Lētās aviobiļetes un suns

Travelling With Dogs

Lētās aviobiļetes un suns

Postby ligakrista » 25 Mar 2018, 18:35

Mūsu suns nākamnedēļ tik dzims :starkisp: bet, lai īsinātu tik grūto gaidīšanas laiku, visu ko lasu, domāju un apsveru, kā būs tad, kad suns beidzot būs pie mums :starkism:

Esmu sapratusi, ka avioceļojumi izslēgti nebūs, bet jāpiestrādā un lēti nebūs, bet kā reāli notiek suņu biļešu pirkšana? :neparliecinats: Piemēram, nopērkam mēs lētās akcijas biļetes, kurā brīdī varam pievienot suņa biļeti? Suņa biļetei gan jau atlaižu nav :histerija:
ligakrista
Puppy
Puppy
 
Posts: 143
Joined: 07 Jan 2018, 19:56

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Lētās aviobiļetes un suns

Postby Felix_PS » 25 Mar 2018, 19:37

Pirms biļešu pirkšanas ir jāzvana aviokompānijai un jājautā vai konkrētajā lidojumā ir pieejama vieta sunim, attiecīgi arī lidojuma rezervācija var notikt pa telefonu. Es lidoju ar Lufthansa, reğistrējos telefoniski izvēlēlētajiem lidojumiem, uzreiz arī ar karti apmaksāju un saņēmu visu nepieciešamo informāciju e-pastā. Man gan suns lidoja būrī bagāžas nodalījumā, bet nedomāju, ka tas ko daudz ietekmē rezervācijas gaitā.
Suņa biļetei patiesi atlaides nekad neesmu redzējusi, tā kā jārēķinās ar pilnu summu.
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Lētās aviobiļetes un suns

Postby ligakrista » 25 Mar 2018, 20:48

Nu mūsējais jau ar būs jāradina bagāžas nodalījumā uzreiz lidot, aši vien būs gana liels. Bet sazvanīt ryanair man izklausās neiespējami - nezini, tiešām ir risks, ka var nebūt vietas sunim, ja mūsu biļetes jau nopirktas?

Un kad to būri ar suni nodod un kad dabon atpakaļ?
ligakrista
Puppy
Puppy
 
Posts: 143
Joined: 07 Jan 2018, 19:56

Re: Lētās aviobiļetes un suns

Postby Spigana » 25 Mar 2018, 21:21

Es tagad negribu sameloties, bet manuprāt Ryanair dzīvniekus vispār nepārvadā.
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Lētās aviobiļetes un suns

Postby ligakrista » 25 Mar 2018, 21:27

Spigana wrote:Es tagad negribu sameloties, bet manuprāt Ryanair dzīvniekus vispār nepārvadā.


Šitādam pavērsienam es, protams, nebiju gatava. :o Līdz šim ceļojām tā pavisam uz tālieni 3x gadā, skaidrs bija, ka finansiālu un org apsvērumu dēļ tas būs jāsamazina uz reizi gadā un otru reizi tik tālu, cik ar auto var tikt, bet ka visi tie ņirdzošie ;( : nekur jūs vairs neceļosiet, varētu būt tik patiesi :asaras:

Interesanti, vai pastāv kāds apkopojums, kas lidina suņus un kas nē.
:apstulbis:
ligakrista
Puppy
Puppy
 
Posts: 143
Joined: 07 Jan 2018, 19:56

Re: Lētās aviobiļetes un suns

Postby ligakrista » 25 Mar 2018, 21:35

Jā, lētie neņem suņus. :geek:
Izskatās, ka ceļošana ar cemperi pienākusi savus 15 gadus ātrāk kâ plānots :lieldienas:
ligakrista
Puppy
Puppy
 
Posts: 143
Joined: 07 Jan 2018, 19:56

Re: Lētās aviobiļetes un suns

Postby Spigana » 25 Mar 2018, 21:37

Nu nav jau vienmēr obligāti ar suni jāceļo kopā. Sāp jau sirds man par to, ka šogad uz ASV nacparkiem braukšu bez Mio staigāt, bet nu, tur ar suni nedrīkst uz takām, tāpēc Mio pa to laiku auklēs draugi.
Savukārt Eiropas ceļojumi mums ļoti dabiski pārvērtās uz braucieniem ar auto bez lidošanas.
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Lētās aviobiļetes un suns

Postby ligakrista » 25 Mar 2018, 21:44

Jāsāk meklēt draugi :velnins: :aptracis:
ligakrista
Puppy
Puppy
 
Posts: 143
Joined: 07 Jan 2018, 19:56

Re: Lētās aviobiļetes un suns

Postby lauva » 25 Mar 2018, 22:16

Ryanair, Wizzair, etc dzīvniekus nepārvadā,tas ir rakstīts viņu noteikumos. Bet tajā pat laikā ir "vidējās" aviokompānijas, kuras piedāvā biļetes par sakarīgām cenām un ved dzīvniekus.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Lētās aviobiļetes un suns

Postby Felix_PS » 25 Mar 2018, 22:47

ligakrista wrote:Nu mūsējais jau ar būs jāradina bagāžas nodalījumā uzreiz lidot, aši vien būs gana liels. Bet sazvanīt ryanair man izklausās neiespējami - nezini, tiešām ir risks, ka var nebūt vietas sunim, ja mūsu biļetes jau nopirktas?

Un kad to būri ar suni nodod un kad dabon atpakaļ?


Būri es nodevu stundu pirms lidojuma, reğistrāciju sunim gan izgāju ātrāk. Beigās knapi paspēju uz lidmašīnu, jo Maskavas lidostā bija baaardaks ar check iniem un pasu kontroles rindā no stāvēju bezgala ilgi.
Kad jau gadus atpakaļ lidoju ar iepriekšējo suni, tad vispār i pati, I suns knapi paspējām uz metāla putniņu, tā kā par nodošanas laikiem man nebija nekādu papildus uztraukumu.
Šveicē suns mani jau gaidīja, kad cauri kontrolēm beidzot viņu atradu, Latvijā mazliet gaidīju, bet lidojums bija no DE un es pati no lidmašīnas līdz bagāžas lentēm tiku ļoti ātri.
Un jā, ir iespējams, ka konkrētā reisa lidmašīna suņus nepārvadā vispār vai, kāda kompānija dodas uz lielāku izstādi un suņiem vairs brīvas vietas nav. Tas vienmēr ir jāpārbauda PIRMS biļešu iegādes. Sazvanīt Lufthansu brīnumainā kārtā nebija nekādu problēmu.
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Lētās aviobiļetes un suns

Postby Imagine » 26 Mar 2018, 11:53

dz šim ceļojām tā pavisam uz tālieni 3x gadā, skaidrs bija, ka finansiālu un org apsvērumu dēļ tas būs jāsamazina uz reizi gadā un otru reizi tik tālu, cik ar auto var tikt, bet ka visi tie ņirdzošie ;( : nekur jūs vairs neceļosiet, varētu būt tik patiesi :asaras:


Es varu tikai pievienoties Spīganas teiktajam - nevis neceļosiet vispār, bet ceļosiet savādāk. Vairāk būs jāplāno, taču beigu beigās galamērķi, kur suni nevarēs paņemt, neliksies vairs tik pievilcīgi par tiem, kur draugs varēs skriet līdzi. Un nav vienmēr jāņem līdzi - ir suņi (piemēram, manējais), kurš visai omulīgi jūtas mājās un pēc vairāku stundu gariem gājieniem un stresa pilniem braucieniem vilcienā, mašīnā, sabiedriskajā transportā, nemaz nealkst. Atkrīt vainas apziņa par atstāšanu mājās - sevišķi, ja pats suns saka: "Bet lūdzu - ej taču viena pati!" :)
User avatar
Imagine
Junior
Junior
 
Posts: 582
Joined: 23 May 2013, 23:59

Re: Lētās aviobiļetes un suns

Postby ligakrista » 26 Mar 2018, 12:10

Felix_PS wrote:
Būri es nodevu stundu pirms lidojuma, reğistrāciju sunim gan izgāju ātrāk. Beigās knapi paspēju uz lidmašīnu, jo Maskavas lidostā bija baaardaks ar check iniem un pasu kontroles rindā no stāvēju bezgala ilgi.
Kad jau gadus atpakaļ lidoju ar iepriekšējo suni, tad vispār i pati, I suns knapi paspējām uz metāla putniņu, tā kā par nodošanas laikiem man nebija nekādu papildus uztraukumu.
Šveicē suns mani jau gaidīja, kad cauri kontrolēm beidzot viņu atradu, Latvijā mazliet gaidīju, bet lidojums bija no DE un es pati no lidmašīnas līdz bagāžas lentēm tiku ļoti ātri.
Un jā, ir iespējams, ka konkrētā reisa lidmašīna suņus nepārvadā vispār vai, kāda kompānija dodas uz lielāku izstādi un suņiem vairs brīvas vietas nav. Tas vienmēr ir jāpārbauda PIRMS biļešu iegādes. Sazvanīt Lufthansu brīnumainā kārtā nebija nekādu problēmu.


Paldes, vērtīgi šo zināt :lasu:
ligakrista
Puppy
Puppy
 
Posts: 143
Joined: 07 Jan 2018, 19:56

Re: Lētās aviobiļetes un suns

Postby ligakrista » 26 Mar 2018, 12:25

Imagine wrote:
Es varu tikai pievienoties Spīganas teiktajam - nevis neceļosiet vispār, bet ceļosiet savādāk.


Ja, realitāti jau redzēs, kad tā iestāsies, taisnība :jaa:



Imagine wrote:Vairāk būs jāplāno, taču beigu beigās galamērķi, kur suni nevarēs paņemt, neliksies vairs tik pievilcīgi par tiem, kur draugs varēs skriet līdzi.


jā, tās bailes, ka netiksim uz salām radās galvā, kur mājās suns vēl nav, bet tikai būs :kanepe:

Imagine wrote: Un nav vienmēr jāņem līdzi - ir suņi (piemēram, manējais), kurš visai omulīgi jūtas mājās un pēc vairāku stundu gariem gājieniem un stresa pilniem braucieniem vilcienā, mašīnā, sabiedriskajā transportā, nemaz nealkst. Atkrīt vainas apziņa par atstāšanu mājās - sevišķi, ja pats suns saka: "Bet lūdzu - ej taču viena pati!" :)


es savā galvā biju sadomājusies visādus foršus pārgājienu atvaļinājumus Grieķijā :jautri: , nāksies pielāgot savus sapņus
ligakrista
Puppy
Puppy
 
Posts: 143
Joined: 07 Jan 2018, 19:56

Re: Lētās aviobiļetes un suns

Postby madja » 26 Mar 2018, 17:06

ligakrista wrote:es savā galvā biju sadomājusies visādus foršus pārgājienu atvaļinājumus Grieķijā :jautri: , nāksies pielāgot savus sapņus


Airbaltiks lielākajā daļā lidojumu suņus ņem un vismaz uz Atēnām tak lido.

Jebkurā gadījumā, vēl ir daudz laika, kas zin kādas aviokompānijas ar kādiem noteikumiem no Rīgas lidos pēc 2 gadiem - līdz gada vecumam sunim uz kalniem nevajag (nu vismaz FB Skotijas kalnoskāpēju grupā tas tāds vispārpieņemts noteikums, gan fiziskās attīstības, kan kucēnības glupuma dēļ)

Pie tēmas vēl piebildīšu,ka, lidojot ar pārsēšanos, jāņem vērā,ka suns tiek uzskatīts par bagāžu, un,ja kas noiet greizi, aizlidot var arī tikai viens no jums; šausmu stāsts par atceltu otro reisu un suni/bagāžu,kas iečekots līdz galam un,kuru saimniece neredzēja 24h, man pamatīgi atsita vēlmi lidināties. Es gan ticu,ka citiem ir stiprāki nervi kā man
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Lētās aviobiļetes un suns

Postby ligakrista » 26 Mar 2018, 20:49

madja wrote:
Jebkurā gadījumā, vēl ir daudz laika, kas zin kādas aviokompānijas ar kādiem noteikumiem no Rīgas lidos pēc 2 gadiem - līdz gada vecumam sunim uz kalniem nevajag (nu vismaz FB Skotijas kalnoskāpēju grupā tas tāds vispārpieņemts noteikums, gan fiziskās attīstības, kan kucēnības glupuma dēļ)

Pie tēmas vēl piebildīšu,ka, lidojot ar pārsēšanos, jāņem vērā,ka suns tiek uzskatīts par bagāžu, un,ja kas noiet greizi, aizlidot var arī tikai viens no jums; šausmu stāsts par atceltu otro reisu un suni/bagāžu,kas iečekots līdz galam un,kuru saimniece neredzēja 24h, man pamatīgi atsita vēlmi lidināties. Es gan ticu,ka citiem ir stiprāki nervi kā man


Jā, laika ir gana! Sākumā viņš jau tepat pa pļavām nogurs :D

Wow, stāsts neko sev, traks var palikt :sarkstosa:
ligakrista
Puppy
Puppy
 
Posts: 143
Joined: 07 Jan 2018, 19:56

Re: Lētās aviobiļetes un suns

Postby ivele » 04 Apr 2018, 12:43

Vēl ir stāsti par lielo aukstumu bagāžas nodalījumā utt. Mēs arī neceļojam ar lidmašīnu, kad ceļojam ar suņiem. Mums gan ir sliktāk, mums ir 3 suņi, reti kurš, ir gatavs paņemt auklēt 3 suņus ... Tā ka vai nu jāizmētā pa dažādiem cilvēkiem, vai jāizvēlas vietas, kur var nokļūt ar auto.
ivele
Puppy
Puppy
 
Posts: 121
Joined: 11 Aug 2012, 21:27


Return to Suņi ceļojumos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests

cron