It is currently 07 Aug 2020, 05:05

All times are UTC + 2 hours
Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 
Author Message
 Post subject: Raudošā dāmīte
PostPosted: 29 Nov 2018, 12:07 
Offline
Baby
Baby

Joined: 29 Nov 2018, 11:31
Posts: 1
Labdien. Izlasīju vairākus rakstus par un ap kucēniem kas kā. Bet tā arī līdz galam neatradu īsti meklēto tādēļ rakstu konkrēti (ceru ka pareizā vietā). Ja kaut kas ne tā administrācija droši izdzēsiet.
Tātad man ir apmēram 2 mēnešus veca kucīte. Jauktenīte nav precīzi zināms kas par šķirnēm jo māte pie klīda būdama grūsna. Māte izskatās pēc smilšu krāsas takša ar garām kājām... (Tā stāstīja mātes saimnieki no kā paņēmam kucīti)
Ir Novembra beigas ārā auksts. Kucīte ir maziņa īsas spalvas uz vēderiņa vispār spalvu nav. Ārā negribas mācīt iet pagaidām. Un pirmā pote tik nākošo nedēļ būs. Jautājums ir tāds- Kā iemācīt uz paladziņa nokārtoties un gulēt savā vietā?
Ļoti raud ja neņem blakus gultā. Gultā nav sunim jāguļ. Bet viņa var no vietas ilgi raudāt kamēr panāk savu. Dzīvoju dzīvokli tādēļ negribas lai kaimiņi sūdzas, nākas ņemt gultā naktī. Pa dienu kaut kā var pierunāt gulēt uz zemes bet ne savā vietā.
Nokārtojas ar kur pagadās lai gan ir paladziņš. Pēc ēšanas, rotaļām, gulēšanas lieku uz paladziņu lai dara savas lietas bet viņa laižas prom. Un kā aizveru aci jau izdarījusi savu lietu kur nevajag.
Uztrauc tas ka viņu kā ierobežo vai netiek gultā skaļi raud un var traucēt kaimiņiem. Tādēļ nezinu kā rīkoties lai tiktu ar šo visu galā.
Ceru ka kāds var padalīties ar padomu.


Share on Facebook Share on Twitter
Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group