Estrella - Skaistuma (un drāmas) karaliene

Blogs and Chats

Re: Estrella - Skaistuma (un drāmas) karaliene

Postby Amanda_J » 18 Mar 2018, 17:57

Spigana, tas būtu lieliski :) !! Ir tiešām grūti atrast cilvēkus.. man vispār nekad nav bijusi iespēja parunāties ar citiem suņa saimniekiem jo suņa parkos kad Estrellu palaižu, daudzi vienkārši sēž telefonā, izliekas ka neko neredz utt.. bet laikam jau saprotams, neviens negribētu laist savu suni ar kādu problemātisku suni :(
Vispār tāds suns kā Mio būtu ļoti labi Estrellai, jo nezinu, bet viņai kā patīk 'iebiedēt' citus suņus, laikam dominēt, bet ne cilvēkam ne dzīvniekiem nekodīs - tas jau mācīts no kucēna vecuma. It kā ļoti gribās iet pie suņiem, bet nemāk spēleties nemaz..
Jā, tur jau ir tā lieta, kanikrosam vajag tikai 3 lietas un visu pamazām jau var uzsākt. Vispār, nodarboties ar šiem sporta veidiem, ir daudz labāk nekā sēdēt pie datora!

karolīna Es zinu par hendlingu, bet tur ar Estrellu mēs nepidalīsimies, jo nav jau jēgas, kucēni viņai vairs nevar būt (un vēl nav reģistrēta ne ar vienu klubu), viņa nav tāds suns kas varēs mierīgi nostāvēt kad apkārt ir viss kaut kas, viņa ir tāds suns, kuram vajag ļoti daudz dinamikas, lai būtu nogurusi un mierīga :)
Es nezinu jo dzīvoju Rīgā, bet cerams ka atradīsi atbildi ^^ !
User avatar
Amanda_J
Baby
Baby
 
Posts: 20
Images: 5
Joined: 25 Jan 2018, 01:30
Location: Rīga, Latvija

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Estrella - Skaistuma (un drāmas) karaliene

Postby karolīna » 18 Mar 2018, 20:42

Paldies Amanda žēl ka tu dzīvo rīgā :(
Bet vienīgais labums ka mēs varam satikties internetā portālā suni.lv
karolīna
Baby
Baby
 
Posts: 53
Images: 0
Joined: 01 Feb 2018, 15:14

Re: Estrella - Skaistuma (un drāmas) karaliene

Postby ash » 19 Mar 2018, 12:00

varu padalīties ar savu pieredzi. man arī viens no suņiem bērnībā ļoti maz tika spēlēties ar citiem suņiem, jo dzīvojām ārpus pilsētas, apkārtnē visi savus suņus turēja sētās, piesietus, nekādas pastaigas un spēlšanās nenotika, draugiem suņu nebija, cik nu varēju, tik socializēju, bet acīmredzot nepietiekami. tad bija vairāki nepatīkami gadījumi, kad manu suni stipri sakoda, pēc tiem manam sunim mainījās uzvedība - satiekot jebkuru suni - lielu vai mazu, puiku vai meiteni viņš sākumā rej, rūc un cenšas iebiedēt - jo pašam ir ļoti bail. diemžēl tā ir ļoti nopietna problēma. šobrīd man ir izdevies viņam iemācīt savaldīties, reizēm tas padodas labāk, reizēm sliktāk. viņš spēj uzturēties citu suņu kompānijā, taču nekad ar citiem suņiem vairs nespēlējas. jo baidās un neuzticās.
pēc kāda laika mēs paņēmām otru suni - kucēnu, pie tam vēl meiteni. šādai kombinācijai nevajadzētu radīt viņam bailes. taču viņš ļoti ilgi centās no viņas izvairīties. pagāja gads, ko abi suņi nodzīvoja kopā, līdz viņš spēja viņai tiktāl uzticēties, lai sāktu spēlēties.
citu suņu saimnieki izvairās, jo noteikti nevēlas lai rodas konflikti starp suņiem. ja tavs suns rej un citus iebiedē, tad pretī esošais suns arī var sajust draudus un var izcelties konflikts.
jums noteikti vajag šo jautājumu izrunāt ar trenneri, un strādāt ar viņas ieteikumiem. šāda problēma ir ļoti apgrūtinoša un silti iesaku to risināt, jo agrāk sāksiet, jo lielākas iespējas šo uzvedību koriģēt. lai izdodas! :pedinja:
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Estrella - Skaistuma (un drāmas) karaliene

Postby Amanda_J » 19 Mar 2018, 13:42

ash Paldies par dalīšanos pieredzē :) !! Jā, mēs nevarējām socializēt viņu arī kucēna vecumā, jo tās stulbās vakcīnas dēļ, es kā nepieredzējusi, klausīju vetārstam lai nekur viņu ārā nevedam :( .. Un no šīs kļūdas tagad zinu, kad man būs nākamais suns, noteikti tā vairs nedarīšu. Pēc tam jātiek galā ar daudz problēmām.. Iepriekšējā suņu skolā daudzi suņi gribēja ar viņu spēlēties, bet viņa tikai slēpās aiz manis ar atņirgtiem zobiem..
Bet tas ir labi ka Tavam sunim situācija ir vismaz uzlabojusies! Nu jā, tieši tagad mums tā ir ar Estrellu, mēs ļoti labi strādājam grupas nodarbībā, nevienu suni neiztiek, bet protams, negrib jau arī komunicēt ar tiem kad kāds pielien pie viņas.
Ļoti gribam situāciju uzlabot jau no kucēna vecuma, bet tieši nezinu kā.. žēl ka nekur nepiedāvā tādas kā socializēšanās grupas.. tas ir, tikai kucēniem.
User avatar
Amanda_J
Baby
Baby
 
Posts: 20
Images: 5
Joined: 25 Jan 2018, 01:30
Location: Rīga, Latvija

Re: Estrella - Skaistuma (un drāmas) karaliene

Postby vitux » 21 Mar 2018, 13:28

Amanda, Tev ir brīnišķīgs suns! Arī mūsmājās drīz sāksies ''dienas un nedienas'' ar VASiņu. Lasīju Tavu rakstīto, un domāju, nez kā mums ies? Bet tu esi malacis! Arī mana meita savos 15 gados ir talantīga māksliniece un mūziķe, bet kopš sāka apmeklēt suņu skolu, ir ''saslimusi'' ar suņiem, īpaši VAS, un nu tik domā par tālāko izglītošanos un kinoloģiju! ( Saskatu jūsos abās daudz līdzīga!)
vitux
Baby
Baby
 
Posts: 11
Joined: 21 Mar 2018, 09:56

Re: Estrella - Skaistuma (un drāmas) karaliene

Postby karolīna » 21 Mar 2018, 17:37

Es arī nodarbojos ar suņiem man ir 11 gadi
Man ļoti patīk suņi mums arī viens no mūsu suņiem ir vācu aitu suns :dejosuns:
karolīna
Baby
Baby
 
Posts: 53
Images: 0
Joined: 01 Feb 2018, 15:14

Re: Estrella - Skaistuma (un drāmas) karaliene

Postby Bonny Rain » 26 Mar 2018, 09:54

Amanda_J
Sveiciens no Reinas - svētdien treniņā franču buldog-meitene :aptracis:
Smuks tev tas suņuks. Un savākta arī. Daudz gan nesanāca pavērot, jo visa uzmanība uz savējo bija. Bet jebkurā gadījumā, ļoti smuki ierakstījāties grupā. 8-)
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Estrella - Skaistuma (un drāmas) karaliene

Postby Amanda_J » 29 Mar 2018, 17:07

vitux Tiešām, tik daudz līdzību :D!! Prieks dzirdēt, ka ir vēl jo vairāk jaunu cilvēku kas vēlas strādāt ar suņiem. Mani vecāki parasti saka, ka visi tie treniņi ir kuriem ejam, palīdz tikai manam sunim, bet es tā nedomāju, ir jābūt tiešām labai sadarbībai un kontakts ar suni lai varētu panākt kādus sasniegumus!

Bonny Rain Vai! Sveika :)!! Pat nezināju, kuri cilvēki arī no šī foruma piedalās grupas nodarbībās. Manuprāt, Jūs arī labi pastrādājāt :D!
Paldies! Mums kontakts ir daudz labāk uzlabojies, bet uz beigām viņa tāpat paliek diezgan nervoza.. ar laiku drošvien mēs sasniegsim vēl lielāku progresu! Jau tā ir lieliski, ka varam iekļauties un strādāt blakus citiem suņiem un cilvēkiem. ;)
User avatar
Amanda_J
Baby
Baby
 
Posts: 20
Images: 5
Joined: 25 Jan 2018, 01:30
Location: Rīga, Latvija

Re: Estrella - Skaistuma (un drāmas) karaliene

Postby vitux » 05 Apr 2018, 11:30

[album][/album]Amanda, sveika!
Skatījos uz Tavas daiļavas Estrellas bildēm un jūsmoju- tiešām ārkārtīgi skaists suns! Nu mūsu mājās arī beidzot ienācis VAsiņš- 2,5 mēneši vecs suņu puisēns Rego. :sirsninas2:
Es, pieaudzis cilvēks, jūsmoju par viņu tāpat, kā tad, kas savu meitu atvedu no dzemdību nodaļas mājās- ''kādas rociņas, kādas actiņas''!!! :meitenedejo: :sirsninas:
:jiihaa: Un tagad , kad mazais suncis guļ, sēžu blakus , skatos, un jūsmoju: '' kādas ķepiņas, kādas actiņas.."" .... :sirsninas: :meitenedejo: :meitenedejo: :meitenedejo:
Nemāku pievienot bildi, citādi parādītu Tev savus dārgumiņus!!!
vitux
Baby
Baby
 
Posts: 11
Joined: 21 Mar 2018, 09:56

Re: Estrella - Skaistuma (un drāmas) karaliene

Postby vitux » 05 Apr 2018, 11:38

Image
vitux
Baby
Baby
 
Posts: 11
Joined: 21 Mar 2018, 09:56

Re: Estrella - Skaistuma (un drāmas) karaliene

Postby Varbūt » 05 Apr 2018, 13:01

Amanda_J Ja gribi labāk izprast savu suni, lasi grāmatas par suņu izcelsmi, uzvedību. Man patika Smaidiņa saimnieces ieteiktā Raymond Coppinger and Lorna Coppinger Dogs: A New Understanding of Canine Origin, Behavior and Evolution. Varbūt noder Turid Rugaas On Talking Terms With Dogs: Calming Signals. Šīs uzrunāja mani, varbūt noder arī Tev.
Varbūt
Baby
Baby
 
Posts: 53
Joined: 07 Jul 2017, 08:09

Re: Estrella - Skaistuma (un drāmas) karaliene

Postby Amanda_J » 25 Apr 2018, 19:47

vitux, Apsveicu par jauno ģimenes locekli :dejosuns: :D !! Audzinot kucēnu - tas tiešām ir ceļojums ar visvisādiem piedzīvojumiem.. bet viņi izaug tik ātri kā sēnes pēc lietus! Es pat nepamanīju, kur Estrellas kucēnu posms pazudis.
Paldies! Ir skaista.. bet ar lielu raksturu.. viņa dara lietas ko citiem neļauj, piemēram, viņa paostīs citus suņus, bet citiem suņiem neļaus sevi apostīt :grr: .. Mūsu socializācija stipri jāuzlabo, bet pagaidām nezinu cilvēkus, kas vēlēsies mums palīdzēt ar to. Ļoti vēlētos redzēt, kā viņa uzvedas ar suņiem bez pavadas uz ilgāku laiku, bet nekad to nevar izpētīt jo visi tajā laikā jau aizbēg.
Un man ir tieši tas pats, Estrella jau gandrīz 3 gadus pie mums, bet skatoties katru dienu uz viņu, tāpat rodas prieks, dažreiz viņa ir vienīgā, kas spēj uzlabot manu garastāvokli.
Bildes var ievietot User Control Panel>Gallery>Manage personal albums, bet ikdienā izmantoju Postimage.org, kur vienkārši var nokopēt linku un ievietot to saitā.

Varbūt, ir lasītas dažas grāmatas par suņu valodu un uzvedību, bet tas mūsu situāciju nav uzlabojis.
User avatar
Amanda_J
Baby
Baby
 
Posts: 20
Images: 5
Joined: 25 Jan 2018, 01:30
Location: Rīga, Latvija

Re: Estrella - Skaistuma (un drāmas) karaliene

Postby Amanda_J » 25 Apr 2018, 20:16

Vai kāds no šī foruma būs uz RO sacensībām kas notiks 1. maijā? (https://www.facebook.com/events/210538166202740/?active_tab=about) Mēs ar Estrellu būsim, bet tā kā personiski nepazīstam nevienu suņacilvēku..nav neviena ar ko var īsti parunāt un Estrellai nepieciešama vairāk socializācijas.. Man nav nekādas pieredzes ar nopietnām sacensībām, vēlētos dzirdēt citu cilvēku pieredzes..
Ja redzat mūs, varat droši pienākt, man ir labāk tā, jo man nepadodas iesākt sarunas, un kurš vispār vēlas kontaktēties ar Estrellu :( ..

Nesen paveicām +8km skrējienu uz Biķernieku mežu.. Estrella riktīgi izskraidījās, šādas pastaigas ir visai ideālas, mēs abas ļoti mīlam dabu, ir daudz labāk būt prom no visa tā trokšņa, mašīnām, asfalta, utt.
Ja kāds vēlas arī tur satikties, būtu jauki, ļoti priecātos par pastaigu biedru, varat aizsūtīt man PM.
Man galvenais lai Estrellai būtu vairāk kontakts ar citiem suņiem, ja ne spēlēties, tad ar pastaigām arī vienkārši pietiks.

Image Image
User avatar
Amanda_J
Baby
Baby
 
Posts: 20
Images: 5
Joined: 25 Jan 2018, 01:30
Location: Rīga, Latvija

Re: Estrella - Skaistuma (un drāmas) karaliene

Postby Varbūt » 25 Apr 2018, 20:44

Domāju, ka mana leduslācene nebūtu pret pastaigām ar Estrellu, bet mēs neesam pie Biķernieku meža, mēs staigājam Ķīšezeram otrā pusē, Jaunciemā. Ja Estrella vizinās pie mums, tad visi, kas paši neuzbrūk pirmie, ir mūsu draugi. Un mana leduslācene perfekti runā un saprot suņu valodu.
Varbūt
Baby
Baby
 
Posts: 53
Joined: 07 Jul 2017, 08:09

Re: Estrella - Skaistuma (un drāmas) karaliene

Postby Bonny Rain » 26 Apr 2018, 08:22

Amanda_J wrote:Vai kāds no šī foruma būs uz RO sacensībām kas notiks 1. maijā?

Mēs šoreiz nepiedalīsimies. Reina vēl nav gatava - pārāk nestabils ir mūsu sniegums, pārāk bieži viņa aizpeld kaut kur kosmosā darba procesā. Un ganīt viņu pa trasi man nav nekādas vēlēšanās. Kad būs sasniegts tāds līmenis, ka viņa pieslēdzas darba procesam ar visu sirdi un dvēseli, tad gan gribētos sacensības. Kad viņa pieslēdzas, viņa tik perfekti strādā, tik precīzi izpilda komandas, ka prieks skatīties. Bet pagaidām... Godīgi sakot, neesmu īsti pārliecināta, ka vispār sasniegsim to pārliecinošo pieslēgšanos :( . Bet cerēt taču var.
Bet ja nelīst lietus, es gribētu aizbraukt uz sacensību vietu, pastrādāt ar Reinu un papriecēt acis, kā citi strādā. Tur būs viens brīnišķīgs suns, kura fans es esmu. Viņi piedalās RO1. Protams, franču buldogs. Gribas redzēt, kā viņiem tagad iet. Arī jums varētu pajust līdzi. Tā kā, ja redzat mūs, droši nāciet klāt. Man ar to atmiņu uz sejām, ir kā ir. Varu arī neatpazīt un paiet garām :kanepe: . Bet vispār, sacensībās tā gaisotne ir tāda visai lietišķa. Nekāda tusiņa. Tur suņi un saimnieki gatavojas savam iznācienam, strādā. Ārpus teritorijas jau var arī ietusēt, bet pie ringiem gan ir visi diezgan nopietni.
Vispār jau mums arī ir tā problēma ar socializēšanos. Reinai tik nenormāli patīk ar citiem suņiem draudzēties. Bet nav īsti ar ko. Pirms treniņiem nav ieteicams pārlieku uzvilkt suni, lai nenojauc strādāšanu. Bet pēc treniņiem visi tādos tempos aizmūk, ka nekas nesanāk. Brīvdienās bijām ciemos pie dikti uzbarotas labrador-meitenes. Reina nonstopā 3 stundas viņu kacināja, lai šī skrien viņai pakaļ. Ņēma mantiņas nost, lai tik sunene viņai pievēršas. Amizants skats. Kur Reinai tik daudz enerģijas! Bet tā labrador-meitene netiek nekādi līdzi. Tikai zobus klakšķina un ik pa brīdim paskrien un atkal apstājas. Toties Reinai lielie prieki. :jautri:
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Estrella - Skaistuma (un drāmas) karaliene

Postby Spigana » 26 Apr 2018, 09:06

Es šausmīgi gribēju uz 1. maija sacensībām, bet atkal netieku. Jau divas sacensības ir nācies izlaist, kaut kā neveicas. :histerija:
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Estrella - Skaistuma (un drāmas) karaliene

Postby Amanda_J » 26 Apr 2018, 21:16

Šodien bija lieliska un pilnvērtīga nodarbība :D ! Ir diezgan bailīgi kā mums ies sacensībās tikai pēc viena treniņa, bet tagad ir daudz labāk ka bija iespēja iziet trasi praktiski, vairāk saprotu kā tieši zīmes izpildīt, varēsim vairāk pamācīties mājās.
Estrellai ir tā tendence, ka grib spēlēties, bet īsti nezin kā.. Viņai vajag kādu suņa draugu kas varēs iemācīt kā spēlēties. Vislabākais jau būtu sākt ar kopīgām pastaigām.


Varbūt, Hmm, jā, ja es ietu ar kājām, tas būtu pārāk tālu, bet braucot ar mašīnu, kādas 30min.. Bet ja sanāks braukt uz to pusi kādu dienu, aizsūtīšu PM! Kā iepriekš minēju - Estrella it kā ļoti grib spēlēties un paostīties, bet īsti nezin kā sākt spēli, tāpēc mēdz atņirgt zobus un uzriet, bet nekad nevienam nav agresīvi iekodusi un nekad tā nedarīs. Vienkārši vajag viņu iedrošināt, kā pielietot ķermeņa valodu komunicējot ar citiem suņiem. Zinu, ka ar svešiem cilvēkiem viņai problēmas gan nav.

Bonny Rain, Mums jau arī nav gandrīz nekādas pieredzes :kanepe: ! Sacensības gribu piedalīties vairāk pieredzes dēļ, ne vietas, ne balvas dēļ. Vismaz tajā stadijā kad mācāmies, es negaidu nekādus milzīgus panākumus sacensībās, gribas tikai jautri pavadīt laiku un strādājot ar suni, sagādā man lielu prieku :) .
Bet jā, par to var piekrist, Reina tiešām ir ļoti aktīva un rotaļīga, no tā ko es redzu. Bet domāju, ka vari lepoties ka turpini strādāt ar viņu, jo man arī ir bijušas bezcerīgas jūtas ar Estrellu, bet nekad nepadodos, ir labas, gan sliktas dienas.
Ok, darīsim tā! Vispār ļoti labi, ka būs daži nodarbības biedri arī tur, nejutīšos pavisam viena. Pēc treniņiem, socializācija ir tas labākais variants, it sevišķi Estrellai, viņai sākumā mēdz būt tik daudz enerģijas ka nemaz nemēdz būt mierīga.
Izklausās jau ļoti ticami Reinai!! :jautri: :jautri: Es ļoti ceru, ka kādu dienu arī nonāksim līdz tam punktam, kad Estrella jutīsies daudz vairāk drošāka ar citiem suņiem, es vairākkārt esmu novērojusi, ka viņai interesē tieši mazāka izmēra suņi.. laikam tāpēc, ka lielāka izmēra suņi izskatās vairāk draudīgi viņas acīs?
(P.S. Un mēs noteikti varētu sarunāt kopīgas pastaigas, tu dzīvo kaut kur netālu? Man jau ļoti patīk staigāties pa Biķernieka meža takām, bet varbūt ir arī citas vietas tuvumā.)

Spigana, Ļoti žēl :( !! Cerams ka varēsi tikt uz kādām nākotnes sacensībām.. Manā situācijā, no manis nekas nav atkarīgs, maniem vecākiem darba laiks ir ļoti mainīgs, tāpēc dažas dienas mums palaimējas, dažas ne, ja es varētu braukt ar mašīnu, es noteiktu spētu tikt uz daudz vairāk nodarbībām un pasākumiem. :-)
User avatar
Amanda_J
Baby
Baby
 
Posts: 20
Images: 5
Joined: 25 Jan 2018, 01:30
Location: Rīga, Latvija

Re: Estrella - Skaistuma (un drāmas) karaliene

Postby Bonny Rain » 27 Apr 2018, 08:25

Amanda_J wrote: Šodien bija lieliska un pilnvērtīga nodarbība :D ! Ir diezgan bailīgi kā mums ies sacensībās tikai pēc viena treniņa, bet tagad ir daudz labāk ka bija iespēja iziet trasi praktiski, vairāk saprotu kā tieši zīmes izpildīt, varēsim vairāk pamācīties mājās.

Tev taču Zaigi atsūtīja rallija zīmes? Mācies no galvas. Lai jau ieraugot zīmi, tu konkrēti zinātu, kādas būs tavas kustības. Es izprintēju zīmes un liku sev priekšā un mācījos kustības, lai tavam ķermenim izstrādājas kustību atmiņa. Tad būs vieglāk arī sacensībās, jo nebūs stingri jāpiedomā, ko pašai darīt, bet varēsi koncentrēties uz sacu suni. Cik es redzēju, Estrella ir diezgan uzmanīga. Jums ar kontaktu ir ok. Tā kā, ja pati bez suņa mācēsi pareizi trasi iziet, tad arī ar Estrellu būs labi.

Amanda_J wrote:Bonny Rain Bet jā, par to var piekrist, Reina tiešām ir ļoti aktīva un rotaļīga, no tā ko es redzu. Bet domāju, ka vari lepoties ka turpini strādāt ar viņu, jo man arī ir bijušas bezcerīgas jūtas ar Estrellu, bet nekad nepadodos, ir labas, gan sliktas dienas.

Vispār jau kas ir interesanti, izvēlējos tieši franču buldogu, jo pārsvarā par šo šķirni raksta, ka tie ir riktīgi dīvāna suņi, nu tādi, kuriem pietiek ar 20 minūšu pastaigu ap mājām. Bet nu Reina galīgi nav no tādiem. Viņa pēc 2 stundu skraidīšanas vēl joprojām ir aktīva. Vēl ir gatava skriet pakaļ kociņam un kaķiem. Bet nu vismaz mājās ir samērā mierīga. Pēc kāda laiciņa nomierinās un tad jau arī pagulēt var. Bet ja es teiktu "ejam ārā", būtu uzreiz augšā un gatava skriet. Viņai ir tāda divējāda daba - no vienas puses viņa ir ļoti dricelīga, lecīga un raujas uz visām pusēm, no otras brīžiem ir totāla flegma, kas lēni vilksies norādītās komandas virzienā. Līdz ar to man trenējot viņu ir jāuzmin, kad sakacināt viņu, bet kad jāmēģina viņu nomierināt, jo ir pārlieku satracinājusies. Un tas var būt minūtes jautājums, kad no viena stāvokļa viņa pārlec otrā. Bet nu jāsaka, ka vakardienas treniņš tiešām bija labs. Pēdējās reizes trasi pat izgājām diezgan labi ar salīdzinoši nelielām aizpeldēšanas reizēm. Visgrūtākais mums ir serpentīna iziešana, jo tur viņa aiziet krietni par tālu no manis, lai tas izskatītos pēc blakus iešanas. Un sacensībās tas nekam neder. Bet nu tomēr esmu apņēmības pilna turpināt strādāt. Potenciāls viņai ir. Pat ļoti labs.

Amanda_J wrote: Es ļoti ceru, ka kādu dienu arī nonāksim līdz tam punktam, kad Estrella jutīsies daudz vairāk drošāka ar citiem suņiem, es vairākkārt esmu novērojusi, ka viņai interesē tieši mazāka izmēra suņi.. laikam tāpēc, ka lielāka izmēra suņi izskatās vairāk draudīgi viņas acīs?
(P.S. Un mēs noteikti varētu sarunāt kopīgas pastaigas, tu dzīvo kaut kur netālu? Man jau ļoti patīk staigāties pa Biķernieka meža takām, bet varbūt ir arī citas vietas tuvumā.)

Reina tam būtu ļoti piemērots eksemplārs. Viņa ir absolūti nedominanta. Nekad neiziet uz konfliktiem. Parasti vienkārši apveļās uz muguras un pazemīgi rāda, ka viņa jau nu galīgi nav nekāds drauds. Bet nu mēs nedzīvojam Rīgā un pat ne tuvu Rīgai. Es esmu pietiekami dulla, lai brauktu uz treniņu 40 km uz vienu pusi :kanepe: Bet gan jau Estrella sapratīs, kā normāli sadzīvot ar citiem. Vakar jau pret beigām tīri neslikti izskatījās. Kā redzēji, Reinai Estrellas atņirgtie zobi nenosita apetīti sadraudzēties. Mans mazais spridzeklis būtu gatavs skraidīt ar jebkuru, kas skrietu pakaļ.
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Estrella - Skaistuma (un drāmas) karaliene

Postby Amanda_J » 27 Apr 2018, 10:17

Bonny Rain, Jā, atsūtīja, bet pirmo reizi varēju iziet trasi ar kombinācijām, varēju saprast, kuru zīmes mums ir vairāk jāmācās. Es arī izprintēju dažas zīmes. Pagaidām tiešām ir pilna galva jo tas viss ir diezgan jauns priekš manis.
100% piekrītu par kustību, muskuļu atmiņu, ar to man mēdz būt problēmas.. visvairāk ar tiem pagriezieniem. Ir jau jāatceras tās zīmes, lai nebūtu visu laiku jālasa kas jādara, dažreiz es tā daru un Estrellai zūd fokus strādāt.

Man tas pats bija tieši ar VASiem, man arī gribējās tādu šķirni, kas var būt gan ļoti aktīvi un spēj koncentrēties, gan būt vairāk slinkāki un spēj pavadīt dienu gultā. Šādas šķirnes, manā skatījumā, ir ideālas. Bet darba šķirnes un līnijas protams būs vairāk aktīvākas un arī būs labāki rezultāti. Kad būs nākamais suns, mani ļoti velk uz darba līnijas VAS.
Jā, nodarbība tiešām bija jauka, kad mēs gājām pēdējās reizes trasi, bija daudz labāk nekā sākumā. Tāpat ir ļoti daudz ar ko mums ir jāstrādā, un tā arī darīsim mājās! Es īsti nezinu - vai bērnu klase RO vispār skaitās kā oficiāla? Domāju, ka tur jau nevar krāt nekādus punktus titulam?
Bet nu jā.. mēs spējam sasniegt lielus panākumus, tiklīdz mēs ieguldam daudz laika, pacietības un pūles.

Oof.. tiešām nav tuvu. :( Bet nav ko pārmest, nodarbības tiešām ir vērtīgas, mums tālākais bija braukt uz Zaķumuižu, sanāca 1 stunda ko braukt kopumā. :kanepe: Tas mūs neapturēja. Bet ja kādu dienu ir tāda vēlme kopīgām pastaigām, tad noteikti vari rakstīt man PM! :D
Ir ļoti daudz suņi kas tā vēlas spēlēties as Estrellu, turpina dot draudzīgus signālus, bet tos viņa nesaprot.. Laikam domā, kāpēc vispār viņai tāda suņu kompānija ir vajadzīga, ja ir cilvēki? :-) Bet situācija ir noteikti uzlabojusies. Gadu atpakaļ, viņa pat nespētu strādāt kad tuvumā ir citi suņi, pat rēja uz tiem no attāluma. Ir ļoti liels progress. Tas tikai pierāda to, ka ar jebkuru suni ir iespējams strādāt. :pedinja:
User avatar
Amanda_J
Baby
Baby
 
Posts: 20
Images: 5
Joined: 25 Jan 2018, 01:30
Location: Rīga, Latvija

Re: Estrella - Skaistuma (un drāmas) karaliene

Postby Bonny Rain » 30 Apr 2018, 21:12

Nesanāks mums uz ralliju aizbraukt. Reinai sākās otrā meklēšanās. Būs pārāk smaržīga, mēs tikai traucēsim visiem sportistiem koncentrēties. Kaimiņu suns centās purnu izbāzt cauri sētas acij, kā Reina smaržo :kanepe:
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 13 guests

cron