Vai būtu jāuzmanās no piena zagļiem?

All About Dogs

Vai būtu jāuzmanās no piena zagļiem?

Postby Konsuella » 23 Apr 2010, 10:09

Mūsu mājās jaunumi, Moka gaida savu otro metienu, tas ir jauki, taču mūsu mājās notiek savādas lietas, kas liek man aizdomāties. Man mājās ir divas kaķenes, abas sterilizētas. Simba, kuru Moka izglāba no drošas nāves un Taira. Abas kaķenes ir ievākušās Mokas guļvietā, ( aizgaldiņš, kurš jau sagavots, lai Moka varētu aprast ). Vienu dienu, kad runājām ar paziņu par Mokas lielo brīdi, es viņai izstāstīju par kaķenēm, kuras ne no šā, ne no tā.. ir pārvākušās uz dzīvi pie Mokas.....viņa man saka, lai mēs uzmanoties, jo var gadīties, ka abas draudzenes jūt pieniņa smaržu un grib to nogaršot. Vakar novēroju, ka Moka mazgā Tairu! :soks: Vai tas maz ir iespējams?
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Vai būtu jāuzmanās no piena zagļiem?

Postby Sisija » 23 Apr 2010, 10:32

Ir, ir iespējams :jaa: . Kaķenes labprāt nogaršos pieniņu, ja vien viņām būs tāda iespēja. Tā manta tak ir tik garšīga un veselīga :hih: . Mana kaķene kurai tagad ir jau 5 gadi , reizi pa reizei piesūcās pie iepriekšējās sunenes (kura nu jau citos medību laukos ;( ) pupa kaut gan sune bija sterilizēta un piena nekad tajos pupos nebija bijis. Tik interesanti izskatījās, kad kaķene ar tādu labsajūtu sūca to pupu, murrāja un ar ķepiņām masēja pupu, nu gluži kā mazs kucēns vai kaķēns :esmilu: un sunei pret to arī nebija nekādu iebildumu, tādēļ ļāvu lai meitenes izklaidējas. Bet visinteresantākais ir tas, ka tagad, kad mājās kucēns (nu jau 10 mēnešu veca jaunkundze), kaķene ir atklājusi, ka izrādās arī šim sunim ir pupi :hih: un tos arī reizi pa reizei var pasūkāt. Nevienai pusei iebildumu nav, abas ir apmierinātas. Pirmoreiz Laxmi gan tā dīvaini pētīja, ko kaķene tur dara... :neparliecinats:
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Vai būtu jāuzmanās no piena zagļiem?

Postby murkata » 23 Apr 2010, 10:34

nu normāli, mātes instinkts jau strādā (kaķenes tak tiek mazgātas) :)
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: Vai būtu jāuzmanās no piena zagļiem?

Postby Konsuella » 23 Apr 2010, 10:42

Paldies, meitenes, ka padalījāties ar savu pieredzi, tagad saprotu, ka ar steigu kaķenes jāmet ārā uz balkona...bez tam vēl, man likās aizdomīgi lieli pupiņi Mokai, manuprāt, tādiem vēl nevajadzētu būt, jo līdz lielajam brīdim vēl vismaz trīs nedēļas.
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: Vai būtu jāuzmanās no piena zagļiem?

Postby Laura » 23 Apr 2010, 10:45

Mūsu mājā savulaik šādi izklaidējās kastrēts runcis ar manu Gariku, lai gan pupiņi tur tādi...nekādi un ne par kādu pienu arī pat runas nevar būt.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Vai būtu jāuzmanās no piena zagļiem?

Postby Konsuella » 23 Apr 2010, 10:50

Laura wrote:Mūsu mājā savulaik šādi izklaidējās kastrēts runcis ar manu Gariku, lai gan pupiņi tur tādi...nekādi un ne par kādu pienu arī pat runas nevar būt.


Neko jau jaunumi....izrādās, ka manas kaķu meitenes paēdušas būdamas vēl meklē izklaides... :hih: Nu ko, rītā pielikšu punktu meiteņu izklaidēm. :pagalvu:
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: Vai būtu jāuzmanās no piena zagļiem?

Postby Laura » 23 Apr 2010, 12:16

Te ilustrācija. Kaķis gan vēl mazs, bet viņš šādi darbojās katru vakaru arī pieaudzis būdams. Maigi izsakoties, manam sunim spalva uz vēdera bija "nedaudz" samačkāta...
Image
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Vai būtu jāuzmanās no piena zagļiem?

Postby Konsuella » 23 Apr 2010, 12:20

Laura wrote:Te ilustrācija. Kaķis gan vēl mazs, bet viņš šādi darbojās katru vakaru arī pieaudzis būdams. Maigi izsakoties, manam sunim spalva uz vēdera bija "nedaudz" samačkāta...
Image


Forša bilde! :hih:
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: Vai būtu jāuzmanās no piena zagļiem?

Postby Kriste » 23 Apr 2010, 12:41

Maniem senčiem ir divi runči - tēvs un dēls... un Lauras bildē redzamais skats ir katru vakaru sastopams senču mājā, kur dēls "atslauc" tēvu! :hih: Un abi tad ir laimīgi un relaksējušies!
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Vai būtu jāuzmanās no piena zagļiem?

Postby Rotija » 23 Apr 2010, 12:48

Ujjj,man šis netikums traki nepatīk. :aknee: Vecajai kaķenei bija. Zīda visu mūžu. Nez,vai tiesa,bet sen atpakaļ kāds teica,ka tas zīšanas refleks paliek,ja agri no mammas atņemts kaķēns. Mūsējā tāda bija. :(
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Vai būtu jāuzmanās no piena zagļiem?

Postby link » 23 Apr 2010, 12:51

ROTIJA wrote:Ujjj,man šis netikums traki nepatīk. :aknee:

+1
Es seszhu, lasu un domaju, vai es viena tada? :neparliecinats:
link
 

Re: Vai būtu jāuzmanās no piena zagļiem?

Postby Laura » 23 Apr 2010, 12:53

Man gan tīri labi patika kaķis uzmanību neprasa, sunim vēderiņš pakasīts un vēl tā murrāšana...
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Vai būtu jāuzmanās no piena zagļiem?

Postby ewita » 23 Apr 2010, 12:53

link wrote:
ROTIJA wrote:Ujjj,man šis netikums traki nepatīk. :aknee:

+1
Es seszhu, lasu un domaju, vai es viena tada? :neparliecinats:

:par: man arī ,nu ļoti neiet pie dūšas
Image
User avatar
ewita
Puppy
Puppy
 
Posts: 364
Joined: 15 Jan 2010, 12:26
Location: LV

Re: Vai būtu jāuzmanās no piena zagļiem?

Postby Greylove » 23 Apr 2010, 12:55

Es ieraugot topika nosaukumu cerēju, ka būs tēmas turpinājums un sūdzības par šo:
Viņš man veinu rītu mājas atstiepa pilnu 2 litru plastmasas piena pudeli ar uzrakstu "Ķekavas Avots"... :hih: kur ņēma..nav ne jausmas... :viltigs: neviens sūdzēties nenāca..
/no KR štābiņa/
:kanepe:
Image
http://www.beckettelf.com
Njuse un apvienotā melnā-šokolādes komanda
User avatar
Greylove
Junior
Junior
 
Posts: 624
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Riga, Čiekurkalns

Re: Vai būtu jāuzmanās no piena zagļiem?

Postby Rotija » 23 Apr 2010, 12:58

Brrr,kaķis tur ņemās,zīš,murrā kā traks. Brr....mūsējā parasti kkur siltos palagos vai segās šito pasāka,jo cita četrkājainā iekšā tajā laikā nebija,kas dzīvo.Tad palags slapjšs,nosiekalots. Nu,nē,mūsmājās šitās lietas netika atļautas. :noliedz:
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Vai būtu jāuzmanās no piena zagļiem?

Postby lauva » 23 Apr 2010, 13:01

:huh: man pirmā dzirdēšana par šitādām lietām.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Vai būtu jāuzmanās no piena zagļiem?

Postby Sisija » 23 Apr 2010, 13:28

ROTIJA wrote: Nez,vai tiesa,bet sen atpakaļ kāds teica,ka tas zīšanas refleks paliek,ja agri no mammas atņemts kaķēns. Mūsējā tāda bija. :(

Domāju, ka diez vai tur ir tiešs sakars, mūsu kaķene pie mammas pēc visiem likumiem līdz 12 nedēļu vecumam nodzīvoja.
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Vai būtu jāuzmanās no piena zagļiem?

Postby Zuks » 23 Apr 2010, 13:51

Manam kaķim ļoti "garšo" sasvīdušas kreklu paduses - vīrs noliek uz mazgāšanos kreklu a kaķis kļāt un ņemas kā negudrs. :ninja:
Zuks
Junior
Junior
 
Posts: 619
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:29
Location: Salspils; Salspils novads

Re: Vai būtu jāuzmanās no piena zagļiem?

Postby madzhy » 23 Apr 2010, 16:39

Mums arī līdzīga situācija bija, mazs kaķēns zīda 2gadīgu kobeli. :soks: Kaķēns murrādams ņēmās un suns arī neiebilda.. Bet es arī īpaši neļāvu, jo man tas likās kaut kā .. perversi, vai? :ko: No sākuma likās- wtf?! zināmā mērā uzjautrinoši, bet kad tas regulāri atkārtojās, kļuva kaitinoši, jo tā tomēr nav norma. Pieņemu, ka mazajam pašā sākumā pietrūka mammas un tā viņš radīja mierinājuma sajūtu, bet vēlāk toč vairāk neļāvu līst klāt.
Lūk, vizualizācija :kanepe: :
http://www.youtube.com/madzhy#p/a/u/1/bwQQJPs0_5E
I named my dog Stay so I can say, "Come here, Stay. Come here, Stay." (Steven Wright)
User avatar
madzhy
Junior
Junior
 
Posts: 605
Images: 20
Joined: 13 Jan 2010, 12:51
Location: LV

Re: Vai būtu jāuzmanās no piena zagļiem?

Postby Barbariisha » 23 Apr 2010, 20:24

Es ar esmu dzirdējusi, ka saka, ja pārāk agri kaķēnu noņem no mātes, tad viņi tā dara.
Mammas runcītim arī šitas niķis, zīž segu, bet parasti to dara vakarā un pavisam īsu brīdi, tāpēc nevienam tas neliekas nekas īpašs. Nevienu citu mājas runci nav mēģinājis izstrādāt tādu triku. Vienreiz pamēģināja ar kaķeni, kura nebija viņa mamma, tad nu mazais tā atrāvās, ka maz nelikās, laikam kaķene pārmācīja, ka uz citiem šo joku mēģināt nevajag! :hih:
Image
Barbariisha
Puppy
Puppy
 
Posts: 241
Joined: 20 Jan 2010, 11:03

Next

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests