Suns need nekādu sauso barību

Grooming and Feeding of Dogs

Suns need nekādu sauso barību

Postby Oferte » 12 Sep 2018, 10:27

Sveiki!

Suns need nekādu sauso barību, ir izmēģināti visaz 10 -15 sauso barību veidi, gan visi josera un virbac, Royal Canin, Purina utt veidi. Need nevienu. Ja citu neko nedod, suns ēd 1 reizi divās - trīs dienās, tik daudz lai nenomirtu badā. Lielo bļodu ēd nedēļu. Esmu mēģinājusi vairākas nedēļas dot tikai sauso barību, suns pēc tam izskatās briesmīgi, ribas spīd. Barību meģināju gan sausā veidā, gan ar sieru, gan ar buljonu, gad ar gaļu. Need arī putras. Tāpat arī need ne liellopu aknas, ne sirdis, ne kunģus. Ēd tikai liellopa gaļu, cīpslas. Sunim ir labi ciltsraksti, apmeklējam izstādes.Varbūt kādam ir bijusi līdzīga pieredze? un ko darīt?
Oferte
Baby
Baby
 
Posts: 13
Joined: 12 Sep 2018, 10:14

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suns need nekādu sauso barību

Postby Bonny Rain » 12 Sep 2018, 12:18

Laipni lūgti apmeklēt pāris ierakstus zemāk mans ieraksts: kucēns atsakās ēst.
Nu jau manai sunei vairs nav kucēnu vecums, bet pret sauso barību ir tāda pati reakcija. Ja dotu tikai sauso, tad ēstu tikai tik, lai nenosprāgtu badā. :kanepe: - reizi pāris dienās.
Mēs esam pārgājuši uz Rafusmenu liellopu. Tā kā manējai labumā neiet, dodu diezgan lielu porciju - 3% no suņa masas diennaktī. Plus vēl tam klāt dodu nedaudz sauso vai biezpienu vai olu.
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Suns need nekādu sauso barību

Postby Oferte » 12 Sep 2018, 13:14

Man ir pieeaudzis suns, mokos jau 2 gadus. Jautājums kļuvis aktuāls, jo sākām piedalīties izstādēs. Suns need arī olu un biezpienu. biezpienu vēl kaut cik ēda līdz 8 mēnešu vecumam. Ļoi daudz pārtikas izmetu laukā, ola var stāvēt bļodā 2-3 dienas need un viss, tad metu laukā. Baidos sabojāt sunim kunģi un patreiz dodu vitamīnus, kurus drīkst dot, ja suns ir ēdis vismaz kaut ko.
Oferte
Baby
Baby
 
Posts: 13
Joined: 12 Sep 2018, 10:14

Re: Suns need nekādu sauso barību

Postby Bonny Rain » 12 Sep 2018, 14:08

Vai ir kaut kas, ko suns ēd labprātāk? Svaiga gaļa? Vārīta gaļa? Vislabākais sunim ir svaiga gaļa. Liellops, tītars, vista, pīle, aita, trusis, arī cūka (šis jautājums vēl ir diskutabls)?
Mums vista ir off-list. Diemžēl alerģija. Bet cūku un liellopu manējā ēd labprāt.
Iesaku izmēģināt ar svaigām gaļām. Manējā tiešām neatsakās tikai no Rafusmenu tīrā liellopa. Diemžēl tītars mums arī aizgāja klaiņojošajiem kaimiņu kaķiem.
Bet vispār, šķiet, ka tur jau ir kaut kas nelāgi ar tām iekšām. Vismaz man pašai tomēr šķiet, ka manējai ir kaut kādas barības pārstrādes problēmas. Tieviņa tā, ka ribas labi sataustāmas pat neskatoties uz to, ka tagad (pēc gada mocībām) ēd krietni vairāk nekā viņai vispār vajadzētu. Bet s..ds ir liels un smirdīgs, parasti pat vairāki un lieli. Tas varētu norādīt uz to, ka viņas organisms nepārstrādā labi to, ko ieēd. Bet nu kamēr sune aktīva, baigi uz to neiespringstu.
Kā jums ir ar suņa aktivitāti? Un kā izskatās tas, kas no viņa nāk ārā?
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Suns need nekādu sauso barību

Postby Bonny Rain » 12 Sep 2018, 14:15

Aaa, izlasīju cītīgāk - suns tomēr ēd liellopu. Vai vienmēr? Tad ar to arī vajag turpināt. Tiešām iesaku vismaz izmēģināt Rafusmenu liellopu. Tur vismaz ir sabalansēts ēdiens sunim. Jau gatavs maisījums ar iekšējiem orgāniem, muskuļgaļu un kauliem. Ja tas aiziet, tad jau būs labi. Tici man, sausā barība nav tas labākais suņiem. Ērtāks gan.
Es esmu laimīga, ka manējā vismaz no šitā neatsakās. Nu jau no vasaras sākuma ēdam un pagaidām tikai vienu reizi atteicās. Bet bija laikam saēdusies kokus :jautri: Vienu dienu uztaisīja atslodzes dienu un tagad atkal ēd.
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Suns need nekādu sauso barību

Postby Oferte » 13 Sep 2018, 09:32

Liellopa gaļu ēd labi, arī cīpslas ēd labi, dienā apēd vidēji 1,5-2,5 kg. Ja gaļai klāt ir bijušas aknas vai kuņgis, tad gaļu need vispār. Ja baroju tikai ar gaļu, problēmu nav. Uztraucos vien par to, lai sunim būtu pilnvērtīga barība. Man ir lielais smagsvars, ja ēd normāli, tad svars pārsniedz 70 kg. Sausajā tomēr ir minerālvielas un vitamīni. Ir dažādi viedokļi. Veterinārajā aptiekā apgalvoja, ka obligāti sunim jāēd sausā barība,bijām pie veterinārārsta un viņš teica, ka nav obligāti jāēd sausā barība.cik speciālistu tik viedokļu.
Oferte
Baby
Baby
 
Posts: 13
Joined: 12 Sep 2018, 10:14

Re: Suns need nekādu sauso barību

Postby Bonny Rain » 13 Sep 2018, 09:52

Oferte wrote:Liellopa gaļu ēd labi, arī cīpslas ēd labi, dienā apēd vidēji 1,5-2,5 kg. Ja gaļai klāt ir bijušas aknas vai kuņgis, tad gaļu need vispār. Ja baroju tikai ar gaļu, problēmu nav. Uztraucos vien par to, lai sunim būtu pilnvērtīga barība. Man ir lielais smagsvars, ja ēd normāli, tad svars pārsniedz 70 kg. Sausajā tomēr ir minerālvielas un vitamīni. Ir dažādi viedokļi. Veterinārajā aptiekā apgalvoja, ka obligāti sunim jāēd sausā barība,bijām pie veterinārārsta un viņš teica, ka nav obligāti jāēd sausā barība.cik speciālistu tik viedokļu.

:apstulbis: kas jums par šķirni? Es kaut kā izlasot biju savā prātā iedomājusies kaut ko ap 20kg :jautri:
Vispār jau, ja sunim dod tikai gaļu, tad ir vajadzīgas gan aknas, gan nieres, gan plaušas, gan kauli. Nu, īsāk sakot, cik es saprotu, tikai plikajā muskuļgaļā nav viss nepieciešamais. Tāpēc arī priecājos, ka manējā ēd to Rafusmenu liellopa miksli. Kas notiek, ka tu sunim bļodā apakšā ieber sauso un pa virsu gaļu? Man ir izdevies šādi iemānīt savējai sauso. Tagad gan vairs pēc tās nav baigās nepieciešamības, jo Rafusmenu jau ir sabalansēts. Vienīgais par ko uztraucos, vai suns var ēst tikai un vienīgi liellopu. Jo parasti visur saka, ka vajag sunim ēst dažāda veida gaļas - tas ir gan liellopu, gan putnus, gan trušus un tā pamīšus.
Starpcitu, tam Rafusmenu ir pieejams mazais iepakojums - 500g paka. Uz jūsu svaru tas droši vien tas būtu tā kā vienas porcijas svars. Pamēģini. Ja neies tomēr, nebūs tik ļoti žēl.
Man barošana ar Rafusmenu sanāk lētāk kā ar labajām un dārgajām sausajām. Mums svars 10-11kg. :kanepe:
Vēl vari apskatīties kaut kādas ēdienu receptes tepat forumā, ko citi dod. Gaļai var pielikt klāt kaut ko, no kā tavējais neatteiksies. Nu tur piemēram kādu dārzeni vai rīsus. Nezinu gan, cik no tā sunim barības vielu tiek, neesmu šāda veida ēdināšanā iedziļinājusies. Bet droši vien kāds būs pētījis, ko labāk suņiem dot.
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Suns need nekādu sauso barību

Postby ash » 13 Sep 2018, 13:54

var pamēģināt dot sasaldētu to gaļu. sataisīt nelielas porcijas - dažās ielikt pa gabaliņam aknas un/vai vēl kaut ko no orgāniem, daļu tikai no tās gaļas, ko suns ēd. iedot vienu normālu saldētu gabaliņu, otru ar aknu. man viens no suņiem arī izvairās no nepazīstmiem gaļas veidiem, tāpēc tos sākumā parasti dodu sasaldētus kopā ar to ko ēd. kad ir iepazinis un pieradis pie svešās garšas, tad ēd jebkādā veidā. Kas attiecas uz aknām – var pamēģināt sākumā dot viegli apvārtītus vai apceptus gabaliņus. Ja tādi iegaršojas, varbūt sāk ēst arī svaigā veidā.
vai citus gaļas veidus esat mēģinājuši? vista, tītars, pīle, cūka utml? ja suns ir ļoti tievs, var dot diezgan treknu to gaļu (protms, jāskatās, lai nerodas caureja). man sunim uzaudzēt miesu uz kauliem līdzēja vistu ādu iekļaušana ēdienkartē.
suņiem apetīti ļoti uzlabo.... konkurence. ja pareizi saprotu, jums tikai viens suns, bet varbūt ir kaķis, kas var radīt konkurences efektu?
vēl maniem suņiem līdzēja pāriešana uz ēdināšanu 1x dienā. Kamēr baroju 2x, tikmēr ņergājās ap ēdienu, bieži mēģināja kaut kur paslēpt, aprakt. Kopš ēd 1x dienā, ēd labi. Šis varbūt neder visiem, bet mums palīdzēja. Vēl – neturiet sunim ēdienu visu laiku pieejamu. Iedod, ja neēd novāc nost un izsniedz nākamajā ēdienreizē.
Cik jums tas suns vecs? Varbūt viņam vēl pieaugšanas/nobriešanas periods. Vēl no savas pieredzes – kucītei uznāk ņergāšanās periodi pēc meklēšanās.
Un ja barojiet ar gaļu, noteikti izlasiet informāciju, kā sunim sabalansēt ēdienkarti, nav tur nekā sarežģīta.
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Postby wolf-eyes » 13 Sep 2018, 18:23

Oferte wrote:Liellopa gaļu ēd labi, arī cīpslas ēd labi, dienā apēd vidēji 1,5-2,5 kg. Ja gaļai klāt ir bijušas aknas vai kuņgis, tad gaļu need vispār. Ja baroju tikai ar gaļu, problēmu nav. Uztraucos vien par to, lai sunim būtu pilnvērtīga barība. Man ir lielais smagsvars, ja ēd normāli, tad svars pārsniedz 70 kg. Sausajā tomēr ir minerālvielas un vitamīni. Ir dažādi viedokļi. Veterinārajā aptiekā apgalvoja, ka obligāti sunim jāēd sausā barība,bijām pie veterinārārsta un viņš teica, ka nav obligāti jāēd sausā barība.cik speciālistu tik viedokļu.

Suns vnk ir gudrs un parāda, kas ir labs.
Nu bāc, vai vilki dabā arī ēd sauso barību?
Es savus baroju jau gadiem ar gaļu, protams, nejau tikai muskuļu gaļu, bet arī orgānu gaļu un kauliem, skrimšļiem, cīpslām, arī taukiem un tt. Galvenais ir proteīna avotu dažādība, proti, pie iespējams vairāk orgāni, muskuļu gaļas veidi un dzīvnieku veidi, no kuriem tā gaļa,ja vien nav alerģija, protams. Jo ir aminoskābes, kas ir , piemēram, jērā, bet nav liellopā un otrādi. Es dodu pamatā eko liellopu un vistu,pīli, jēru, papildus mazliet tītaru, cūku, mežazvērus-buku un briedi un manējie ir veselīgi, veseli, spalva izcila, viss super. Tiesa, dodu papildus arī canine + vitamīnus divus kursus gadā divus mēnešus ilgi katru un jā, vēl papildus to, ko viņi paši grib- arbūzs, burkāns, kazas piens (jo nav laktozes, uz ko suņiem nepanesamība) , varbūt kaut ko piemirsu, bet aptuveni tā barojot nekāda sausā barība nav vajadzīga.
Tajā taču ir tā pati gaļa(vārīta tik ilgi, līdz izvāras ārā visssss), pareizāk sakot gaļas atgriezumi, ko , ja mēs ieraudzītu, varbūt būtu šokā... bieži proteīna avots ir kaulu milti un klāt pieber sintētiskus vitamīnus, kuri varbūt nemaz neuzsūcas. Itkā spalva spīd, bet tāpat spīd arī mati, kas mazgāti ar šampūnu, kuros ir parabēni....
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Re: Suns need nekādu sauso barību

Postby Bonny Rain » 14 Sep 2018, 08:22

Nav gluži korekti vispār pēc būtības suni salīdzināt ar vilku. Vilks ir savvaļas bara dzīvnieks, bet suns ir domesticēts jau daudzus tūkstošus gadu atpakaļ. Bet tas lietas būtību nemaina - sausā barība ir mākslīga. Starpība starp sauso barību un gaļu ir tikpat liela kā starp aptiekās nopērkamajiem sintētiskajiem vitamīniem un to bagātību ar vitamīniem un minerālvielām, ko mēs varam uzņemt no ēdiena. Tieši tam mūsu organisms ir paredzēts un piemērots. Tāpat arī suņu organisms.
Bet te jau problēma ir tajā, ka suns vienkārši atsakās ēst tad, ja tai muskuļgaļai klāt ir pieliktas tās iekšas, kurās ir tas vērtīgais iekšā. Es labi zinu, ko nozīmē tas, ka suns vienkārši sajūtot kaut ko, kas viņam negaršo, vispār atsakās ēst. Un neēd arī to, no kā parasti neatsakās. Lai nepaliktu bez ēdiena vispār (kas ir vēl sliktāk nekā ēst kaut vai to pašu sauso), ir jāmeklē tas, no kā neatsakās. Es varbūt ieteiktu tiešām kādu laiku barot ar to, no kā noteikti neatsakās. Un tad pavisam mazliet ielikt klāt kaut ko no iekšām. Lai nav daudz sākumā. Mazu kriksīti starp pārējo lielo vairumu tā, ko parasti ēd. Lai pierod palēnām. Un, ja tā lieta aiziet, tad palēnām palielināt iekšu daudzumu līdz vajadzīgajam. Un patiesībā tām iekšām nemaz ar tik daudz nav jābūt. Bet tomēr jābūt.
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Suns need nekādu sauso barību

Postby Felix_PS » 14 Sep 2018, 13:59

Mans iepriekšējais suns lielāko daļu orgānu un bieži vien arī gaļu, ēda tikai saldētā veidā. Viņam tas nebija tik daudz garšas, kā konsistences jautājums. Vistu kakliņi gāja iekšā svaigi, bet viss kas nekraukšķ tika izvārtīts un nomuļļāts.
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Postby wolf-eyes » 14 Sep 2018, 14:40

Bonny Rain wrote:Nav gluži korekti vispār pēc būtības suni salīdzināt ar vilku. Vilks ir savvaļas bara dzīvnieks, bet suns ir domesticēts jau daudzus tūkstošus gadu atpakaļ.

Jā, nu daļēji var piekrist, protams, bet es gribu piebilst, ka suns pa lielam, manuprāt (tas jau viss ir tikai mans viedoklis) ir regresējis.
Tāpēc jau viņi radīja čehus un sārlosus, jo vēlējās atgūt vilka veselību apvienojumā ar suņa -cilvēka kompanjona temeperimentu.
Jo, ja mēs tā runājam, tad mums vajadzētu arī būt iecietīgiem pret suņu slimībām, tādām kā dispāzija un visādas alerģijas, sirds kaites , acu kaites un tt.
Suns , jo tālāk cilvēks to čakarē , piedodiet, jo varāk attālinās no vilka , bet vilks ir kā etalons vismaz attiecībā uz veselību.
Es jau nesalīdzinu suni ar hiēnu, nesaku, barosim kā hiēnu.
Bet , manuprāt, suni ar vilku var salīdzināt, jo barojot suni tā, kā barojas vilki vai pie iespējams tuvāk tam, mēs varam atgūt vismaz daļēji, vismaz tik, cik varam, no vilka veselības jautājumā.
Tas, kā daudzi baro suņus, it sevišķi laukos -ar visu, kas paliek pāri , teju samazgām, tas ir vairāk kā murgs un nevis evolūcija tūkstošiem gadu prom no vilka.
Nekas slikts sunim nenotiks, ja viņu baros kā vilku.
Nu bet tas ir tikai mans viedoklis :) nevēlos nevienu aizskart :)
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Re: Suns need nekādu sauso barību

Postby Bonny Rain » 14 Sep 2018, 15:37

O, nu par to, ka cilvēks ir pamatīgi sačakarējis daudzas suņu šķirnes, par to var tikai piekrist. Un to dara dīvainie audzētāji, kas tiecas pēc kaut kādiem izdomātiem savas šķirnes skaistuma ideāliem. Vēl 100 gadus atpakaļ daudzas suņu šķirnes izskatījās krietni vien citādāk, domājams bija arī veselīgākas. Bet progress jau nestāv uz vietas. Diemžēl, šinī gadījumā.
Bet jāsaka, ka cilvēki ir sačakarējuši arī to, no kā būtu jāpārtiek suņiem. Kā baiss piemērs ir vistas gaļa. Ļoti daudziem alerģija ir tieši no vistas gaļas. Manējai sunei tajā skaitā. Es kaut kā biju iedomājusies, ka tā tāda maigāka un foršāka gaļiņa būtu iesākumam. Bet še tev - sune iedzīvojās alerģijā. Kamēr es sapratu, ka pie vainas ir vista, pagāja vismaz mēnesis. Un es varu derēt, ka alerģija no vistas ir nevis dēļ pašas vistas gaļas, bet dēļ tā, ar ko to vistu baro, kādas drazas nogulsnējas vistas gaļā.

Felix_PS manējā neēd neko saldētu. Karstajā laikā piedāvāju pagrauzties. Dzirdēju no daudziem, ka baigi labi suns var atvēsināties karstā laikā šitādā veidā. Bet nē. Skatījās uz mani lielām acīm: un man tas būtu jāgrauž? Tā kā, laikam cik suņu, tik dažādu pieredžu.
Katram jāmeklē, kas der viņa sunim (un kas garšo arī)
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Suns need nekādu sauso barību

Postby wolf-eyes » 14 Sep 2018, 16:01

Bonny Rain wrote: Es kaut kā biju iedomājusies, ka tā tāda maigāka un foršāka gaļiņa būtu iesākumam. Bet še tev - sune iedzīvojās alerģijā. Kamēr es sapratu, ka pie vainas ir vista, pagāja vismaz mēnesis. Un es varu derēt, ka alerģija no vistas ir nevis dēļ pašas vistas gaļas, bet dēļ tā, ar ko to vistu baro, kādas drazas nogulsnējas vistas gaļā.


Tieši tā, tās vistas jau sastāv no visādiem augšanas stimulatoriem un antibiotikām un tiek barotas arī ar mākslīgu barību, tur tiešām nekas labs vnk nevar būt :(
Tirgū var nopirk eko vistu, pīļu, zosu atgriezumus- kājas, galvas, ādas, kaulus, reizēm kakliņus, spārniņus un sirdis, kuņģus - to visu, ja redzu, es tad sapērku vairumā, sasaldēju un baroju ar to, jo manējam vienam arī alerģija no tām poļu ievestajām vai lietuviešu vai pat mūsu Ķekavas vistām.
Par tītaru esmu dzirdējusi, ka tas ir ļoti jūtīgs putns un ,ja tam kkādas ne tādas vielas iedod, šis mirst nost, tāpēc itkā esot tīra gaļa... toties tāpat dzirdēts, ka var uzrauties uz gadiem gadiem saldēta tītara gaļas, tā kā ar to esmu piesardzīga, nopērku vien reizēm kakliņus, jo tie manējiem ļoooti garšo kā uzkoda.
Kas ir interesanti, ko esmu novērojusi- kad es dabūju veselu aitu, kas nomirusi no gremošanas problēmām un dārzā viņu dīrāju un dalīju, tad secināju, ka mans suns apēd vispirms iekšējo orgānu taukus, plēš un ēd arī zarnas, kā arī izēd kuņģa saturu!!! Dažādība barojot ar gaļu ir atslēgas vārds. Jo vairāk dažādas "lietas" suns dabū, jo vairāk iespēja, ka viņš salasa visu pilnu komplektu ar vajadzīgajiem vitamīniem un aminoskābēm. Un bieži vien suņi paši zina, kas viņiem trūkst, ja vien viņi tam tiek klāt un viņiem ir no kā izvēlēties.
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Re: Suns need nekādu sauso barību

Postby Felix_PS » 15 Sep 2018, 07:29

https://www.k9instinct.com/blog/satin-b ... eight-dogs
http://www.njboxers.com/satin-balls-recipe.html

Var mēģināt pagatavot Satin balls, tās ir uz liellopa gaļas bāzes un palīdz suņiem uzņemt zvaru ekspress ātrā laikā. Personīgās pieredzes nav, man suņi tik pat rijīgi, kā es pati, bet esmu lasījusi kaudzēm labas atsauksmes.
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Suns need nekādu sauso barību

Postby Oferte » 17 Sep 2018, 10:44

Man ir arī kaķis, kurš brīvi var tuvoties suņa bļodai un suns tikai noskatās. Ja sausā barība ir pie gaļas, tiek izlasīta gaļa un sausā barība paliek bļodā. Neēd arī vistas gaļu. Piektdien mēģināju ieodot arī kaut ko no iekšām, kopā ar gaļu, neēda ne gaļu ne iekšas, izmetu laukā. Ta nu es mokos. Sestdien izlēmu iebērt bļodā vienu krūzīti sauso barību un uzrīvēju diezgan daudz sieru, jo sieru suns ēd labi. Atkal tas pats - paostīja un aizgāja projām. No sestdienas nav ēdis neko, bļodu nolieku uz pusstundu gan rītā gan vakarā. Ne par ko neēd. Sunim 2 gadi. Atkal 3 dienas paliek bez ēšanas. Baidos, ka šādi eksperimentējot sabojāšu sunim veselību. Paralēli dodu vitamīnus, vitamīnu īpatnība gan tāda, ka tiem jāsatur ne vairāk, ka 7% no dienas devas, ja suns need neko arī vitamīnus nevaru iedot. Vienreiz pamēģināju iedot needušam, bija caureja.
Oferte
Baby
Baby
 
Posts: 13
Joined: 12 Sep 2018, 10:14

Re: Suns need nekādu sauso barību

Postby Oferte » 17 Sep 2018, 10:45

Suņa viena māsiņa arī tieši tāda pati.
Oferte
Baby
Baby
 
Posts: 13
Joined: 12 Sep 2018, 10:14

Re: Suns need nekādu sauso barību

Postby ash » 17 Sep 2018, 13:07

ja sagriezt gaļu mazos gabaliņos un dot par komandu pildīšanu - tāds variants nestrādā?
varbūt pamēģiniet tomēr tos subproduktus piedāvāt viegli apvārītus? būs cita smarža un konsistence no ārpuses, iekšā gaļa jēla.
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Suns need nekādu sauso barību

Postby Felix_PS » 17 Sep 2018, 13:19

Vai esat izmēģinājuši Platinum sauso barību? Tā bieži labi iet iekšā pat ļoti izvēlīgiem ņergām, jo pagatavota savādāk un smaržo īpaši kārdinoši vairumam degunu. Manam iepriekšējam sunim favorīte bija Iberico & greens. Cik atceros, bija iespējams pasūtīt paraudziņu komplektu notestēt, ko suns saka.
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Suns need nekādu sauso barību

Postby Oferte » 14 Nov 2018, 10:58

Izmēģināju 3 veidus Platinum. Vispār nepieskārās barībai. Principiāli nedevu ēst neko citu. 3 dienas suns dzīvoja neēdis.
Oferte
Baby
Baby
 
Posts: 13
Joined: 12 Sep 2018, 10:14

Next

Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests