus jokus, kad viņš ir piekusis un drusku ir apnicis minēt, ko saimniece no viņa grib izvilkt ārā. Viņa sejas izteiksme tādos brīžos saka: "Tas aizdomīgi izskatās pēc strādāšanas." :D
User avatar
Imagine
Junior
Junior
 
Posts: 582
Joined: 23 May 2013, 23:59

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 01 Oct 2017, 14:50

Imagine wrote:Kādi tie "S" metiena bērni izskatās? Mammai tik interesants kažoka krāsojums (kuru, starp citu, es esmu redzējusi tieši tādā pašā kombinācijā gan citu šķirņu, gan bezšķirņu - personīgi pazīstams pilsonis - suņiem).


Bildē raibā (particolor) dāma nav mamma metienam, bet viena no metiena bērniem. Šai dāmai bija paredzēts pārojums ar čali bildē, bet tur viss diemžēl atcēlās, un tā vietā tagad grizlais (augstāk minētais) pārojums.

Bet lai iet, raibais metiens radies no šiem:

Tētis (Red Hawk's Reza Ibn Kalidjar):

Image

Image

Kopā ar meitu.
Image

(Foto no Marita Aaras FB albumiem)
https://saluki.breedarchive.com/animal/view/red-hawks-reza-ibn-kalidjar-83269933-3964-4e6b-b2dc-5ba116b116b8

Mamma (Elessar's Harmony Of Redhawks):

Image

Image
(Foto: Marita Aaras)

https://saluki.breedarchive.com/animal/view/elessars-harmony-of-redhawks-392b5060-ff8d-406d-bfcd-73beb4fa7ff0

Raibās pupiņas, kas izbira: ^^

Red Hawk's Sky Captain
https://saluki.breedarchive.com/animal/view/red-hawks-sky-captain-f77a2425-7cee-43ad-a84d-041b899f5036
Image
(Foto: Johanna Rahnasto)

Red Hawk's Star Is Born
https://saluki.breedarchive.com/animal/view/red-hawks-star-is-born-ccebf508-e0cc-42fc-ba82-136526e77e13
Image
(Foto: Jennie Kerttu)

Red Hawk's Sky High
https://saluki.breedarchive.com/animal/view/red-hawks-sky-high-9abd4794-3627-411b-807d-76d73136cfa4
Image
(Foto: Petra Eriksson) Kopā ar šo jaunēkli arī nu ir pārcēlies dzīvot metiena tētis.

Red Hawk's Sugar Baby
https://saluki.breedarchive.com/animal/view/red-hawks-sugar-baby-65842778-47c0-40e2-8498-0198137b55d0
Saimniece man nav draugos un nāksies iztikt ar mazo kucēnbildi no arhīviem.
Image

Red Hawk's Sweet Dreams
https://saluki.breedarchive.com/animal/view/red-hawks-sweet-dreams-00ef9a97-0e6d-477a-ab8a-f96f85d392bd
Image
(Foto: Evy J. Indahl Fredhjem‎)

Red Hawk's Something To Sing About
https://saluki.breedarchive.com/animal/view/red-hawks-something-to-sing-about-09137480-917f-4684-98bd-bd5aa84251ff
Image
(Foto: Marita Aaras)

Red Hawk's Summer Wind
https://saluki.breedarchive.com/animal/view/red-hawks-summer-wind-ffaabb9b-e1bd-46de-b02b-75e5bb81aefd
Image

Red Hawk's Sugar And Spice
https://saluki.breedarchive.com/animal/view/red-hawks-sugar-and-spice-cf9adc69-ba56-4c2e-a983-2999a7d28c31
Image
(Foto: Sanna Sander)

:pukudupsis:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests