Burvis

Blogs and Chats

Re: Burvis

Postby ash » 02 Aug 2018, 13:11

piekrītu, ka suns fizioloģiski spēj paciesties gana ilgi, bet ne vienmēr saprot, kāpēc tas būtu jādara.
es arī esmu ļoti slinka, tāpēc abus suņus agri izdīdīju uz paciešanos. pirmais suns auga bez būra, bet ļoti ātri iemācījās (3 mēnešos neko istabā nešmucēja), otrais jau auga ar būri un tas arī palīdzēja. tiesa gan - uz nakti būrī neliku, jo naktī ar čurāšanu problēmas nebija, bet liku kad astājām mājās vienu, jo tad viņa laikam tīri principiāli negribēja ciesties.
Image
Image
User avatar
ash
Champion
Champion
 
Posts: 932
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Burvis

Postby ligakrista » 04 Aug 2018, 07:44

Heh, jums izrādījās taisnība, pusnaktī ieliku suni būrī un visu nakti gulēja pilnīgi bez čīkstēšanas un izvedu no rīta ārā, kad pamodos :soks:

Ash - tagad man jautājums, bet kā tad var śim iemācīt paciesties arī neguļot būrī pa nakti?

Suns laimīgs, ir brīvdiena un ticis uz rīta sapnīti dīvānā Image
ligakrista
Junior
Junior
 
Posts: 120
Joined: 07 Jan 2018, 19:56

Re: Burvis

Postby ligakrista » 04 Aug 2018, 07:46

Felix_PS wrote:Vienkārši viņam čurāt pie durvīm liekas normāli un nekas tāds, ko nevajadzētu darīt.


Izklausās ticami. Man gan nav ne jausmas, kā pateikt, ka tā nav :aknee:
ligakrista
Junior
Junior
 
Posts: 120
Joined: 07 Jan 2018, 19:56

Re: Burvis

Postby Alpina » 04 Aug 2018, 20:29

Paaugsies un pats viss saliksies :) Pagaidām būris ir kā palīgs Tev. Mazais tur guļ savā namiņā, kamēr guļ saimnieki. Kamēr guļ, tikmēr arī čurāt nevajag/ja vajag, var paciesties.

Kā pateikt, ka pie durvīm nav wc.. Iesākumā vienkārši nedod viņam iespēju/iemeslu tā domāt. Pa nakti reku jau ir atrisināts ko darīt, lai tā nebūtu.
User avatar
Alpina
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 452
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Burvis

Postby ligakrista » 04 Aug 2018, 20:54

Burvis jau vairākas reizes ir bijis mums līdzi uz kafejnīcām, parasti āra terasēs, bet šodien arī iekštelpās. Pagājušajā kucënskoliņā stāstīja, ka jādodot gardumi ik pa laikam, par to, ka mierīgs zem galda guļ. Līdz šim bija gulējis šā kā tā, bet tâ kā brokastis mazais vēl nebija dabūjis, izlēmu viņam ik pa brītiņam iedot graudiņu. KĻŪDA. KĻŪDA :aizsvilstas: tas viņu tikai uzvilka, padarīja aktīvu un klaiņojošu :sarkstosa:

Tikko kā kļūdu izlabojām, Burvis atkal mierīgi zem galda gaidīja

Image
ligakrista
Junior
Junior
 
Posts: 120
Joined: 07 Jan 2018, 19:56

Re: Burvis

Postby Alpina » 04 Aug 2018, 21:38

Manuprāt, kaut ko sunim dot, kamēr paši sēž pie galda un ēd - viena no lielākajām un tālākā sadzīvē neērtākajām kļūdām. Izņemot, ja saimniekam patīk diedelējošs un mutē lūrošs suns :huh:
User avatar
Alpina
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 452
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Burvis

Postby ligakrista » 06 Aug 2018, 13:39

Audzētājai esmu tā kā solījusi izstādes, un kopš reālais suns ir mājās, saprotu, ka man 100 gadi neinteresē tās izstādes (par to jau aizdomas bija iepriekš), tāpēc šodien aizrakstīju hendlerei, kamēr vasara, tikmēr varu veltīt neierobežotu laiku šitam visam. jamegina kautkads minimums izdariit, lai kaa negribas :sarkstosa:

Konkretas hendleres vieta mums ir super neerta, Zolituudee - ir kads forss, cilvecigs, pozitivs hendleris tuvak Salaspils - Jugla rajonaa iesakaams?

Vakardienas pastaiga pie jūras bija kolosāla!

Image
ligakrista
Junior
Junior
 
Posts: 120
Joined: 07 Jan 2018, 19:56

Re: Burvis

Postby ligakrista » 20 Aug 2018, 17:44

Viss tik strauji mainās, atrasts brīdis - pierakstīšu vismaz pēdējo dienu notikumus. Bildes, kā allaž, nekādā sakarā ar tekstu :sarkstosa:

Satikām savu audzētāju vakardien kluba šovā, tik aizskustinoši bija redzēt, kā Burvis viņu atpazina pēc 6 nedēļu neredzēšanas :samilejies:
Virtuālā komunikācija mums nevedas, bet klātienē allaž dod sakarīgus padomus. Apstiprināja daktera teikto, ka Burvis ir "drama king" un piebilda, ka tā ir šķirnes iezīme :foto:

Pilnībā atspēkoja visus ieteikumus no sērijas: "treniņiem pašiem jāgatavo speciālie našķi", viņa arī trennē ar parasto barību. Šo mēs, laikam, jau būsim nokavējuši klausot skolotājus, jo uz parasto barību ir tikai motivēts mājās, ne skolā - bāc, ka neklausīju intuīcijai :lamajas:

Image

Izteica ļoti interesantu apgalvojumu, kad es lielījos (paldies Māra), cik daudz dažādus suņus Burvis jau ir saticis, ka katrs satiktais suns priekš spēlēšanās samazina cilvēka ietekmi uz/ komunikāciju ar suni par .. izkrita no galvas mērvienība un cipars, bet nu doma tāda, ka lai ir daži suņi, ar ko spēlēties, bet lai vairāk trennējamies ignorēt suņus.. :huh: un labi, ka piebilda, ja mums interesē sporti. Interesēt jau interesē, bet tikai dēļ komunikācijas un zinot, ka es vienmēr izvēlos būt ar suni pastaigā nevis kur citur profesionāli, izvēlos nesatraukties par to, cik daudz suņus esam satikuši.

Image

Te jāpiemin, ka BonnyRain francūziete mani pārsteidza nesagatavotu pilnīgi visās jomās labā nozīmē - ak, žēl, ka nevaram ikdienā tikties! :sirsninas2:

Parādīja pāris vingrinājumus Burvja mugurai, kas man liek domāt, ka viens no kucēnu agility vingrojumiem mums jāizslēdz no saraksta, pagaidām.

Ar roku košanu un lekšanu (kas uz mani vispār gandrīz nemaz vairs nav, bet uz meitu gan) ieteica ignorēt, bet mēs nemākam ignorēt pāri darīšanu, tad ieteica kā suņu mammas - paņemt aiz čupra tā, ka sāp.

Un, kolosālās Ridžbeku audzētājas iespaidā esmu saņēmusies doties uz Ventspili uz āra izstādi. Tāpēc, ka āra un tāpēc, ka audzētājai solīju un tāpēc, ka maz Entlebuheru Latvijā :parojas: Pamēģināsim, viena paziņa apsolīja palīdzēt ar iesākumu, jo tie, kas nezina, ka viņa ir tikai īpašniecei, saka, ka ļoti laba hendlere :) Mums viņa jau ir ļoti daudz konsultējusi, es viņai pilnībā uzticos.

Image


Suns aug, baudu, kamēr nav tīņa posms, bet viņdien fotosesijas laikā pie jūras, pēkšņi izdomāja pilnībā neklausīt un tāpēc bildēs būs ar pavadu, ja vien fotogrāfe nenofotošopēs nost :sajucis:

Image

Pagaidām diezgan brīvi varam staigāt bez pavadas un esam sev atklājuši no jauna dambja burvību!

Izsaku cerību, ka līdz ar ziemu forums atdzīvosies :jaa:
ligakrista
Junior
Junior
 
Posts: 120
Joined: 07 Jan 2018, 19:56

Previous

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests