Akita sunīši

All About Dogs

Re: Akita sunīši

Postby Pekse » 29 Mar 2010, 14:31

Unkas wrote:Tie bija Shiba-inu , manis ieteiktais variants dzīvoklī tiem kam patīk Akitas. :esmilu:

Rekā .... drīkst jautāt, kam viņi domāti? Kamanās tak tik maziņus nejūdz .. ?
User avatar
Pekse
Baby
Baby
 
Posts: 31
Joined: 05 Feb 2010, 16:48
Location: Riga

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Akita sunīši

Postby Unkas » 29 Mar 2010, 15:28

Smukumam un mīļumam, ja godīgi neesmu interesējusies kam jo man viņi neinteresē. Mani draugi ārzemēs gan tur 2 - baigi fiksie un daudz rej- bet draugi ļoti lepojas ar viņiem. Uzdāvināja man aš žurnālu ar smalku aprakstu un standartu, pāršķirstīju bet neiedziļinājos. Ja gribi varu izlasīt un te ko labu uzrakstīt.
Unkas
 

Re: Akita sunīši

Postby Pekse » 29 Mar 2010, 16:01

Unkas wrote:Smukumam un mīļumam, ja godīgi neesmu interesējusies kam jo man viņi neinteresē. Mani draugi ārzemēs gan tur 2 - baigi fiksie un daudz rej- bet draugi ļoti lepojas ar viņiem. Uzdāvināja man aš žurnālu ar smalku aprakstu un standartu, pāršķirstīju bet neiedziļinājos. Ja gribi varu izlasīt un te ko labu uzrakstīt.

ta nē, es tāpat, ziņkārīga :)
Baigās mazās laiciņas .....
User avatar
Pekse
Baby
Baby
 
Posts: 31
Joined: 05 Feb 2010, 16:48
Location: Riga

Re: Akita sunīši

Postby Korfa » 29 Mar 2010, 16:22

Es viņus dabūju pabužināt! :) Man gan kā šnauceristam prasījās pavilnu paplūkāt -nu tur tā kā spalva mainās, bet mīļi gan, nemaz nerēja, laikam tāpēc ka stress bija. :D
Korfa
Junior
Junior
 
Posts: 711
Images: 23
Joined: 13 Jan 2010, 13:58

Re: Akita sunīši

Postby Unkas » 29 Mar 2010, 17:32

Pekse, V grupa (špicveidīgie un primitīvie) , Suns domāts medībām uz putnu un maziem dzīvniekiem. Suns - kompanjons.Mūsdienās ideāls suns kompanjons tiem kam patīk Japāņu šķirnes, kas ciena intele'ģentu , uzticamu draugu. Augums skaustā - suņi 40 cm, kuces- 37 cm. Nelielā auguma dēļ ideāli piemēroti turēšanai dzīvoklī.
Ja vēl kas interesē , taisam šķirnes sadaļu un saucam, Olovo - visu pastāstīs ot i do un ar fotogrāfijām. :)
Unkas
 

Re: Akita sunīši

Postby Nemezis » 30 Mar 2010, 16:22

Pekse wrote:ai nemezis ... braucam auzās .... viss OK, priecīgu dienu!
Lai labi saimnieki mazajam akitam !


kadas auzas.. normala saruna :labipadarits: ;)
User avatar
Nemezis
Junior
Junior
 
Posts: 503
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:53
Location: Jūrmala

Re: Akita sunīši

Postby AnitaJ » 31 Mar 2010, 09:18

Uztaisiet gan sadaļu par Shiba-inu. Man te draudzene jau kādu pusgadu mocīja ar suņiem, kurus pastaigā Ziepniekkalnā satiek, bet es tā arī nekādi nesapratu par ko viņa runā. Samīlējusies līdz ausīm un beidzot bija satikusi un piegājusi paprasīt, tad no viņas teiktā sapratu, ka runa iet par Shiba-inu, bet tā saimniece īpaši laimīga nebija, jo ātri pateikusi šķirni, pat negaidot jautājumu un nikna gājusi projām :D. Draudzene tikai paspēja paprasīt, ka daudzi laikam vaicā uz to atbildējusi, ka jā :).
User avatar
AnitaJ
Puppy
Puppy
 
Posts: 414
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 14:04

Re: Akita sunīši

Postby elīna » 31 Mar 2010, 21:57

viņi te ir veseli 4 gabali! baigi forši maziņi akitas varianti, draudzīgi, vienmēr grib ar manējo spēlēties.
cilvēkam vajag suni.
User avatar
elīna
Puppy
Puppy
 
Posts: 392
Joined: 13 Jan 2010, 23:16

Re: Akita sunīši

Postby Nemezis » 31 Mar 2010, 22:35

rema wrote:viņi te ir veseli 4 gabali! baigi forši maziņi akitas varianti, draudzīgi, vienmēr grib ar manējo spēlēties.

bet manejos ljoti skali un ljoti ilgi aprej no attaluma :neparliecinats:
User avatar
Nemezis
Junior
Junior
 
Posts: 503
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:53
Location: Jūrmala

Re: Akita sunīši

Postby Aby » 01 Apr 2010, 07:58

Tiešām 4? Man likās, ka 3. Viens uzrūca Bellai, viens apošņājās un aizgāja tālāk, un viens padevās ar ķepām gaisā. Bella šo sauca, sauca spēlēties, bet nekā...
Aby
Baby
Baby
 
Posts: 79
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:44
Location: Rīga, Z-kalns

Re: Akita sunīši

Postby AnitaJ » 01 Apr 2010, 08:07

Es arī sapratu, ka četri esot - divi pieaugušie un divi viņu pēcnācēji. Vēl viņiem esot divi Krievu kurti. Manai draudzenei ir mopsene :).
User avatar
AnitaJ
Puppy
Puppy
 
Posts: 414
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 14:04

Re: Akita sunīši

Postby elīna » 01 Apr 2010, 13:04

ir, ir 4gb! vakarrīt saskaitīju!
cilvēkam vajag suni.
User avatar
elīna
Puppy
Puppy
 
Posts: 392
Joined: 13 Jan 2010, 23:16

Previous

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests