suņa kakla siksna krāso!

Ask a question and get an answer

suņa kakla siksna krāso!

Postby Bonny Rain » 01 Aug 2017, 19:03

Sveiki!

Gribēju savai suņu meitenei nopirkt ādas kakla siksnu. Nopirku sarkanu. Viss ir forši, izņemot vienu lietu - tā sarkanā ādas siksna KRĀSO :soks: Reāli.
Bijām pie jūras, sunei nedaudz samitrinājās siksna. Palika sarkans kakls. Apspriedāmies, nolēmām siksnu papeldināt etiķūdenī. Nekādas jēgas. Otrajā reizē mums atkal bija sarkankrūtītis :sajucis:
Pajautāju citiem, kuriem līdzīgas siksnas, - visi saka, ka nedaudz krāso.
Kāda ir jūsu pieredze? Mums šitā ir kucēna siksna, pēc kādiem mēnešiem mainīsim uz lielāku, bet tad jautājums, kādu pirkt? :neparliecinats: Gribēju ādas :jaut:

P.S. Mums franču buldogmeitene 4 mēneši :rej:
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: suņa kakla siksna krāso!

Postby Māra » 01 Aug 2017, 20:15

Mūsmājās no ādas tiek lietota tikai tumši zaļa kakla siksna, ko pirkām šeit: http://sofadogwear.eu/katalog.php?section=kategorie&akce=rozbalit&id=58
Nekrāso. Arī izturīga un tiešām labs pirkums.
Veikals gan lielākoties kurtu tipa suņiem, bet ir arī nekurtiskās tur.

Vēl labas atsauksmes no draugiem esmu dzirdējusi par šīm ādas kakla siksnām, esot ļoti mīkstas un superīgas.
https://collardirect.com/dog-collars/personalized-leather-dog-collars/
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: suņa kakla siksna krāso!

Postby peecis » 02 Aug 2017, 00:07

Man depo ādas siksna krāsoja, nākamās ņēmu auduma - nekrāso.
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: suņa kakla siksna krāso!

Postby Bonny Rain » 02 Aug 2017, 11:56

Māra wrote:Mūsmājās no ādas tiek lietota tikai tumši zaļa kakla siksna, ko pirkām šeit: http://sofadogwear.eu/katalog.php?section=kategorie&akce=rozbalit&id=58
Nekrāso. Arī izturīga un tiešām labs pirkums.
Veikals gan lielākoties kurtu tipa suņiem, bet ir arī nekurtiskās tur.

Vēl labas atsauksmes no draugiem esmu dzirdējusi par šīm ādas kakla siksnām, esot ļoti mīkstas un superīgas.
https://collardirect.com/dog-collars/personalized-leather-dog-collars/



Ooooo, tas collardirect.com izskatās baigi labi. Pusi rīta sēdēju viņu mājas lapā un skatījos. Piefiksēšu, un kad pienāks laiks, iespējams, no viņiem arī pasūtīšu.

Varbūt kāds var pateikt, kad apmēram suņiem nostabilizējas tas pieaugušo izmērs? Cik lielā vecumā var pirkt siksnu, kas derēs visu atlikušo suņa mūžu?
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: suņa kakla siksna krāso!

Postby Felix_PS » 02 Aug 2017, 12:44

Ļoti atkarīgs no šķirnes un suņa, man hofavartam pēkšņi izpletās un uzbrieda krūtis un kakls tikai ap/pēc 2 gadu vecuma, pieļauju, ka nelielo šķirņu suņi nav tik lēnaudzīgi.

Mums bija Hunter firmas kaklasiksna, dārgs prieks, bet lieliska kvalitāte. Tepat Latvijā ādas kaklasiksnas šuj Illumination Saddleworks, arī pēc individuālām vēlmēm un izmēriem.
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: suņa kakla siksna krāso!

Postby ash » 02 Aug 2017, 12:52

Pirms 3-4 gadiem nopirku sunim tiešām labu ādas kakla siksnu – Triera ražojums. Ārpusē brūna āda, iekšpusē sarkana un starp tām mīksts polsterējums. Man gan suns ir rudi brūns, redzēt uz spalvas neko nevarēja, bet ievēroju, ka mitrā laikā siksna nedaudz krāso (manas rokas), bet vairakkārt kārtīgi izmirkstot liekā krāsa nonāca nost un siksna vairs nekrāso. Gribētu nopirkt tādu pat siksniņu arī otram sunim, bet nekur vairs neesmu tādas redzējusi. Varbūt firmas veikalā, bet uz to nokļūt man nekādi neizdodas.
Esošo siksniņu var mēģināt izmērcēt ūdenī, lai tā krāsa , kas nāk nost , izmirkst ārā. Ir arī speciāli aerosoli (nopērkami apavu veikalos) – ar ko apsmidzināt ādas izstrādājumus, lai nekrāso. Tiesa gan – franču buldogi mēdz būt alerģiski, tāpēc jāskatās, vai sunim nekaitē.
Un vēl var pirkt brūnu ādas siksniņu – tās parasti nekrāso.
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: suņa kakla siksna krāso!

Postby Bonny Rain » 02 Aug 2017, 13:06

ash wrote:Pirms 3-4 gadiem nopirku sunim tiešām labu ādas kakla siksnu – Triera ražojums. Ārpusē brūna āda, iekšpusē sarkana un starp tām mīksts polsterējums. Man gan suns ir rudi brūns, redzēt uz spalvas neko nevarēja, bet ievēroju, ka mitrā laikā siksna nedaudz krāso (manas rokas), bet vairakkārt kārtīgi izmirkstot liekā krāsa nonāca nost un siksna vairs nekrāso. Gribētu nopirkt tādu pat siksniņu arī otram sunim, bet nekur vairs neesmu tādas redzējusi. Varbūt firmas veikalā, bet uz to nokļūt man nekādi neizdodas.
Esošo siksniņu var mēģināt izmērcēt ūdenī, lai tā krāsa , kas nāk nost , izmirkst ārā. Ir arī speciāli aerosoli (nopērkami apavu veikalos) – ar ko apsmidzināt ādas izstrādājumus, lai nekrāso. Tiesa gan – franču buldogi mēdz būt alerģiski, tāpēc jāskatās, vai sunim nekaitē.
Un vēl var pirkt brūnu ādas siksniņu – tās parasti nekrāso.



Nu tak mērcēju jau pat etiķūdenī. Man teica, ka tas labi palīdzot, bet nekā. Suns pēc jūras atnāca ar smuki sarkanām krūtīm mājās :o Pēc tam liku vannā gan suni, gan siksnu. Šoreiz berzu ar ziepēm un ar Fairy. Rokas bija skaisti sarkanā krāsā :medos: Cerams, ka pēc šīs reizes būs labāk vismaz pa lietu. Bet uz jūru droši vien dosimies ar kaķenes vecajiem neilona iemauktiem.
Pašlaik domāju, ka jaunu kakla siksnu pirkšu pēc kāda pusgada, kad suņu meitene būs izaugusi arī platumā.
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: suņa kakla siksna krāso!

Postby ash » 02 Aug 2017, 13:55

Māra wrote:Vēl labas atsauksmes no draugiem esmu dzirdējusi par šīm ādas kakla siksnām, esot ļoti mīkstas un superīgas.
https://collardirect.com/dog-collars/personalized-leather-dog-collars/


ooo, paldies par ieteikumu. šīs izskatās gandrīz tādas pat kā tā kas Akim, būs jāapdeito abi suņi ar jaunām siksniņām. :)
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: suņa kakla siksna krāso!

Postby Alpina » 03 Aug 2017, 22:23

Triera var sakontaktēt un sarunāt visādus brīnumus. Caur mūsu treneri dabuju nr, pasūtīju sunim iemauktus treniņiem pēc izmēriem un vajadzīgajā dizainā - kas viņiem veikalu piedāvājumā nemaz nav. Neatceros vairs caur pastu vai pakomātiem, bet atsūtīja man ērtākajā veidā pēc pieprasījuma :)
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: suņa kakla siksna krāso!

Postby Bonny Rain » 18 Sep 2017, 12:12

Tā pirmā kakla siksniņa, kura baigi krāsoja, bija Triera. Iespējams, ka brūnās ne tik ļoti krāso, bet sarkanā gan pamatīgi. Pēc otrreizējas siksniņas mazgāšanas gan ar Fairy, gan ar ziepēm, siksniņa vairs slapjā laikā nekrāsoja, bet tās krāsa vairs nebija tik spilgti sarkana.
Līdz ar to varu teikt lielum lielu paldies, kas ieteica www.collardirect.com. Nopirku. Atnāca ļoti ātri. Kvalitāte vienkārši super. Mīksta āda, krāsa spilgta, uz siksniņas uzreiz vārds un telefons. Mums ir šāda:
https://collardirect.com/rolled-leather ... rge-breeds
Dārga gan, bet tas ir tā vērts. Šodien pa lietu gājām, riktīgi izmirkām. Nekrāso. Tā kā esmu ļoti apmierināta ar pirkumu.
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: suņa kakla siksna krāso!

Postby Magocite » 08 Jan 2018, 00:49

Vai Trierā var dabūt atstarojošās kakla siksnas lielam sunim?
Līdz šim zooveikalos redzētas tikai maza izmēra suņiem.
Tagad tumšajā laikā prasās būt redzamiem.
Magocite
Baby
Baby
 
Posts: 17
Joined: 07 Jun 2017, 14:42


Return to Jautā un saņem atbildi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests

cron