facebook.com lietotājiem un šnauceru/pinčeru īpašniekiem

Miscellaneous

facebook.com lietotājiem un šnauceru/pinčeru īpašniekiem

Postby ezhuks » 19 Jan 2010, 13:51

Facebookaa ir izveidota domubiedru grupa, kuras meerkjis ir aicinaat FCI izveidot atsevishkju grupu prieksh schnauzeriem un pincheriem. Savukaart es aicinu visus interesentus pievienoties shai grupai!

http://www.facebook.com/album.php?aid=9 ... 468&ref=mf
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: facebook.com lietotājiem un šnauceru/pinčeru īpašniekiem

Postby NARDICUM » 19 Jan 2010, 14:38

Doma laba!
Vēl varētu aicināt FCI sadalīt 5. grupu , jo nav taču prāta darbs, ka darbarūķis laika iet vienā BESTā ar šovīgo čau. :roll: Vispār, pēc sastāva 5. gr. var sašķelt vismaz trijās, ka tik ne sīkāk! 7 grupu vajadzētu sadalīt kontinentālajos un saliniekos, spanielus no retrīveriem noteikti vajadzētu atdalīt, dekorācijas sadalīt vismaz 4 grupās (man princips prātā uz sitienu neienāk, bet nu gan jau!), un vispār- katram taču gribas kādreiz vinnēt savu BESTu! Vot takšiem- viņiem pareiza sadale, kaut gan, domāju, arī takšus varētu vēl padalīt. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: facebook.com lietotājiem un šnauceru/pinčeru īpašniekiem

Postby Noise » 19 Jan 2010, 16:23

es sapnjoju, ka anglju kennel clubs vareetu sadaliit hound grupu :roll: nu pasaki kaa vienaa grupaa var but un saliidzinaat afgaani ar miniatuuro taksi
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: facebook.com lietotājiem un šnauceru/pinčeru īpašniekiem

Postby ezhuks » 19 Jan 2010, 23:20

Es tieshaam nezinu par ko zheelojas citas grupas, jo muusu - otrajaa grupaa, ir nieka 50 shkjirnes :roll:
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Re: facebook.com lietotājiem un šnauceru/pinčeru īpašniekiem

Postby Laura » 19 Jan 2010, 23:24

Otrā tiešām būtu dalāma, bet, manuprāt, arī 9.grupa ir jādala. P.S. Atsūti man facebookā uzaicinājumu uz to grupu.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: facebook.com lietotājiem un šnauceru/pinčeru īpašniekiem

Postby Robins » 20 Jan 2010, 00:15

ezhuks wrote:Es tieshaam nezinu par ko zheelojas citas grupas, jo muusu - otrajaa grupaa, ir nieka 50 shkjirnes :roll:


tikai? :shock:
6. grupā ir 73. Ar steigu pieprasu basetiem atsevišķu grupu!!!
User avatar
Robins
Junior
Junior
 
Posts: 765
Images: 43
Joined: 13 Jan 2010, 16:18

Re: facebook.com lietotājiem un šnauceru/pinčeru īpašniekiem

Postby Laura » 20 Jan 2010, 00:36

2.grupai ir problēma... Tur ir pinkaini un pliki, ar gariem purniem un īsiem, dienesta un (pēc idejas) medību... Visi, protams, ir suņi, bet pat BESTU ringā izskatās dīvaini, kad visi šie salīdzinās savā starpā. Ja es salīdzinu ar 3.grupu, tad 2.grupa ir nejēdzīga.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: facebook.com lietotājiem un šnauceru/pinčeru īpašniekiem

Postby ezhuks » 20 Jan 2010, 09:15

Robins wrote:6. grupā ir 73. Ar steigu pieprasu basetiem atsevišķu grupu!!!

Kaut kaa neesmu noveerojusi, ka veel kaadaa grupaa izietu tik daudz sunju cik otrajaa. Pat tuvu tik daudz nevienaa grupaa neiziet. Varbuut jums tur pieskaitiit ir n-padsmit sunji, bet mums REAALI iziet ap 30 katraa izstaadee.
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Re: facebook.com lietotājiem un šnauceru/pinčeru īpašniekiem

Postby BaibaB » 20 Jan 2010, 09:21

es domāju, ka problēma nav tajā, ka II grupā ir daudz šķirņu, bet tajā, ka tā ir tāda neloģiska grupa - šnauceri un pinčeri, molosi, Šveices ganu un aitu suņi, afenpinčers un Flandrijas buvjē, Argentīnas dogs un aziāts... nu kur vēl dažādāki suņi pēc pielietojamības.
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: facebook.com lietotājiem un šnauceru/pinčeru īpašniekiem

Postby Robins » 20 Jan 2010, 10:27

Nu tas lūk ir cits jautājums. Kaut gan domāju, ka 5. grupa arī pēc šiem parametriem nav īpaši loģiskāka.
Bet baidos, ka ir tomēr jābūt grupām, kurās ir "pārējie". Ja katras 13 šķirnes tagad pieprasīs atsevišķu grupu, nez vai tas novedīs pie labākas situācijas kā pašreiz...
User avatar
Robins
Junior
Junior
 
Posts: 765
Images: 43
Joined: 13 Jan 2010, 16:18

Re: facebook.com lietotājiem un šnauceru/pinčeru īpašniekiem

Postby BaibaB » 20 Jan 2010, 10:43

grupu "un citi", pēc manām domām, nav korekti taisīt. kas tā būtu par grupu, kas ir kā miskaste, kurā samet šķirnes, kuras neiederas citās grupās? varbūt ir lielāka jēga no mazākām grupām, bet tādām, kurās šķirnes sader pēc būtības, pēc kaut kā kopīga. piemēram, grupu Hounds taču laikam neviens neapstrīd, tur visi suņi ir loģiski, visi ir dzinēji. tāpat arī Kurtu grupu. lai gan ir pliki un spalvaini, ļoti lieli un ļoti mazi, bet viņi visi ir kurti. bet grupa, kurā ir ganu suņi, žurku suņi, molosi un vēl šis tas.... bez nekā kopīga :cry: tad jau šnauceriem ir vairāk kopīga ar terjeriem, vismaz bārda un asā spalva. :D
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: facebook.com lietotājiem un šnauceru/pinčeru īpašniekiem

Postby Robins » 20 Jan 2010, 11:00

piekrītu, pārceļam šnaucerus un pinčerus pie terjeriem, nolemts.
tikai nez vai ezhukam šitas atkal patiks. bļaus, ka atkal pa lielu grupa, un ka nav godīgi, jo jorkus vienmēr ieliek pirmajās vietās.
šveiciešus varam pārcelt pie citiem ganiem, turpat arī kalnu-ganu suņus, savukārt tos, kuri māk peldēt - uz 8.grupu.
paliks glīta un skaista molosu grupiņa.

tas nu būtu padarīts, tagad ķersimies pie nākošā jautājuma:
Visi, kuri uzskata, ka dienai jābūt garākai (vidēji) par nakti, un vasarai - vismaz 9 mēnešus gadā, nāciet un pievienojieties domubiedriem....!!!
User avatar
Robins
Junior
Junior
 
Posts: 765
Images: 43
Joined: 13 Jan 2010, 16:18

Re: facebook.com lietotājiem un šnauceru/pinčeru īpašniekiem

Postby ezhuks » 20 Jan 2010, 11:04

RobinsTev PMS? :mrgreen:
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Re: facebook.com lietotājiem un šnauceru/pinčeru īpašniekiem

Postby BaibaB » 20 Jan 2010, 11:08

es domāju, ka vajag šnaucerus (par pinčeriem neko nezinu) noteikti pārcelt uz dzinējsuņu grupu. šnauceri ir nepārspējami grauzēju dzinēji un mednieki (un žurka ir suņaprāt tikapt godājams medījums kā cūka, pīle vai lapsa), vajadzības gadījumā mana Enija meistarīgi izceļ pīles un skrien pakaļ zaķim. :mrgreen:

pa manam, vismaz II grupa ir tiešām neloģiska un kaut kāda pārkārtošana būtu nepieciešama. bet diez vai tas notiks tuvākā gadsimta laikā.
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: facebook.com lietotājiem un šnauceru/pinčeru īpašniekiem

Postby Robins » 20 Jan 2010, 11:25

BaibaB Nez vai tas būs pareizi, jo dzinēji ir dzinēji - viņi tikai dzen, mednieks ir cilvēks. Tas nebūtu labs dzinējs, kurš medījumu noķer, nokož un atnes saimniekam...

Ezhuks ... nez vai tas ir iespējams. Un kā Tev klājas?
Man vienkārši daudz labāk patiktu, ja Tu savu enerģiju tērētu tepat forumā nolamājot kādu neko nenojautošu cilvēciņu, nevis kaut kur feisbukā cīnoties ar nemaināmām lietām. ;)
User avatar
Robins
Junior
Junior
 
Posts: 765
Images: 43
Joined: 13 Jan 2010, 16:18

Re: facebook.com lietotājiem un šnauceru/pinčeru īpašniekiem

Postby ezhuks » 20 Jan 2010, 11:41

Robins wrote:[nevis kaut kur feisbukā cīnoties ar nemaināmām lietām. ;)

Un tagad iebaksti man acii un paraadi, KURAA VIETAA ES facebookaa njemos par II grupas izredigjeeshanu? :shock:
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Re: facebook.com lietotājiem un šnauceru/pinčeru īpašniekiem

Postby Robins » 20 Jan 2010, 11:52

Nu kāpēc uzreiz acī jābaksta. Tā jau var redzi sabojāt un pirkstu izmežģīt.
Man, protams, nav ne jausmas, ko tieši Tu tajā feisbukā dari, bet izlasot pašu pirmo postu šajā tēmā:

"Facebookaa ir izveidota domubiedru grupa, kuras meerkjis ir aicinaat FCI izveidot atsevishkju grupu prieksh schnauzeriem un pincheriem. Savukaart es aicinu visus interesentus pievienoties shai grupai!"

, es redzu atslēgas vārdus "Facebook", "mērķis ir aicināt", "atsevišķu grupu", "es aicinu". Tas liek aizdomāties...
User avatar
Robins
Junior
Junior
 
Posts: 765
Images: 43
Joined: 13 Jan 2010, 16:18

Re: facebook.com lietotājiem un šnauceru/pinčeru īpašniekiem

Postby ezhuks » 20 Jan 2010, 12:00

Robins wrote: Tas liek aizdomāties...

Domaa! Domaa deels! Tas peertikji padariija par cilveeku! ;)
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27


Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron