Džokera dienas un nedienas

Blogs and Chats

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 22 Jul 2017, 23:25

Spigana wrote:Kas ir slapjais dermatīts un vai tāds bīstams arī īsspalvainiem suņiem? Manējā peld katru dienu, nožāvēties pati neprot, bet gūglēt man bail, izmetīs vēl bildes. :D


Principā viss ir tā, kā Imagine raksta.
Mūsu gadījumā tētis bija aizvedis suni izpeldēties netīrā ūdenī+vel esoša ziemas pavilna vietām palikusi+suni neviens neizžāvēja= vot i paliku mazliet sirmāka ieraugot rezultătu.
Lielākoties ir VASiem, zeltainajiem, mēdz būt arī rotiem, bērniešiem, samojediem. Diez vai Mio kas tāds draud, jo spalva īsa.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby Spigana » 23 Jul 2017, 07:03

Paldies! Tad mēs mierīgu sirdi laižam peldēt :)
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 23 Jul 2017, 11:13

Spigana wrote:Paldies! Tad mēs mierīgu sirdi laižam peldēt :)


Es pat no lietus tagad baidos :kanepe: kamer netiksim pie jaudīgāka fēna - ūdeni tikai tik cik padzeras
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 27 Aug 2018, 16:38

Sveiki visiem, kas te ienāk :)

Labs laiciņš pagājis, kopš esmu te ko rakstījusi (lasu regulāri, bet nerakstu nemaz, jo no telefona vienkārši nav ērti) un man sāk likties, ka ne es vienīgā esmu palikusi tāda ļoti neaktīva.

Bet, nu par to, kā mums sokas.
Džokers ir sasniedzis 6 gadu slieksni, ir palicis nopietns suņu vīrs ar pajoliņa nosliecēm :viltigs:
Džokeram ir uzradies 2kājains nedarbu biedrs, kuru visi mēs saucam par Gabi un kura bezdievīgi viņu mīl ^^ (ja nu kāds nesaprot - tā ir mana meita un cilvēks, ne suns :kanepe: )
Tā nu jau vairāk kā gadu man mājās ir divi palaidņi, kas izdomā visu ko, jo 2 tas ir spēks :estevisamilosu:
Pastaigās Džokers , kā jau pieaugušam sunim pieklājas, klausa un visvairāk tad, ja ejam ar ratiem. ar suņu puikām mums nav pa ceļam, bet kaimiņu bulcīte ir pati mīlas mūza Džokera acīs :roze: :samilejies:
Palicis viņš man tāds uzmanīgāks, nopietnāks un tā kopdzīve palikusi tāda ierasta, viegla un saprotama mums abiem.
Aizvācoties no Limbažiem , palikām bez mūsu barības, tā nu Džokers pamatīgi novājēja, jo līdzīgu tā arī neesmu atradusi. Bijām pie ārstiem, nonācām pie secinājuma, kura būs īstā, tad nu rīt sāksim mēģināt, jo uz ziemu ar plikām ribiņām tak auksti :aknee: (nē, jēla gaļa un ne saldēta ne kāda cita nav opcija, jo viņam ir problēmas ar gremošanu, rezultātā tas viss beidzas ar visa atvemšanu veseliem gabaliem un ūdeni no otra gala)
Tādi pīrādziņi. Audzēsim taukus un gaidīsim ziemu :jaa:

Image

Image

Image

Image

Image
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby Alpina » 27 Aug 2018, 21:54

Kas tā par barību, ko Limbažos var dabūt, bet Jelgavā nevar? Aš’ interesanti pie mūsdienu iespējām :)
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 28 Aug 2018, 11:45

Alpina wrote:Kas tā par barību, ko Limbažos var dabūt, bet Jelgavā nevar? Aš’ interesanti pie mūsdienu iespējām :)


Pronature. Veikalā, kurā pasūtu un iepērkos es, bija, bet vairāk nav un nebūs, tādēļ bija jāmeklē risinājums jau laicīgi. Diemžēl neveiksmīgi, bet nu cerams, ka veta ieteiktā būs mums īstā.

Pasūtīt ineta nav man. Man vajag, lai jebkurā dienā varu aiziet, apčamdit to maisu un nopirkt. Nevis kad jāgaida x nedēļas un beigās varbūt nemaz neatved, jo kaut kas sajaukts.
Last edited by fedelta on 28 Aug 2018, 11:57, edited 1 time in total.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 28 Aug 2018, 11:54

Ir ēdis bozita ar brieža gaļu un brit, platinum, nutra nuget neviena nepalīdzēja. T.i. Vai nu nekas nemainās, vai nu ir caureja, kas rezultējas ar zāļu lietošanu.
Tagad mēģināsim josera ar kartupeļiem un lasi, jūtīgam kuņģim.
Ja ir kādam vēl kādi ieteikumi sunim, kam jādabū svars, kurš nepanes rīsus (diedzētie vai sarkanie der), kam ir jūtīgs vēders, lūdzu piedāvājumu studijā.
Svaiga gaļa un jebkas, kas ir putras, dārzeņi, saldeti produkti, neder.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby Alpina » 28 Aug 2018, 20:09

Nu jā, ja neder pasūtīšana, tad jau pa lielam vienam brendam nemaz nav iespējas "piesēsties". Kaut arī veikals dod iespēju apčamdīt, tomēr negarantē, ka te un tūlīt vienmēr būs pieejams. Veiksmi īstās barības atrašanā :) Lai gan mans ieteikums būtu neeksperimentēt ar citiem veidiem, bet tomēr atrast iespēju - kaut vai internetā - iegādāties to, kas labi garšoja un patika vēderam.
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 28 Aug 2018, 20:41

Alpina wrote:Nu jā, ja neder pasūtīšana, tad jau pa lielam vienam brendam nemaz nav iespējas "piesēsties". Kaut arī veikals dod iespēju apčamdīt, tomēr negarantē, ka te un tūlīt vienmēr būs pieejams. Veiksmi īstās barības atrašanā :) Lai gan mans ieteikums būtu neeksperimentēt ar citiem veidiem, bet tomēr atrast iespēju - kaut vai internetā - iegādāties to, kas labi garšoja un patika vēderam.


Veikals, kurā es iepērkos, garantē. Pietam, pasūtot interneta, negarante iespeju, ka būs ta bariba kad vajadzes, vēderu sanāktu bojat tapat ik pa laikam, ja tās baribas nebūtu uz vietas, tāpēc labak atrast tadu, kas ir pieejama vienmēr. Un pec pēdējā veta apmeklejuma secinajam, ka tā, ko lietojām, tapat šobrīd neder, jo ir problēmas ar aizkuņģa dziedzeri, lidz ar to neko treknu nedrīkst, bet Pronature, kas paredzēta lieliem suņiem ir trekna, diemžēl (dikti patika tā barība man). Skatīšos, kā būs ar šo, ja nelīdzēs, tad būs jātaisa dziļākas analīzes un jāmeklē vaina un risinājums. Pa pusotru gadu, diemžēl situācija mainījusies, bet ja nu kādam vajag uzbarot suni un uzturēt normālā kondīcijā, iesaku pamēģināt viņu,ja nekas pret treknu nav.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Previous

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests