Obedience rally

Dog Sports

Re: Obedience rally

Postby Māra » 24 Oct 2017, 13:04

nezinīte wrote:Nu skaidrs, tātad tomēr jāmeklē klubs. Varbūt varat ieteikt, kurš ir visvienkāršākais/lētākais? Ja pēc reģiona skatās, tad derētu Valmieras kennelklubs, bet nez, vai tur ņems, tur laikam tikai šķirnes.

Nē, klubā var iestāties jebkurš cilvēks. Arī bez suņa. Lūk, ja pašu suni grib, tad jau citi faktori, bet kā cilvēks - droši tik doties uz klubu un pieteikties. Un būs viss kārtībā. Tieši tas ir tas, ko vajag šajā gadījumā.
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Obedience rally

Postby nezinīte » 24 Oct 2017, 14:38

Paldies visiem par atsaucību!
Skaidrs ir tas, ka viss ir ļoti sarežģīti. Man pilnīgs kosmoss visas šīs klubu lietas. Bet aizsūtīju tam Inter Sport Canis jautājumu, gaidu tagad atbildi. :)
nezinīte
Puppy
Puppy
 
Posts: 144
Images: 12
Joined: 08 Aug 2017, 15:14

Re: Obedience rally

Postby Spigana » 26 Oct 2017, 15:08

Sejas grāmatā uzdūros šādam pasākumam: 12. novembrī Dino Zoo arēnā paklausības rallijs. Kāds zina ko vairāk? Šis iet "zem" LKF? Un kas tiesā?
https://www.facebook.com/events/1699770 ... null%22%7D
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Obedience rally

Postby nezinīte » 26 Oct 2017, 15:58

Paldies par informāciju! Varbūt riskēsim debitēt.
nezinīte
Puppy
Puppy
 
Posts: 144
Images: 12
Joined: 08 Aug 2017, 15:14

Re: Obedience rally

Postby dresetajs » 26 Oct 2017, 16:17

Spigana wrote:Sejas grāmatā uzdūros šādam pasākumam: 12. novembrī Dino Zoo arēnā paklausības rallijs. Kāds zina ko vairāk? Šis iet "zem" LKF? Un kas tiesā?
https://www.facebook.com/events/1699770 ... null%22%7D


Cits, līdzīgs gan. Nav zem LKF - to var LKF saitā vienmēr pārbaudīt, pasākumu grafikā.
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

Re: Obedience rally

Postby Spigana » 26 Oct 2017, 16:28

dresetajs wrote:
Spigana wrote:Sejas grāmatā uzdūros šādam pasākumam: 12. novembrī Dino Zoo arēnā paklausības rallijs. Kāds zina ko vairāk? Šis iet "zem" LKF? Un kas tiesā?
https://www.facebook.com/events/1699770 ... null%22%7D


Cits, līdzīgs gan. Nav zem LKF - to var LKF saitā vienmēr pārbaudīt, pasākumu grafikā.


Skaidrs, paldies! Tas pasākums jau izskatījās dikti aizdomīgs.
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Obedience rally

Postby dresetajs » 27 Oct 2017, 07:24

Nav tas pasākums tik jau aizdomīgs :) Normāls pasākums. Ne LKF, jā, bet normāls. Nu vismaz bija. Par tiesnešiem gan nepateikšu, bija arī neprofesionāļi (vispār ne tiesneši domāju). Pieredzei strādāt ar suni dažādos apstākļos - jā, der.
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

Re: Obedience rally

Postby nezinīte » 02 Nov 2017, 15:50

Nupat LKF mājaslapā http://www.dogs.lv/lv/kucenu-iegade/kapec-izveleties-kucenu-lkf/ izlasīju šo:

LKF/FCI sistēma nosaka to, ka tikai suņi ar FCI sistēmā atzītiem ciltsrakstiem tiek uzņemti mūsu organizācijas klubos, tāpēc, ja iegādāsieties kucēnu citā organizācijā, tad mēs būsim spiesti Jums atteikt dalību mūsu klubos, iespēju piedalīties lielākajās un prestižākajās izstādēs Ķīpsalā, izmantot ciltsdarbā mūsu klubu suņus, piedalīties organizētajās sporta sacensībās.

No šī izriet, ka bezšķirnes suņi nevar piedalīties LKF klubu organizētajās sacensībās. (Kaut gan visur, tai skaitā klubu mājaslapās, tiek skandināts, ka sacensības ir priekš visiem). Sanāk pretruna. :jaut:
nezinīte
Puppy
Puppy
 
Posts: 144
Images: 12
Joined: 08 Aug 2017, 15:14

Re: Obedience rally

Postby pixy » 02 Nov 2017, 22:44

nezinīte, nevajag taisīt paniku, kur tās nav. Citu organizāciju izdoto ciltsrakstu suņi vai suņi bez ciltsrakstiem LKF sacensībās startē kā BEZŠĶIRNES suņi. LKF neatzīst citu organizāciju izdotos ciltsrakstus un neatzīst šos suņus par konkrētas šķirnes suņiem. Jo ir cilvēki, kas kategoriski atsakās uzskatīt savu suni par bezšķirnes suni, jo viņiem tak ir tantes Minnas izdotie ciltsraksti, kas apliecina, ka suns ir tontonterjers vai kāds cits dižciltīgs brīnums. Bezšķirnes suņu saimnieki stājas sporta klubos un startē uz nebēdu. Keli šogad dabūja LKF oficiālo balvu par sasniegumiem sportā. Domāju, ka ar to pietiek, lai būtu skaidrs, ka LKF nediskriminē bezšķirnes suņus, ja runa ir par sportu.
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Obedience rally

Postby Imagine » 03 Nov 2017, 22:51

ar ralliju nodarbojas tie,kam kājas aug no šejienes http://www.dogs.lv/lv/klubi-un-audzetav ... ort-canis/
sacensībās var piedalīties arī neesot nevienā klubā, kluba biedriem ir atlaide, bet tā kā iestāšanās klubā un gada maksa kopā atlaidi pārsniedz reizes , nezinu, piecas? tad ja vien nemetas aktīvā sporta dzīvē, stāties klubā nav nepieciešams.


Ak tā? Bet FB grupā man atbildēja, ka saimniekam obligāti jābūt LKF kluba biedram. Aktīvā sporta dzīvē mēs tiešām mesties nedomājam, tikai šad tad prieka pēc un lai sevi pārbaudītu. Tad mēģināsim iztikt bez klubiem. :)


Es par šo samulsu - jo līdz šim ar savu suni sacensībās piedalījos pēc pirmā varianta principa, neesot nevienā kinoloģiskajā klubā.

Ko īsti no sacensību dalības viedokļa maina būšana/nebūšana klubā (bez atlaidēm dalības maksā)? Ja es neesmu dalībnieks, tad man rezultātus oficiāli neskaita vai tie nekur neparādās? Vai arī, ja es kaut kad miglainā nākotnē gribētu kārtot BH testu, tad es to nevarētu/rezultāti nebūtu derīgi, jo suns nav LKF? :jaut:
User avatar
Imagine
Junior
Junior
 
Posts: 582
Joined: 23 May 2013, 23:59

Re: Obedience rally

Postby dresetajs » 04 Nov 2017, 00:27


Es par šo samulsu - jo līdz šim ar savu suni sacensībās piedalījos pēc pirmā varianta principa, neesot nevienā kinoloģiskajā klubā.

Ko īsti no sacensību dalības viedokļa maina būšana/nebūšana klubā (bez atlaidēm dalības maksā)? Ja es neesmu dalībnieks, tad man rezultātus oficiāli neskaita vai tie nekur neparādās? Vai arī, ja es kaut kad miglainā nākotnē gribētu kārtot BH testu, tad es to nevarētu/rezultāti nebūtu derīgi, jo suns nav LKF? :jaut:


Augstāk jau atbildēju - ir jābūt klubā. Par BH kārtošanu jautājums Mācību komisijai nevis forumam (til ilgi sprieda drīkst vai nē kā neatceros). Par dālību - mana kļūda kā organizātora. Labošos turpmāk
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

Re: Obedience rally

Postby dresetajs » 09 Nov 2017, 19:29

User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

Re: Obedience rally

Postby Spigana » 13 Nov 2017, 21:54

Mīlīgākā rallija zīme, ko esmu redzējusi. :kanepe: (Ja info pareizs, tad šo kāds tiesnesis ir uzlicis pie reģistrācijas vai kaut kā tā.)

Image
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Obedience rally

Postby dresetajs » 16 Jan 2019, 19:22

User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

Re: Obedience rally

Postby dresetajs » 11 Feb 2019, 17:43

User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

Previous

Return to Suņu sports

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests