Sāc ar sevi. Māras blogs.

Blogs and Chats

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby madja » 11 Oct 2017, 21:15

Māra wrote:Manā galvā gan ir arī otra versija ar paklausīgajiem sunčiem. Tāds kā stereotips. Ka borderu, malinuā uc darba šķirņu suņi sagaida saimnieku mājās smuki sēžot priekšnamā un par prieku liecina tikai aste. Absolūts mans izdomājums, bet katram ļauts pasapņot, ka vienradži ir tur ārā.

hate to bring the news, bet vienradži ir :)
Frīda sagaida pie durvīm un tad aiziet uz savu dīvānu un sagaida,ka viņu sabučos tur. JA vispār pieceļas un līdz durvīm aiziet.

Berta ir būrī,kad neviens nav mājās/pa nakti, līdz ar to es vai nu vispirms samīļoju Frīdu, vai arī Bertu izlaižu un eju bučot Frīdu, kad pievēršos, viņa noveļas man pie kājām vēkšpēdiņ.
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 12 Oct 2017, 13:21

Vienradži 100punkt ir, bet man nav bieži nācies ko tādu redzēt. Patiesībā, tā ir mazliet sāpīga tēma, jo kamēr neieviesām otru suni, tā darīja Rūsa - labi ja pacēla galvu apskatīties, kas viņam traucē mierīgi gulēt, kad pārradāmies. Jau kucēna vecumā. Dažus mēnešus vēlāk, kad šis jau šķita pašsaprotami, paņēmām otru. Ak... Viss aizgāja dillēs un joprojām ir galīgi ne tā, kā vajadzētu būt... :asaras:

Image

Bet mierinājumam - vienradži slēpjas, bet ir tur ārā. Tiem, kuri domā, ka viņu nav. :kanepe:
Image
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby madja » 12 Oct 2017, 14:37

pieļauju,ka jūsu gadījums bija krietni savādāks pēc razklada, es vienkārši principiāli ievēroju to,ka Frīda pirmā(un liku visiem tā darīt),līdz Berta saprata,ka viņas psihošanai nav nozīme.
bet tas jau nenozīmē,ka šī shēma strādā,kad atbrauc mana mamma, tad ir elle vaļā,jo sunīšiem jau nevajag neko citu kā augstās frekvencēs vaimanājošu humanoīdu,lai saietu uz īso...

p.s. unpaldies,Māra,par otro bildi,tagad man atkal visu dienu būs
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Bonny Rain » 12 Oct 2017, 15:27

Nu, šodien atkal viss bija kā parasti - viens bezgala laimīgs suncītis mani sagaidīja. Un nekādas psihozes. Bet par ash variantu - pievērst uzmanību suncim tikai tad, kad viņa nomierinājusies... nu nez vai es pati tā gribētu. Man tak pašai bezgala patīk mans suncītis. :sirsninas2:. Man jau mājās ir viens kaķenes veidolā, kam pietiek ar manu apsveicināšanos un viens noglāstījiens jau brīžiem ir par daudz. Bet es gribu ņurcīt to lopiņu. Un te nu man viens ir, beidzot. :rej:
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Felix_PS » 12 Oct 2017, 15:38

Man Fēlikss arī bija tāds, kam mana atnākšana bija - ā, jā, tu arī te. Nu forši. Tajā pašā laikā ar citiem viņš varēja sveicināties, kā viesuļvētra. Ar mani tas notika tikai tad, ja biju bijusi prom vairākas dienas. Visādi citādi, meh, atvilkās.

Mazā čabiņa vēl nezinu kāda būs. Ja ir uzvilkusies, kad atnāku, tad biku dullāka, bet vispār mēs pagaidām mierīgi sveicināmies. Es neignorēju, bet arī cenšos viņu neuzvilkt vairāk. Tā kā ir šobrīd, ir perfekti. Tikai pie lēkāšanas no sajūsmas citās situācijās vēl jātiek vaļā.
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 12 Oct 2017, 17:06

Šodien svētki - Kaja māsai Zviedrijā piedzimuši veseli 9 kucēni. 6 puikas, 3 meitenes.
VISI grizli :kanepe:
:svecipusam: :starkism: :starkism: :starkism: :starkisp: :starkisp: :starkisp: :starkisp: :starkisp: :starkisp: :alinji:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 13 Oct 2017, 01:47

Image
(Foto: Marita Aaras)
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Spigana » 13 Oct 2017, 07:27

Es joprojām nevaru saprast, kā no tādām mazām jelly beans izaug lieli, cēli suņi. :sirsninas:
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Felix_PS » 13 Oct 2017, 07:38

Spigana wrote:Es joprojām nevaru saprast, kā no tādām mazām jelly beans izaug lieli, cēli suņi. :sirsninas:


Es kāreiz to pašu padomāju. Tādi slaidi garkājtētiņi, bet piedzimst tāpat kā cīsiņi ar īsām kājelēm, tikpat labi varētu būt takši. :kanepe:
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby nezinīte » 13 Oct 2017, 10:30

Vai, kādi smuki mazulīši! Un veseli deviņi! Ak, nabaga māmiņa, kā var tikt galā ar tādu baru!
nezinīte
Puppy
Puppy
 
Posts: 144
Images: 12
Joined: 08 Aug 2017, 15:14

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby madja » 13 Oct 2017, 12:08

speciāli apskatījos - sardeles izskatās tādi paši, saļukiem vrbūt kajas mazliet tievākas :D tātad korgijs patiesībā var izaugt par kurtu!!!

mans sardeļkurtelis sestdien pastaigā ar Rūsu nudien pārsteidza, biju domājusi,ka viņa no puspastaigas būs jānes,jo visas kājas būs atkritušas, taču izturēja godam, mājās pagulēja dažas stundas un tad teica " un ko tagad darīsim?"
un svētdien pastaigā uzskrējām psuaugu VASēnam, tad nu Berta atriebās liktenim pēc pilnas programmas - nabaga šunels skrēja Bertai pakaļ žēli raudādams,ikurāt tapat kā viņa tesa pakaļ Rūsam

es saprotu,ka Bertai aura izmisumā skreja pa priekšu, bet kāpēc Rūsam ari, hmm (visas bildes šitādas :D)
Image
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 13 Oct 2017, 17:33

madja wrote:p.s. unpaldies,Māra,par otro bildi,tagad man atkal visu dienu būs

Ooo, paldies! Tavs video nebija zināms, bet ļoti atgādināja citu, kas pavadīja manu dienu:



:kanepe:

Spigana wrote: mazām jelly beans

Nu kā var TIK jauki izdomāt saukt kucentiņus!? Patiešām tādi arī izskatās. ^^

nezinīte wrote:Un veseli deviņi! Ak, nabaga māmiņa, kā var tikt galā ar tādu baru!

9 saluki jau tāds gabaliņš kūkas vien ir. Manuprāt īstā štelle ir notikusi mūsu pašu Latvijas īru vilku audzētavā Dwarf's Walley, kur piedzima 12 kucēni. Un tiem, kuri nezin, kas ir īru vilks - tikai pasaulē lielākā sķirne. :kanepe:
Lūk, laimīgā māmiņa:

Image
(Foto: Larisa Blageviča)

Īru vilku izmēriņš:
Image
Image
Image

(Un tagad iedomāamies savā mājā tādus 12! (neskaitot jau pieaugušos esošos :kanepe: ))

madja wrote:mans sardeļkurtelis sestdien pastaigā ar Rūsu nudien pārsteidza, biju domājusi,ka viņa no puspastaigas būs jānes,jo visas kājas būs atkritušas, taču izturēja godam, mājās pagulēja dažas stundas un tad teica " un ko tagad darīsim?"

Man toties vakarā bārā bija paraugsuns - bija tikai jāuzmana, lai kāds neuzkāpj dabīgās ādas paklājam :D
Paldies!

madja wrote:es saprotu,ka Bertai aura izmisumā skreja pa priekšu, bet kāpēc Rūsam ari, hmm

Ooo, šitā bilde ir āsam. Viņu abu auras grib VĒL ātrāk!! :D
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby nezinīte » 13 Oct 2017, 18:02

(Un tagad iedomāamies savā mājā tādus 12! (neskaitot jau pieaugušos esošos

Pateicos, bet man jau šķiet, ka mans viens vienīgs middle izmēra juniors aizņem VISU māju (un tiek visur klāt). :kanepe:
nezinīte
Puppy
Puppy
 
Posts: 144
Images: 12
Joined: 08 Aug 2017, 15:14

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Spigana » 17 Oct 2017, 13:16

Šodien sejas grāmata izmeta vienu mīlīgu bildīti par tēmu "saluki gan mājās daudz vietu aizņem"

Image
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 17 Oct 2017, 14:15

Tik tik tik burvīgs foto, paldies, ka padalījies! :samilejies:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 18 Oct 2017, 12:10

Patīkamas lietas

Lai atgādinātu sev, ka man joprojām patīk suņpastaigas (nu tās ikdienišķās, pa pilsētu, pavadā), vakar vakarā gāju ar katru atsevišķi staigāt. Jo kopā viņi ir murgs, ne suņi.
Ja divatā ejot nāk pretī kāds cits suns, tad abi plēšas pie tā lopiņa, it kā būtu pienācis pasaules gals. Kā pa spundi socializēti.
Tā nu eju ar savu lielisko Rūsu, un gadās, ka jāiet garām kkam pekiniešveidīgam. Es jau dziļi ieelpoju, satveru stingrāk pavadu, ja nu raujas, piesaku savam, ka "NĒ!" un ejam garām. Un atsitu savus kāju pirkstus. Ar žokli. Jo Rūsa pasakaini patipināja garam tam sunim, uz to tikai no augšas paskatoties. Nu tā, ka ļoti blakus garām.
:aptracis:

Manas lepnums izskatījās kkā tā :kanepe:

Image

Bija patīkami atgādināt, ka atsevišķi viņi ir brīnišķīgi suņi, kuri nevelk pavadas. Gandrīz nemaz :kanepe:

:pukudupsis: :pukudupsis:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Teodors » 18 Oct 2017, 13:17

Oi, oi, malači! :jiihaa:

Es šodien arī ļoti lepojos ar savu sunīti, kuram laikam beidzot izkrita vate no ausīm, jo viņš dzirdēja manus "nē" un "gaidi", un mēs pastaigā uz darbu pagājām garām diviem suņiem un vārnai nosacītā mierā. Pie tam, viņš arī klausīja, kad paziņoju, ka skriešanās laiks ar parkā satikto suni ir beidzies, un bez pavadas man sekoja līdz parka izejai, kur viņu atkal appavadoju. Svešā suņa saimniece izskatījās šokēta, ka kaut kas tāds vispār ir iespējams.
Teo! || My wonderful idiot, my velcro dog, the reason I can't do anything social unless dogs are allowed, my biggest fan, my crybaby, my expert at cleaning faces, hands and feet, my night walk companion, my dance partner, my burden, my family.
User avatar
Teodors
Baby
Baby
 
Posts: 36
Joined: 10 Jun 2017, 13:53

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Elbe » 18 Oct 2017, 21:07

Tā nu eju ar savu lielisko Rūsu, un gadās, ka jāiet garām kkam pekiniešveidīgam. Es jau dziļi ieelpoju, satveru stingrāk pavadu, ja nu raujas, piesaku savam, ka "NĒ!" un ejam garām. Un atsitu savus kāju pirkstus. Ar žokli. Jo Rūsa pasakaini patipināja garam tam sunim, uz to tikai no augšas paskatoties. Nu tā, ka ļoti blakus garām.


Nu, tad vismaz ir cerība, ka pa vienam mēs varēsim savus zvērus sapazīstināt, jo manējās komplektā arī ir nejaucenes(izmēram nav nozīmes), bet pa vienai itin mierīgi radījumi.
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Māra » 23 Oct 2017, 14:45

Rūsam otrās agility sacensības

Saulainajā un saltajā rītā bijām nobraukuši Zaķumuižā uz sacensībām.
Pēc iepriekšējās jeb pirmās mēģināšanas reizes startēt Lucavsalā (kur abas trases disq), mana vienīgā vēlme bija iztikt bez zūmijiem. Šoreiz citi apstākļi - angārs, kurā viņš dažas reizes ir bijis, tātad kaut nedaudz zināma vieta, tā ir slēgta telpa, tātad arī putniņi un saule mazāk jauc prātu un pats galvenais - šoreiz nolēmu izmēģināt savu pēdējā gada laikā krāto ideju par savu suni. Īsumā - visur vienmēr suns ir jāpieslēdz, jāiesilda. To vienmēr esmu cītīgi centusies. Bet jo vairāk iesildu, jo sūdīgāks rezultāts. Rūsam no iesildīšanas ir pretējs efekts. Visu ir iztērējis sildoties, uzvilcies, kaut kur pa gaisu (lai gan, kad gan viņš nav sapņos :D ) un vēl īsāk sakot, viss slikti. Pilnīgi atslēdzies suns.
Tā nu Zaķumuižā, tāpat jau zaudēt nav ko, nolēmu klusi iemēģināt izmešanu-no-laivas. Nē, nu sanāca jau Rūsam patusēt angārā gaidot startu, tā ka nebija tā, ka viņš nesaprastu pavisam, kur atrodas un kas notiek. Bet neko no viņa neprasīju, ļāvu īdēt, vērot un dīdīties pa savam, tikai vienreiz izmetot bumbu, tā parādot, ka man tāda ir un esmu diezgan forša ar šo faktu.
Ā, un šajās sacensībās man par labu spēlēja tiesnese, kura A0 atļāva lietot mantu trasē. Tātad varu viņam atgadināt, ka es joprojām esmu forša un man varētu arī sekot :D

Tā nu pienāca mūsu starts. Atgādināšu, ka Lucavsalā pirmajā trasē bija starts ar barjera -> uzreiz tunelis un Rūsa jau tunelim patesa garām un sāka mazos stresa/prieka riņķīšus. Tā nu tieši tāds pats starts te, man uzreiz uzpeld atmiņa un ietrīcas rokas. Jāpiebilst, ka manam viegli autiskajam sunim varētu mierīgi arī sagādāt problēmu tas, ka sveši tuneļi un barjeras (Lucavsalā bija tie, ko izmantojam treniņos, pazīstami tātad).
...
Starts!
Rūsa pārlec pirmo barjeru uuuuun... skaisti ieskrien tunelī, kā rādu :jiihaa:
No šīs sajūsmas vien man viss sāk trīcēt un rodas īstais satraukums, ka eu, tagad tak jāskrien trase, nevis jāmēģina pārtvert kkur skraidošs suns :kanepe: Laikam biju tiešām negaidījusi visu tik labi. Bet pirmā trase, manuprāt, bija LIELISKA. Rūsa mani arī pārsteidza ar savu azartu un ātrumu (treniņos viņš skrien 2x lēnāk, bet man aizdomas, ka te pie vainas arī bija plašums, jo mūsu treniņangārs ir mazāks) un lai gan zināju, ka esmu lēna un tizla, te to jutu ĪPAŠI, jo reakcijai bija jābūt 3x ātrākai nekā bija man, attiecīgi VISS bija mana, nevis Rūsas vaina, kurš lieliski bija gatavs darīt visu, kā rādu. Mūsu trenere jau vienmēr saka, ka suns nekad nav vainīgs, tikai saimnieks. Trū. (Un cik skaisti viņš no sāna ielidoja tunelī, kur tieši tādā pašā situācijā pēdējā treniņā viņš atteicās (lasi - nevēlējās) "saprast" ko no viņa gribu. :apcelta: Mans burvīgais saluki.
WOW! Finišēju ar prieka asarām acīs un mežonīgu trīcekli ķermenī no satraukuma un prieka.
TIKAI 5 SODA PUNKTI. WOW WOW WOW. Sacensībās. Man ar saluki. Bez zūmijiem.

:apstulbis: :aptracis:

Pirms otrās trases Rūsa pamanīja vīru, attiecīgi tur kkas mazliet pārslēdzās. Zūmiji nebija, bet suns bija vairāk pa gaisu un otrā trasē 10 soda punkti un vairākas tizlas pārkārtošanās, kur sanāca suni bremzēt.
Pa abām trasēm tātad 15 punkti, un no 11 suņiem A0 Large klasē bijām 5. vietā. :jiihaa:
Skatoties laikus visiem pārējiem suņiem, izrādās, ka viens no pasaules ātrākajiem suņiem ir pats pats pats lēnākais, ja runa par agility. Ja v šoke. :D Nē, tas galīgi nav slikti, mums tad vienkārši jāstrādā pie precizitātes.

Bet ja godīgi, šobrīd tiešām vieta ir tik mazsvarīgi, jo galvenais, ka mans suns bija ar mani, skrēja burvīgi, mēs abi LIELISKI pavadījām laiku trasē un deva mums pamatīgu būsteri turpināt.

P.S. Manuprāt, trase nullīšiem bija pa-sarežģīta, diezgan daudz bija jāmainās un man neparasti šķita, ka daudz diskojās mazie suņi.
Kas vēl patīkamāk, ka nenodiskojāmies mēs. Tiešām neticami.

Super super super suns man un turpmāk mēģinās neiesildīšanās taktiku pētīt un izmantot. Un startēt sacensībās, protams. Nākamās - jau novembra sākumā.
:pukudupsis:

Video nav. Jo Mērfijs. :D
Kamēr gaidu Jura bildes no angāra, te lai iet viena ar Elizabeti, kur pōzējām debitantu foto. R+R (Rūsa un Rytmi)
Rytmi tā bija pavisam debija, Rūsam debija ar nezūmotu trasi, tā ka sanāk jau vien debija arī viņam :D

Image

:pedinja:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Sāc ar sevi. Māras blogs.

Postby Spigana » 23 Oct 2017, 14:58

Nē, nu nevar taču tas stulbais Mērfijs iet iesālīties. :D dikti cerēju uz video, un vēl šoreiz tik foršas trases nenofilmētas. :(

Toties man mega prieks par Rūsu un ceru, ka šādā garā turpināsiet. :)
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests