Radiosētas suņiem.

Miscellaneous

Radiosētas suņiem.

Postby rikija » 25 Apr 2010, 18:02

Cik efektīgas ir radiosētas suņiem? Pašai ir 7 gadus vecs vilkas sugas suns, kurš izdomā visādos veidos tikt ārā no savas teritorijas. Iedomājamies par radiosētu, bet gribētu dzirdēt citu viedokli, vai ir kāds labums no viņas. :kucens: Kur var iegādāties, un cik aptuveni maksā. :)
User avatar
rikija
Baby
Baby
 
Posts: 65
Joined: 23 Jan 2010, 15:59
Location: LIEPĀJA

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Radiosētas suņiem.

Postby energy » 25 Apr 2010, 19:22

Pieredze nav, bet vari paskatīties www.xnet.lv. Varbūt, ka ir arī labāki piedāvajumi, jo xnet nav lētakais veikals.
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Radiosētas suņiem.

Postby Eklēriņš » 26 Apr 2010, 09:05

Noteikti ir kārtīgi jāapdomā, ko ar šo sētu grib panākt, kāds tai būs mērķis. Man reiz bija saruna ar bīgla kucēna īpašniekiem arī par šo pašu sētu. Viņiem esot teritorija it kā nožogota, bet viena mala tā kā tomēr vaļā un tad jautājums bija vai šī radiosēta noturēs suni viņa teritorijā. Pieminēšu, ka runa ir par kucīti. Labi, pašu kucīti varbūt arī noturēs, bet divreiz gadā, kad viņa meklēsies, tad pašu kucīti radiosēta teritorijā noturēs, bet apkārtnes kobeļus nu nekādi neaizkavēs ieiet viņu teritorijā un sarūpēt lielu pārsteigumu kucītes īpašniekiem! :parojas: :soks: Par šādu aspektu arī derētu padomāt! ;)
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Radiosētas suņiem.

Postby FANE » 26 Apr 2010, 09:39

http://www.radioseta.lv/lv/piedavajums/radiosetas/
No manu draugu pieredzes - kaukāzieši iet cauri acis nemirkšķinādami.
User avatar
FANE
Junior
Junior
 
Posts: 823
Joined: 14 Jan 2010, 11:26
Location: Jūrmala

Re: Radiosētas suņiem.

Postby čība » 05 May 2010, 09:35

Mums ir radiosēta. Nu VAS leca pa gaisu kaukdama... bet toties kā uzlabojās paklausība! Tagad viņa zina, ka mana acs ir visur :velnins:
Un teritoriju ļoti labi zina. Tagad gan kaut kur saplīsis vads, bet suns ļoti labi visu atceras.
Ar VASu problēma bija pārlieku liela sargāšana, no teritorijas prom negāja arī bez setas. Mums tāda lieta, ka cauri teritorijai ir koplietošanas ceļs un tad kaimiņi ar bailēm gāja :hih: Tāpēc, kad nevaram pievērst 100% acis sunei, likām īpašo kakla siksnu - ļoti labi pazīst ar kuru siksnu iet staigāt, ar kuru dzīvo ikdienā un ar kuru sargā māju.

Būs gan laikam tā sēta jāsataisa, jo sīkais kokeris nu nepazīst savu teritoriju, ja VASam es ļoti labi iemācīju robežas (līdz 2m precizitātei), tad kokeris iet, kur acis rāda. VAS nekad nebrien kaimiņu dārzā, iet smuki gar malu tikai mūsu robežās, a sīkais :aizsvilstas: jāvāķī pa kaimiņu dobēm...
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Radiosētas suņiem.

Postby Eta » 05 May 2010, 14:38

Taa kaa tas nav leetais prieks, iesaku paskatiities ebay, ja nu izdomaa njemt :) Es te vienu briidi skatiijos, nu gluzhi ne radioseetu :) tad atradu PRECIIZI taas pashas firmas razhotu preci ar piegaadi uz LV pa briivu un 4x leetaak :)
Pati suutiit nepasuutiiju, bet taa taada fakta konstataacija.. ;)
Eta
Puppy
Puppy
 
Posts: 243
Joined: 13 Jan 2010, 14:28
Location: Bauska

Re: Radiosētas suņiem.

Postby Torijs » 05 May 2010, 19:34

Man garāžā stāv tā radiosēta jau gadus 2. Pirku savam VASam, kurš bija pasācis lēkāt pāri žogam. Taču nolēmu vispirms izmēģināt uz sevi...apliku ap roku un piegāju pie žoga....spiedziens bija dzirdams, droši vien, pa pus pilsētu. Tā arī ne reizi savam puikam neesmu uzlikusi to verķi uz kakla. Saprotu, ka sunim jau cits sāpju slieksnis un vēl "izolējošais materiāls"-kažoks pa vidu, bet, vienalga... :noliedz:
Image
User avatar
Torijs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1143
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 18:21
Location: Kurzeme

Re: Radiosētas suņiem.

Postby čība » 05 May 2010, 21:03

Torij... kas tev par zvēru (t.i. radiosētas zvēru)?
Mēs VASam liekam uz vājāko, nu sitiens jūtams, bet nav tik briesmīgs (kliedziens nebija, siksnu gan izmetu no rokām).
Sunim ir vairāk šoks nekā sāpes.

Mums vienkārši citas iespējas nav - suns ienīst voljēru un raud caurām dienām, tad jau piesieta labāk jūtas. Pret to savukārt iebilstu es. Sētu neviens necels, jo tas ierobežo teritoriju (pa vidu teritorijai ir koplietošanas ceļš ar kaimiņiem). Radiosēta mums bija perfekts risinājums, kuru vēl pie tam jau gadu neesam lietojuši...

Torij, daudzi meklē radiosētu, ja nelieto un neplāno lietot, neplāno pārdot?
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Radiosētas suņiem.

Postby Torijs » 05 May 2010, 21:42

Pirku it kā to krutāko. kaut kāda Super, ~ 190,-ls
Tur jau tā lieta, ka suns nepateiks-viņam ir šoks vai sāp. Vismaz mani tas trieciens "nošokēja līdz sāpēm" :jautri: Un apmācības periodā praktiski visu laiku jāstaigā kopā pa sētu ar suni, nevar tak palaist vienu, lai tik vazājas un "šokējas".
Protams, ka varu pārdot par lētām naudiņām, vīrs vēl piepirka un pagarināja to vadu, lai var lielāku platību apjozt.
Ak, vells, nospiedu PM nevis quote.
Image
User avatar
Torijs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1143
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 18:21
Location: Kurzeme

Re: Radiosētas suņiem.

Postby ajame » 05 May 2010, 23:52

Mums arī ir radiosēta. Norobežojam dobes un daļu pagalma no vecāku suncenes. Efekts labs. Pāris reizes bija aste kājstarpē iežmiegta, bet tagad pat bez tās kaklasiksnas ļoti uzmanās.
Sākumā vajag saspraust arī tos baltos karodziņus, lai suns zin, vēlāk jau var noņemt.
User avatar
ajame
Puppy
Puppy
 
Posts: 450
Joined: 03 Mar 2010, 23:36
Location: Tukums

Re: Radiosētas suņiem.

Postby k_i_k_a » 30 Nov 2010, 17:15

Sveiki! Jautājums cilvēkiem, kuriem ir iegādāta radiosēta, bet pašlaik nav lietošanā....
varbūt ir kāda iespēja sarunāt un uz kadu mēnesi-pusotru tā teikt izīrēt par kādu naudas summiņu, jo negribas uzreiz pirkt, ja nu kucei no tās sētas ne silts ne auksts, būs par velti izsviesta liela nauda, apmācīt un paskatīties kā mums ies...
User avatar
k_i_k_a
Baby
Baby
 
Posts: 61
Images: 27
Joined: 04 Sep 2010, 18:15

Re: Radiosētas suņiem.

Postby Torijs » 30 Nov 2010, 18:05

Kādu nu tur naudiņu, izmēģināt iedošu tāpat, tikai tad jābrauc uz Saldu pakaļ. Kādai šķirnei? Pāris vidējo šķirņu īpašniekus jau esmu atrunājusi no izmēģināšanas :hih:
Image
User avatar
Torijs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1143
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 18:21
Location: Kurzeme

Re: Radiosētas suņiem.

Postby k_i_k_a » 30 Nov 2010, 21:28

Torijs wrote:Kādu nu tur naudiņu, izmēģināt iedošu tāpat, tikai tad jābrauc uz Saldu pakaļ. Kādai šķirnei? Pāris vidējo šķirņu īpašniekus jau esmu atrunājusi no izmēģināšanas :hih:

Šķirne kucītei gan nav nekāda (mamma - Vācu aitu + kaukāzietis, tēvs - nezināms).
Vienam cilvēkam jau zvanīju un jautāju par šo, viņš atbildēja, ko no savas pieredzes saka, ka šādam lielam sunim iesaka nevis parasto bet super radiosētu...

Lauku māja, sētas riņķī nav, kā palaiž no ķēdes vaļā, tā prom pie kaimiņu sunēm. Protams kaimiņi īpaši nepriecājas un pašiem jau arī nepatīk ka šitā vazājas.Žēl arī šajā aukstajā laikā turēt pie ķēdes, tas jau būtu labākais variants, ka būt tā sava teritorija kur dzīvoties.

Vai tas vads zemē obligāti jāierok? cik lasīju par tām radiosētām, tad tas tik tāds ainaviskais jautājums?Un cik viņš jums ir garš?

Rīt pajautāšu ko vecāki saka par braukšanu, jo labs gabaliņš sanāk, dzīvojam Limbažu pusē...bet ja jūs sakat, ka tāpat esiet ar mieru iedos, tad brauciens varētu būt tā vērts....
Ja labi viss sanāks, vai būtu ar mieru pēc man pardot?
User avatar
k_i_k_a
Baby
Baby
 
Posts: 61
Images: 27
Joined: 04 Sep 2010, 18:15

Re: Radiosētas suņiem.

Postby Torijs » 30 Nov 2010, 22:04

Man arī ir tas Super modelis.
Vads nav obligāti zemē jārok, kā pašiem ērtāk. Ir vietas, kur jārok, ir vietas, kur pie ēku sienām piestiprinājām un ar to arī viss beidzās. :)
Limbaži-Saldus diezgan tāls tas gabals...varētu līdz Rīgai nosūtīt, lai nav tik tālu jābrauc.
Protams, ja derēs, varēsiet atpirkt par lētu naudiņu-tāpat stāv bez pielietojuma.
Detaļās uz PM ;)
Image
User avatar
Torijs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1143
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 18:21
Location: Kurzeme

Re: Radiosētas suņiem.

Postby k_i_k_a » 30 Nov 2010, 22:27

Torijs wrote:Man arī ir tas Super modelis.
Vads nav obligāti zemē jārok, kā pašiem ērtāk. Ir vietas, kur jārok, ir vietas, kur pie ēku sienām piestiprinājām un ar to arī viss beidzās. :)
Limbaži-Saldus diezgan tāls tas gabals...varētu līdz Rīgai nosūtīt, lai nav tik tālu jābrauc.
Protams, ja derēs, varēsiet atpirkt par lētu naudiņu-tāpat stāv bez pielietojuma.
Detaļās uz PM ;)

Piemirsu pajautāt, kāds ir kaklasikstas garums, vai vispār viņai derēs ap kaklu? Un vada garums?

Kāpēc paši nelietojat?
User avatar
k_i_k_a
Baby
Baby
 
Posts: 61
Images: 27
Joined: 04 Sep 2010, 18:15

Re: Radiosētas suņiem.

Postby lauva » 30 Nov 2010, 22:32

kika,es uz Ziemīšiem braucu uz Valmieru,varbūt varu aiztaupīt to garo braukšanu?
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Radiosētas suņiem.

Postby Torijs » 30 Nov 2010, 22:37

Neatceros cik gara, bet lielajiem suņiem. Gan jau derēs. Vads, laikam, 150m, vīrs it kā pagarināja vēl pats, bet vai vēl ir tas liekais vads-nezinu.
Kāpēc pati nelietoju- patin šo topiku uz sākumu, tur ir mana atbilde 5.maijā divos postos.
Image
User avatar
Torijs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1143
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 18:21
Location: Kurzeme

Re: Radiosētas suņiem.

Postby k_i_k_a » 30 Nov 2010, 23:27

Torijs wrote:Neatceros cik gara, bet lielajiem suņiem. Gan jau derēs. Vads, laikam, 150m, vīrs it kā pagarināja vēl pats, bet vai vēl ir tas liekais vads-nezinu.
Kāpēc pati nelietoju- patin šo topiku uz sākumu, tur ir mana atbilde 5.maijā divos postos.


Ja Jums ir iespēja līdz Rigai viņu nosūtīt, tad kad tas varētu būt?
User avatar
k_i_k_a
Baby
Baby
 
Posts: 61
Images: 27
Joined: 04 Sep 2010, 18:15

Re: Radiosētas suņiem.

Postby kaija » 01 Dec 2010, 16:31

Tieši pirms pāris dienām ar vīru nopriecājāmies, ka nepažēlojām naudiņu un nopirkām to uzparikti. Mums arī ir žogs, bet suni tas neatturēja iet pavazāties. Arī pēc kastrācijas nekas nemainījās un am.,buldogu tā labi ņem. :parvertibas:
Image

Image
User avatar
kaija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1047
Joined: 14 Jan 2010, 10:37

Re: Radiosētas suņiem.

Postby k_i_k_a » 01 Dec 2010, 17:50

kaija wrote:Tieši pirms pāris dienām ar vīru nopriecājāmies, ka nepažēlojām naudiņu un nopirkām to uzparikti. Mums arī ir žogs, bet suni tas neatturēja iet pavazāties. Arī pēc kastrācijas nekas nemainījās un am.,buldogu tā labi ņem. :parvertibas:

Feini, tad labi ka līdz!Manuprāt labāk nekā ķēde vai voljērs, jo var izskrieties. Man tā kā gribētos iepriekš pārliecināties vai mūsu suneni viņa ņem, jo viņa mums tāda interesanta gadījusies, pat nezinu kā aprakstīt, katrā ziņā pirmo reizi mūžā redzu tādu suni, lai cik arī iepriekš mums viņi nebūtu bijuši, gan mazi, gan lieli, nu bet šitādu pirmo reizi! :velnins: :shock:
Un pašlaik tā finansiālā situācija arī nav tā spīdošākā,jaunu atļauties nav iespējms, bet pie ķēdes arī sunei mocības sēdēt...
User avatar
k_i_k_a
Baby
Baby
 
Posts: 61
Images: 27
Joined: 04 Sep 2010, 18:15

Next

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron