Radiosēta

All About Dogs

Re: Radiosēta

Postby Vinnaly » 25 Jul 2013, 12:47

Es arī iegrābos "Lētajā"Smart Dog" radiosētā,.Pilnīgs sviests, zemē nomesta nauda. :asaras: Kaimiņam Pet Safe - tas tik smīkņā par mani kā es ņemos...
Vinnaly
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 25 Jul 2013, 12:43

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Radiosēta

Postby Leons » 15 Jul 2014, 08:48

Sveiki.
Pacelšu senu topiku. Jautājums radiosētu lietotājiem- vai esat to stiprinājuši pie metāliska sieta žoga? Vai tādēļ netiek traucēta radiosētas darbība?
Manuāli izlasīju, tur nekas nebija teikts.
Leons
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 11 Jul 2014, 11:15

Re: Radiosēta

Postby Robins » 15 Jul 2014, 09:22

Leons wrote:Sveiki.
Pacelšu senu topiku. Jautājums radiosētu lietotājiem- vai esat to stiprinājuši pie metāliska sieta žoga? Vai tādēļ netiek traucēta radiosētas darbība?
Manuāli izlasīju, tur nekas nebija teikts.


Jā, pie sieta žoga.
Nav novēroti traucējumi. Kaut kādā videoinstrukcijā noteikti redzēju, kā vienu no stiprināšanas veidiem.
User avatar
Robins
Junior
Junior
 
Posts: 765
Images: 43
Joined: 13 Jan 2010, 16:18

Re: Radiosēta

Postby Barito » 15 Jul 2014, 10:13

Leons
Mums ir stiprināta gan pie drāšu, gan dēļu žoga. Nekādu problēmu.
User avatar
Barito
Junior
Junior
 
Posts: 557
Joined: 13 Jan 2010, 14:39
Location: Rīgas rajons

Re: Radiosēta

Postby Leons » 15 Jul 2014, 13:33

Paldies par operatīvajām atbildēm! Šodien sākšu apjozt teritoriju, baigi negribējās to vadu zemē rakt.
Leons
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 11 Jul 2014, 11:15

Re: Radiosēta

Postby Sergejs11 » 30 Mar 2015, 18:54

ADMIN: iepriekšējais posts dzēsts. Nesaskaņota reklāma.


Juris67, nav smuki tēlot laimīgo klientu, kaut arī pats esi no e-doga.
Iemetot tavu tekstu Googlā ir redzams, ka tieši šāds pats tekst (vārds vārdā) ir atrodams citos portālos tieši ar šo pašu datumu. Kurš normāls laimīgais klients šitā spamotu ? FUI!!
...lūk tāds pats teksts Building lv lapā - links dzēsts
un ventasbalss lapā - links dzēsts
un tā tālāk .....
Sergejs11
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 30 Mar 2015, 18:47

Re: Radiosēta

Postby Sergejs11 » 30 Mar 2015, 20:01

Šobrīd pats esmu radiosētas meklējumos, varbūt kāds vēl pa šo laiku to ir iegādājies un var padalīties pieredzē.
Par pašu radiosētas darbību viss ir skaidrs. Vairāk interesē kādu modeli labāk izvēlēties?
Sergejs11
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 30 Mar 2015, 18:47

Re: Radiosēta

Postby peecis » 31 Mar 2015, 09:19

varu tik neieteikt pilnīgos ķīnīzerus :)

diezgan daudziem ir problēmas arī ar nomālo petsafe. viens no jautrākajiem stāstiem - divi suņpuikas, viens otram nograuž siksnu un abi aizskrien meitās :D
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Radiosēta

Postby Robins » 07 Jul 2015, 15:50

Vai kāds nezin, radiosētu kaklasiksnas starp dažādiem ražotājiem tiešām nav savietojamas? Man ir DogTrace, vajadzētu vēl vienu kaklasiksnu, bet uz neilgu laiku. Mazliet žēl 100 eiro samaksāt. Vienīgais svarīgais parametrs būtu, lai tā bišķi pīkstētu kaut kādā attālumā no antenas.
Varbūt kādam ir lieka DogTrace vai kāda cita kaklasiksna, kuru varētu kaut vai izmēģināt?
User avatar
Robins
Junior
Junior
 
Posts: 765
Images: 43
Joined: 13 Jan 2010, 16:18

Re: Radiosēta

Postby IneseL » 13 Jul 2015, 15:47

Vinnaly wrote:Es arī iegrābos "Lētajā"Smart Dog" radiosētā,.Pilnīgs sviests, zemē nomesta nauda. :asaras: Kaimiņam Pet Safe - tas tik smīkņā par mani kā es ņemos...

Piekrītu par 100 %% :) Piederu pie abiem - sāku ar Petsafe, tad pamēģināju lēto, jo bija pazaudēta petsafe siksniņa bet jaunu pirkt man likās par dārgu, un tad labi steidzīgi atgriezos pie Petsafe. ;) Tagad atkal laimīga :)
P.S. - tā naf nesaskaņota reklāma. ;)
User avatar
IneseL
Puppy
Puppy
 
Posts: 262
Joined: 20 Sep 2010, 09:34
Location: Rīgas rajons

Re: Radiosēta

Postby IneseL » 13 Jul 2015, 15:49

Robins wrote:Vai kāds nezin, radiosētu kaklasiksnas starp dažādiem ražotājiem tiešām nav savietojamas? Man ir DogTrace, vajadzētu vēl vienu kaklasiksnu, bet uz neilgu laiku. Mazliet žēl 100 eiro samaksāt. Vienīgais svarīgais parametrs būtu, lai tā bišķi pīkstētu kaut kādā attālumā no antenas.
Varbūt kādam ir lieka DogTrace vai kāda cita kaklasiksna, kuru varētu kaut vai izmēģināt?

Cik es interesējos un mēģināju - nav savietojamas.
User avatar
IneseL
Puppy
Puppy
 
Posts: 262
Joined: 20 Sep 2010, 09:34
Location: Rīgas rajons

Re: Radiosēta

Postby Sergejs11 » 09 Sep 2015, 21:27

Arī izvēlējos Petsafe super radiosētu. Lietoju jau gandrīz pusgadu un bateriju mainīju tikai vienu reizi. Cik lasīju, tad lētajiem modeļiem baterija jāmaina reizi nedēļā vai divās. Sanāk, ka ja būtu pircis lēto čīnu, tad būtu jau nomainījis kādas 15 baterijas :) Suns jau zin savu teritoriju un pie līnijas kur sāk pīkstēt siksna nemaz neiet. Žēl, ka agrāk nezināju, ka eksistē šādas ierīces, jo 6 gadi atpakaļ zaudēju savu mīļo dobermani.
Sergejs11
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 30 Mar 2015, 18:47

Re: Radiosēta

Postby IneseL » 14 Sep 2015, 08:45

Pilnīgi piekrītu! Es savu Petsafe 2 suņu kaklasiksnām gan tikai aptuveni reizi gadā mainu baterijas, bet varbūt tas ir tāpēc, ka viņi jau sen pie tām pieraduši un robežai tuvumā nemaz neiet, tāpēc arī ilgāk saglabājas.
User avatar
IneseL
Puppy
Puppy
 
Posts: 262
Joined: 20 Sep 2010, 09:34
Location: Rīgas rajons

Re: Radiosēta

Postby madja » 06 Mar 2017, 11:38

kas jauns šajā jomā parādījies? Kur/ko labāk pirkt, ko ne? Vai Ķīpsalā mēdz būt kāds labs piedāvājums, jeb skatīties internetveikalos?
Jāapjož gana liela teritorija laukos. (mopēds nav mans )
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Radiosēta

Postby Madarabe » 14 Mar 2017, 14:02

Sergejs11 wrote:Šobrīd pats esmu radiosētas meklējumos, varbūt kāds vēl pa šo laiku to ir iegādājies un var padalīties pieredzē.
Par pašu radiosētas darbību viss ir skaidrs. Vairāk interesē kādu modeli labāk izvēlēties?


Es ieteiktu PetSafe radiosetas, jo tā ir pārbaudīta vērtība. Otrs jāsaprot nožogojamās teritorijas lielums (varbūt der bezvadu radiosēta?) un tad jau jaizvēlās pēc suņa izmēra.
Madarabe
Baby
Baby
 
Posts: 7
Joined: 16 Nov 2016, 17:21

Re: Radiosēta

Postby nezinīte » 02 Oct 2017, 15:27

Sakiet, no kāda vecuma var sākt izmēģināt radiosētu?
Te ieteica PetSafe. Vai kucēnam varētu derēt šī https://www.milkyzoo.lv/petsafe-radioseta-standard, vēlāk pārejot uz lielo suņu radiosētu? Vai arī kucēnam vēl nemaz nedrīkst?
nezinīte
Puppy
Puppy
 
Posts: 144
Images: 12
Joined: 08 Aug 2017, 15:14

Re: Radiosēta

Postby derianna2018 » 26 Jul 2018, 20:02

Kaut kaads absoluuts murgs-likt savam miilukam ap kaklu kaut kaadu siksnu, kas sit ar stravu! Varbuut vajag paarkaapt paari savam slinkumam un mazliet apmaaciit suni, lai nekaapj dobees un nozogot teritoriju ar iistu seetu, lai neaizmuuk?! Un pamekleet iespeejas kaa citaadaak apmierinaat savas sadistiskaas noslieces? :x
derianna2018
Baby
Baby
 
Posts: 2
Joined: 26 Jul 2018, 19:00

Re: Radiosēta

Postby madja » 28 Jul 2018, 00:34

derianna2018 wrote:Kaut kaads absoluuts murgs-likt savam miilukam ap kaklu kaut kaadu siksnu, kas sit ar stravu! Varbuut vajag paarkaapt paari savam slinkumam un mazliet apmaaciit suni, lai nekaapj dobees un nozogot teritoriju ar iistu seetu, lai neaizmuuk?! Un pamekleet iespeejas kaa citaadaak apmierinaat savas sadistiskaas noslieces? :x

vai,cik jauki,ka jums tāds akmenī cirsts viedoklis, droši vien,kādus divdesmit suņus būsiet apmācījusi nekāpt dobēs un padsmit lauku sētas ar žogu apmaukusi?
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Radiosēta

Postby Felix_PS » 28 Jul 2018, 09:20

Tad jau zirgu īpašnieki vispār ir brutāli sadisti, kas zirgus iesprosto elektriskos aplokos. Un mēs vēl, maitas, dikti priecājamies, kad kāds atraujas par snuķi, jo tajā brīdī ir skaidrs, ka naktī būs salds miegs, jo mūsu mīlulīši neklīdīs pa pagastu. :kanepe: :kanepe: :kanepe:
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Previous

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron