Agrita, Shera and Dharma

Blogs and Chats

Re: Agrita and Šēra and...

Postby agrita » 13 May 2010, 18:36

irituska wrote:Nu, pusaudžus padara pieaugušākus, pārējos - sirmākus :D Vismaz mani :)


:hih:
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Agrita and Šēra and...

Postby Shanele » 13 May 2010, 22:34

Agrit tu jau zini ka man ta pat ka tev :meitenedejo:
nevaru iedomaties ko es tagad daritu ja mana dzive nebutu ienakusi Shanele :samilejies:
User avatar
Shanele
Junior
Junior
 
Posts: 605
Joined: 20 Jan 2010, 18:44
Location: Rīga

Re: Agrita and Šēra and...

Postby agrita » 17 May 2010, 17:18

Mēs iesoļojam vasarā :meitenedejo:

Image
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Agrita and Šēra and...

Postby agrita » 23 May 2010, 21:33

Notikumiem bagātas brīvdienas manā suņu pasaulē.

22.05 Notika terjeru izstāde. Būs 9 bulterjeri- man pat jādomā nav- man tu jābūt. Ewita mani laipni pieņēma savā barīņa un es kārtējo reizi varēju baudīt dienu bulciņa sabiedrībā. No Igaunijas bija atbraukusi burvīga miniatūrā bulterjera mazulīte, elegance pilnīgi staroja no ši suņa. Tiku arī izglītota šķirnē un visu rūpīgu uzklausīju no gudriem clvēkiem un saglabāju savā suņu datubāzē :D Tagad zinu par muguras līniju, astes novietojumu un ,protams, galva. Par galvas pareizību laikam es mūžam mācīšos.

Tiešām liels paldies visiem tiem cilvēkiem, kas man uzticas un māca par šķirnu, kā arī ļauj pavadīt laiku ar saviem mīluļiem. Es jums apsolu, ka tas kādreiz atmaksāsies un arī man būs vienreizējs šīs šķirnes pārstāvis.

Solīju Ewitai parādīt savu sapņu meiteni- tādai viņai vajadzētu izskatīties. Šājā bildē viņai 8mēneši
http://bulliez.net/forum/viewtopic.php?f=32&t=13324
Image
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Agrita and Šēra and...

Postby agrita » 23 May 2010, 21:51

Mēs esam atbildīgi par tiem, kurus pieradinām!

Šodien atbraucot no veikala(es beidzot nopirku izlaiduma kurpes :nadzinji: ), izgāju ārā ar Šēru. Man zvana draudzene skrien pie manis uz pagalmu es suni atradu. Saku Šērai, lai pagaida ar savām suņa darīšanām un skrienu pie draudzenes. Pagalmā mani sagaidīja draudzene ar savu džeku raselu un mazs, mazs, tieviņš tieviņš toju puisītis. Raksturīņš gan virelītim pamatīgs- rūca uz raselu. Suns bez kaklasiksnas, bez tetovējumā- bez nekā! Pagalms tukš, ko darām. Tur jādomā nav- ņemu uz mājām un meklēju saimniekus rokā. Tikai viens sīkums- suns jānoķer. Mazais ātrs noķert nevar- par pievilinātāju izmantoju Šēru- daržreiz tās kuces smaržas arī noder :hih: Mazzo noķeru un konstatēju,ka Šēras siksniņu viņam uzlikt nevar-kakls divreiz šaurāks. Nekas pasitu padusē un nesu mājās. Un tad sākās- viņš man parādīja visus kobeļu m;inusus. Pus stundas laikā, kāmēr datorā liku sludinājumu un meklēju viņa saimniekus viņš man apčurāja visu istabu stūrus(man 4 istabas). Pie sevis jau purpināju, labi ka man nav kobelis. Paņemu klēpī- šis man centās izdrāzt abas rokas, kājas un muguru- nolieku zemē, tad ķeras klāt Šērai- vienvārdu sakot seksuālais maniaks. Līdz beidzot atnāca Shanele, par ko viņai liels paldies, un atpazina suni. Gājā meklēt saimnieku. Pieejot pie mājas, kur viņš itkā dzīvo, pa logu iekliedzas vīrietis: "Ļova beidzot!" Sīkais bija aizlaidies no meža, kāmērsaimnieki atputās sauļojoties un lasot skābenes(es iedomājos cik viņas veselīgas, lasot ceļa malā ). Viņš bija pārskrējis pāri lielajam ceļam(divas joslas katrā virzienā). Saimieki jau 2.5 stundas bija meklējuši, tikai pretējā virzienā :D

Secinājums-ja būtu kaklasikna ar telefona nummuru rd būtu saimieku dabūjusi rokās 5min laikaā, nevis 1.5 stundas un manas istabas stūri nobūtu nočurāti.

Un rekur mazais nebēdnis

Image
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Agrita and Šēra and...

Postby ajame » 23 May 2010, 22:00

Ļova - maniakālais čurātājs :hih:
User avatar
ajame
Puppy
Puppy
 
Posts: 450
Joined: 03 Mar 2010, 23:36
Location: Tukums

Re: Agrita and Šēra and...

Postby Shanele » 23 May 2010, 22:38

:meitenedejo: Man prieks ka mazo tik atri izdevas nogadat majas.
ko mes daritu ja es nebutu traka sunu vecene un nezinatu visus toj veidiigos imanta :dejosuns:
User avatar
Shanele
Junior
Junior
 
Posts: 605
Joined: 20 Jan 2010, 18:44
Location: Rīga

Re: Agrita and Šēra and...

Postby ewita » 23 May 2010, 22:44

agrita wrote:Notikumiem bagātas brīvdienas manā suņu pasaulē.
Solīju Ewitai parādīt savu sapņu meiteni- tādai viņai vajadzētu izskatīties.
http://bulliez.net/forum/viewtopic.php?f=32&t=13324

Skaista meitene!!Pasakaina! Viņā jau tagat šova zvaigznes iezīmes redzamas. Anatomiski exelenti veidota un galva superīga+ vissvarīgākais, redzams( burvīgi bulcisks) raksturs un pašapziņa. Mans vīrs teica,ka laikam mums arī vajadzētu tādu... :tikainesaki:
Lai izdodas pie tādas tikt. :1: :jaa:
P.s. Tu jau zini,man vajg mini un nemaz tik viegli uz ko citu neparakstīšos
Image
User avatar
ewita
Puppy
Puppy
 
Posts: 364
Joined: 15 Jan 2010, 12:26
Location: LV

Re: Agrita and Šēra and...

Postby agrita » 25 May 2010, 06:46

Šodien man pirmais eksāmens-Angļu valoda. Turiet īkšķus, jo es jau esmu pānervozējusies, tikko balderiānus dzēru. :nagi: :nagi: :nagi:
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Agrita and Šēra and...

Postby Andrushka » 25 May 2010, 07:07

Turies eksāmenā! Būs lieliski! :1:

Par Ļovu, smieklīgi. Ja atceries, mēs kak raz ierunājāmies par mini kobelīšiem :hih: :chura: Te Tev bija izmēginājums :jautri: Vismaz saimniekiem pateici, lai iedod naudu mazgāšanas līdzekļiem, ja nevar nopirkt kakla siksnu ar žetoniņu?
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

Re: Agrita and Šēra and...

Postby Linda » 25 May 2010, 07:20

Agrita turies! :1:
Man atkal šodien Latviešu valodas mutiskā daļa. :nagi: Laikam arī jāiet iedzert balderiāņus! :jautri:
Linda
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1073
Images: 0
Joined: 19 Jan 2010, 17:04

Re: Agrita and Šēra and...

Postby agrita » 25 May 2010, 14:04

Andrushka wrote:Turies eksāmenā! Būs lieliski! :1:

Par Ļovu, smieklīgi. Ja atceries, mēs kak raz ierunājāmies par mini kobelīšiem :hih: :chura: Te Tev bija izmēginājums :jautri: Vismaz saimniekiem pateici, lai iedod naudu mazgāšanas līdzekļiem, ja nevar nopirkt kakla siksnu ar žetoniņu?


Tobrīd kaut kā uzreiz nepateicu visu, ko domāju ar saimieku. Viņš solijās man un Shanelei piezvanīt un vē pateikties , bet kaut kā ir pazudis :vestulitenav:


Rakstiskā daļa garām, tagad gaidu runāšanu. Šodien nav mana diena.....mēs klasē visi ceram uz Ž līmeni!
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Agrita and Šēra and...

Postby Shanele » 25 May 2010, 14:16

Turu par tevi iksus,bus labi nebuz tev Ž limenis :D ja jau es noliku anglu valodas eksamenu,tad to var ik viens :jaa:

vakara darbusi oranžās meitenītes bildītes, atstiņas mums jau ir vaļā :dejosuns:
User avatar
Shanele
Junior
Junior
 
Posts: 605
Joined: 20 Jan 2010, 18:44
Location: Rīga

Re: Agrita and Šēra and...

Postby moshkis » 25 May 2010, 14:24

Shanele wrote:Turu par tevi iksus,bus labi nebuz tev Ž limenis :D

tāpēc ka tāda nav :D
ja atceras manus skolas gadus... tad musu klase bija galigi tupi anglu valoda... bet nolikam daudz maz ciesami.. tā kā būs ok :)
Image
User avatar
moshkis
Puppy
Puppy
 
Posts: 301
Joined: 13 Jan 2010, 22:56
Location: Rīga, Cēsis. t.nr. 28486759

Re: Agrita and Šēra and...

Postby agrita » 25 May 2010, 16:28

Pladies par atbalstu. Tagad esmu mājās, runāšanā gāja daudz maz labi. Lasīšanā sasmējos, teksts bija par sleddogs-zīme, suņi man seko visur :) tagad jāgaida pirmdiena un laviešu valodas eksāmens.
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Agrita and Šēra and...

Postby sirsninja » 25 May 2010, 17:15

Super interesanti piedzivojumi! :rej:
sirsninja
Baby
Baby
 
Posts: 14
Joined: 23 Feb 2010, 17:47

Re: Agrita and Šēra and...

Postby agrita » 31 May 2010, 13:51

Divi eksāmeni garām, divi vēl palikuši. Šodienas Latviešu valoda nebij nemaz tik traka. 10. jūnijā varēšu svinēt, skolas dzīves beigas. Un tad tik sāksies vasara, jāsāk plānot suninieciskie pasākumi :dejosuns: :dejosuns: :dejosuns:
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Agrita and Šēra and...

Postby Linda » 31 May 2010, 13:56

Tā Tev beidzas 10. man 11., ieplāno Ozolniekus, Ogri, Reto un vēl. :D Ā un tad neaizmirsti braucienu pie Ainas! :D ^^
Linda
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1073
Images: 0
Joined: 19 Jan 2010, 17:04

Re: Agrita and Šēra and...

Postby Demix » 31 May 2010, 14:45

Linda wrote:Tā Tev beidzas 10. man 11., ieplāno Ozolniekus, Ogri, Reto un vēl. :D Ā un tad neaizmirsti braucienu pie Ainas! :D ^^

:jaa:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Agrita and Šēra and...

Postby agrita » 31 May 2010, 15:00

Ozolnieki, Reto un brauciens pie Ainas jau 100% ir manā plānā :) :dejosuns: :braucam:
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests