Šnauceri / Schnauzers

Dog Breeds

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby BaibaB » 18 Jan 2010, 12:39

nu es ceru :) paļaujos uz šnauceru veselo saprātu.
es jau rīkojos kā pēc grāmatas: vispirms Robi samīļoju, tad Eniju, tad Taru. Robim stāstu, ka viņš ir vislabākais un mīļākais. Enijai saku, ka nav tādas otras, kāda ir viņa. Taru viņa pati močī, ka maz neliekas, es tikai iejaucos, kad tas izskatās pārāk sadistiski pat priekš šnaucera. mazais žipčiks ielien tur, kur pārējie netiek, bet viņa ir tik ziņkārīga un komunikabla, ka drīz lien ārā, tad Enija šo atkal ņem aiz čupra, bet šī ar mazajiem piena zobiņiem šai pakaklē... nemaz neļaujas tā vienkārši apēsties. :lol:
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby Lexy » 18 Jan 2010, 12:50

Baib, izklausās pat ļoti pa jautro :) Garlaicīgi nav. Un kā tas vispār notikās, ka tu pēkšņi tiki pie Taras?
User avatar
Lexy
Baby
Baby
 
Posts: 48
Joined: 17 Jan 2010, 22:58

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby otawa » 18 Jan 2010, 12:56

Mjā, šnauceristi tikpat aktīvi kā viņu šņaukas! :) Varu paspēt visu izlasīt, bet uzrakstīt nē....
Sveicieni visiem, kurus var apsveikt, prieks par mūsu (pašu un suņu) daudzumu un aktivitātēm.

Vēl joprojām apbrīnas vērta man liekas cilvēku uzņēmība uzņemties atbildību par vairāku suņu dzīvēm, bet nu malači!!!! :)

Par mums.
Sākam iedzīvoties. Dora ir reizē mīļa un stipra meitene. Lēnām iepazīstam pasauli. Sākumā drebēja un stājās pie katra trokšņa, tagad jau mašīnas laiž garām mierīgi (nestājas, izdzirdot), tantes -uķi, puķi gan ir kašmars. Ja cilvēks nāk, Dora apstājas, cilvēks mierīgi paiet garām, Dora turpina ceļu. Ja sāk uzmākties - tad Dora stāv un božās. īpaša kategorija ir cilvēki garos mēteļos. Tos mēģina apriet. Neļauju. Turpināšu pēc mirkļa.
User avatar
otawa
Puppy
Puppy
 
Posts: 366
Joined: 13 Jan 2010, 17:26

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby otawa » 18 Jan 2010, 13:13

Nu tad tālāk. Man un vīram ārā pakaļ staigā gandrīz papēžos ieķērusies, laikam bail pazust. Pavadā iet tīri labi, tikai, ja sadomājusi stāvēt, tad dusmojas, ja pavelku un aicinu. Tad stāvam un es saucu, kamēr nāk. Nepatīk man stīvēšanās. "Dora, nāc" un "skrienam" - zin tīri labi, kas jādara.:) Ārā ejam un istabā kaut ko sadara tik, ja saimnieki par slinku un mīcās pārāk ilgi , tagad divas dienas māja bija tīra. Vēl nav sanācis ilgāk kā 3 stundas vienai pabūt, tad redzēs, ko darīs. Ēšana nav pirmajā vietā. Laikam labi saprot, ka var pasaulē dabūt arī kaut ko garšīgāku par sauso barību, bet esmu mājās stingrā, kas pagaidām īpaši neļauj dot gardumus no sava galda, tad pa dienu kādus 50- 100 g sausās apēd. Ar biezpienu labāk...:D
Kā jau paredzēju, manu vismazāko - maigo bērnu neuztver īpaši nopietni. Lielākā meitene tiek galā bez problēmām. I ārā izved, i paspēlējas, i pabaro, i sarās, ja vajag. Bet nu mācu.
User avatar
otawa
Puppy
Puppy
 
Posts: 366
Joined: 13 Jan 2010, 17:26

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby otawa » 18 Jan 2010, 13:26

Nakti guļ blakus mūsu gultai. Dikti jau gribētu arī gultā, bet nevar ielekt. Tad nu paīd sekundes 30 un liekas gulēt savā. Noguļ apmēram 7 stundas. Paldies Dievam, pagaidām sausumā un klusumā.Nekrāc, nešņāc un neelso ( parunājos ar dažiem citu šķirņu pārstāvjiem, vienai tantei tās bija lielas bēdas, ka suns krāc un diezgan spēcīgi) :)
Pamazām sāk parādīt savu terjerisko, aktīvo žurkuķērāja dabu. Izstaigājas ārā un tad mājās uznāk lielie prieki skriet un plosīties. Vai nu tāpēc, ka beidzot siltumā tiek, vai prāts uzbudinājies no visa jaunā... nezinu. :)
Vispār meitene ir interesanta. :) Kad guļ, atgādina kaķi.
Sastapa mammas kaķi , bet tur bija abpusēja vienaldzība. Gulēja blakus bez emocijām.
Apmēram tā mums iet ;)
User avatar
otawa
Puppy
Puppy
 
Posts: 366
Joined: 13 Jan 2010, 17:26

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby dresetajs » 18 Jan 2010, 13:33

BaibaB wrote:ja kucēm vecuma starpība ir nepilns gads, 10 mēneši, es ļoti ceru, ka viņas sevi uztvers kā vienaudzes un māsas...


Tiešam tu tam tici? Pēc prakses ar kobeliem drizāk skatas ka uz konkurenta uz barveda amatu...
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby BaibaB » 18 Jan 2010, 14:20

dresetajs wrote:
BaibaB wrote:ja kucēm vecuma starpība ir nepilns gads, 10 mēneši, es ļoti ceru, ka viņas sevi uztvers kā vienaudzes un māsas...


Tiešam tu tam tici? Pēc prakses ar kobeliem drizāk skatas ka uz konkurenta uz barveda amatu...

nja, taisnība. māsas vai nemāsas, ar laiku viena no viņām būs galvenā.
abas ir šerpas , par sevi māk pastāvēt... par šo momentu es taisni laicīgi baidos - kad Tara sāks apstrīdēt Enijas vadošo pozīciju. jeb kā tas notiek? Enija vienmēr būs automātiski vecākā un galvenā, jeb Tarai ir iespējas izcīnīt augstāku pozīciju? un tā izcīnīšana tad notiks vārda tiešā nozīmē? :cry:
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby BaibaB » 18 Jan 2010, 14:26

Lexy, īstais suns vienmēr pats atnāk, nu tā tas ar mani vienmēr notiek. Tara arī vienkārši pati ieradās ;)
otawa, nu re, šnaucerbērns iedzīvojies ļoti labi. par kaķi gan brīnos, manējiem tik padod, klups virsū, tā ka Tev ir savā ziņā palaimējies, jo nepastāv iespēja, ka kāds trakais viņu saskrāpē.
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby dresetajs » 18 Jan 2010, 15:56

BaibaB wrote:nja, taisnība. māsas vai nemāsas, ar laiku viena no viņām būs galvenā.
abas ir šerpas , par sevi māk pastāvēt... par šo momentu es taisni laicīgi baidos - kad Tara sāks apstrīdēt Enijas vadošo pozīciju. jeb kā tas notiek? Enija vienmēr būs automātiski vecākā un galvenā, jeb Tarai ir iespējas izcīnīt augstāku pozīciju? un tā izcīnīšana tad notiks vārda tiešā nozīmē? :cry:


Vienmēr automatiski galvēnai jābūt... TEV! :mrgreen: TU lemsi, kā uzvesties taviem šnauceriem. Ja tā būs + papildu uzturēsi hierarhiju suņu barā, tad arī kucēm nebūs jāskaidro attiecības ;)
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby Siemens » 18 Jan 2010, 16:18

Es ar nezinu, kā ar miteļiem. Manas kuces, neskatoties uz Zifītes kašķīgo raksturu, sadzīvo ļoti labi. I kucēnus kopā audzināja - Chilli, pati sīka vēl būdama, gāja viņus "barot", es viņu dzenāju no turienes, a Zifīte neko neteica. Nekādas cīņas par ietekmi neesmu novērojusi vispār. Dauzās kopā, guļ kopā, ēd blakus, viena otras bļodā nelien - nedrīkst. Vienīgi veco Gasperu abas abižo, bet arī tajās attiecībās nevar pateikt, ka viņas dominē. Chilli, ar kaujas saucieniem, metas Gasperam bārdā, ja viņš bez uzaicinājuma nāk istabā, Zifī tieši tā pat metas viņam virsū, ja Gaspers purnu pārāk tuvu virtuves galdam pielicis, abas ar lielu prieku iet pavārtīties pa Gaspera sedziņu un viņš tad guļ uz grīdas. Bet ja Gaspers guļ kādā šaurākā vietiņā, kuces viņam garām neiet, stāv un gaida, kad Gaspers piecelsies, paies maliņā, kad atnākam mājās notiek pie Gaspera pielaizīšanās rituāls.
Siemens
Puppy
Puppy
 
Posts: 272
Joined: 13 Jan 2010, 16:31

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby otawa » 18 Jan 2010, 18:42

Korfa wrote:kā laiks skrien, un tā ceturtdiena ir tiiiik tuvu...

Kas būs ceturtdien? :roll:
User avatar
otawa
Puppy
Puppy
 
Posts: 366
Joined: 13 Jan 2010, 17:26

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby Korfa » 18 Jan 2010, 19:00

darbss.... weeeee....
Korfa
Junior
Junior
 
Posts: 711
Images: 23
Joined: 13 Jan 2010, 13:58

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby arabs » 18 Jan 2010, 20:07

pateicoties Ezhukam tikko uzzinaju par sho forumu, nav isti laika visu parlasiit, bet ieraudziiju teikumus, un dazhus paziistamus un interesantus burtus, ka BibaB ir vel viens shnaucers???????????????????????????????????????? :shock: Apsveicu! :lol:
User avatar
arabs
Baby
Baby
 
Posts: 67
Joined: 18 Jan 2010, 20:04

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby Korfa » 18 Jan 2010, 20:28

aga, arabs, tagad mēs vienīgās pilnīgas atpalicējas, aa nu jaa, vel otawa :D
Korfa
Junior
Junior
 
Posts: 711
Images: 23
Joined: 13 Jan 2010, 13:58

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby otawa » 18 Jan 2010, 20:35

Korfa wrote:aga, arabs, tagad mēs vienīgās pilnīgas atpalicējas, aa nu jaa, vel otawa :D

Šodien mana jaunkundze jau zeķes zog. Ir iedzīvojusies. :D Man laikam kādam laikam šitās pietiks. Un, ja vēl jāizvēlas starp suni un vīrieti, laikam tomēr vīrieti.... :roll: priekam man pietiek viena suņa ;)
User avatar
otawa
Puppy
Puppy
 
Posts: 366
Joined: 13 Jan 2010, 17:26

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby Korfa » 18 Jan 2010, 21:01

otawa, nu par šo mums domas sakrīt. Lai gan ja nav jēdzīga vīrieša, tad labāk suni :D
Korfa
Junior
Junior
 
Posts: 711
Images: 23
Joined: 13 Jan 2010, 13:58

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby arabs » 18 Jan 2010, 21:04

Apsveicu Otawu arii ;)

a es aizvakar sagriezu zirgam rupjmaizes kukulišus tādas strēmelites un noliku savā istabā zem radiatora žāvēties, lai vēlāk būtu gardumi, ko dot par labi paveikto. Atbraucu vakar mājās, vecāki man stāsta, ka viņi atnākuši mājās un visa māja ir maizes strēmelitēs, tās strēmelites esot pilnigi VISUR (nu tomēr ne viens maizes kukulitis sagriezts :lol: ), i pilns divans un zem galdiem, visās istabās un virtuvē, Leilas midzeni utt utt utt. Daži iegrauzti :twisted: Neko, savākuši visu, un aiznesa atpaklj. Šorit kā atvēru durvis savā istabā, tā Leila atkal zogas pie maizes, es tikai norpasu: "Leila, ko tu taisies darit?" :geek: Suns neatskatoties uzmet kūkumu un amuguriski atkāpjas un tad palūr savu skatienu: "Es jau neko! es tikai gribēju paskatities" :oops:
User avatar
arabs
Baby
Baby
 
Posts: 67
Joined: 18 Jan 2010, 20:04

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby Siemens » 18 Jan 2010, 22:50

Nu nejau vienmēr vajag izvēlēties vēl kādu jaunu suni paņemt, vai to pašu veco vīrieti atstāt... dažreiz vienkārši vajag lielāku gultu nopirkt un tad arī vīrietim vietas pietiek :mrgreen:
Siemens
Puppy
Puppy
 
Posts: 272
Joined: 13 Jan 2010, 16:31

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby arabs » 18 Jan 2010, 23:29

nu vāks, nekādas intimās dzives :twisted: Suņiem savu gultu! vai suņiem atdot savu, a sev nopirkt jaunu :)

PS, tūlit es dabūšu pa muti, es jūtu :mrgreen:
User avatar
arabs
Baby
Baby
 
Posts: 67
Joined: 18 Jan 2010, 20:04

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby dresetajs » 19 Jan 2010, 07:31

16.01 в Литве состоялся тренировочный день. Один из участнивок- Лена и молодая ризеншнауцер Кармен (фото и рассказ Ани):
знакомятся по-ближе с чудо-ямой и жертвой в ней же.
Image
Image

Знакомство с контейнерами:
Image
Веселушки и облайка там же:
Image

Знакомство ( с точки зрения ПСС) с жилым помещением:
Image
Вы не подумайте ничего плохого! Статисту вовсе не плохо! Это игры! :D
Image
Сие действо так же есть и на видео, будет позже ;) Кармен ТАК понравилось играть с Дайной, что облайку она делала и без игрушек и без еды! :D
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 20 guests

cron